Персона: Дар'я Сагалова

% SCREAM, автор JustLady. % % %
�������: ����� ��������
% Світлана Букіна - персонаж, відомий всій країні своєю непрохідною дурістю. Мало хто знає, що актриса Дарина Сагалова, яка грає Світлану, закінчила школу зі срібною медаллю, а також університет з червоним дипломом.
% Статті за темою «Персона: Дар'я Сагалова» %
Персона: Дар'я Сагалова
% Дар'я Мороз: улюблена дочка і любляча мама %
Персона: Дар'я Сагалова
% Весілля знаменитостей 2011 %
Персона: Дар'я Сагалова
% Вплив російських народних ремесел на моду %
Персона: Дар'я Сагалова
% Творчі люди: Олександр Пєсков %

Дар'я Сагалова народилася 14 грудня 1985 в Подольську. З дитинства дівчинка серйозно займалася танцями і виступала в дитячому танцювальному колективі «Фантазія». Навчалася Даша добре, радуючи своїх вчителів та батьків. Коли їй було 17 років, її танцювальний колектив вирушив на фестиваль «Лики любові». Саме там її помітив директор державного театру кіноактора Олег Бутахін, і запропонував їй роль у своєму театрі.

Волею долі сталося так, що постановка Бутахіна закрилася, але Дашу помітили: вона дебютувала в постановці «Лускунчика» в тому ж самому театрі. Через рік вона закінчила гімназію, отримавши срібну медаль, і поступила відразу в Плеханівську академію і в університет мистецтва і культури. Коливалася Сагалова недовго, і зробила вибір на користь університету. Уже на першому курсі вона почала активно зніматися в невеликих і епізодичних ролях.

Незабаром послідувала роль, що принесла Дарині Сагалової всенародну популярність і любов - роль Свєти Букіної в ситкомі «Щасливі разом». Даша не раз зізнавалася в тому, що спочатку злякалася цієї ролі, оскільки вона мала на увазі велику відповідальність. Але все ж роль сексапільної, але непроходимо дурною дівчатка їй вдалася, оскільки багато шанувальників серіалу називають Дашу Свєтою, і визнаються їй у коханні.

Образ Свєти Букіної дуже сильно приклеївся до Сагалової, і вона була змушена зніматися в інших картинах, щоб довести глядачеві, що вона - талановита різнопланова актриса. Так, у 2007 році Даша зіграла у фільмі «Ніколи не забуду тебе! »Закоренілу стерву, яка всіма способами намагалася повернути колишнього коханого. Незабаром актриса знялася в стрічці «Нічні сестри», де зіграла медсестру.

Зараз Дар'я Сагалова продовжує активно зніматися в кіно, паралельно працюючи в театрі кіноактора. Не так давно Сагалова створила власний шоу-балет «Лінкольн», а також школу танців для дітей.

Теги: персона, дарья, Букін

Весілля Ігоря Ніколаєва та Юлії Проскуряковою

% Ірина Брусниця, автор JustLady. % % %
������� ����� ��������� � ���� �������������
% Романтик і лірик, співак і композитор, та й просто красивий і імпозантний чоловік 50-річний Ігор Ніколаєв нарешті знайшов своє щастя, одружившись на юною і скромною, талановитої і прекрасної музи серця Юлії Проскуряковою. Це сталося 25 вересня 2010 року. Їхнє одруження проходило таємно, але саме проводилося з королівським розмахом.
% Статті за темою «Весілля Ігоря Ніколаєва та Юлії Проскуряковою» %
Весілля Ігоря Ніколаєва та Юлії Проскуряковою
% Великі жінки: Валентина Терешкова %
% Співак і його майбутня дружина, Юлія Проскурякова, в четвер вдень порізно прибули в Тверській загс Москви і таємно розписалися лише в присутності двох гостей - свідків і кращих друзів пари Ігоря Крутого і Наталії Подільської. У цей день співробітники загсу запевняли, що ніяких весіль не реєструють. Адже за розголошення інформації про зоряній парі всім службовцям установи пригрозили звільненням.%

Ігор весь тиждень до одруження працював в Майамі, його літак приземлився лише напередодні церемонії ввечері. На наступний день, 23 вересня, його сусіди бачили, як співак сідав у машину, схвильований і святково одягнений. На компліменти він радісно повідомив, що їде одружитися. Заїхавши у справах, Ігор Ніколаєв до третьої години прибув в загс, там його вже чекала юна обраниця в скромному атласній сукні небесного кольору. Розкішне кремове плаття нареченої вона наділа для гостей на офіційне торжество в суботу.

Саме одруження тривало всього 15 хвилин, все проходило в порожньому загсі за закритими дверима. Через 3 дні Ігор Ніколаєв і Юлія Проскурякова повторили обмін обручками і весільну клятву вже перед двома сотнями запрошених на святковому банкеті.

