Свекруха: як домогтися її поваги

��������: ��� �������� �� ��������
% Людей оцінюють по вчинкам і по поведінці. Для будь свекрухи прийняти невістку - завдання не з легких, адже в різних сім'ях різне виховання. Саме тому молодій дівчині необхідно знати, як себе вести, щоб завоювати довіру мами чоловіка.
% Статті за темою «Свекруха: як домогтися її поваги» %
Свекруха: як домогтися її поваги
% Свекруха: мати чи мачуха? %
Свекруха: як домогтися її поваги
% Свекруха - мій ласкавий і ніжний звір %
Свекруха: як домогтися її поваги
% Свекруха: друг чи ворог? %
Свекруха: як домогтися її поваги
% Свекруха і невістка: вони, якщо чесно, не пара %
% Щоб налагодження відносин між невісткою та свекрухою не загоїлися на довгі роки, молодий господині треба уважніше придивитися до своєї свекрухи. Дізнайтеся, чим вона цікавиться, чи є у неї хобі. Навіть якщо її інтереси закінчуються кухнею, не забувайте зайвий раз попросити поради. Це порадує маму вашого чоловіка, до того ж може бути корисно і для вас, оскільки ваш життєвий досвід набагато менше.%

Жінкам, які виховали синів і віддали їм всю свою любов, важко прийняти до уваги, що своєю молодою обраниці син приділяє набагато більше свого часу, ніж матері. Молода дружина повинна нагадувати чоловікові, що треба сходити в гості до мами або зателефонувати, дізнатися, як справи. Краще, якщо мати чоловіка буде бачити, що ініціатива виходить від невістки - це підвищить її авторитет в очах свекрухи.

Часто свекруха починає інтуїтивно сприймати невістку як суперницю. Не варто роздувати конфлікт на цьому грунті. Краще м'яко поступово переконувати свекруха, що у вас з нею одна мета - зробити щасливим її сина. Якщо ви будете щирі у цьому питанні, рано чи пізно вона оцінить ваші старання.

Ні в якому разі не можна доводити починаються конфлікти до відкритої ворожості, навіть якщо правда на вашому боці. Зробіть перший крок назустріч, чи не демонструйте свою образу хоча б тому, що ви молодше.

Якщо ви посварилися через чогось з чоловіком, не скаржтеся свекрухи на нього. Прийдіть до неї за порадою, опишіть ситуацію, скажіть, що ви в чомусь були неправі. У цьому випадку вона не буде відчувати свою провину за погане виховання, а просто дасть слушну пораду, знаючи свого сина краще, ніж ви, так як знайома з ним з народження.

Залишаючись при своїй думці, всякий раз намагайтеся вислуховувати нотації свекрухи. Так ви зможете продемонструвати своє виховання, а як чинити - вирішіть пізніше.

Ніколи не скаржтеся чоловікові на його маму, до хорошого це не призведе, а ось зіграти погану службу зможе. Іноді якесь необдумане заяву через когось із родичів або знайомих може бути почуте вашої свекрухою, що згодом погіршить ваші взаємини. Звичка не обговорювати близьких родичів чоловіка однозначно допоможе вам добитися поваги вашої свекрухи.

Теги: мама, ставлення, повагу, чоловік, свекруха

Як повернути чоловіка

% Валентина Єфімова, автор JustLady. % % %
��� ������� ����
% Якщо доля склалася так, що від вас пішов чоловік, не панікуйте і дайте собі трохи часу, щоб заспокоїтися. А потім, якщо ви не мислите собі життя без чоловіка, подумайте - швидше за все, у вас ще є можливість повернути вашу половинку.
% Статті за темою «Як повернути чоловіка» %
Як повернути чоловіка
% Як повернути чоловіка додому: що можна і чого не можна робити покинутої дружині %
Як повернути чоловіка
% Як повернути колишнього чоловіка %
Як повернути чоловіка
% Як повернути чоловіка, якщо немає дітей %
Як повернути чоловіка
% Як повернути чоловіка після зради %
% Перш за все, дайте собі і йому час осмислити подію. Якщо його відхід був викликаний, наприклад, скороминущим захопленням іншою жінкою, то, цілком можливо, що скоро його пристрасть пройде, і чоловік сам буде радий повернутися в сімейне гніздечко. Багато чоловіків, які прожили в шлюбі багато років і звиклі до влаштованому побуті, смачною вечерею і прасування сорочок, дуже швидко залишають своїх молоденьких пасій, які, як правило, не бажають прати і готувати.%

Якщо ж подібна ситуація - це не ваш випадок, і ваше розставання сталося по більш вагомих причин, спробуйте спокійно їх проаналізувати. Щоб повернути сімейні відносини, можливо, вам доведеться поміняти багато чого в собі. Згадайте, як ви виглядали тоді, коли тільки зустрічалися з майбутнім чоловіком, і як ви стежили за своєю зовнішністю, будучи заміжньою пані. Почніть з зміни вашого образу - адже чоловіки, як відомо, люблять очима.

