Біографія зірки: Ірина Аллегрова
% Анна Калашникова, автор JustLady.
%
%
%
% Імператриця Російської естради вже давно розбурхує серця кожного і зводить з розуму чоловіків низьким голосом з хрипотою. Вона співає про кохання, співає так, що змушує тремтіти серця, хвилює і зачаровує. Душевні пісні, улюблені всіма хіти, приголомшливо красивий балет, шикарні костюми - все це Ірина Аллегрова.
% Статті за темою «Біографія зірки: Ірина Аллегрова»
%
% Біографія зірки: Тигран Кеосаян
%
% Біографія зірки: Ірина Слуцька
%
% Біографія зірки: Марина Нейолова
%
% Біографія зірки: Еммануїл Віторган
%
Майбутня зірка народилася в Ростові - на - Дону, місті козаків на березі знаменитої річки в 1952 році. Її батьки - відомі в широких колах люди. Батько - режисер і актор оперети, а мама - примадонна оперети. Доля юної Ірини була зумовлена з самого народження, вона повинна була стати і стала зіркою.
У 1960 році родина Ірини переїхала на постійне місце проживання в Баку, де дівчинка змогла здобути музичну освіту при Бакинській консерваторії. Після народження своєї доньки Аллегрова поїхала підкорювати столицю, і їй це вдалося. Працювала вона в провідних оркестрах країни, таких, як знаменитий оркестр Леоніда Утьосова.
А вже в 1985 році Аллегрова виконала пісні Оскара Фельцмана на творчому вечорі у складі вокально-інструментального ансамблю «Вогні Москви». Далі на небосхилі загорілася нова зірка групи «Електроклуб», де виступала Ірина Аллегрова, свого часу група була незвичайно популярна і гастролювала буквально по всій країні.
Сольну кар'єру співачка почала в 1990 році, покинувши групу. Автором її хітів став Ігор Ніколаєв. Знамениті хіти «Мандрівник», «Суджений мій», «Угонщица» підірвали всі музичні чарти величезної країни. Її незвичайний голос, душевність, зовнішня краса і харизма допомогли зайняти і залишитися на провідному місці на вітчизняній естраді.
Співпраця з Ігорем Крутим довелося на складні 1996-1998 роки. Результатом їхньої спільної діяльності стали хіти «Незавершений роман», «Я хмари розведу руками», «Імператриця». З тих пір Алегрову охрестили «шалений імператрицею Російської естради».
У липні 2000 року Аллегрової отримала звання «Заслуженої артистки Росії». А напередодні свого дня народження, співачці було присвоєно звання «Народний Артист РФ», який підписав Дмитро Медведєв.
Однак Ірина пробувала себе не тільки в естраді, вона так само намагалася писати любовні романи. Всього було опубліковано три її твори, проте сама Аллегрова вважає, що експеримент був невдалим.
Зараз сім'я Ірини складається з її мами, доньки та онука Олександра, якому вона присвятила свій останній альбом «Театр ...».
Теги: зірка, сім'я, біографія, Аллегров
Анрі де Тулуз-Лотрек: життя без псевдоніма
% Саша Свєтлова, автор JustLady.
%
%
%
% Приналежністю до знатного роду Тулуз-Лотрек ніколи не пишався. Здається, йому було не важливо його походження. Його завжди тягнуло в середу, де імена і звання не грають ніякої ролі, де людьми керує пристрасть і краса. Він хотів насолоджуватися життям поруч з живими людьми, і саме таким людям дарувати своє мистецтво. Його ставлення до життя стає зрозумілим з його власних слів - професійних натурниць він називав «схожими на опудала сов», а дівчат з кабаре - справжніми і живими. І тільки таких він і малював.
% Статті за темою «Анрі де Тулуз-Лотрек: життя без псевдоніма»
%
% День святого Валентина. Романтичні подорожі для двох
%
% Зірочки: Ірена Понарошку
%
% Персона: Євгенія Брік
%
Анрі де Тулуз-Лотрек народився в Альбі на південному заході Франції 24 листопада 1864. Його батьки були нащадками стародавнього аристократичного роду, а Анрі став їх першим і єдиним дитиною. У сім'ї художника зустрічалися люди, захоплені мистецтвом. Широко відомий вислів бабусі Анрі про те, що якщо хтось із родини Тулуз-Лотрек йшов на полювання, то він переслідував відразу три мети - підстрелити дичину, з'їсти, а потім намалювати її.
Батько Анрі вів досить вільний, розв'язний спосіб життя - не пропускав жодної спідниці, пускався «у всі тяжкі» і майже не знаходився вдома. Мати, навпаки, була дуже лагідною і набожною, присвячувала себе сімейних справах і єдиному синові.
Більшу частину дитинства Анрі провів у замку Боск (в декількох кілометрах від Альбі). Він захоплювався малюванням з дитинства, як втім, багато дітей з аристократичних сімей. Але маленький Анрі не зупинявся на зображенні собачок і пташок, його цікавили також і люди. Особливо, карикатури на них.
У дитинстві з Анрі сталося нещастя - з проміжком в рік під час верхової їзди він зламав обидві ноги. Після чого вони перестали рости - зростання його був всього 150 см. Крім того, пересуватися він міг лише за допомогою тростини. Батьки намагалися переконати всіх, що всьому виною переломи ніг, але, швидше за все справа була у важкому генетичному пороці. Відомо, що батьки Лотрека були двоюрідними братом і сестрою - такі шлюби були поширені у вищому суспільстві в той час і, звичайно, не могли не позначитися на здоров'ї дітей.
Перші уроки живопису Анрі отримав від Рене Пренсто (друга сім'ї), професійного художника і скульптора. Після вони з матір'ю переїхали до Парижа, де Анрі пройшов навчання в майстерні Леона Бонна. Бонна визнав у Лотрека талант, але самі його малюнки називав надто відвертими і навіть жорстокими.
Анрі залишив майстерню Бонна і поступив в майстерню Фернана Кормона, тут він познайомився з тільки що приїхали в Париж Ван Гогом, з яким дружив весь час, поки Ван Гог знаходився в Парижі. Серед знайомих і друзів Анрі було багато маргінальних особистостей - пияків, повій; напевно, їх невлаштовані долі залучали його і здавалися близькими, тому що він сам відчував себе таким же нещасним.
Але зовні Анрі був дуже привабливим і веселою людиною, він миттєво ставав душею будь-якої компанії. Також він користувався величезною популярністю і у жінок. Це може здатися дивним, але при всій своїй зовнішній непривабливості, він умів захоплюватися жінками, як ніхто інший, а вони, в свою чергу, платили йому своїм розташуванням.
Свого часу Анрі став знаменитий в основному завдяки афіш, листівкам, які робив для «Мулен Руж», але найбільше йому хотілося прославитися як живописцю. Тому він відчайдушно займався живописом, особливо в ті дні, коли його фізичне і психічне здоров'я стало слабшати. Причиною тому було надмірні алкогольні узливання, які поступово перетворювалися на хворобу.
Мати, графиня Адель, відправила сина в лікарню під Парижем, де він кілька місяців лікувався від алкоголізму і сифілісу. Але після виходу з лікарні Лотрек запив з новою силою, темп його життя став дуже напруженим. Він відчайдушно малював і пив. Він уже встиг закінчити багато з розпочатих і здавалися йому цінними робіт, коли його наздогнав інсульт. Лотрека паралізувало. Мати доглядала за ним останні місяці його життя. Анрі Тулуз-Лотрек помер 9 вересня 1901, йому було 36 років.
Теги: життя, біографія, художник, імпресіоніст, анри, Тулуза
|