Про користь сімейного життя
% Ірина Звісточка, автор JustLady.
%
%
%
% Вступ до шлюбу - це досить важливий етап у житті кожної людини. Сімейне життя має як свої переваги, так і недоліки. Так яка ж користь від сімейного життя? Адже життя в шлюбі - це непроста штука.
% Статті за темою «Про користь сімейного життя»
%
% 10 табу сімейного життя
%
% Про користь сімейних скандалів
%
% Щасливе сімейне життя: міфи і факти
%
% Вікові кризи сімейного життя
%
Вступаючи в законний шлюб, люди переслідують певні цілі. У кожного ці цілі різні, але сімейне життя має безліч переваг, заради яких варто зв'язати себе узами і стати сімейною людиною.
Мабуть, головна перевага шлюбу - це те, що кохана людина завжди знаходиться поряд. Не потрібно більше чекати зустрічей або телефонного дзвінка, не потрібно розлучатися надовго. Ви разом засинаєте і разом прокидаєтеся, разом радієте і разом журитесь. Ви - разом, і це головне.
Користь сімейного життя полягає ще в тому, що ви можете розподіляти обов'язки по дому. Хтось прибирає, а хтось готує обід, хтось миє посуд, а хтось іде в магазин, тим самим ви допомагаєте один одному, залишаючи партнеру більше часу на відпочинок і дозвілля. Тепер у вас загальний бюджет, який ви розподіляєте разом на необхідні вам потреби.
У будь-яких ситуаціях ви можете підтримувати один одного, давати поради, бути опорою. Тепер, якщо щось відбувається в житті, ви ділитеся, насамперед, один з одним. Один з головних чинників сімейного життя - це взаєморозуміння. Навіть якщо ви спочатку не завжди розумієте один одного, то все одно можете дізнаватися думки і почуття партнера, а це вже перший крок на шляху до взаєморозуміння.
Дуже важливими в сімейному житті є регулярні статеві стосунки, що сприятливо позначається на здоров'ї і моральному стані партнерів. Як прекрасно, коли прокидаєшся, а твоя половинка поруч!
Сімейна людина вже не живе тільки для себе. Він ставить перед собою певні цілі - народження дітей, облаштування будинку, робота, навчання і так далі. Вже немає тієї невизначеності, яка була до шлюбу. Тепер тільки потрібно ставити завдання і виконувати їх.
Звичайно, є в сімейному житті і свої складності (виникає іноді одноманітність і заїдають рутина повсякденного життя, побутові та житлові проблеми, тощо), але їх можна пережити і, безумовно, не варто через це відмовлятися від шлюбу і прирікати себе на самотність.
Теги: людина, життя, користь
Ревнощі колишнього чоловіка
% Шлюби часом розпадаються. Це відбувається з різних причин, починаючи від банального пояснення «характерами не зійшлися», закінчуючи подружньою зрадою. У будь-якому випадку колишня дружина стає вільною жінкою і вільна вести особисте життя на свій розсуд. Але часом їй у цьому перешкоджає колишній чоловік, якого терзає ревнощі. Він ніяк не може примиритися з думкою про розлучення.
% Статті за темою «Ревнощі колишнього чоловіка»
%
% Ревнощі чоловіка: чи потрібно з нею боротися?
%
% Ревнощі: інстинкт чи соціальна емоція
%
% Як позбутися від ревнощів до чоловіка
%
% Інший раз чоловік щиро вірить, що все, що сталося - якась дурна безглуздість, що колишня дружина схаменеться, зрозуміє свою помилку і захоче повернутися до нього. Але буває й гірше, наприклад, коли життя розлученої жінки перетворюється на справжній кошмар. Розведений чоловік буквально переслідує її по п'ятах, перешкоджає зустрічам з іншими чоловіками, бомбардує нескінченними дзвінками й повідомленнями, погрожує. У найбільш важких випадках справа доходить до побоїв.% Російська правоохоронна система, на жаль, дуже м'яко ставиться до таких патологічних проявів ревнощів, не забезпечуючи жінці належного захисту. Мовляв, це всього лише розбірки між близькими людьми, милі сваряться - тільки тішаться і т.д. Апофеоз цього - цинічна фраза типу: «Ось коли він уб'є вас, тоді ми і втрутимося». Тому жінці волею-неволею доводиться самій захищати себе, пам'ятаючи гірку прислів'я: «Порятунок потопаючих - справа рук самих потопаючих».
