Марія Стюарт: королева-в'язень

% Skailar, автор JustLady. % % %
����� ������: ��������-������
% "Чим погодитися, я віддам перевагу померти, але й останні слова мої будуть словами королеви Шотландської" - так Марія Стюарт відповіла на пропозицію звільнити її взамін на зречення від шотландського престолу. Ця непересічна жінка, останні 18 років життя якої пройшли у в'язниці, хотіла кохати і бути коханою, але це почуття зіграло в її долі фатальну роль.
% Статті за темою «Марія Стюарт: королева-в'язень» %
Марія Стюарт: королева-в'язень
% Комір а ля Марія Стюарт %
Марія Стюарт: королева-в'язень
% Ажурна вишивка %
Марія Стюарт: королева-в'язень
% Очки, через які жінки дивляться на чоловіка своєї мрії %
Марія Стюарт: королева-в'язень
% Наймолодші актриси Голлівуду %

14 грудня 1542, після кончини короля Шотландії Якова V Стюарта, нової правителькою країни була оголошена його дочка Марія, якій ще не виповнилося й тижні від народження. У віці 6 років дівчинку, що призначалася в дружини дофінові Франциску, синові короля Генріха II, відправили до Франції.

24 лютого 1558 відбулося весілля прийняла католицтво Марії Стюарт і французького дофіна. Незадовго до цього на англійський престол зійшла Єлизавета I, її двоюрідна тітка, яка оголосила своїм священним обов'язком приєднати Шотландію до британських володінь. Але юна Стюарт, прекрасно знала, що Єлизавета за правилами католицької церкви вважалася незаконнонародженої, в той час, як сама Марія була правнучкою короля Англії Генріха II Тюдора, оголосила себе єдиною законною королевою Англії.

Уникнути війни за престол дозволила смерть французького короля, що зробила Марію та її 16-річного чоловіка Франциска повноправними правителями Франції. Проте через рік помер і Франциск, це означало кінець царювання Марії.

Повернувшись до Шотландії, Марія опинилася між двох вогнів: протестанти вимагали від неї негайно відмовитися від католицтва, а прихильники Франції бажали пишних балів, незважаючи на траур. На додачу до всього цього, її колишній опікун, вижив з розуму, докладав їй вийти за нього заміж. Претендентів на руку і серце Марії було предостатньо серед королів, але вона не бажала повторного шлюбу на догоду політичним міркуванням.

У 1565 році в Шотландії з'явився 19-річний красень кузен королеви Генріх Стюарт, лорд Дарнлі. Закохалася королева незабаром вирушила з ним під вінець, але вже дуже скоро усвідомила свою помилку: людина недалекого розуму, що не володіє особливими достоїнствами і моральними принципами, Дарнлі волів приділяти увагу кому завгодно, але тільки не законній дружині. Не раз викритий у зраді, він сам регулярно закочував Марії сцени ревнощів. Єдиним виходом для королеви-католички, що носила під серцем дитину, віра якої забороняла розлучення, було просто не помічати осоружного чоловіка. В помсту Дарнлі, зібравши навколо себе коаліцію з незадоволених політикою Стюартів лордів, вбив на очах своєї вагітної дружини її особистого секретаря і друга Давида Річчо. Відкинувши спробу примирення з боку королеви і навіть не з'явившись на хрестини свого сина Якова VI, Дарнлі, який відчув смак влади, остаточно уявив себе гідним шотландського трону.

У цей непростий період Марію наздогнало почуття до першого радника і командувачу військами Джеймсу Хепберн, графу Босуельскому. Будучи одруженим на красуні-фрейліною, зв'язок з королевою він сприймав як чисто фізичний потяг. Вона ж, на своє нещастя, була закохана так пристрасно, що, забувши пристойності, не хотіла розлучатися з ним ні на хвилину, обсипала його подарунками і присвячувала йому вірші. Утримати такого чоловіка як Босуел, могла лише корона.

10 лютого 1567 у власному будинку був заколот чоловік королеви, а вже 15 травня відбулося вінчання вдовуючої королеви і графа Босуельского. Протестантська опозиція, як і вся Шотландія обурена цим непрощенним вчинком королеви, замкнула королеву в замку на віддаленому острові. Марія не зуміла втекти, зате змогла організувати втечу Босуел, якого незабаром заарештували в Данії. Через деякий час, підкупивши варту, королева вирвалася з в'язниці і мала необережність просити захисту у англійської королеви Єлизавети. Незважаючи на те, що не було явних доказів причетності Стюарт до смерті Дарнлі, Марію посадили у в'язницю. Цілих 18 років нещасна жінка провела в самоті в жорстких умовах, без надії на справедливий суд і слідство. Після того, як в одному з її листів знайшли згадки про підготовлюваний проти Єлизавети змові, 44-річну шотландську королеву засудили до страти і відрубали їй голову.

Після багатьох років її син, що став королем об'єднаних Шотландії та Англії, перепоховав останки матері у Вестмінстерському абатстві.

