Чоловічі інтимні фобії

% Ірина Звісточка, автор JustLady. % % %
������� �������� �����
% Ви думаєте, що інтимна особисте життя викликає трепетний страх тільки у жінок? Проте чоловіки виявилися більше схильні до різних упередженням і страхам в ліжку з жінкою. Які ж існують чоловічі інтимні фобії?
% Статті за темою «Чоловічі інтимні фобії» %
Чоловічі інтимні фобії
% Інтимний пірсинг: непросте прикраса %
Чоловічі інтимні фобії
% Інтимні зачіски %
Чоловічі інтимні фобії
% Інтимні стосунки на робочому місці %
Чоловічі інтимні фобії
% Інтимна пластика: поговоримо про інтимні проблеми й способи їх вирішення %

Перше місце займає боязнь чоловіків не задовольнити жіночі потреби та очікування, закінчити акт любові швидше, ніж наказано правилами хорошого тону. При цьому це характерно як недосвідченим молодим людям, так і чоловікам більш зрілого віку.

Що ж робити, якщо ваш чоловік має подібну проблему? Дайте йому зрозуміти, що існують різні способи доведення жінки до оргазму. Запропонуйте коханій людині пізнавальні статті про жінок і секс, щоб він дізнався на які нюанси звертати увагу. А над чим не потрібно зациклюватися. В інших випадках можна звернутися до лікаря - андролога. Передчасна еякуляція зараз лікується.

Друге місце за чоловічим фобій - це страх залишити дівчину без задоволення. Проблема жіночого задоволення має для нього істотне значення, так як це найкраще підтвердження його чоловічої спроможності. Грати на марнославстві чоловіки легко. Але не можна його мучити даремно. Хоча б захопитися ним під час сексу або скажіть пару ніжних слів після нього. Інакше ви станете причиною чоловічої імпотенції. На відміну від жінок, чоловіки не можуть направити сексуальні бажання в інші сфери. Ніякі солодощі та спорт не відшкодують їм справжнього спілкування зі слабкою статтю.

Третє місце серед чоловічих страхів займає фобія втратити здатність до заняття сексом. Як це зазвичай трапляється - в найнесподіваніший момент. Таке не кожен чоловік може витримати. Навіть якщо ви карколомна жінка, підбадьорте свого чоловіка ласкавими словами в момент «облому» в сексі.

Є ще одна потаємна фобія у чоловіка - це показати свою недосвідченість і незнання в сексі. Саме через це страху жінки найбільше терплять неприємностей. Він хоче бути на висоті, але у нього часто не виходить доставити жінці задоволення. Те дуже сильно притисне, то упустить, то захоче спробувати нову позу і при цьому вельми ніяково. Підсумок такої діяльності може бути самий різний, від шаленого оргазму до розчарувань в сексі з чоловіком.

Постарайтеся в більш зрозумілих виразах донести до коханого, що саме вам подобається, що ви любите і як вам приємніше. Під час сексу скажіть, що він робить все добре і все що від нього потрібно, це тримати курс до самого кінця. А якщо фантазії чоловіка і зовсім розігралися, то візьміть ініціативу на себе. Але головне - залишайте видимість, що він залишається провідним у процесі сексу.

Як видно, у чоловіків теж є свої страхи під час інтимної близькості. У момент статевого акту чоловіка більше турбують його чоловічі інтимні фобії, ніж те, як ви виглядаєте.

Теги: чоловік, життя, фобія, боязнь

Чоловічий погляд: образ ідеальної дружини

% Євгена Чернишова, автор JustLady. % % %
������� ������: ����� ��������� ����
% Яка вона - ідеальна дружина? Висока блондинка з блакитними очима і значним бюстом або хозяюшка, день і ніч куховарить пиріжки і наглажіваюшая чоловікові сорочки? Про те, якими хочуть бачити своїх майбутніх дружин саме чоловіки, корисно буде дізнатися і жінкам, адже саме для сильної половини людства ми так намагаємося бути красивими і сексуальними. Так що ж чоловіки цінують у жінках перш за все?
% Статті за темою «Чоловічий погляд: образ ідеальної дружини» %
Чоловічий погляд: образ ідеальної дружини
% Новий жіночий погляд на фігуру і спосіб життя %
Чоловічий погляд: образ ідеальної дружини
% Чоловічий погляд на жіночі груди %
Чоловічий погляд: образ ідеальної дружини
% Підготовка до пляжного сезону - психологічна травма для жінок %
Чоловічий погляд: образ ідеальної дружини
% Техно, ретро, ​​прибери - сучасні типи чоловіків %

Жінка повинна бути особистістю і мати власну думку і мета в житті, причому мета ця не повинна обмежуватися поїздкою в ЗАГС в білій сукні. Багато чоловіків вважають, що їх ідеальна супутниця життя повинна прагнути до успіху в кар'єрі або реалізації у творчості. З такою жінкою цікаво поговорити, оскільки вона не обмежена будинком і дітьми, а в компанії вона завжди може підтримати розмову і обов'язково дасть привід чоловікові собою пишатися.

Хоча, є чоловіки, які дотримуються строго протилежної точки зору. Кругозір і прагнення для жінки - це, зрозуміло, добре, але в першу чергу вона повинна залишатися господинею і берегинею домашнього вогнища. Нишпорити по напівпокинутий квартирі в пошуках чистої сорочки і їжі в холодильнику в той час, поки дружина робить кар'єру, мало кому хочеться. Не забувайте про те, що жінка - це, перш за все, саме хороша дружина і мати. Вона займається облаштуванням свого затишного гніздечка і турботою про чоловіка і дітей. Часто пари не надають цьому значення, але підсвідомо будь-який чоловік прагнути саме до такої жінки.

