Свекруха - фольклорна страшилка?

% Olga A, автор JustLady. % % %
�������� - ����������� ���������?
% Світовий фольклор рясніє страшними історіями про нещасні невістках і знущаються над ними свекрух. Російські народні прислів'я порівнюють останніх з собаками на ланцюгу, називають їх «свекровіщамі». У повному варіанті «Казки про сплячу красуню» Перро королева-мати ледь не з'їдає своїх небажаних внучат і т.д.
% Витоки такого кошмарного способу знаходяться, мабуть, в патріархаті. Адже практично у всіх народів молода дружина переїжджала в будинок чоловіка. Там вона і потрапляла в незвичний їй уклад життя, під владу і, найчастіше, гніт батьків чоловіка.%

У Туреччині невістка «входила» в будинок, пролізаючи між ногами свекрухи. До речі, саме мати чоловіка була зобов'язана вивісити простирадло з ліжка молодят після першої шлюбної ночі.

На Русі молода дружина кидала свій дівочий поясок в сімейне вогнище чоловіка, а свекруха оперізувала її своїм. Потім вона три рази стьобала невістку батогом, що означало три грози - свекра, її самої та чоловіка. З цього моменту батьки могли спілкуватися з дочкою тільки в присутності свекрухи в якості гостей. Не дивно, що дівиці нема з радістю йшли в чужий будинок.

У ті часи мати чоловіка строго контролювала його дружину. Вона перебувала на своїй території, була господинею дому, материнський інстинкт і раніше змушував її оберігати сина. Тому невістка аж до смерті свекрухи не могла мати своєї думки і була, скоріше, служницею.

Звичайно, завжди в чужій сім'ї відчуваєш дискомфорт. У людей свої, іноді зовсім незвичні традиції і спосіб життя. Залишається тільки потихеньку звикати до нових порядків і змиритися з ними, можна акуратно спробувати щось змінити.

В даний час молоді, як правило, намагаються жити окремо. Однак це частенько ображає матір чоловіка. Вона починає відчувати себе забутою і непотрібною, вважає, що сина забрали. Іноді навіть переїзд в інше місто не врятує від настирливої ​​свекрухи - існують сучасні засоби комунікації.

Практично будь-яка свекруха ставиться до невістки насторожено. Тому постарайтеся бути завжди спокійні і доброзичливі. Адже ваша мама теж не віддасть вас, кому попало. Матері завжди бажають своїм дітям щастя і, найчастіше, їх уявлення про це не збігаються з поняттями дочок і синів.

Покажіть своєї свекрухи, що ви дійсно любите її прекрасного сина - все-таки, його виховала вона. І зовсім не обов'язково слідувати її порад з приводу ведення домашнього господарства - достатньо їх просто вислухати. Пам'ятайте, що дві жінки завжди домовляться на шкоду чоловікові. Тоді свекруха зможе стати вашим кращим другом.

Адже не всі старовинні історії розповідають про жахливі відносинах матері чоловіка та його дружини. Наприклад, Біблія оповідає про Рут, яка не залишила свекруха після смерті її сина. Вона дбала про неї і, по суті, стала дочкою.

Теги: ставлення, свекруха, невістка

Якщо чоловік працює вдома

���� ��� �������� ����
% Якщо офісом чоловіка є власна квартира, з якої він виходить тільки для зустрічі з роботодавцем, або взагалі працює через інтернет, то на цьому ґрунті, як це не дивно, виникає чимало конфліктів з питання сімейних обов'язків.
% Статті за темою «Якщо чоловік працює дому» %
Якщо чоловік працює вдома
% Якщо чоловік ревнує дружину до роботи: дізнайся причини і знайди вихід %
Якщо чоловік працює вдома
% Чоловік-домогосподарка %
Якщо чоловік працює вдома
% Я заробляю більше чоловіка - як налагодити стосунки в родині %
Якщо чоловік працює вдома
% Чоловік вихідного дня %
% Постарайтеся не повторювати помилок деяких жінок, які проводять запеклі «розборки» з чоловіками, з'ясовуючи, хто і що повинен робити по господарству. Коли чоловік працює десь поза увагою, дружини спокійно прибирають у квартирі, готують їжу і перуть. Адже робота поза домом автоматично визначається як поважна причина для неучасті в домашніх справах. Але якщо чоловік знаходиться перед очима постійно або залишається вдома, коли ви біжите в свій офіс, його праця чомусь здається менш важливим. Не варто ображатися на те, що він не хоче допомогти вам по господарству в розпал робочого дня. Уявіть собі, що чоловіка просто немає вдома. Це збереже і ваші, і його нерви.%

Творчі професії вимагають спокою й зосередженості, тому вам доведеться створити в будинку сприятливі умови для нормальної роботи людини. Неважливо, де ваш чоловік влаштується - у обіднього столу або у власному кабінеті. Головне, щоб йому було зручно, а вам на цей час краще просто забути про його присутність. Спокійно займайтеся своїми справами. Пригнічуйте в собі бажання поговорити і не відволікайте його своїми розпитуваннями про що-небудь.

