Гірше свекрухи може бути тільки @. @ Мати

% Sestr, автор JustLady. % % %
���� �������� ����� ���� ������... ����
% Жінкам завжди важче ладити між собою, ніж чоловікам. Бути може, це пов'язано з підвищеною емоційністю або ранимістю. Відносини «свекруха - невістка» тому яскраве підтвердження - рідко зустрінеш гармонійне, рівне, а тим більше - довірче взаємодія в цій парі. Але не менш драматично часом складаються і відносини в парі «мати-дочка», особливо якщо дочка, що вже має свою сім'ю, змушена жити поруч з матір'ю.
% Статті за темою «Гірше свекрухи може бути тільки @. @ Мати» %
Гірше свекрухи може бути тільки @. @ Мати
% Свекруха: мати чи мачуха? %
Гірше свекрухи може бути тільки @. @ Мати
% Відносини свекрухи й невістки %
Гірше свекрухи може бути тільки @. @ Мати
% Як стати найкращою подругою для свекрухи %
Гірше свекрухи може бути тільки @. @ Мати
% Сімейний конфлікт на очах у свекрухи %

Вважається, що основним спонукальним мотивом поведінки матері буває бажання зробити дочка щасливою. Але часто це бажання підміняється просто егоїзмом, коли єдино можливим для дочки варіантом щасливого життя мати вважає спільне з нею існування. В результаті цього будь обранець дочки, яким би гарним він не був, ніколи не буде схвалений матір'ю. Вона буде шукати в ньому недоліки і вигадувати способи, щоб посварити дочка з ним.

Іноді причиною конфлікту матері і дочки стає своєрідна «ревнощі» матері до того, що у дочки все складається добре, всупереч тим радам, які мати давала їй в молодості. Вибравши неспроможного молодої людини і вирішивши разом з ним будувати своє сімейне щастя і благополуччя, дочка може просто дратувати матір таким своїм рішенням. Під приводом турботи про щастя чада, батько може робити спроби розвести дочка з таким, не її погляд, «невідповідним» зятем і познайомити з людиною більш заможним.

Насправді причиною всього є підсвідома боязнь матері стати непотрібною, тому вона намагається маніпулювати дочкою. В результаті такої поведінки, обстановка в сім'ї розжарюється, два зовсім ще недавно рідних один одному людини можуть стати практично ворогами. І матері, і дочки починають відчувати образу, у кожної з'являється відчуття того, що її зрадив найближча людина.

Звичайно, в такій ситуації єдиний вибір - роз'їхатися, зняти квартиру. Роздільне проживання - найкращий спосіб зрозуміти, як ви любите і потрібні один одному. Якщо ж такої можливості поки немає, то необхідно терпіти. Розділіть всі обов'язки по дому, допомагайте мамі, не перекладаючи весь побут на її плечі. Влаштовуйте спільні свята, сімейні вечері. Діліться з нею новинами, не змушуйте її почувати себе самотньою і непотрібною.

Найчастіше відпочивайте один від одного - їдьте з родиною по вихідних на екскурсії, до друзів або на дачу. Подаруйте матері можливість подорожувати самій. Нехай вона відчуває себе як і раніше потрібною людиною, що живуть цікавою і повноцінним життям. У тому випадку, якщо вона буде займатися собою, у неї залишиться менше часу на те, щоб брати участь у вашому особистому житті.

Теги: сім'я, ставлення, матір, свекруха, мати, обстановка, худо

10 причин кризи сімейних відносин

10 ������ ������� �������� ���������
% Красива весілля рано чи пізно стирається з пам'яті, і залишаються лише фотографії. Романтика, яка була на початку шлюбного союзу, залишається просто мрією. На жаль, так буває - у шлюбі настає криза з різних причин.
% Статті за темою «10 причин кризи сімейних відносин» %
10 причин кризи сімейних відносин
% Криза сімейних відносин. Хто винен? %
10 причин кризи сімейних відносин
% Криза відносин: розлучатися чи зберегти сім'ю %
10 причин кризи сімейних відносин
% Житлова проблема як причина сімейної кризи %
10 причин кризи сімейних відносин
% Вікові кризи сімейного життя %
% Хоча в кожній родині - свої труднощі і радості, є ситуації, які призводять до кризи багато шлюбів. Ось 10 основних проблем, які позбавляють спокою шлюбних супутників:%

Бюджет

Як спочатку сімейного життя, так і через багато років в сім'ї можуть бути матеріальні труднощі. Можливо, в силу обставин, на які практично неможливо вплинути, а можливо, через те, що подружжя по-різному дивляться на планування бюджету. Як би там не було, розбіжності через гроші часто призводять до розлучення.

Релігійні погляди

У цю ж категорію можна віднести різні національності подружжя. Якщо до шлюбу здавалося, що багато з чим можна миритися, то потім ви починаєте розуміти, що різниця в поглядах дратує вас.

Відсутність свободи

До шлюбу кожен жив своїм незалежним життям, а після весілля подружжя можуть відчувати себе загнаними в клітку.

