«Шлюбний коnтракт, або WHO IS ХУ». Жахи життя рублевских жінок

% У полку битопісательніц Рубльовки прибуло. Ще недавно цей жанр був представлений лише Оксаною Робскі, але тепер з'явився ще один автор. Тетяна Огороднікова - відома бізнес-дама в сфері шоу-бізнесу, переможниця конкурсу «Найстильніша світська персона Москви», дружина великого бізнесмена - випустила вельми відверту книгу.
% Статті за темою «« Шлюбний коnтракт, або WHO IS ХУ ». Жахи життя рублевских жінок » %
«Шлюбний коnтракт, або WHO IS ХУ». Жахи життя рублевских жінок
% Персона: Оксана Лаврентьєва %
«Шлюбний коnтракт, або WHO IS ХУ». Жахи життя рублевских жінок
% Найзагадковіші московські музеї %
«Шлюбний коnтракт, або WHO IS ХУ». Жахи життя рублевских жінок
% Дивовижні музеї Москви %

Бізнес-леді і дружина великого бізнесмена Тетяна Огороднікова вперше відверто описала сімейне життя олігархів у своїй книзі «Шлюбний коnтракт, або WHO IS ХУ».

У полку битопісательніц Рубльовки прибуло. Ще недавно цей жанр був представлений лише Оксаною Робскі, але тепер з'явився ще один автор. Тетяна Огороднікова - відома бізнес-дама в сфері шоу-бізнесу, переможниця конкурсу «Найстильніша світська персона Москви», дружина великого бізнесмена - випустила вельми відверту книгу.

Мисливця за станами

- Тетяна, що б ви порадили дівчатам, які мріють закадрити забезпеченого чоловіка?

- Перша порада - як слід подумати. Може бути, все-таки дозволити собі кого-небудь полюбити? Нещодавно одна дівчина, яка вибралася ледь живий з важкої шлюбу з немолодим чоловіком, моторошно знущалися з неї, зробила висновок: «Та хіба захоче нормальний дорослий чоловік одружитися на дівчині вдвічі молодше себе ?! Це - пересторога всім мисливцям ».

Друга порада - у разі вдалого результату операції з приватизації забезпеченого чоловіка бути готовими до того, що через деякий час доведеться і самій відступити в сторону перед натиском більш молодих і миловидних трофеїв. Якщо кількість дружин і дітей не коробить, то спокійно користуйтеся тим, що перепадає на вашу долю. Мені відомі сім'ї, де чоловік одночасно містить трьох дітей і дружину паралельно з трьома милими дівчатами, у кожній з яких по дві дитини від цього чоловіка.

- Які типові помилки мисливиць за станами?

- Переспати з чоловіком означає наполовину наблизитися до мети. Інший системною помилкою стає занадто швидке згоду брати дорогі подарунки. У житті нерідко машини чи будинку досить скоро поверталися назад до господаря.

Ще однією помилкою я б назвала недооцінку значущості існуючої родини. Як правило, чоловік намагається зберегти офіційні відносини з дружиною, розцінюючи її як прикриття.

Олігарх не може бути вірним

- Які вони, дружини олігархів?

- Багато хто думає, що жінки олігархів можуть проявляти свою сутність тільки в бутиках, гордовито розмовляючи з продавцями. В основному це властиво «другого ешелону», для якого понти найдорожче. Зрозуміло, адже за них були віддані важливі особисті речі - молодість, краса, відмова від реальних почуттів.

Розповім показову історію. Одна дівчина, прийшовши в бутік з літнім чоловіком, попросила продавщицю: «Запитайте його, будь ласка, як йому вдається зберігатися в такій формі, інакше я нічого не встигну вибрати». Після запитання нудьгуюче обличчя чоловіка перетворилося. Поки молода дружина вибирала вбрання, він продемонстрував продавщиці і загар, і біцепс, і прес @. @ Від демонстрації «головного гідності» його зупинило лише небажання продавщиці його оцінювати.

- Про що мріють жінки, у яких все є?

- Дружини олігархів вже не мріють про шуби і кільцях. Швидше про те, щоб їхніх батьків дітей залишили у спокої і друзі, які постійно запрошують на «закриті заходи», і телиці. А індивідуально у кожного - своя мрія. Я, наприклад, мрію на один день стати чоловіком. Дуже цікаво дізнатися, що вони думають і відчувають. Але тільки на один день!

