Вправи для схуднення рук

% Ольга Устимова, автор JustLady. % % %
���������� ��� ��������� ���
% Повні жінки часто страждають від непривабливого вигляду власних рук. Значно покращити ситуацію допоможуть спеціальні вправи. Тренувати м'язи рук необхідно щодня, щоб в короткі терміни досягти значних результатів щодо зменшення обсягів верхніх кінцівок.
% Статті за темою «Вправи для схуднення рук» %
Вправи для схуднення рук
% Вправи для схуднення %
Вправи для схуднення рук
% Вправи зі скакалкою для схуднення %
Вправи для схуднення рук
% Вправи з гантелями для схуднення %
Вправи для схуднення рук
% Вправи для швидкого схуднення %

Сядьте на підлогу, руки складіть перед грудьми в молитовній позі. З видихом максимально стисніть долоні, утримуйте тиск 10 секунд. На вдиху розслабте руки. Повторіть вправу не менше 10 разів.

Ляжте на живіт, руки зігніть в ліктях, долоні покладіть на підлогу під плечима. На вдиху підніміться над підлогою, утворивши всім тілом планку. Утримуйте вагу за рахунок долонь і шкарпеток ніг. Продовжуйте стояти в позі не менше хвилини. Потім з видихом ляжте на підлогу.

Сядьте, ноги випрямити в колінах, руки опустіть вздовж тіла, і поставте долоні за спиною. На вдиху підніміть стегна вгору, ваше тіло знову набуло форми планки. З видихом зігніть руки в ліктях, утримуючи все тіло в колишньому положенні. На вдиху знову розігніть лікті. У вас вийде вправа, що нагадує віджимання, тільки спиною вперед. Зробіть 15-20 підходів і сядьте на підлогу.

Сядьте по-турецьки, руки зчепіть за спиною в замок. На вдиху підніміть руки ззаду якомога вище вгору. Утримуйте позу протягом 2 хвилин. З видихом опустіть руки вниз і розслабте їх. Повторіть вправу ще 2 рази.

Для наступної вправи вам знадобляться гантелі. Встаньте прямо, ноги на ширині плечей, руки з гантелями витягніть перед собою на рівні грудей. На вдиху розведіть руки в сторони, розкриваючи грудну клітку якомога більше. З видихом знову зведіть руки разом. Повторіть вправу 20-25 разів.

Допоможуть вам у зменшенні обсягів рук також віджимання, бокс, плавання. Використовуйте будь-яку можливість включити в свої тренування дані способи додаткового навантаження.

Теги: рука, вправа, схуднення

Створюємо струнку фігуру за допомогою бодіфлекс

% Юлія Соболєва, автор JustLady. % % %
������� �������� ������ � ������� ���������
% У всі часи люди захоплювалися і дивувалися стрункості тих, хто займається йогою. А секрет простий - система йоги заснована на дихальних вправах. Організм людини, яка вміє правильно дихати, насичується киснем, який спалює жирові клітини. Про таке явище і задумалася засновниця системи Бодіфлекс Грір Чайдерс. Ця методика стала унікальною в своєму роді.
% Статті за темою «Створюємо струнку фігуру за допомогою бодіфлекс» %
Створюємо струнку фігуру за допомогою бодіфлекс
% Стрункі руки: план дій %
Створюємо струнку фігуру за допомогою бодіфлекс
% Як створити фігуру своєї мрії? %
Створюємо струнку фігуру за допомогою бодіфлекс
% Як бути ситою і стрункою %
Створюємо струнку фігуру за допомогою бодіфлекс
% Еліптичні тренажери для стрункої фігури %

Потрібно навчитися правильно і глибоко дихати, оскільки дихання у нас в більшості випадків поверхневе. Ми дихаємо або животом - це характерно для чоловіків, або маємо грудне дихання - воно властиво жінкам. І те й інше, по суті, невірно. Кисню в організм надходить недостатньо, і багато органи відчувають даний кисневе голодування. Звідси і знижений імунітет. І, як наслідок цього, слабке здоров'я, порушений обмін речовин і, звичайно ж, зайва вага.

Багато жінок у пошуках способів схуднути виснажують себе різними дієтами, які дають оманливий ефект зниження ваги, оскільки, обмежуючи себе в їжі, людина в першу чергу втрачаєне жирову масу, а рідина, яка заповнюється з лишком, як тільки починається нормальне харчування. У підсумку вага повернувся, та ще й додався. Прикро, адже доклали стільки зусиль.