У будь-якій роботі, незалежно від того, відбувається це в офісі або за домашнім комп'ютером бувають «злети і падіння». Вона може виходити швидко або, навпаки, погано просуватися. Людини це засмучує, тільки один - переживає свої невдачі тихо, а інший в цей час рве на собі волосся. Якщо ви бачите, що щось подібне відбувається з вашим чоловіком, не лізьте йому під руку, дайте можливість впоратися йому зі своїми труднощами. Якщо йому буде потрібно ваша допомога, ви завжди його зможете підтримати.

У тому випадку, якщо ваша квартира невелика і в чоловіка немає свого ізольованого робочого простору, постарайтеся поводитися тихо, і привчите до цього дітей. Ясно, що жоден нормальний дитина не може цілий день вести себе тихо, тому постарайтеся домовитися з чоловіком заздалегідь про те, коли дитина може побігати і пошуміти, а ще краще, якщо їх ігри та розваги будуть спільними.

У ситуації, коли ви обидва працюєте вдома, слід заздалегідь домовитися про те, щоб не заважати один одному, а домашні обов'язки можна виконувати або по черзі, або спільно. Якщо ж ви йдете на роботу на цілий день і впевнені в тому, що чоловік зобов'язаний приготувати до вашого приходу вечерю, поговоріть з ним про це. Якщо він вміє готувати, то, швидше за все, зможе це робити без проблем.

Це стосується і домашніх обов'язків. Домовляйтеся про все відразу, щоб у подальшому не було закидів по приводу не прибитих цвяхів або не відремонтований зливного бачка. До речі, якщо ваш чоловік - хороший професіонал у своїй справі і заробляє непогані гроші, але нічого не розуміє в бачках або цвяхах, має сенс запрошувати фахівців з ремонту, а не «напружувати» свою другу половину. У будь-якому випадку, слід завжди чітко обумовлювати, чого ви очікуєте один від одного.

Теги: робота, будинок, чоловік

Чоловік пішов, б'ємо тривогу ... чи ні?

% Xyrma1, автор JustLady. % % %
��� ����, ���� ���������� ���?
% Що робити, якщо від вас пішов чоловік? На жаль, з таким питанням стикається більшість жінок. А адже від правильності відповіді на нього залежить їх подальша доля. Плакати, скаржитися, сидіти вдома і страждати - не вихід. Розправте плечі, витріть сльози і крокуйте в салон красооти, по магазинах! Пора щось змінювати у своєму житті!
% Статті за темою «Чоловік пішов, б'ємо тривогу ... чи ні? » %
Чоловік пішов, б'ємо тривогу ... чи ні?
% Як позбутися від почуття тривоги %
Чоловік пішов, б'ємо тривогу ... чи ні?
% Конкуренція: коли потрібно бити тривогу %
Чоловік пішов, б'ємо тривогу ... чи ні?
% Після пологів не хочу сексу %
Чоловік пішов, б'ємо тривогу ... чи ні?
% Прийоми проти тривоги %

На жаль, дуже часто трапляється так, що чоловіки йдуть. Якщо вас покинув чоловік, то що робити? Чи потрібно бити тривогу?

Ні в якому разі! Багато жінок відразу починають займатися самобичуванням. Але це ні до чого доброго не приводить: все, чого можна цим добитися, так це знизити свою самооцінку і розхитати собі всі останні нерви.

Якщо ви хочете, щоб ваш чоловік до вас повернувся або щоб який-небудь ваш майбутній чоловік залишився з вами назавжди, то помінятися кардинально. Адже те, що з вами сталося - це не просто так, значить, в вас щось не влаштовує чоловіків.

Тому не бийте відразу тривогу, заспокойтеся і розберіться в собі. Почніть зі зміни свого іміджу. Це обов'язково підбадьорить вас, ви почнете подобатися собі, а це, безсумнівно, позначиться на вашому настрої і характері.

Робіть вигляд, що нічого не сталося, беріть від життя все. І ваш чоловік, дивлячись на вас пурхає і усміхнену, почне задаватися питанням: «А чи правильно він вчинив, пішовши від такої красивої і життєрадісної жінки? »І в кінці кінців він просто не зможе нормально існувати далеко від вас, знаючи, що ви щасливі без нього.

Адже всі чоловіки власники. І у вашого чоловіка, безсумнівно, прокинеться почуття ревнощів. Він захоче дізнатися причину вашого квітучого стану.

А от якщо ви почнете надзвонювати йому, плакати, голосити, дізнаватися його справи, причину вашого розставання, говорити, що вам без нього погано, то нічого крім глибокої огиди від вас ви не отримаєте. Він переконається у правильності свого рішення і зітхне з полегшенням, що позбувся такого тягне і ниючого вантажу, як ви.

Так що, якщо від вас пішов чоловік, то не потрібно бити тривогу. Адже ще невідомо, хто від цього більше виграє: він або ви.

Витримавши така неприємна подія у своєму житті і пронісши його з піднятою головою і широкою посмішкою, ви станете на порядок сильніше. А ваше подальше життя відплатить вам хорошою монетою у вигляді повернення вашого чоловіка або новою зустріччю.

Теги: ні, розлучення, чоловік, тривога