- Чи може олігарх бути хорошим сім'янином і вірним чоловіком?

- Хорошим сім'янином - так. Вірним чоловіком - навряд чи. У мене є знайомий, досить багатий, який стверджує, що не зраджує дружині. Але він відвідує світські заходи, знайомиться з дівчатами, запрошує їх в подорожі і навіть переживає платонічну любов. Але не спить з ними. Чи добре від цього його дружині? Є сумніви. Її-то вже багато років він нікуди не бере.

Джентльменський набір: «мишка» і «міски»

- Як ставляться забезпечені чоловіки до того, що їхні дружини самі хочуть досягти успіху, домогтися популярності? Як це було з вашим чоловіком?

- В основному чоловіки хочуть бачити в якості дружин «сірих мишок». А ось показувати друзям в якості трофею вони хочуть «міс чогось там». Якщо дружина весь час бубонить нісенітницю про родичів, будівництво, школу, то «міс» мовчать.

Але якщо обридла дружина раптом виграє конкурс, стає «місіс», то чоловік на час спантеличується - «така корова потрібна самому».

Що стосується мене, то я дуже діяльна людина і завжди такою була. Впевнена, мій чоловік пишається моїми успіхами.

- Але шлюбний контракт зі своїм чоловіком ви уклали? Чому?

- Так, у нас є контракт. Це добровільне і усвідомлене рішення. Не буду ідеалізувати свою сім'ю, у нас теж трапляються проблеми. З контрактом я отримала впевненість, що у дітей все буде в порядку. А для мене особисто така угода є аналогом страховки на випадок форс-мажору.

Сьогодні модно «удочеряти» студенток

- Як сприйняли олігархи вашу книгу?

- Ті, у кого розвинене почуття гумору і деяка об'єктивність, - із захопленням, навіть цитують. Один якось подзвонив: «Ми тут з друзями, вони просять передати тобі, що ти - конченая стерво! »Я у відповідь:« Я якраз перебуваю в компанії їхніх дружин, і вони дотримуються протилежної думки ». Але я рада, що реакція є - значить, проблема не залишилася непоміченою.

- Чи реальні описані історії?

- Вони змішані з різних історій. Окремі довелося навіть пом'якшити. Було б просто блюзнірство підносити їх у первісному вигляді.

- У книзі є кумедна історія про кастинг красунь, який проводив олігарх у своєму будинку, вибираючи подружку. Це часто буває?

- На кожному кроці. Правда, останнім часом вже навіть не потрібно оголошувати кастинг, тільки встигай відмахуватися. Сутенерам стало важкувато працювати. Конкуренція величезна, а здорових олігархів все менше. До речі, раніше в середовищі олігархів було модно мати в коханок модель або спортсменку, потім двох, потім стало модно просто їздити з групою з десяти красунь і навіть нічого не робити з ними, просто вигулювати. А зараз модно «удочеряти» студенток: з ними хоча б можна поговорити.

Нещодавно один мій немолодий багатий приятель мрійливо вимовив: «Були на дні народження у доньки приятеля, стільки дівчат - непочатий край роботи! »« Вони ж усі із забезпечених сімей, - заперечила я, - для того, щоб вони не зустрічалися з подібними тобі, у них є тата ». Приятель тут же знайшовся: «Так, але, з іншого боку, по всій країні пройшли випускні. Днями почнеться наплив свіжих і голодних крихт @. @ »

Уривки з книги «Шлюбний коnтракт, або WHO IS ХУ»

Боротьба за трофеї. Навіщо потрібен шлюбний контракт?

«@. @ Перше, чим гарний цей документ, - впевненість у тому, що чоловік всіма силами намагатиметься не облажався перед вами. Треба бути повним ідіотом, щоб засвітитися перед дружиною, знаючи про неприємні наслідки. До того ж шлюбний контракт, підписаний на певних умовах, дозволяє в деякій мірі перетворити шлюб в азартну гру. Мужики дуже не люблять програвати.

Друге - правильно підібраний розмір компенсації дуже допомагає пережити гіркоту розчарування.