Теги: чоловік, королев, ув'язнена

Сама-сама Бріжит Бардо

% Lenutsa, автор JustLady. % % %
�����-����� ������ �����
% Бріджит Бардо - це загальновизнаний секс-символ, її ім'я знають всі, її образ захоплює багатьох і багатьох. Її хотіли чоловіки і ненавиділи жінки, репортери переслідували по п'ятах, а Ватикан оголошував уособленням гріха. Вона завжди жила повним життям, а на схилі років перетворилася на самітниці, і нітрохи не шкодує про це.
% Статті за темою «Самая-самая Бріжит Бардо» %
Сама-сама Бріжит Бардо
% 6 блондинок всіх часів і народів %
Сама-сама Бріжит Бардо
% Як наносити темні тіні %
Сама-сама Бріжит Бардо
% Лазурний берег: 300 км, які захопили світ %
Сама-сама Бріжит Бардо
% Найсексуальніші пісні %

Бріджит Бардо народилася 28 вересня 1934 в Парижі, в сім'ї промисловця Луї Бардо і його красуні-дружини Анн-Марі, в дівоцтві Мюсель. Дівчинка росла гидким каченям - видатні вперед зуби і зволікання для виправлення прикусу, вроджене косоокість і некрасиві окуляри для його корекції, тьмяні, пряме волосся і ненависні вовняні рейтузи, які змушувала носити мама. Як вона заздрила своїй гарній сестрі, як мріяла перетворитися на принцесу! Ніхто і не підозрював, що непоказна дівчинка здійснить пророцтво циганки, наворожили її батькові, що прізвище «Бардо» стане відома в усьому світі.

 Але час минав, бридке каченя, як і належить, перетворився на прекрасного лебедя. І ось вже на Бріджит задивляються всі молоді люди. Батьки мріяли, що їх дівчинка вийде заміж за пристойного людини - адвоката або промисловця. А Бріджит нудило від добропорядних наречених. Вона мріяла про більше - казкової кареті і прекрасного принца.

Дівчина, якій з дитинства давалися танці (на відміну від шкільних дисциплін), намагається займатися балетом і знімається для «Вог». Батьки в гніві. Але вони все ж відпускають дочка на кінопроби до режисера Марку Аллегре, правда, під наглядом кузена. Це не заважає Шахрайці обдурити пильність родича і завести перший роман - з відомим у майбутньому режисером Вадимом Роже, який поки бідний, але привабливий.

Бріджит вводить його в сім'ю, а батько після вечері з майбутнім зятем перераховує ложки. Але молоді люди все ж одружуються, і Вадим пише сценарій фільму «І бог створив жінку». Ця картина подарує йому титул «кращого режисера Франції», а Бардо зробить секс-символом країни. Але шлюбу прийде кінець: на зйомках Бріджит познайомиться з Жаном-Луї Трентіньяном. З нього і почнеться довгий список її постійно мінливих чоловіків.

Перераховувати романи Бардо немає сенсу, так їх було багато. Багатьох коханців Бріджит просто забула. Але сценарій майже завжди був один: палка пристрасть, яскраві відносини, актриса віддає всю себе, але не може належати чоловіку повністю, не сприймає тиску і почуття власності. Тож невдовзі змінює партнера.

При цьому всі коханці цієї дивовижної жінки залишалися з нею в прекрасних стосунках. Життя вона зламала тільки батькові власної дитини - Жаку Шаррі. Але треба визнати, що винен у цьому багато в чому він сам - захотів зробити дружину своєю власністю, але та була занадто волелюбна. У підсумку Жак залишився ні з чим і став ніким, а Бріджит, яка не готова була жити звичайним сімейним життям, залишила сина Ніколя на піклування батьків, а сама продовжила божевільну життя, що складається з безперервних зйомок і незліченних романів.

Багато хто вважає, що Бардо не потрібна була любов. Але вона потребувала ніжності і турботі і щедро дарувала це своїм партнерам сама. «Я думаю, що чоловіки любили мене, коли я була знаменита, за мій образ, за ​​те, що я була Бріджит Бардо. Але мене, саму мою сутність? Я не думаю, що вони любили мене », - сказала якось Бріджит. Ще вона зізнавалася, що для неї нічого не значило, коли через неї сходило з розуму півсвіту. «Весь світ або ніхто - це одне і те ж, - стверджувала Бардо, - невже ви думаєте, що коли вночі лежиш у ліжку одна, тобі самотньо і у тебе проблеми, то думка про те, що тебе любить пол¬міра, може втішити ? Що мені потрібно - це одна людина, яка любить мене більше всього на світі. Я вимагаю все або нічого ». Таку людину вона знайшла тільки в зеніті свого життя - це її останній чоловік Бернар, з яким вона живе сьогодні на своїй віллі «Ля Мадраг» в Сен-Тропе.

Бардо веде замкнутий спосіб життя. Вона давно стала піклуватися про тварин і людей похилого віку. Актриса майже не виходить у світ, але купила старої убогої гувернантці і тяжкохворий няні по квартирі і містила їх все життя. Бардо містить собак і кішок, рятувала від м'ясника кіз і овець, завдяки їй зараз жовтня на бойнях не вмирають болісною смертю, офіційно перестали вбивати дитинчат котиків, використовувати для жорстоких експериментів мавп. Вона будує притулки для тварин і бореться за їх права, каже, що почуває себе з меншими братами краще, ніж з людьми: вони люблять її такою, яка вона є, і ніколи не зраджували.

Теги: бог, секс, жінка, біографія, Бріжит, бардо