Неконфліктність. Вельми своєрідне і двозначне якість. З одного боку, жінка в сім'ї повинна подавати голос і вміти відстоювати власну точку зору в суперечках з чоловіком. В іншому випадку рано чи пізно вона просто перестане бути йому цікавою - кому хочеться постійно жити, слухаючи лише себе самого? З іншого боку, вміння це в жодному разі не повинно зводитися до здатності влаштувати скандал і пограти на нервах. Чоловіки, хоч і сильна стать, жіночих істерик і вересків винести довго не здатні.

Ідеальна дружина на думку чоловіків повинна бути красивою. Ну, природно, а як же може бути інакше. Зрозуміло, краса - поняття відносне і для кожного вона своя, але все-таки навряд чи знайдеться на світі чоловік, здатний зізнатися в тому, що хоче взяти в дружини відверто страшну даму. У любові може бути всяке і часто вона дійсно сліпа, але якщо розглядати красу, як зовнішній прояв здоров'я жінки - бажання має гарну дружину цілком обгрунтовано. Така жінка народить здорових спадкоємців, а в проміжках між цим буде давати чоловікові додатковий привід для гордості перед друзями та родичами.

Жінка повинна бути розумною. Чи не професором, звичайно (хоча, таке теж може бути), але й не повною дурепою. З розумною дружиною можна поговорити, запитати у неї ради і навіть набратися досвіду, не соромно показувати її друзям і цілком можна пишатися тим, що вона здатна підтримати будь-яку розмову. Розум, природно, не повинен бути занадто явним її перевагою. У будь-якому випадку, чоловік завжди залишається главою сім'ї.

Пам'ятайте, що ідеальних жінок, як і ідеальних чоловіків, немає і бути не може. Ви можете лише спробувати наблизитися до ідеалу, але саме ваша самобутність і несхожість на шаблон зроблять з вас ту, яка буде улюблена чоловіком по-справжньому.

Теги: образ, дружина, жінка, погляд

Найчастіші жіночі помилки у шлюбі

% Марія Білочка, автор JustLady. % % %
����� ������ ������� ������ � �����
% Найчастіше жінки всі здійснювані помилки приписують чоловікам. Деякі жінки усвідомлюють свої помилки, а деякі так і не можуть зрозуміти, що саме вважати помилкою в шлюбі і чому.
% Статті за темою «Найчастіші жіночі помилки в шлюбі» %
Найчастіші жіночі помилки у шлюбі
% Чим дружини відлякують чоловіків %
Найчастіші жіночі помилки у шлюбі
% 10 міфів про розлучення %
Найчастіші жіночі помилки у шлюбі
% Стрілець характеристика знака %
Найчастіші жіночі помилки у шлюбі
% Модні жіночі сорочки в клітину 2010 %

Помилка в шлюбі №1: "Весілля - це фінал".
% Багато жінок думають, що після весілля чоловік вже нікуди не дінеться, тому можна розслабитися і перестати доглядати за собою, не підтримуючи його інтерес до себе. Це велика помилка, через якого дуже швидко з відносин зникає романтика, загадковість і тяжіння.

Помилка в шлюбі №2: "Мало спілкування".
% Чоловіки, як і жінки дуже люблять спілкування. І якщо він буде бачити, що дружина дуже багато часу витрачає на розмови з подругою, а не з ним, він буде почувати себе кинутим.

Помилка в шлюбі №3: "Ні домовленості щодо роботи по дому".
% Багато жінок думають, що чоловік прийшовши з роботи повинен доробити ті справи, які вона не зробила протягом дня. Чоловіки вважають, що після роботи жінка повинна дати йому відпочити і допомогти розслабитися. Звідси і конфлікти. Уникнути цього можна прийшовши до спільної згоди, яке обов'язково має виконуватися.

Помилка в шлюбі №4: "Критика дружина в присутності сторонніх людей".
% Ніколи і ні за яких умов не можна давати поради чоловікові на людях. Чоловіки дуже цього не люблять. Якщо ви і хочете що-небудь підказати або порадити зробіть це, наприклад, на вушко. Не наносіть удар по самооцінці чоловіка, ви ризикуєте зруйнувати свою сім'ю.

Помилка в шлюбі №5: "Спільний похід по магазинах".
% Багато чоловіків цього дуже сильно бояться і не люблять. Тому, щоб уникнути сварок краще залишити дружина вдома, а собою взяти кращу подружку.

Помилка в шлюбі №6: "Прохання допомогти навести порядок в квартирі".
% Чоловіки не люблять дрібну роботу. Тому його краще попросити зробити що-небудь важке, а потім відправити, наприклад, помити машину.

Помилка в шлюбі №7: "Показувати свою перевагу над чоловіком".
% Критичною помилкою жінок є, коли вони намагаються всіляко перевершити чоловіка, особливо в чоловічих справах.

Помилка в шлюбі №8: "Занадто багато часу приділяти подругам".
% Занадто часті й тривалі посиденьки в колі подруг можуть образити чоловіка не менше, аніж тривалі телефонні розмови.

Помилка в шлюбі №9: "Флірт зі знайомими чоловіка".
% Всі знаки уваги будуть помічені чоловіком і трактовані з перебільшенням.

Помилка в шлюбі №10: "Критика дружина".
% Критика з вашого боку друзів і родичів чоловіка, а так само його талантів і сексуальних якостей дуже сильно може його поранити.

Теги: робота, чоловік, помилка, шлюб, подруга, жінка, чоловік, чоловік, критик