Уміння висловлюватися

Виявляється, що навіть часте вживання так званих службових слів (артиклі, сполучники, частки, прийменники) позначається на рівні спілкування між подружжям, а потім призводить до розлучення.

Вирішення проблем

Дослідження показують, що сім'ї, в яких конфлікти вирішуються з гумором, а не жаркими агресивними суперечками набагато міцніше. Уїдливі зауваження і саркастичні підколки також вносять негатив в сім'ю.

Вплив генів

Антропологи схильні стверджувати, що саме гени впливають на те, чи будуть подружжя змінювати один одному. Тому потрібно вже до шлюбу дивитися на поведінку своєї половинки.

Зрада

Чоловіки не вважають її причиною для кризи, тоді як для жінки це справжній удар. Різниця в погляді на таке серйозне питання практично виключає можливість примирення і прощення.

Згасання любові

Якщо враховувати, що любов обумовлена ​​дією гормонів, то через час вона проходить і перетворюється на звичку. Для її відродження потрібна нова «порція» любовного коктейлю.

Мінливі погляди

З роками люди простіше починають ставитися до того, що раніше було неприпустимим. Через це норми шлюбу знижуються. Але насправді жінки важко переносять порушення норм моралі.

Віртуальне спілкування

Часте спілкування в мережі здатне внести розкол в сім'ю. До того ж спілкуючись віртуально, люди схильні більше фліртувати і дозволяти собі зайве.

Теги: ставлення, шлюб, криза, причина

Плюси і мінуси шлюбу за розрахунком

����� � ������ ����� �� �������
% Сьогодні таке явище, як шлюб з розрахунку, зустрічається досить часто. Думки людей з цього приводу різняться: хтось вважає, що це добре, а хтось не схвалює. Для того щоб об'єктивно оцінити шлюби за розрахунком, варто зважити всі їх плюси і мінуси.
% Статті за темою «Плюси і мінуси шлюбу за розрахунком» %
Плюси і мінуси шлюбу за розрахунком
% Агентство знайомств. Плюси і мінуси %
Плюси і мінуси шлюбу за розрахунком
% Заміж після 30: плюси і мінуси %
Плюси і мінуси шлюбу за розрахунком
% Шлюб з розрахунку: чи буде щастя? %
Плюси і мінуси шлюбу за розрахунком
% Плюси і мінуси пластичної хірургії %
% Психологи, які спостерігали за сімейними парами, женівшіміся за розрахунком, виділяють наступні переваги даного явища:%

І чоловік, і жінка в таких випадках створюють союз усвідомлено, зваживши всі за і проти, на відміну від тих, хто одружився з любові і був засліплений почуттями. Часто шлюби за розрахунком залишаються міцними протягом довгих років саме завдяки тому, що цей крок був обдуманим, і з часом подружжя звикають один до одного і у них виникають теплі стосунки.

Обоє з подружжя отримують те, чого вони хочуть.

І чоловік, і дружина позбавлені від страждань, пов'язаних з зрадами, ревнощами, неувагою іншого і т.п. Ніхто не боїться, що почуття партнера згаснуть, і не терзає себе.

Шлюбам з розрахунку не страшний спільний побут: по-перше, пара забезпечена і ніяких проблем, пов'язаних з відсутністю грошей або роботи, не виникає, а по-друге, немає почуттів і немає страху, що любовний човен розіб'ється об побут.

Якщо позитивними аспектами шлюбу за розрахунком є, в основному, матеріальні аспекти, то серед мінусів, насамперед, слід розглянути моральну сторону:

Немає почуттів, а прийнято вважати, що в шлюбі головне - любов.

Інтимні стосунки стають обов'язком, і перестають приносити задоволення. У таких випадках хтось із подружжя часто заводять коханців, природно, таємно, щоб не втратити багатого чоловіка або дружину.

Часто за одним з подружжя встановлюється стеження, що повністю позбавляє його волі.

Чоловік або дружина виявляється повністю залежним від свого багатого чоловіка і не може бути впевненим у своєму майбутньому на сто відсотків. Хто знає, що може прийти в голову іншому? Раптом він вирішить розірвати шлюб, і тоді красива багата життя залишиться в минулому.

Часто після розірвання шлюбу за розрахунком багатий чоловік залишає свою колишню дружину без засобів до існування і, що ще гірше, позбавляє її можливості бачитися з дітьми.

Іноді той з подружжя, хто володіє грошима, відноситься до іншого так, ніби це чергова покупка, і постійно нагадує про те, хто в домі головний.

Те, наскільки міцним виявляється шлюб з розрахунку і якими стають відносини подружжя, які уклали його, залежить тільки від їх моральних якостей. Може вийти так, що хтось повернеться до розбитого корита після кількох років красивою, але болісним життя. А можливо між подружжям спалахнуть почуття, і їх сімейна історія перетворитися на красиву казку зі щасливим кінцем.

Теги: шлюб, користь, розрахунок