Як написати любовний лист

% Карамелька, автор JustLady. % % %
��� �������� �������� ������
% Як часто ми любимо, але не сміємо сказати про це. Не наважуємося навіть ненароком дати зрозуміти коханій людині про те, що його присутність у нашому житті важливіше всього на світі. Часом ми просто боїмося того, що наше почуття не взаємних. При зустрічі з коханою людиною з'являється хвилювання, починає тремтіти голос, і ви просто не можете зібратися з думками і силами, щоб у всьому йому зізнатися. Але є можливість розповісти про свої почуття спокійно і впевнено, красиво і дуже романтично. І ця можливість - написати любовний лист.
% Статті за темою «Як написати любовний лист» %
Як написати любовний лист
% Як почати лист коханому %
Як написати любовний лист
% Як написати романтичне лист %
Як написати любовний лист
% Як зізнатися в любові в листі %
Як написати любовний лист
% 5 способів признатися в коханні чоловікові %

Перш ніж почати писати любовний лист, необхідно підготуватися. Для цього запасіться кількома аркушами паперу, так як трапляються різні помарки і ручкою. Папір вибирайте абсолютно будь-яку, але головна вимога, щоб вона була щільною. Не забувайте, що одержувач, можливо, захоче зберегти ваш лист, а щільний папір краще за інших підходить для цієї мети. У магазинах продається дуже багато різної паперу c вибитими узорами і навіть ароматизована. Але якою б гарною вона не була, головне - це, звичайно ж, зміст вашого листа. Заздалегідь на окремому аркуші паперу перевірте ручку, щоб вона не мазала і Cмела приступайте до написання листа.

Для того, щоб написати любовний лист, вам потрібно добре розібратися в своїх почуттях і донести їх до адресата. Нагадайте собі, як сильно ви любите цю людину, адже найголовніше в такій справі - це щирість. Почніть лист так, як вам подобається і будьте конкретні.

Згадайте всі кращі моменти, проведені разом. Напишіть, що дуже сильно сумуєте і про те, як повільно йде час, коли ви знаходитесь далеко один від одного. Розкажіть про свої почуття по відношенню до цієї людини і про те, яке велике значення ви надаєте вашим відносинам.

Якщо вам не вистачає слів, щоб висловити всі свої почуття, тоді можна використовувати пару рядків з будь-якого вірша про кохання. Можливо, у вас є загальне вірш, який подобається обом, тоді це стане ще приємніше. Тільки не потрібно переписувати його цілком, пари рядків буде цілком достатньо.

Написати любовний лист - це кращий спосіб донести до людини всю глибину своїх почуттів, переживань і пристрастей. Неважливо, довгим або коротким вийде ваш лист, головне, щоб воно було щирим і написано від душі.

Після того, як закінчите писати, ретельно перечитайте лист і перевірте, щоб не було помилок. Запечатайте в конверт, відпустіть лист в поштову скриньку і чекайте відповіді.
% І якщо вам пощастить, у відповідь ви обов'язково отримаєте теж любовний лист. Удачі!

Теги: лист, любов, визнання

Як змусити чоловіка не ревнувати

��� ��������� ���� �� ���������
% Безпідставні ревнощі, незалежно від сили її прояви, може зіпсувати навіть найміцніші і романтичні відносини. Щоб позбутися від ревнощів чоловіка, потрібно спробувати з'ясувати її справжню причину і виправити ситуацію своєю поведінкою, розмовами.
% Статті за темою «Як змусити чоловіка не ревнувати» %
Як змусити чоловіка не ревнувати
% Як змусити себе не ревнувати чоловіка %
Як змусити чоловіка не ревнувати
% Як навчитися не ревнувати чоловіка %
Як змусити чоловіка не ревнувати
% Примусьте чоловіка ревнувати! %
Як змусити чоловіка не ревнувати
% Як позбутися коханки чоловіка %
% Ніколи не закривайте очі на те, що чоловік вас ревнує. Це почуття може стати причиною руйнування вашої родини. Не мовчіть, а відразу виводите чоловіка на відверту розмову - можливо, вам знадобиться кілька днів або навіть місяців на те, щоб він погодився обговорити проблему, але воно того варте. Ревнощі часто викликана двома основними причинами - приводом, який дає дружина свої поведінкою, і комплексом неповноцінності і невпевненості у своїй привабливості саме для неї, яким страждає чоловік.%

Починайте піднімати самооцінку чоловіка - робіть компліменти, хваліть його, частіше висловлюйте своє захоплення його особистими і професійними якостями. Робіть це не тільки, коли ви залишаєтеся наодинці, але і в присутності дітей, родичів, друзів і сторонніх людей. Не порівнюйте чоловіка з колишніми кавалерами або знайомими, колегами, сусідами. Навіть якщо ви вважаєте іншого чоловіка, чийогось чоловіка, ідеальним сім'янином, працівником або якось ще виділяєте для себе, то про це ніколи не повинен знати ваш чоловік - не захоплюйтеся чужими чоловіками в його присутності. Чоловік завжди повинен відчувати себе єдиним і найкращим для вас, ні про яку конкуренцію навіть мови бути не може.

