Персональний тренер

% Купивши карту в сучасний фітнес-клуб, ми починаємо живити себе ілюзіями, що якщо ми позаймаємося недовгий час в тренажерному залі, наші проблеми із зайвою вагою вирішаться, а здоров'я покращиться само собою. Але ми навіть не замислюємося про те, що неправильно зроблене вправа може тільки нашкодити. Про те, чому фітнесом найкраще займатися під керівництвом професійного тренера розповідає жіночий журнал JustLady %
% Статті за темою «Персональний тренер» %
Персональний тренер
% Як навчитися боксу %
Персональний тренер
% Бізнес-тренінг та бізнес-тренер: проблема вибору %
Персональний тренер
% 8 секретів зоряних тел %
Персональний тренер
% Як вибрати фітнес-тренера? %

Щоб уникнути непорозумінь і для досягнення відмінних фізичних результатів оргкомітет Премії «Грація» радить займатися з інструктором! Якщо ви так не вважаєте, тренер Михайло Малек, персональний тренер клубу «Марк Аврелій», неодноразовий Чемпіон Москви з бодібілдингу, готовий розвіяти Ваші сумніви, надавши 10 аргументів на користь занять з тренером!

1. З тренером результати досягаються швидше

З тренером ви досягнете результату значно швидше завдяки точній постановці техніки рухів і можливості використовувати більш ефективні вправи. На початку занять фітнесом самостійно виконувати ефективні вправи майже неможливо так як, по-перше, необхідна корекція техніки з боку; по-друге, необхідна страховка. Якщо знехтувати цими правилами, то можна завчити невірну травмоопасную техніку, що рано чи пізно може негативно позначитися не тільки на результаті, але і на самопочутті.

2. Ідеальна схема тренування

Тренер займається з вами по ідеальній методичної схемою. Більшість людей, що тренуються у фітнес-центрах, просто не володіє необхідними методичними знаннями.

3. Контроль стану здоров'я

Тренер систематично контролює стан вашого здоров'я, проводить необхідні тестування і визначає готовність до навантаження на тренуванні. Багато хто навіть не підозрюють, як важливо постійно контролювати хоча б пульс і тиск. Але навіть такі, здавалося б, прості вимірювання, вимагають спеціальних навичок, якими володіє кожен інструктор. Дуже важливо!

4. «Золота середина» в навантаженнях

Тренер дуже точно дозує для вас навантаження на занятті. Якщо ви дасте собі мале навантаження на тренуванні, то цього буде недостатньо для подальших змін. Якщо трохи «переборщіть», то будете перенапружувати, в першу чергу, нервову систему, і що почалися позитивні зміни можуть швидко припинитися. Для вас необхідна «золота середина», яку, завдяки знанням та багаторічному досвіду, якраз і визначає тренер.

5. Збалансоване харчування

Тренер допоможе вам контролювати свою систему харчування. Всі ми знаємо, що наше харчування часто буває далеко не задовільним. Великі перерви між прийомами їжі, «швидка» їжа, вечірні об'їдання сильно гальмують наш прогрес. До того ж занадто часто хочеться «дати слабину» щодо поглинання всіляких солодощів. Тренер допоможе вам найкращим чином організувати харчування протягом усього дня.

6. Стимули

Заняття з тренером будуть стимулювати вас до регулярності тренінгу. На жаль, просто через бажання досягнути будь-якого результату нічого не зміниться - завжди будуть вимагатися зусилля, навіть для малих змін. Тренер необхідним чином налаштовує і стимулює вас, що б ви змогли знайти в собі сили до тренувань, які раз від разу будуть покращувати ваше тіло, зміцнювати здоров'я. Іноді нам хочеться пропустити заняття тому, що просто немає настрою, або на вулиці чудова погода, і хочеться зайнятися зовсім іншими справами. Якщо ви знаєте, що вас чекає тренер, то обов'язково зберетеся і прийдете на заняття, про що ніколи не станете шкодувати.

7. Страховка і допомога

Тренер надійно страхує вас і допомагає під час виконання вправ. Виконуючи будь-яку вправу, можете бути впевнені: з тренером ви застраховані від помилок і невдач. Надійна страховка і необхідна допомога дозволять вам сконцентруватися тільки на себе, отримувати задоволення від заняття і покращувати себе від тренування до тренування.

8. Ефективність

Тренер відповідальний за ваш результат. Тренер розуміє високу ступінь довіри з вашого боку і відповідальність за досягнення мети, тому використовує кожну можливість для підвищення ефективності занять.

9. Індивідуальний підхід

Займаючись індивідуально, ви завжди будете відчувати підвищений інтерес до тренувань. Інтерес до тренінгу є одним з ключових моментів успіху. Поодинці тривалий час підтримувати інтерес до занять дуже важко, іноді просто неможливо. Завдяки знанням і досвіду тренер зробить ваші програми варіативними і різноманітними, що дозволить завжди тренуватися з великим інтересом і ентузіазмом.