Вам буде легше досягти бажаної мети, якщо після розставання ви зберегли дружні стосунки з вашим обранцем. Завдяки цьому ви завжди можете зателефонувати вашому коханому і, наприклад, попросити його допомогти вам пересунути меблі або полагодити кран. Природно, не потрібно влаштовувати вашому чоловікові істерики і скандали, коли він, відгукнувшись на ваше прохання, прийде в ваш дім - краще станьте перед ним в новому образі доглянутою, позитивною і впевненою в собі жінки. Це напевно допоможе вам викликати в нього згаслий інтерес до вашої персони.

У тому випадку, коли у вас є спільні діти, не бороніть їх спілкуванню з татом і не переконуйте їм, що він їх кинув. Нехай чоловік завжди має можливість зустрічатися з ними у вас вдома, ходити з дітьми на прогулянки або робити необхідні їм покупки. Якщо ви дійсно хочете повернути вашу половинку, користуйтеся будь-яким зручним випадком, щоб взяти участь у їх спільних іграх, подорожах або походах по магазинах. Такі тісні контакти, швидше за все, не дозволять повністю згаснути тому вогню любові, який з'єднував вас багато років, і, можливо, відродять ваш сімейний союз.

Теги: ставлення, чоловік

Колишній дружині - бойкот

% Misstery, автор JustLady. % % %
������ ���� - ������
% Колишнє подружжя, розлучаючись, часом не можуть порвати відносин остаточно. Їх може багато пов'язувати, але це часом заважає нових відносин, так як справжні чоловіки і дружини не надто вітають таке спілкування. Як поводитися подружжю, яких дратує спілкування їх половинок з колишніми?%
% Статті за темою «Колишній дружині - бойкот» %
Колишній дружині - бойкот
% Моїй доньці оголосили бойкот %
Колишній дружині - бойкот
% Сімейний конфлікт на очах у свекрухи %
Колишній дружині - бойкот
% Інтриги в офісі: чи всі виживуть? %
Колишній дружині - бойкот
% Кейт Мосс - ікона стилю %

Нерідко трапляється так, що жінка, вийшовши заміж за чоловіка, який вже був одружений до цього, у подружньому житті стикається з ситуацією, коли чоловік підтримує хороші й добрі стосунки з колишньою дружиною. Вони можуть регулярно мило спілкуватися по телефону, що, природно, не додає справжньою дружині позитивних емоцій. Напевно між колишнім половинками вже давно немає ніяких відносин (інакше навіщо ж було розлучатися ?!), але навіть це не зупиняє розсерджену дружину, яка знову і знову переконує чоловіка в тому, що з колишньої варто порвати всілякі контакти.

Тут хочеться дати пораду: не влаштовуйте скандалів і не показуйте, що зліться. Просто поясніть дружину, що вам неприємно постійна присутність колишньої дружини у вашому житті. Скажіть чоловікові, що ви не хотіли б, щоб він розмовляв з колишньою у вашій присутності. Звичайно, бувають ситуації, коли екс-подружжю неможливо повністю розірвати відносини, так як їх можуть пов'язувати спільні діти або проблеми. Можливо, колишня дружина просто шантажує вашого нинішнього чоловіка надуманими проблемами, змушуючи таким чином спілкуватися. Але його і її вам, до нещастя, вже не переробити.

Не намагайтеся нав'язливо і роздратовано критикувати колишню дружину. Є дуже непоганий спосіб змусити чоловіка задуматися про користь спілкування з нею. Коли він в черговий раз буде розмовляти з обридлої вам жінкою по телефону або ж поїде на зустріч, нарядитеся і їдьте куди-небудь погуляти з подружками. Додому можна повернутися пізніше нього в гарному настрої, щасливою і задоволеною, демонструючи, що ви час провели дуже навіть непогано. Ось побачите, у вас зникне відчуття злості й образи, а чоловік наступного разу задумається: а чи варто так завзято спілкуватися з колишньою дружиною.

Теги: ставлення, дружина, бойкот