Наприклад, жінка, впізнала, що чоловік повіз на Лазурний берег ешелон красунь, звичайно, відчуває себе трохи скривдженої. Але якщо в шлюбному контракті присутня фраза про те, що в подібних випадках чоловік зобов'язаний виплатити дружині компенсацію в розмірі не меншому, ніж сума, витрачена на псевдохолостяцкій відпочинок, чи не правда, стає легше дихати?

Передбачаю різкі заперечення чоловічого співтовариства. Мовляв, чому я повинен викладати свої грошики?

Спокійно, мужики!

По-перше, не всякий раз, а лише у випадках, коли ганебно спалився; по-друге, грошики-то все одно общаковой, сімейні тобто. Вже якщо не жіночі, то дитячі однозначно. Коли ти витрачаєш частина общака, потрібно або відшкодовувати її, або відповідати за поняттями. А чому в родині має бути по-іншому? Пацани ви чи ні врешті-решт? »

Про «вірному» чоловіка

«@. @ На похоронах Георгія було незліченна кількість народу. Аня втратила розум від горя. Усе своє свідоме життя, двадцять кращих років, вона присвятила цій великій людині. Одне Аня знала точно: жити без Георгія вона не зможе.

@. @ Після дев'ятого дня Аня вирішила нарешті зайнятися кабінетом Георгія.

@. @ Всі зошити були ретельно датовані, на них були наклейки з числами. Аня сіла в крісло, вирішивши присвятити цей вечір вивченню праць Георгія Мелідзе.

«20 лютого. У Анки день народження. Подарував їй квіти, вона чекала більшого. Поїхав купив кільце. У ресторані подарував. Вона плакала. Дура. Відвезли баб по домівках. Поїхали на роботу. Насправді зняли повію. Глумилися як могли, але кайфу не було. Весь процес - насилу на трієчку. Андрія (сина Ані від першого шлюбу. - Ред.) Змусив працювати. Телиця старалася, але день не мій. Зняв на камеру. Зараз дивлюся і не розумію, чому було погано ».

@. @ У неї перехопило подих, коли, перегорнувши сторінку, вона прочитала опис іншого дня, інших дійових осіб. Тепер процес описувався в стилі жорстке порно.

З притаманною Горе педантичністю біля портретів були у вжитку повій стояли оцінки за п'ятибальною системою, нагадувалки (що саме виходить найкраще).

Ніколи ще Аня не відчувала такої бурі емоцій: від тужливого розчарування до нестримного гніву, явного зловтіхи, при якому слово «загинув» змінювалося на слово «здох».

Рішення звести рахунки з життям обернулося рішенням жити довго і щасливо. Єдине, чого вона не могла зрозуміти: яке випробування для неї виявилося більш крутим - смерть Гори або неможливість вбити його самій.

На сороковий день з причалу Анни Мелідзе на всю округу розносилися веселі пісні і регіт. Офіційним приводом траурного веселощів було твердження, що небіжчикові б це сподобалося. Тільки кілька присвячених знали, що Анна святкує своє друге народження ».

Списки жертв

«@. @ Те, що він трофей, знало пів-Москви, телиці на нього буквально записувалися в чергу. За пару годин інтимних одкровень 42-річний дідуган розлучався без жалю з тисячею доларів США. Правда, при дружині робив вигляд, що вікові хвороби першим ділом відбилися на детопроізводной функції @. @

@. @ До найдавніших і найпростішим трюкам позитивного впливу на розслаблений мозок багатія відноситься, наприклад, імітація невинності. До таких же вивертів відноситься і затягування моменту надання інтимних послуг (потрібно зустрітися не менше 7 разів, перш ніж дозволити звичайно отиметь себе). До них ж віднесемо і позицію: «Так, коханий, звичайно, почекаю, зустрічався зі своєю жіночка і дітками, тільки пам'ятай, я люблю тебе і буду чекати, скільки знадобиться».

Ще один відомий фінт: «Залишайся таким, який ти є. Я люблю тебе саме за це! »Дізналися? Це неважко. У голови профспілки мисливиць за вживаними мільйонерами є не тільки поіменний список олігархів і сенаторів, у яких проблеми в сім'ях, але і чітке керівництво по ефективному поведінки ».

Теги: жах