Якщо ви дали привід чоловікові вас ревнувати - затримуєтеся після роботи, часто гуляєте без нього або ходите на вечірки, то вам слід більше уваги приділяти своєму чоловікові. Відмовтеся від авральних робіт, затримок після роботи, виходів у святкові та вихідні дні - сім'я повинна бути для вас важливіше робочих проблем. Намагайтеся проводити більше часу з чоловіком - вирушайте в спільну поїздку, гуляйте разом вечорами, шукайте спільні заняття. Не затримуйтесь в обідню перерву, коли їмо з колегами-чоловіками, запрошуйте чоловіка в компанії, коли це доречно. Було б непогано, якби ви зустрічалися з сімейними друзями чоловіка, тому ініціюйте спільне проведення святкових застіль, походи в кіно і ресторани.

Готуйте своєму чоловікові смачну їжу, цікавтеся його захопленнями, завжди розпитуйте його про те, як пройшов день. Не приховуйте від чоловіка нічого, поводьтеся відкрито і невимушено - чим більше ви будете приховувати, тим більше приводів для ревнощів з'явиться у чоловіка.

Теги: чоловік, чоловік, ревнощі

Розлучення - крок до нового

% Ксенія Романова, автор JustLady. % % %
������ - ��� � ������
% Як би мирно не проходив розлучення, пережити його досить-таки нелегко. Але потрібно навіть з такої важкої ситуації витягти позитивний досвід і постаратися змінити своє життя в кращу сторону.
% Статті за темою «Розлучення - крок до нового» %
Розлучення - крок до нового
% Розлучення - це модно? %
Розлучення - крок до нового
% Розлучення - емоції в сторону %
Розлучення - крок до нового
% Розлучення відразу після весілля %
Розлучення - крок до нового
% Чим зайнятися після розлучення %

Довгоочікувана свобода

Завжди важко розлучитися з тим, до чого давно вже звик. Одна з основних переваг нового життя після розірвання шлюбу - можливості користуватися всіма перевагами свободи.

Ні для кого не секрет, що велика кількість чоловіків підсвідомо прагне до свободи. Саме тому для багатьох представників сильної статі шлюб сприймається, як спроба з боку жінок відняти цю саму свободу у них. А жінки хіба не цінують свободу? Звичайно, цінують. І проявляється це в основному після розлучення. Звільнившись від прання, постійної готування, у жінки з'являється можливість робити те, на що раніше у неї просто катастрофічно не вистачало ніякого часу. Тепер вона може зайнятися собою, читати нові книжки, ходити в кіно і театр. Тепер ви можете проводити свої вечори так, як вважаєте за потрібне, при цьому не погоджуючи ні з ким свої бажання і рішення.

Новий роман

Нова любов після розлучення, звичайно, зустрінеться не відразу. Але як не крути, після розставання зі старим партнером у людини з'являється бажання завести новий роман, більш міцний і більш яскравий, ніж колишній. Опинившись «на волі» ви перестаєте приховувати якісь грані своєї особистості, які довгий час переховували з яких-небудь причин.

Безцінний досвід

Сімейне життя у вас не відбулася? Ви вважаєте, що даремно витратили свої кращі роки на колишнього чоловіка? Але варто задуматися, адже, напевно, за кілька років вашому сімейному житті ви придбали позитивний досвід. Наприклад, навчилися готувати, розподіляти сімейний бюджет, вести домашнє господарство.

Крім того, кожна людина після розлучення починає набагато краще розуміти оточуючих і себе. Ви починаєте з точністю розуміти, з якими вадами вашої другої половини ви готові змиритися, а з якими ні. І вже до наступного обранцеві ви будете пред'являти найбільш розумні вимоги, оскільки ви вже розумієте, який він - «ваш герой».

Нова робота

Нова робота це найефективніший і головний спосіб відволіктися від різних неприємностей. Краще, щоб робота була ваша добре оплачуваної і приємною.

Невдале заміжжя і розлучення є хорошим уроком для подальших стосунків. Не варто забувати про те, скільки нервових клітин, чудових можливостей і часу губляться за ці роки. І якщо так вийшло, що ваш перший шлюб закінчився розлученням, насолоджуйтеся новим життям і робіть відповідні висновки.

Теги: посол, нове, сім'я, розлучення, ставлення, життя, крок