Як підвищити ефективність праці
% Silverwire, автор JustLady.
%
%
%
% Щоб з успіхом підніматися кар'єрними сходами, потрібно оптимально організувати свою працю. Ефективність вашої діяльності прекрасно видна вашому керівництву і приносить свої плоди у вигляді премій та інших бонусів. Підвищити свою працездатність досить легко, хороша організація робочого місця і чітке дотримання кількох правил допоможуть вам багато чого досягти в кар'єрі.
% Статті за темою «Як підвищити ефективність праці»
%
% Як підвищити ефективність праці
%
% Як підвищити продуктивність праці в колективі?
%
% Як почати роботу після відпустки
%
% Виділіть найважливіше на даний момент справа і займайтеся тільки їм. Так ви прекрасно зможете заощадити свій час, адже дрібниці іноді відволікають надовго. Як же визначити, важливо чи ні те, чим ви зараз займаєтеся? Згадайте або поставте завдання, які ви повинні вирішити в житті. Якщо праця, який ви зараз виконуєте, наближає вас до поставленої мети, продовжуйте працювати. Але, помітивши, що робите допоміжну роботу в збиток основній, перебудовуйтеся.% Подумайте, а чи не можна частину вашої діяльності передоручити комусь іншому? Візьміть на себе тільки те, що ви робите добре і що вам конкретно доручили. Вам не обов'язково займатися в цей час організаційними моментами. Щоб значно скоротити час на створення проекту, попросіть помічників пошукати потрібний вам матеріал.
Іноді не обов'язково особисто зустрічатися з партнерами, щоб вирішити якісь питання. Існують телефони, інтернет, які полегшують, прискорюють і здешевлюють передачу інформації.
Відкладайте геніальні ідеї, які приходять вам в голову в момент роботи над основним завданням, але не мають до неї відношення. Вони зараз будуть тільки заважати і відволікати. Запишіть свої думки в блокнот, щоб повернутися до них після виконання роботи.
Складіть план, що складається з строго послідовних дій, які потрібні для вирішення поставленого завдання. Не відступайте від нього.
Не бійтеся починати нову роботу! Закінчивши і здавши черговий свою працю, ви замість того, щоб рішуче взятися за виконання наступного, шукаєте собі нікому не потрібні заняття. Чи не зволікайте знайомство з новим проектом, а, якщо хочеться відпочити, краще відволічіться з чашкою свіжого чаю.
Виключіть фактори, які вас постійно відволікають. Не відкривайте соціальні мережі, поставте програму, яка буде видаляти всю рекламу з відкритих вами сайтів. Адже існує певний час, за який людина занурюється в роботу. А якщо його постійно відволікати, цей час розтягується до нескінченності. Ні про яку ефективність праці в цьому випадку мова вже не йде.
З розумом організуйте робоче місце. Розставте всі необхідні вам предмети так, щоб ви могли легко до них дотягнутися. Не буде необхідності бігати щопівгодини за свіжим кави, якщо кавоварка буде стояти поблизу.
Навчіться робити швидко те, без чого вам не обійтися при виконанні роботи. Наприклад, опануйте методом десятипальцевого сліпого набору тексту. Для цього існують спеціальні програми, працюючи з якими ви швидко відчуєте результат.
І, мабуть, найважливіший рада: піклуйтеся про своє здоров'я, щоб ваша праця була довготривалим. Немає такої роботи, яка замінить вам життя! Не забувайте про фізичну зарядку і необхідних перервах, не беріть папку з документами додому, не скорочуйте вихідні та правильно харчуйтеся.
Теги: робота, праця, продуктивність, ефективність
Як переконати співробітників
% Sky, автор JustLady.
%
%
%
% Навіть у самому гарному трудовому колективі неминуче виникають ситуації, коли керівнику потрібно чимало зусиль, щоб переконати своїх співробітників прийняти потрібну точку зору з якого-небудь конкретного питання.
% Статті за темою «Як переконати співробітників»
%
% Як переконати начальника підвищити зарплату
%
% Як надихнути співробітників
%
% Сила думки: як переконати себе бути стрункою
%
% Як переконати його одружитися
%
% Щоб ваші слова не сприймали співробітниками як порожній звук, відпрацюйте техніку словесного переконання. Насамперед, це дикція, виразне і грамотне вимову. При переконанні також неоціненно володіння логічним наголосом і гучністю мови, вміння керувати жестам і мімікою. Ваша мова повинна бути чітко структурована. Не забувайте, що паузи і перерви у викладі інформації також впливають на людей, що знаходяться у вашому підпорядкуванні, що може суттєво допомогти вам.% Процес переконання є одним з найскладніших серед усіх способів організаторського впливу. У його основі лежить чітке аргументування вашої власної позиції, лаконічне і зрозуміле піднесення інформації кожному співробітнику. Таким чином, ви забезпечите закономірний підсумок - прийняття вашої точки зору всім колективом.
