Принцип self-made
% Olga A, автор JustLady.
%
%
%
% Self-made в перекладі з англійської означає в буквальному сенсі «зробив сам себе». Так кажуть про людей, які досягли всього, завдяки своїм талантам, працелюбності та бажанням досягти успіху в житті. Адже він не прийде сам собою.
% Статті за темою «Принцип self-made»
%
% Топ-поради від Маші Цигаль
%
% Перш за все, успіх - це величезна праця і цілеспрямована робота над собою. Ведучи дозвільний спосіб життя неможливо ні знайти хорошу роботу, ні зробити кар'єру. Нерозумно при цьому нарікати на долю і говорити про те, що, якби у вас був багатий дідусь в Америці ...% Все в твоїх руках - основний принцип self-made. Потрібно бути готовим багато працювати і не втрачати віру в себе. Адже, якщо озирнутися навколо, можна зрозуміти, що більшість щасливих бізнесменів і політиків не є дітьми олігархів і вихідцями з відомих сімей. Багато відомі актори та співаки народилися в провінції.
Насамперед, потрібно визначитися, що вас цікавить. Необхідно подумати, яка робота вам найбільше подобається, до чого ви відчуваєте покликання. Займатися улюбленою справою набагато приємніше, ніж усе життя присвятити нецікавою і нудною роботі, навіть приносить певний прибуток.
Багато що залежить від зовнішності людини. Добре виглядати і тримати себе в тонусі необхідно навіть, якщо ви працюєте вдома. Це додає впевненості в собі, підвищує самооцінку, настрій, допомагає любити життя і ставиться до неї оптимістично.
Догляд за собою включає в себе не тільки косметичні процедури і вибір одягу. Значення мають режим дня і харчування, прогулянки і фізичні навантаження.
До того ж ніколи не можна забувати про те, що «зустрічають по одягу». Це твердження включає в себе не тільки ваш зовнішній вигляд. Уміння правильно вести бесіду грамотним і зрозумілою мовою вигідно виділить вас на загальному тлі.
Для того щоб навчитися правильно викладати свої думки, читайте хороші книги. До них відносяться не тільки класичні твори. І в сучасній літературі можна знайти масу гідних творів.
Необхідно навчитися поводитися. Мова йде не тільки про правила етикету, які також необхідно освоїти. Велике значення має активне життєва поведінка. Відправивши одне резюме, відсилайте наступне. Ходіть на всі співбесіди, використовуйте будь-яку можливість зайнятися своєю справою. Не чекайте, коли вас помітять і запропонують.
Генеруйте ідеї, продумуйте стратегії. Але робіть це дуже делікатно, не порушуючи субординації і проявляючи тактовність по відношенню до інших людей.
І, звичайно ж, людині, націленому на успіх, необхідно постійно розвиватися і працювати над собою. Головний ворог принципу self-made - статичність.
«Робити себе» непросто. Тут не обійтися без сили волі, вміння відмовитися від деяких примх і слабкостей, потрібно проявляти характер. Але радість досягнення мети того варто. Адже завжди приємно здійснити свою мрію. І зробити це можна своїми руками.
Заміжжя кар'єру не скасовує!
% Юлія Лог, автор JustLady.
%
%
%
% Не секрет, що перед представницями прекрасної статі часом постає дилема: вийти заміж або зробити успішну кар'єру. А чому б не спробувати поєднати сім'ю і роботу? Адже одне іншого не виключає.
% Статті за темою «Заміжжя кар'єру не скасовує! »
%
% Заміжжя - це важливий захід у долі кожної
%
% Ідеальний вік для заміжжя
%
% Деякі молоді дівчата ще під час навчання в школі замислюються над своїм професійним майбутнім. Вони прагнуть вступити до вищих навчальних закладів і отримати престижні спеціальності. Потім влаштуватися на роботу, домогтися певного кар'єрного зростання. При цьому, втілюючи свої мрії в життя, вони не помічають, як трудова діяльність поглинає їх настільки, що для особистого життя не залишається часу. До певного віку такі жінки дуже успішні і задоволені просуванням по службі, але, на жаль, як правило, своєї родини у них немає. Інші молоді леді в главу кута ставлять сім'ю. Вони рано одружуються, народжують дітей і не дбають про своє професійному зростанні. Але є і третя категорія, представниці якої встигають піднятися службовими сходами, вийти заміж і виховати дітей. Чому ж одним доводитися вибирати між сім'єю і роботою, а інші успішно їх поєднують?% Відповідь такого суміщення простий: треба відокремлювати роботу від сім'ї. При цьому слід пам'ятати, що успішна жінка повинна вміти планувати свій час, а також володіти великою працьовитістю, терпінням і силою волі. Природно, всі ці якості треба розвивати починаючи з малого, наприклад, навчитися оптимально розподіляти час між роботою і відпочинком. Тоді згодом не доведеться вибирати: йти на побачення або завершити поточне завдання.