10. Навантаження відповідно до стану здоров'я

Індивідуальні заняття особливо показані при різних травмах і при будь-яких відхиленнях у здоров'ї. Якщо ви хочете успішно пройти курс реабілітації і продовжити тренування або просто хочете поліпшити себе, але у вас є деякі відхилення у стані здоров'я, то скористайтеся персональними уроками - такі заняття ідеально підходять для даних цілей. Інструктор чітко підбере для вас необхідні вправи і відповідне навантаження, що дозволить поліпшити стан здоров'я і швидко досягти бажаних результатів.

А крім усього іншого, тренер - цікавий співрозмовник. Тренувальне заняття у фітнес-центрі не можна розглядати тільки як якусь роботу, спрямовану виключно на результат. Для багатьох відвідувачів залів це ще відпочинок і спілкування. Тому тренер, як будь-який професіонал своєї справи, створить вам на занятті приємну атмосферу для цікавого спілкування та активного відпочинку.

Теги: тренер

Як змінити складність вправ

% Bacheva, автор JustLady. % % %
��� �������� ��������� ����������
% Ви вже давно займаєтеся фітнесом. Ваша тренувальна програма ідеально відповідає вашим планам. Ви легко робите все вправи. Занадто легко, тому що зростання результатів сповільнився. Не поспішайте відмовлятися від улюблених вправ тільки тому, що вони здаються вам простими. Складність будь-якого з них можна підвищити.
% Статті за темою «Як змінити складність вправ» %
Як змінити складність вправ
% Як прибрати галіфе %
Як змінити складність вправ
% Як поліпшити форму грудей %
Як змінити складність вправ
% Комплекс вправ по Тай Чі %
Як змінити складність вправ
% Ефективні вправи для красивих грудей %
% Найпростіший спосіб підвищити складність вправ - змінити точку опори. Зробіть її менш стійкою, і в роботу включаться м'язи-стабілізатори, спокійно дрімають в звичайний час, а кожен рух буде даватися вам з великими труднощами.%

Якщо ви звикли виконувати вправи для преса, лежачи на підлозі, спробуйте робити ті ж скручування з опорою на фітбол. Необхідність утримувати рівновагу на рухомому м'ячі, дозволить підвищити ефективність вправ для преса в два-три рази. Не забувайте тільки, що ноги повинні щільно упиратися в підлогу.

У домашніх умовах краща вправа для сідниць - місток. Деякі ентузіастки годинами дивляться в стелю, піднімаючи і опускаючи таз. Щоб не витрачати час даремно, виконуйте місток, спираючись ногами на фітбол. Ляжте на спину, руки витягніть уздовж тіла. Стопи покладіть на м'яч, коліна зігнуті. Зберігаючи рівновагу, відірвіть таз від підлоги і витягніть тіло в одну пряму лінію, від колін до плечей. Затримайтеся на дві секунди і плавно опуститеся на підлогу.

Вам і цього мало? Зробіть опору ще менш стійкою: спирайтеся на м'яч тільки однією ногою, а друга повністю випрямити і підійміть вертикально вгору.

Фітбол можна використовувати і при роботі над верхньою частиною тіла. Виконуючи підйоми на біцепс або підйоми рук з гантелями над головою, відмовтеся від звичної стійки. Сядьте на м'яч, і вправа придбає додаткову труднощі. Щоб краще зберігати рівновагу, не опускайте погляд. Дивіться прямо перед собою і контролюйте положення спини.

Використовуйте фітбол як опору при виконанні класичної «метелики», і додатково до м'язів спини ви завантажте міжреберні м'язи. Ляжте на м'яч животом. Ноги відведіть назад і поставте їх на шкарпетки. Руки з гантелями вільно опустіть вниз, зігнувши в ліктях. Напружте прес і спину. Утримуючи корпус в напрузі, розведіть руки в сторони до рівня плечей. Потім плавно опустіть руки.

Ще один простий спосіб змінити складність вправи - використання обтяжень. Додатковий вагу не завадить, якщо ви легко виконуєте віджимання, присідання, підтягування і випади. Присідання і випади можна робити зі штангою або гантелями, а для підтягувань і віджимань використовуйте пояс з вантажами.

Знизити стійкість і збільшити складність можна, скоротивши площу опори. Спробуйте замість звичайних присідань виконати присідання на одній нозі, і ви відразу відчуєте зрослу багаторазово навантаження.

Якщо у вашій тренувальній програмі присутні підтягування та віджимання. Спробуйте міняти складність вправи, помінявши ширину постановки долонь. Чим ширше руки на грифі турніка, тим вище навантаження на спину. Якщо ви широко розставите руки під час віджимання, ви дасте додаткове навантаження периферійному відділу грудних м'язів.

Ускладнити віджимання, можна змінивши висоту опори. Щоб навантаження була вищою, віджимайтеся, поставивши ноги на край гімнастичної лави або на той же фітбол.

І найлегша можливість ускладнити собі тренування - це виконувати всі вправи в уповільненому темпі. Якщо раніше ви піднімали снаряд на раз-два, спробуйте проробити те ж саме, рахуючи до шести. Ви виключіть з числа своїх помічників кінетичну енергію поштовху і інерційні руху, і працювати відразу стане дуже важко.

Теги: рука, вправа, опора, складність, віджимання, гриф, темп, фітбол, постановка, плошадь