Чоловік - мамин синочок

% Marta, автор JustLady. % % %
��� - ��������� �����
% Як складно будувати відносини з чоловіком, коли він звик бути завжди веденим власною матір'ю, прислухатися тільки до її, авторитетному для нього, думку, і, часто поступатися інтересами коханої жінки для виконання волевиявлення матері. З боку судити легко, але, можна розібратися і проаналізувати.
% Статті за темою «Чоловік - мамин синочок» %
Чоловік - мамин синочок
% Якщо чоловік - мамин синочок: як налагодити стосунки %
Чоловік - мамин синочок
% Мамин синок: що робити? %
Чоловік - мамин синочок
% Якщо поруч мамин синочок ... %
Чоловік - мамин синочок
% Мамин синок: діагноз на все життя? %

Чому чоловік є маминим синочком? Швидше за все, мама виховувала його одна. При цьому несла почуття провини за те, що син росте в неправильних, нетрадиційних умовах - без чоловічого виховання. Або мама мала комплекс провини за те, що не могла дати дитині більшого, ніж давала, і тоді, вона вважає своїм прямим материнським обов'язком втручатися в життя сина навіть тоді, коли у нього вже є власна сім'я.

Мама його ще не відпустила від себе, і, вважає його частиною своєї сім'ї, яку не бажає руйнувати ні за яких умов. Часом матері надходять неусвідомлено егоїстично, думаючи про власні інтереси, блага, можливостях, не розуміючи, що руйнують життя сина.

Побутує ще одна думка психологів, що саме мамині синочки домагаються в житті високих результатів у різних починаннях. Можна сміливо використовувати всі ці позитивні моменти на розвиток сім'ї та примноження добробуту.

Придивіться, як у чоловіка складаються відносини з його мамою, спробуйте скористатися тими ж методами, що і його мати, приручаючи і розташовуючи чоловіка до себе, адже саме ви і чоловік - це ваша сім'я, а сім'я батьків - це інша сім'я. Абсолютно вірно, що потрібно знаходити компроміси і враховувати думку старших поколінь, але не потрібно забувати і власних інтересах.

Мудра жінка повинна дбати про збереження сім'ї і подумати, яким чином краще побудувати відносини зі свекрухою, щоб і свекруха не відчувала себе відкинутої і непотрібною, і щоб своя сім'я не страждала від одвічних конфліктів поколінь і жіночих ревнощів.

Спробуйте стати дружною сім'єю, де кожному буде відведена своя роль і важлива справа, за яке він буде відповідати. Тоді є шанс, що ви зможете використовувати на користь і примноження можливостей для всієї своєї родини тієї енергії, яка зазвичай витрачається на конфлікти. Читайте статті психологів по хвилюючою темі, аналізуйте і любите і поважайте один одного - це головна умова, без якого не зможе існувати жодна сім'я.

Теги: чоловік

Як навчити його допомагати по господарству

% Vik65, автор JustLady. % % %
��� ������� ��� �������� �� ���������
% Деякі чоловіки з дитинства привчені допомагати по господарству, і вони не чекають, коли їх попросять винести сміття, прибрати речі або пропилососити кімнату. Але якщо вам дістався не такий розуміючий, то доведеться його навчити всього цього.
% Статті за темою «Як навчити його допомагати по господарству» %
Як навчити його допомагати по господарству
% Три способи навчити його вибирати подарунки %
Як навчити його допомагати по господарству
% Чоловічий стриптиз: як навчити коханого %
Як навчити його допомагати по господарству
% Як навчити чоловіка одягатися %
Як навчити його допомагати по господарству
% Невмілий коханець. Як навчити чоловіка кохатися %

Чим раніше ви привчите улюбленого до заняття домашнім господарством, тим менше розбіжностей у вас буде виникати надалі. Звичайно, не варто перекладати на нього весь тягар домашніх турбот, але дещо він все-таки може робити достойно.

Намагайтеся з перших же днів спільного життя покласти на чоловіка деякі обов'язки. На початку сімейного шляху він сприйме все це з радістю, йому приємно робити для коханої всякі дрібниці. Спочатку пропонуйте просто разом забратися в квартирі, почистити картоплю чи пройтися в найближчий універсам. Потім, через деякий час, раптом ви опинитеся зайняті якоюсь іншою роботою в той самий момент, і він сходить в магазин (забереться в квартирі, почистить картоплю) самостійно. І так поступово, ненав'язливо ці обов'язки закріпляться за ним.

