Носимо аксесуари з пітона

����� ���������� �� ������
% Речі на натуральній основі завжди залишаються в моді. Особливо, якщо це стосується виробів з дорогих екзотичних матеріалів, таких, як шкіра пітона. Більшість людей, які мають достатньою кількістю грошей, нерідко балують себе і близьких такими покупками.
% Статті за темою «Носимо аксесуари з пітона» %
Носимо аксесуари з пітона
% Зірковий стиль: аксесуари зі шкіри пітона %
Носимо аксесуари з пітона
% Сумки зі шкіри пітона %
Носимо аксесуари з пітона
% 5 аксесуарів зі шкіри змії %
Носимо аксесуари з пітона
% Зміїний принт на піку моди %
% Особливий орнамент лусочок на шкірі пітона дозволяє створювати різні варіації малюнків на аксесуарах, виготовлених з цього матеріалу. Він може бути дрібним і великим, однорідним і неоднорідним, з темними плямами і без них. Ще однією перевагою виробів зі шкіри пітона є їх надзвичайна м'якість.%

Аксесуари зі шкіри пітона сьогодні можна придбати в деяких магазинах, через інтернет, а також замовити у майстра, попередньо купивши відріз виробленої шкіри. Асортимент таких речей дуже широкий, але при цьому кожна з них здається ексклюзивною і неповторною.

Зі шкіри пітона виготовляють як великі предмети гардероба (плащі, куртки, жилети і т. Д.), Так і взуття, і дрібні аксесуари.

Збираючись доповнити свій комплект такою річчю, варто пам'ятати про те, що це буде дуже яскравий і привертає увагу елемент вашого образу, і тому інших подібних деталей в одязі і стилі варто уникати. В іншому випадку ваш наряд буде виглядати не розкішно і елегантно, а, навпаки, вульгарно й дешево.

Крім того, в комплекті з аксесуарами зі шкіри пітона не повинно бути яскравих кольорів. Надягайте одяг нейтральних відтінків - сірого, білого, бежевого, ніжно-блакитного, темно-синього і чорного.

Аксесуари зі зміїної шкіри підійдуть не до кожного стилю в одязі. В основному їх носять любителі ділового та бізнес стилю. А ось, наприклад, зі спортивним стилем вони поєднуватися не будуть.

Варто також уважно вибирати випадок, за яким можна доповнити свій образ деталями, виготовленими зі шкіри пітона. Найкраще вони підійдуть для ділових переговорів або офісу, коли ви одягаєте речі в бізнес стилі, а також для дорогого ресторану, урочистої вечері або фуршету, до вечірньої сукні чи костюму.

Звичайно, як і інші шкіряні вироби, аксесуари зі шкіри пітона вимагають ретельного догляду, інакше вони втратять вигляд і прийдуть у непридатність. Тому їх необхідно завжди тримати в чистоті і обробляти спеціальними засобами, кремами і спреями.

Теги: шкіра, аксесуар, пітон

Як носити чоловічий ремінь

% Міла Кірдіна, автор JustLady. % % %
��� ������ ������� ������
% Будь елегантний і стежить за своїм зовнішнім виглядом чоловік має в гардеробі строгий костюм, невід'ємною частиною якого є ремінь. Найчастіше цей аксесуар виконує не тільки практичну функцію, а й естетичну.
% Статті за темою «Як носити чоловічий ремінь» %
Як носити чоловічий ремінь
% Як носити джинси бойфренда %
Як носити чоловічий ремінь
% Чоловічий костюм в жіночому гардеробі %
Як носити чоловічий ремінь
% Як носити піджак %
Як носити чоловічий ремінь
% Жіночі штучки з чоловічого гардероба %
% Сьогодні в магазинах є широкий асортимент чоловічих брюк будь-яких забарвлень і розмірів. Ремінь слід вибирати відповідно до розміру брюк, він повинен легко застібатися на третій отвір. Вільний кінець ременя повинен протягується через першу, крайню шлевку штанів.%

Фахівці не радять проколювати в ремені додаткові отвори, тому що в цьому випадку він виглядає неакуратно, а сама міцність може знижуватися. Довжина повинна регулюватися: на пряжці відкрутіть болтик, непотрібне відріжте. Для болтика потрібно проробити новий отвір, а пряжку потім приробити назад.