На торжество в ресторан в ТРЦ «Вегас» гості проходили по цій червоній доріжці. Весілля Ігоря Ніколаєва зібрала весь «серебріті» російського шоу-бізнесу. До речі, святкування події збіглося з урочистим відкриттям величезного культурно-розважального центру столиці «Вегас», куди до того ж були запрошені всі ті ж зірки. Вийшло, що гості йшли по червоній доріжці в ТРЦ на честь його початку роботи, а потім проходили в банкетний зал на весілля Миколаєва та Проскуряковою.

Весільне тожество проводилося в традиційній російській традиції. Ведучий вечора Андрій Малахов передавав мікрофон від батьків до свідків, від тих - до гостей молодят. Подарунки віддавалися в обмін на млинці. Гостей пригощали яловичиною на кісточці під винним соусом, екзотичними фруктами, сирами, привезеними з Європи. Спеціально запрошені кухарі з Італії потішали гостей найнеймовірнішими ексклюзивними стравами.

Загальні витрати на весілля, за приблизними оцінками, становили приблизно 2 мільйони рублів.

Теги: весілля, Ніколаєв, Ігор, Проскуряков

Біографія зірки: Марія Аронова

% SCREAM, автор JustLady. % % %
��������� ������: ����� �������
% Марія Аронова з дитинства мріяла бути актрисою, і навіть часто влаштовувала міні-спектаклі, радуючи жителів свого двору. Через тридцять років вона зізнається, що саме це лицедійство допомогло їй самоствердитися.
% Статті за темою «Біографія зірки: Марія Аронова» %
Біографія зірки: Марія Аронова
% Марія Аронова: життя і кар'єра %
Біографія зірки: Марія Аронова
% Біографія зірки: Джессіка Альба %
Біографія зірки: Марія Аронова
% Біографія зірки: прекрасна Моніка Беллуччі %
Біографія зірки: Марія Аронова
% Біографія зірки: Михайло Єфремов %

Марія Валеріївна Аронова народилася 11 березня 1972 в Долгопрудном. Вже з дитинства майбутня актриса любила розважати своїх сусідів, влаштовуючи вистави. Сама Марія пізніше називала ці вистави єдиною можливістю для самоствердження, оскільки в школі вона вчилася досить погано, і не давала батькам приводу для гордості.

У 1989 році Марія вступила в Щукінське училище, і через півтора року народила сина Владислава. Незабаром її помітив Аркадій Кац, який запросив її працювати в театр імені Вахтангова. Через деякий час Аронова вже грала в трьох спектаклях («Одруження Бальзамінова», «Зойкина квартира» та «Тригрошова опера»).

У 1994 році Марія стала випускницею театрального училища імені Щукіна. За роль Катерини Великої, яку актриса виконала в дипломному спектаклі, вона була нагороджена державною премією імені К.С. Станіславського. Після отримання диплома Аронова продовжила працювати в театрі імені Вахтангова, де, як зізнається сама Марія, їй завжди щастить на великі і великі ролі.

Через рік після закінчення училища актриса дебютувала в кіно, знявшись у стрічці Сергія Урсуляка «Літні люди». Марія стала отримувати пропозиції про зйомки, але більшу частину з них відхиляла, посилаючись на зайнятість у театрі та на маленького сина. Після серіалів «Московські канікули» і «Полуничка» її почали впізнавати на вулицях.

Паралельно зі зйомками в кіно, Аронова встигала грати в театрі, причому грати на межі своїх можливостей. У 1997 році її акторську гру нарешті оцінили по достоїнству: вона стала лауреатом премії «Кришталева Турандот». А ще через два роки Марію нагородили премією «Кумир» як «Надію року».

Актриса продовжила поєднувати театр і кіно. Вона знялася в десятках різних фільмів і серіалів: «Бригада», «Зупинка на вимогу», «Солдати», «Полювання на ізюбра» і т.д. У 2007 році Аронову оцінили кінокритики, нагородивши премією «Ніка» за кращу жіночу роль другого плану. Цією роллю стала роль Мусі у стрічці Станіслава Говорухіна «Артистка». Марія зізнається, що робота з Говорухіним дозволила їй вийти на новий щабель акторської майстерності.

Зараз Марія Аронова замужем за начальником транспортного цеху театру імені Вахтангова, де вона досі продовжує працювати. З 2009 року не вийшло жодної кінороботи з її участю, сама актриса з цього приводу нітрохи не переживає, заявляючи, що подібний перерву допоможе їй більше сил вкласти у свої ролі в театрі.

Теги: зірка, актриса, біографія, Аронов