Дуже навіть непогано Похвалюйте його спочатку при виконанні самостійного завдання. Наприклад: «О, та ти сьогодні вибрав чудово свіжі овочі! А мені не вдається так вдало підбирати їх ». Тільки робіть це завжди щиро і не забудьте поцілувати його при цьому.

Але якщо ви упустили час, і чоловік скуштував принади безтурботного сімейного життя - повалятися на дивані перед телевізором у той самий час, коли ви побігли за продуктами, щоб починати готувати вечерю, то тут вже дуже складно буде відновити рівновагу в сімейних обов'язках. Але можливо.

Доведеться, правда, застосовувати метод не пряника, а батога. Якщо чоловік тільки й сидить біля комп'ютера в очікуванні гарячого вечері, чистою сорочки та інших принад цивілізації, підготовлених вашими руками, оголосіть йому ультиматум. Тільки ні в якому разі не підвищуйте голос, а навпаки, навіть зробіть його трохи сумним. Скажіть, що сьогодні, на жаль, замість обіцяних домашніх вареників доведеться обійтися магазинними пельменями, так як ви не встигаєте вичистити ванну, погладити сорочки і наліпити ці самі вареники.

На деяких такий метод діє безвідмовно. Вони відразу ж пропонують свою допомогу.
% Тільки при виконанні плану з навчання домашньому господарству не перестарайтеся. Інакше можна доброго, ніжного, люблячого і турботливого чоловіка перетворити на хатню робітницю. А вам же потрібен чоловік у будинку.

Теги: допомога

Коли чоловік - колега по роботі

% Sanny, автор JustLady. % % %
����� ��� � ������� �� ������
% Закохані сімейні пари хочуть більше часу проводити один з одним. Їм не вистачає тієї невеликої кількості часу, який у них є вранці, вечорами та у вихідні. Вони бажають перебувати разом завжди, навіть днями. Це можливо втілити в життя за умови спільної роботи.
% Статті за темою «Коли чоловік - колега по роботі» %
Коли чоловік - колега по роботі
% Коли чоловік - колега по роботі %
Коли чоловік - колега по роботі
% Чоловік-домогосподарка %
Коли чоловік - колега по роботі
% Чоловік як робота, коханець як хобі ... %
Коли чоловік - колега по роботі
% Коли ревнощі небезпечна для трудової книжки %

Що приносить обом подружжю загальне робоче місце? Якісь пари розцінюють це як постійне проведення часу з коханою чи коханим. А інші - як обмеження свободи.

Звичайно, не може не радувати той факт, що чоловік поруч і в разі чого завжди може вступити за вас в захист. Приємно розуміти, що якщо раптом вам стане погано або відбудеться сварка з колегою, то завжди є перевірений людина, яка із задоволенням вислухає і підтримає. І, безперечно, далі цієї людини, вашого чоловіка, інформація не піде. З чоловіком завжди знайдеться спільна тема для розмови, і він буде в курсі того, про що йде мова. Також ви з чоловіком можете збиратися разом на роботу, ніхто з вас не проспить і не запізниться. На корпоративні вечірки, які щорічно влаштовуються у великих фірмах, ви завжди можете прийти з чоловіком. Адже нерідкі випадки, коли сторонніх людей на такі заходи просто не пускають. У вас же буде пріоритетне право. Та й сума і день зарплати вам будуть відомі не з чуток, тому приховати чоловікові зайву копійчину від вас явно не вдасться.

Але все-таки як би не приємно було суспільство дружина, варто подумати про те, що є у відносинах на роботі і свої мінуси. Вам постійно здається, що ви ніби перебуваєте під контролем, під його пильним наглядом. Ніякої свободи, один і той же чоловік і на роботі і вдома. Не кожна може пройти таке випробування. Адже навіть самим закоханим дівчатам хочеться ковток свободи і волі у своїх діях. Також ви позбавляєте себе від приємних фліртов з колегами, що іноді життєво необхідно кожній жінці. Адже хочеться розуміти, що вас цінує не тільки чоловік. Але найстрашнішим у відносинах між подружжям на роботі є те, що всі сімейні проблеми і сварки відображаються на робочому процесі та якості роботи. А якщо станеться криза або запізнення з виплатами зарплати, то обоє з подружжя будуть сидіти без грошей. Самое прикро, коли чоловік вважає, що дружина повинна навколо нього пурхати і вдома і на роботі, коли дружину чекають незліченна кількість дзвінків і електронних листів.

Теги: робота, пара, колега, чоловік, недолік, чоловік, гідність