Як правильно підібрати форму очок
% Яна Болдіна, автор JustLady.
%
%
%
% Більшість з нас хоче виглядати привабливо, щоб подобатися оточуючим. Цього можна досягти за допомогою одного з самих повсякденних на перший погляд аксесуарів - очок. Щоб вони підкреслили вашу природну привабливість, досить правильно підібрати форму оправи і матеріал, з якої вона здійснена.
% Статті за темою «Як правильно підібрати форму окулярів»
%
% Як правильно підібрати окуляри
%
% Як правильно підібрати сонцезахисні окуляри
%
% Як правильно підібрати оправу для окулярів?
%
% Як підібрати окуляри за формою обличчя
%
Для милого круглого особи з невеликим акуратним носиком підійдуть моделі з висхідними косими лініями. Якщо особа велике, з виразними рисами і високим чолом - округлі і не дуже масивні, вони додадуть вишуканість і уважну доброзичливість. На подовженому обличчі чудово виглядають окуляри з прямою верхньою і закругленою нижньою лініями. Вольовий («рішучий») підборіддя можна пом'якшити або, навпаки, підкреслити, змінюючи ширину заушников. «Мислителям» з широким чолом і вузьким аристократичним підборіддям можна порадити зупинити свій вибір на варіанті з піднятими внутрішніми куточками.
Щоб підкреслити своєрідність, слід звернути увагу і на колір вашої майбутньої оправи: він відкидає на обличчя легку тінь, а тому так важливо, щоб загальна палітра створювала елегантну гармонію. Наприклад, блондинкам зі світлою шкірою підійдуть моделі золотистих відтінків, а також зовсім прозорі. Темноволосим - коричневі і всіх ступенів синьо-зеленої гами. Оправи пастельних тонів особливою чарівністю огорнуть володарів благородної «місячної» сивини. А русявим можна порекомендувати м'який коктейль напівтонів.
Якщо ж вам хочеться, щоб окуляри були на обличчі малопомітні, то виберіть зовсім тоненьку металеву оправу або оправу без обідків. У такій моделі заушники кріпляться безпосередньо до лінз, і самі окуляри стають ледь помітними.
Звичайно, вибір оправи - подія не з розряду звичайних. Сьогодні окуляри стали невід'ємною частиною гардеробу, вони доповнюють (або навіть змінюють) ваш вигляд, демонструють смак, а також рівень доходів. Варіанти з дорогоцінних металів - річ модна й актуальна у всі часи. Одним словом, престижна і респектабельна класика, предмет розкоші. Матеріалом, який найбільш часто використовується при виготовленні дорогих оправ, як і раніше є золото. Платина лише трохи поступається йому, як і срібло. Великою популярністю користуються і золотовмісні сплави. Купуючи таку оправу, особливу увагу слід звернути на кількість каратів - безпосередній зміст дорогоцінного металу (наприклад, 22 карата відповідає 917 пробі золота).
Теги: форма, окуляри, оправа
Як вибрати парасольку
% Geo, автор JustLady.
%
%
%
% У вільному продажу є декілька видів парасольок, починаючи від тростини і закінчуючи складними моделями. Якісна річ прослужить довго, вибирати її слід, покладаючись не тільки на власний смак та уподобання, а й на функціональні характеристики.
% Статті за темою «Як вибрати парасольку»
%
% Як вибрати парасольку-автомат
%
% Як вибрати жіночий парасольку
%
% Як вибирати парасолька-тростина
%
% Як правильно вибрати парасольку?
%
% Вибираючи парасольку, потримайте його в руці. Ручка не повинна ковзати, бути великий і легко поміщатися в стислій долоні. Якщо деталь виконана з пластика, з часом він може відколотися. Найдовше прослужать парасолі з прогумованими ручками або з дерева.% Зверніть увагу на якість спиць парасольки, яке напряму залежить від матеріалу виготовлення. Виробники використовують не тільки сплави металів або сталі, але і поєднують в одній спиці сталеві і пластмасові частини, що сприяє міцності і стійкості до сильних поривів вітру. Добре, якщо зонт оснащений спицями, виконаними з пружного скловолокна. Цей матеріал легко деформується. Такі спиці використовують в парасолька-тростина.
Кількість спиць може бути різним - від 8 і більше - від їх числа не залежить міцність парасольки. Чим їх більше, тим більше округлої і красивою буде форма купола. На якісному виробі спиці повинні бути закріплені увігнутою стороною догори. Якщо жолобок спиць повернуть вниз, парасоль не витримає навіть слабкого пориву вітру. У хороших парасольок спиці прикріплені до купола в декількох місцях. Це робить модель більш надійною і не дає намоклої тканини провисати.