Давайте розгляньте дихальну систему Бодіфлекс. Чи можна з її допомогою створити струнку фігуру, та ще й здоров'я зміцнити? Це, звичайно ж, не помах чарівної палички, і доведеться докласти заради себе красивою деякі зусилля. Але тільки уявіть, що елементарний комплекс вправ буде займати всього лише чверть години в день, а дієти при цьому дотримуватися не треба. І можна вже після тижня занять виміряти свій об'єм і помахати ручкою 10- 20 сантиметрам.

Порівняйте заняття аеробікою, дуже популярною один час, з системою бодіфлекс. Під час занять ритмічною гімнастикою у вас згорає близько 250 кілокалорій. А завдяки дихальному комплексу ви втрачаєте 3500 кілокалорій! Різниця більш ніж переконлива.

Чергування вдиху і видиху, затримка дихання, під час якої робиться фізична вправа, і знову вдих - ось і весь нехитрий комплекс. А ефект, який не змусить себе чекати після пару днів занять, отметет останні сумніви, якщо ви ще не вирішили, чи потрібна ця методика надалі.

Будь-яка робота над собою мобілізує вас, дає можливість брати участь у творенні себе самого. Це дає впевненість, що ще одним струнким і здоровим людиною на землі стане більше.

Теги: допомога, фігура, ефективність, бодіфлекс, флекс

Як тренувати розтяжку

��� ����������� ��������
% Гнучкість - це природна якість, з яким народжується людина. Але з віком більшість з нас втрачає його. Адже не дарма молодість асоціюється саме з гнучкістю тіла. Вправи на розтяжку допоможуть вам зберегти її якомога довше.
% Статті за темою «Як тренувати розтяжку» %
Як тренувати розтяжку
% Як правильно робити розтяжку %
Як тренувати розтяжку
% Як тренувати пам'ять %
Як тренувати розтяжку
% Вправи на розтяжку м'язів %
Як тренувати розтяжку
% Як прибрати розтяжки на грудях %
% Така якість як гнучкість необхідно не тільки спортсменам. Це те, що дозволить вам якомога довше зберігати працездатність, до глибокої старості бути рухомою і самостійної в пересуваннях. Розтягування - це процес чергування розслаблення і напруження. В результаті цього обмінні процеси в м'язах посилюються, кровообіг покращується. Гнучкість дозволяє виконувати будь-які силові дії з меншими зусиллями.%

Щоб тренувати розтяжку, потрібно регулярно виконувати кілька видів вправ. Вправи на стретчинг (розтяжку) поділяються на повільні, пасивні, статичні. Комплекс вправ повинен включати всі ці види. Перш ніж приступити - розігрійте м'язи. Виконайте махи руками і ногами невеликої амплітуди, пострибайте на місці, побігайте, зробите нахили в сторони.

Потім починайте виконувати вправи на розтяжку. Робити їх потрібно плавно, без ривків, щоб не пошкодити тілу. Причому потрібно пам'ятати, що суглоби не розтягувати - їх розробляють, а ось зв'язки не розробляють, а розтягують.

Намагайтеся збільшувати амплітуду рухів поступово, плавно. Пам'ятайте, що краще не дотягнути м'яз, ніж її порвати. Фіксуйте прийняте положення тіла на 10-30 секунд до тих пір, поки ви не відчуєте, що напруга м'язів стало слабкіше. Якщо воно не зникає, значить, розтягнення занадто велике, звільніть його небагато.

Як тільки ви відчули почуття натягнутості, болі в натягнутій м'язі, зафіксуйте тіло в такому положенні на деякий час (воно має збільшуватися з часом), потім поверніться у вихідне положення.

В кінці заняття треба обов'язково розслабити м'язи. Для цього виконуйте потряхивания руками і ногами, невеликі махи.

Щоб вправи були найбільш ефективні потрібно повторювати підходи, збільшувати швидкість виконання (інтенсивність) і амплітуду рухів. Вважається, що в ранкові години людська гнучкість дещо знижується, але зате ранкові тренування найбільш корисні для її розвитку. Гнучкість тіла підвищується в жарку погоду і при підвищенні температури тіла (через розминки).

Дихання під час тренувань повинно бути рівним, розміреним і глибоким. Не затримуйте його. Будь-яка вправа має починатися з вдиху.

Теги: розтяжка, вправа