Зверніть особливу увагу на вільний кінець ременя, він повинен бути міцним, що не розшаровуватися.

Кілька слів про правильне носінні ременя. Він повинен поєднуватися за кольором з взуттям. Шкіра взуття та ременя теж повинні бути приблизно однаковими. Якщо ви користуєтеся портфелем, стежте за тим, щоб він, ремінь і взуття створювали колірне єдність. Якщо на взутті є пряжки, пряжка ременя повинна гармоніювати і з ними.

Не всі чоловіки знають, що колір металу пряжки повинен поєднуватися з наручним годинником. Рекомендується, але не є обов'язковою гармонія кольору ременя і сорочки, краватки. Слідкуйте за тим, щоб ремінь сидів на вас акуратно, не стовбурчився, оскільки це може виглядати негарно, коли ви знімете піджак.

Аксесуар повинен збігатися за стилем з вашим чином. Строгий костюм вимагає до себе суворого ременя, без зайвих прикрас. Для повсякденного гардероба можна підбирати широкі ремені з різноманітними пряжками. Велику масивну пряжку ременя для повсякденного носіння не слід ховати під одягом, це буде виглядати неакуратно. Найбільше ремені в стилі сasual підходять до джинсовому одязі, пуловери і светрів.

Який би ремінь ви не вибрали, він повинен гармонійно поєднуватися з рештою одягом.

Теги: ремінь

Як зав'язати вузька краватка

% Марія Фокіна, автор JustLady. % % %
��� �������� ����� �������
% Один з найпопулярніших вузлів для краваток - «Віндзор». Вважається, що особливий успіх він має серед початківців носіїв. Він особливо підходить до вузьких краваток з тонкого шовку. Комір сорочки для такого вузла повинен мати глибокий виріз, така форма називається «Акула».
% Статті за темою «Як зав'язати вузька краватка» %
Як зав'язати вузька краватка
% Як зав'язати простий краватку %
Як зав'язати вузька краватка
% Як зав'язати великий вузол на краватці %
Як зав'язати вузька краватка
% Як зав'язувати краватку %
Як зав'язати вузька краватка
% Як зав'язувати краватки для дівчат %
% Є дві версії походження самого вузла і його назви. Згідно з першою, хрещеним батьком вузла став король Англії Едуард восьмий, який після зречення від престолу отримав титул герцога Віндзорського. Але більш правдоподібною вважається версія про те, що дід герцога, Едуард сьомий любив зав'язувати краватки масивними вузлами. Для більшого ефекту він використовував аксесуари з товстої тканини. Пізніше в пам'ять про нього ж назву «Віндзор» перейшло до краваток з щільної тканини та іншим щільним вузлів.%

Головне достоїнство вузла в його формі. Він має абсолютно симетричний, нагадує трикутник, звернений вершиною вниз. Більшість вузлів програють «Віндзор» в цьому критерії, що і робить його таким популярним.

Підніміть комір і перекиньте краватку. Широкий кінець повинен бути в правій руці і приблизно на 30 см довше. Розташуйте краватку виворотом вгору.

Двічі оберніть широким кінцем вузький. Витягніть широкий кінець нагору.

Перекиньте широкий кінець на інший бік і з протилежного боку оберніть його навколо петлі ще двічі. Заведіть кінець тому.

Оберніть широкий кінець навколо всієї петлі і заведіть знову назад. Підніміть його і перекиньте через виток.

Затягніть вузол і розправте кінці краватки. Подивіться на себе в дзеркало, щоб переконатися, що вузол вийшов вдалим.

Прикріпіть кінці краватки до сорочки спеціальним затискачем. Відрегулюйте їх довжину по своєму смаку. Необов'язково, відповідно до вимог моди минулих століть, опускати аксесуар нижче пояса штанів, це буде здаватися, щонайменше, безглуздим.

Перша спроба може виявитися невдалою, з другої, можливо, ви впораєтеся дуже повільно. Однак, набравшись досвіду, ви будете справлятися швидко і навіть без дзеркала. З часом пробуйте освоювати інші вузли для краваток.

Теги: краватку, затиск, вузол, віндзор, герцог, едуард