Найкращий варіант - скоріше вийти заміж за надійного, порядного і бажано фізично сильної людини. Тоді колишньому чоловікові доведеться мати справу вже з ним, а це напевно остудить його запал. Адже такі патологічні ревнивці боягузливі, невпевнені в собі люди.
Можна попросити про допомогу родичів-чоловіків або близьких друзів. Чоловічої розмови з наполегливою вимогою залишити жінку в спокої буває достатньо, щоб ревнивець вгамувався. Тут важливо тільки не перестаратися, щоб захисникам не довелося відповідати перед закону.
Іноді допомагає відверту розмову з колишнім чоловіком. Якщо чоловіка не відпускає нав'язлива думка, що жінка сама в глибині душі шкодує про розлучення і готова повернутися до нього, треба постаратися його переконати. Делікатно, ввічливо, але твердо. Колишній дружині слід запевнити, що вона прийняла рішення про розлучення цілком осмислено, зваживши всі «за» і «проти», що це не примха і не каприз, а доконаний факт, який не підлягає перегляду. Щоб пом'якшити гіркоту відмови, жінці краще завірити чоловіка, що вона збереже добрі спогади про їх спільного життя і готова залишитися його другом.
Якщо ж вражене самолюбство колишнього чоловіка робить його глухим до доводів розуму, слід придбати дозволена зброя самооборони і навчитися користуватися ним. Не завадить також записатися на курси з навчання прийомам самозахисту. Рішучу відсіч, отриманий ревнивцем, може подіяти на нього як холодний душ.
Теги: посол, розлучення, ставлення, чоловік, життя, ревнощі, чоловік
Житлова проблема як причина сімейної кризи
% Анна Ліннден, автор JustLady.
%
%
%
% Молоді пари нерідко стикаються з житловою проблемою: їм хочеться мати свій будинок, однак ще немає можливості накопичити достатню суму для його придбання. «Квартирне питання» може зіпсувати відносини не тільки між подружжям, а й між дітьми та батьками і навіть повністю зруйнувати сім'ю.
% Статті за темою «Житлова проблема як причина сімейної кризи»
%
% Вікові кризи сімейного життя
%
% Сімейний бюджет: планування і економія
%
% Криза середнього віку у жінок
%
% Як повернути сімейне щастя
%
% В ідеалі подружжя повинні жити окремо від своїх батьків. Це необхідно з багатьох причин, адже одружившись, люди починають разом вирішувати всі побутові, фінансові та інші питання, і їм ніхто не повинен у цьому заважати. Однак, на жаль, нерідко перед новоспеченими подружжям стоїть важка вибір: або шукати знімну квартиру, витрачати гроші на оренду і терпіти капризи власника будинку, або брати іпотеку і протягом декількох років або навіть десятків років економити, намагаючись скоріше виплатити борги. Є й третій варіант - жити з батьками.% Якщо було вирішено знімати квартиру, врахуйте, що постійні грошові витрати на оплату оренди, а також відносини з орендодавцем можуть стати причиною конфліктів у сім'ї. Положення ускладнюється тим, що парі хочеться скоріше придбати свій власний будинок, а через необхідність знімати квартиру доводиться витрачати багато грошей, позбавляючи себе можливості накопичити достатньо великий початковий внесок і взяти кредит.
Іпотека також може стати причиною кризи в сім'ї: оскільки гроші йтимуть на виплату боргу, подружжю доведеться багато в чому собі відмовляти. Положення ускладнюється, якщо у пари народжується дитина. У цьому випадку доходи падають, тому що молода мати не може заробляти, а витрати зростають.
І, нарешті, життя з батьками іноді призводить не просто до кризи, а до руйнування сім'ї. Проблема полягає в тому, що батьки нерідко починають втручатися в життя дітей, дають непотрібні поради, намагаються на свій лад виховувати онуків та ін. Обстановка поступово розпалюється, і в певний момент один з подружжя може вирішити, що розлучення краще такий подружнього життя.
Пам'ятайте, що легше запобігти кризі, ніж намагатися його зупинити або пом'якшити наслідки. Проаналізуйте зазначені вище проблеми і постарайтеся знайти вихід, який підійде саме для вас. Постарайтеся побачити в своєму дружині надійний захист і підтримку, довіряйте йому, нагадуйте про свою любов, піклуйтеся. З якими б проблемами ви не зіткнулися, постарайтеся вирішити їх разом. Будьте терплячі, пам'ятайте, що ваш чоловік теж дуже втомився, і коли стає важко, уявляйте собі будинок, в якому ви через деякий час обов'язково будете жити.
Теги: питання, криза, причина
|