Дізнайтеся у продавця, з якого матеріалу виготовлений купол. Якщо з нейлону, тканина буде сідати після намокання. Цей матеріал ще й линяє від впливу води. Довговічний і якісніший поліестер. Виробники часто виробляють під шовк або атлас, або грубіший і жорсткий нейлон. Тканина просочують спеціальним розчином, тим самим дозволяючи їй згодом відштовхувати воду. Коли купол парасольки виконаний з щільної тканини, схожої на плащової, мова йде про застосування епонжа, тобто поліестеру з невеликим вмістом бавовни. Така тканина має підвищену зносостійкість. Аналогічні якості притаманні і прогумованому сатину. Огляньте уважно шви: вони повинні бути акуратними, без розривів, з надійно закріпленими нитками.
Якщо парасольку треба носити в сумочці, вибирайте складні моделі. Їх легко брати в дорогу, на роботу, в гості. На відміну від парасольок-тростин, вони не забирають багато місця в транспорті. Механічні моделі доведеться складати і відкривати вручну, напівавтомат зможете розкривати одним натисканням кнопки, а вручну складати. Автомат складається і розкривається натисканням кнопки. Чим більше у конструкції «зчленувань», тим простіше її зламати.
У Франції проводять парасольки з тефлоновим просоченням, не менш якісну модель можна придбати у японських виробників. Купуючи таку модель, зверніть увагу на фірмовий знак компанії-виробника (з адресою і телефоном), який прикрашає парасольки на одному із сегментів купола, на ручці, на вшитой етикетці, на кнопці, може бути на хлястику. Там же прописана вся інформація про склад тканини, з якої виконано виріб. Якщо відомостей немає, перед вами підробка.
Перевірте місця кріплення спиць вподобаної моделі. Є поки тільки два види кріплень, які деякі називають «коронками» та «лебідками». «Коронки», які вважаються кращими і легше ремонтуються, містять в собі пружину, «лебідки» - шнурок. Складіть і розкладіть кілька разів парасольку, повертите його в руці. Не повинно бути вм'ятин на поверхні, в хорошому парасолі тканина натягнута рівномірно, шви виконані акуратно.
Кращі великі сумки сезону
% Жовта Оса, автор JustLady.
%
%
%
% Маленькі ридикюлі і клатчі поступаються місцем сумкам великих розмірів, і ця тенденція цілком з'ясовна. Адже великі аксесуари не тільки місткі і зручні, вони чудово виглядають у витончених жіночих руках або на згині ліктя.
% Статті за темою «Кращі великі сумки сезону»
%
% Яскраві сумки осіннього сезону
%
% Визнано сумки 2011 (ФОТО): сумки ручної роботи, hand made сумки
%
% Сумки для леді: в офіс і на відпочинок
%
% Модні сумки осені 2011
%
% Модні великі сумки цього сезону умовно можна розділити на кілька категорій.% Саквояж
Саквояжі мають жорстку форму і надійний замочок, крім того, простір в них, як правило, чітко організовано за допомогою вставок і вшитих відділень. Крім коротких ручок такі сумки мають додатковий ремінь регульованої довжини. Найбільш актуальні саквояжі, виконані зі шкіри натуральних відтінків, але не варто нехтувати аксесуарами яскравих кольорів.
Сумка-торба
Її форма нагадує речовий мішок, що зав'язується тонкими ремінцями. Але незважаючи на таку форму, сумки виглядають дуже елегантно, особливо якщо виконані з витисненої шкіри «під пітона» або «під крокодила». Така сумка чудово доповнить не тільки діловий костюм, але і коктейльне плаття.
Портфель
Це незамінний варіант для ділової леді. Незважаючи на всю простоту і лаконічність форми, така сумка підкреслює жіночність її власниці. Особливо якщо вона декорована пряжками, ремінцями та вставками хутра з тигрячої або леопардового забарвленням, такої популярної в цьому сезоні.
Bowling-bag
Вона застібається на блискавку і завдяки своїй формі дозволяє вмістити дійсно велику кількість необхідних жінкам предметів. Дуже популярні однотонні шкіряні сумки яскравих забарвлень і текстильні з принтом або вставками зі шкіри.
Travel-bag
Це воістину величезна сумка поєднує в собі силуети саквояжа і bowling-bag. Найчастіше вони використовуються в подорожах, але стають все більш популярними і в звичайному житті. Від дорожньої сумки її відрізняє велика кількість декоративних елементів - масивний замок і застібки, пряжки і ремінці, вставки з контрастною за кольором шкіри, бахрома і навіть аплікації.
Сумка у футлярі
Вона являє собою звичайний аксесуар простої геометричної форми, поміщений в чохол. Він може бути виконаний з в'язаного полотна, зі шкіри іншого відтінку або з матеріалу на тканій основі. Головна умова - сам виріб не повинно повністю ховатися чохлом.
|