Всі численні способи аргументування можуть бути зведені до чотирьох основних, якими варто опанувати і використовувати їх у щоденній практиці.
Зрозуміло, що в колективі для плідної роботи необхідна певна ділова атмосфера. Однак її існування неможливо без зняття напруженості і стресу. Тому дуже важливо в будь-який момент знаходитися в стані готовності для встановлення емоційного контакту з співрозмовником і вміти розрядити обстановку кількома фразами або доречною жартом.
Перевірений прийом «зачіпки» дозволить вам коротко викласти трудову задачу, прив'язавши її до будь бесіді з колегою, і використовувати її як вихідну точку для обговорення способів вирішення поставленого завдання. Для встановлення контакту можна підібрати будь-які теми, події, питання, враження, які здатні зацікавити співробітника.
Якщо ваші співробітники відрізняються твердими поглядами на поставлені цілі і завдання, скористайтеся прийомом стимулювання уяви. Він припускає наявність деякої кількості питань, які неминуче виникають при вирішенні тієї чи іншої проблеми. Такий метод дозволяє знайти різноманітні рішення і вибрати з них найбільш оптимальне.
Безсумнівно, найдієвішим способом є прийом прямого підходу. Це є самий безпосередній перехід до обговорення або вирішення поставленого завдання, без будь-яких вступних промов і настанов, заснований на чіткому перерахування спонукають до дії причин.
Слід зазначити, що ваші словесні переконання будуть більш дієві, якщо ви відштовхуєтеся на практичних підтверджень і фактичної «успішності» ваших ідей.
Теги: здатність, співробітник, метод, переконання
Професія: сплетница
% Geo, автор JustLady.
%
%
%
% Іноді доводиться працювати з тими, хто завжди про всіх усе знає і любить будувати підступи. Подібні люди є майже в кожному колективі. До них можна ставитися з гумором, але не можна недооцінювати.
% Статті за темою «Професія: сплетница»
%
% Зірки серіалів: Блейк Лавлі
%
% Зоряний образ: Блейк Лайвлі
%
% Зоряний образ: Лейтон Містер
%
У будь-якому колективі працюють люди з різним характером і манерою спілкування. Іноді доводиться страждати від «злих» мов і вислуховувати плітки про власну персону. Все це може пошкодити кар'єрного зростання і не тільки. Важливо розмежовувати пліткарів і людей, які знають все про всіх. Їх ще називають «довідкове бюро».
Людина з репутацією «довідкового бюро» зовні дуже схожий на пліткаря. Такі люди все знають і все чують. Колеги збирають інформацію не з злого умислу, а з бажання всім допомогти і бути незамінними. Ці дівчата зазвичай самотні. Відомості про інші складають сенс їхнього життя, без цього вони дуже страждають. Постарайтеся не дратуватися, а використовувати їх знання в потрібному руслі, наприклад, для отримання корисних даних для роботи.
Подібних осіб в колективі мати вигідно. Якщо треба швидко поширити відомості про себе, можна повідомити їх «довідкового бюро». Через деякий час інформація дійде до потрібних людей. Тільки не слід користуватися часто подібною послугою.
Колега з репутацією «сплетница» відчуває потребу в самоствердженні за рахунок приниження інших. Такі люди збирають реальну інформацію, а поширюють її в спотвореному вигляді. «Пліткарка» небезпечна ще й тим, що може спотворити і ділову інформацію або через шкідливості взагалі не передати її, створюючи у інших співробітників привід для конфліктів. Бажанопоговорити з такою людиною безпосередньо. Це відлякує інтриганів, і, як результат, вони замовкають.
Зустрічаються випадки, коли люди самі провокують появу пліток про свою персону. Наприклад, розповідають відомості про себе малознайомим людям, забуваючи, що не всі можуть зберігати таємниці. Об'єктом для пліток стають і ті, хто зарозуміло ставиться до оточуючих або частенько критикує колег. Намагайтеся менше говорити про своє особисте життя на роботі, інтереси, захоплення.
Теги: робота, професія, пліткар
|