Незайвим буде вміння не пасувати перед труднощами. Адже і кар'єра, і близькі вимагають багато уваги, участі. Але врахуйте, що для бізнес-леді сім'я повинна бути місцем, де можна відпочити від роботи. Тому по приходу додому дозвольте собі розслабитися, відкинути всю владність і стати люблячою, ласкавою, ніжною дружиною і мамою. Тільки в цьому випадки близькі не будуть відчувати себе забутими, відсунути на другий план і завжди зрозуміють, нададуть підтримку, якщо раптом виникнуть труднощі на робочому місці.
Звичайно, спочатку буде непросто. Але якщо є бажання добитися успіху - все обов'язково вийде. Все-таки сім'я та кар'єра - це не дві погано суміщені протилежності, а доповнюють один одного компоненти однієї повноцінної і щасливого життя.
Теги: робота, сім'я, кар'єр, заміжжя, суміщення
Ідеальна начальниця: поради для відмінниць
% Світлана Селезньова, автор JustLady.
%
%
%
% Все більше жінок, активно піднімаються кар'єрними сходами, настільки наполегливі, старанні та професійні, що стають. Часом їм доводиться керувати колективом, в якому багато співробітників старший і досвідченіший. Щоб не завалити роботу, мало бути класним фахівцем у своїй справі і амбітною кар'єристкою. Потрібно ще й навчитися бути хорошим керівником.
% Статті за темою «Ідеальна начальниця: поради для відмінниць»
%
% Жінка з комплексом відмінниці
%
% Синдром відмінниці. Причини і наслідки
%
% Шкідливі поради для сучасної бізнес-леді
%
% Якщо начальник - жінка Скорпіон
%
Якщо ви хочете стати ідеальною начальницею, то вам доведеться навчитися багато чому. І одне з найважливіших умінь - уміння спілкуватися з людьми, розуміти їх і чути.
Начальник повинен домогтися того, щоб склався гармонійний і злагоджений колектив, кожен член якого цінний, тому що виконує свою функцію, працюючи на спільну справу. Навчіться розуміти людей, оцінювати їх не лише професійний досвід, але й індивідуальні особливості. Наприклад, не варто довіряти безконтрольно відповідальна ділянка роботи хорошого фахівця, який швидко «згасає» і має схильність до прокрастинації. Поставте йому в пару не такої блискучого, але наполегливої і старанного колегу.
Те, що ви стали керівником, ще не робить вас безпомилково правої у всьому. Не бійтеся показати свою необізнаність. Люди це оцінять краще, ніж невиправданий апломб. Слухайте поради. Знайомтеся з думкою підлеглих. Але приймайте рішення самостійно.
Не припиняйте вчитися. Постійно вдосконалюйте свої професійні навички, копайте глибоко, що не задовольняйтеся поверхневими знаннями.
Ідеальна начальниця контролює свої емоції, особливо негативні. Не дозволяйте собі зривів, хамства, глузувань, несхвальних відгуків, особливо публічних. Запам'ятайте, що лаяти співробітників потрібно тет-а-тет, а хвалити - публічно. Дорожите чужим почуттям власної гідності.�
Начальниця доводиться� не заводити собі дружніх і близьких стосунків на роботі. Ви повинні бути капітаном корабля, який віддає накази і приймає рішення, і керуватися ви повинні аж ніяк не особистими перевагами чи антипатіями.
Будьте натхненником. Крім вас ніхто їм бути не може. Навчіться заряджати своєю енергією інших, заохочувати їх, брати на себе самі важкі і відповідальні ділянки роботи.
Будьте доступні. Підлеглі не повинні боятися приходити до вас ні з робітниками ідеями і пропозиціями, ні з проханнями. Вони повинні бути впевнені, що їх завжди вислухають з увагою і повагою, навіть якщо не погодяться і відмовлять у проханні (наприклад, про підвищення зарплати або позачерговому відпустці)
Теги: начальник, кар'єр, відмінниця, рада
|