5 майстерних прийомів зберегти міцність сімейних уз
% До міцності сімейних уз прагнуть всі пари, проте не всі знають, що потрібно для цього робити. Адже тривалість шлюбу залежить від надійності фундаменту відносин і від того, які саме кроки пара робить, щоб зміцнювати свої стосунки і робити їх більш досконалими. %%
% Статті за темою «5 майстерних прийомів зберегти міцність сімейних уз»
%
% Розлучення - це модно?
%
% Яким має бути весільне кільце
%
% 9 причин, за якими ти хочеш заміж
%
% Труднощі в сімейному житті. Розмова з психологом
%
% Кожна пара, яка прожила в сімейному союзі не один десяток років, має свої секрети тривалого шлюбу. Однак існують і базові прийоми, які можуть у цьому допомогти.% 1. У сім'ї створити атмосферу емоційного комфорту без любові - неможливо. Однак не варто плекати себе надіями, що достатньо одних лише слів про любов, так як слова необхідно підкріплювати і своїми вчинками. Проявляти свою любов можна безліччю способів, наприклад, можна допомагати в домашніх справах, влаштовувати романтичні вечері, дарувати подарунки, говорити компліменти.
2. Проблемою багатьох пар є те, що вони занадто мало спілкуються один з одним, приділяючи час другорядних речей. Але саме спілкування і вміння вислуховувати іншого - дуже важлива складова сімейного щастя. Навіть хоча б тому, що спілкуючись, люди починають краще розуміти мотиви своїх партнерів, їх слова і поведінку, що істотно зменшує виникнення конфліктів на грунті нерозуміння. Відмінною можливістю для спілкування в родинному колі є спільні трапези. Тому варто встановлювати сімейні традиції, наприклад, щодо спільних обідів, і якомога частіше разом збиратися за столом.
3. Уміння сприймати партнера таким, яким він є. Ніхто з людей не ідеальний, тому необхідно прийняти недоліки другої половинки. Потрібно любити партнера, а не критикувати його, засуджувати його і вимагати, щоб він змінився. Тільки так людина може сам захотіти стати краще. Крім того, в міру своїх можливостей, якщо у вас є звички, які дратують вашого партнера - намагайтеся підлаштовуватися під його побажання.
4. Не обійтися в сім'ї і без поваги. Причому не варто забувати, що це поняття багатогранне, адже необхідно поважати не тільки саму особистість, а й її думка, інтереси і мрії, її переваги та інтереси.
5. Конфліктні ситуації виникають у всіх сім'ях, і деякі з них можуть переростати в скандали і ставати причиною розлучення. Щоб не доводити справу до критичної точки, вирішення проблемних ситуацій необхідно не відкладати на потім. Шляхом до вирішення конфліктів при цьому повинні стати спільне визначення причин неприємної ситуації і компромісне рішення, як з неї вийти.
Теги: ставлення, шлюб, прийом, уза
Деякі ознаки чоловічої зради
% Lenutsa, автор JustLady.
%
%
%
% Зрада, мабуть, існує стільки часу, скільки існують подружні стосунки. Невірними виявляються і дружини, і чоловіки. Але останні частіше: на жаль, згідно з даними статистики, змінюють троє з чотирьох. Прикро, що часто жінка виявляється останньою, хто дізнається про появу суперниці. Але ж є ознаки, за якими безпомилково можна визначити невірність партнера, і вони аж ніяк не обмежуються слідами чужої помади на його сорочці. Якщо ви впевнені, що хочете дізнатися гірку правду, то ось на що слід звернути увагу.
% Статті за темою «Деякі ознаки чоловічої зради»
%
% Ознаки чоловічої зради
%
% 12 явних ознак чоловічої зради
%
% Ознаки подружньої зради
%
% Основні причини жіночої зради
%
Мобільний телефон. Якщо раніше він лежав у найдоступніших місцях, то тепер уже не валяється, де попало. Вдобавок чоловікові приходить безліч СМС, а розмовляє по мобільнику він виключно у ванній, на сходовій клітці або інших місцях, де його не можна почути вам. Звичайно, підозрюваний буде посилатися на те, що це - дзвінки по роботі або іншій справі. Але не будьте наївною, під записом в телефонній книзі «Іван Петрович» або «Микола - ЖЕК» може ховатися чарівна блондинка.
Затримки на роботі. Можливо, ваш суджений і правда трудиться в поті чола. Але якщо він постійно залишається на непередбачені наради, виходить на службу в позаурочний час і навіть вихідні, усуваючи нібито трапляються аврали, і регулярно здає позапланові звіти, є привід насторожитися.
Зовнішність. Ваш чоловік став приділяти їй занадто багато уваги. Адже раніше голився через раз і забував змінити сорочку. Тепер же вранці довго стоїть біля дзеркала, приймає душ, оновив гардероб, змінює краватки, користується незнайомим вам дорогим парфумом. Тут явно щось не так!
Секс. Ваші заняття любов'ю скоротилися до мінімуму. Чоловік раптом став сильно втомлюватися на роботі, хотіти виспатися. Якщо раніше він частенько наполягав на близькості, то зараз звично повертається до вас спиною і засинає. Інтересу не викликають навіть розкішна білизна і панчохи на підв'язках. Якщо ж секс раптом трапляється, ви бачите, що ваш коханий раптом почав застосовувати нові прийоми і позиції. Звичайно, буває всяке, але це явно неспроста.
Лексикон. Буває, що ви раптом чуєте з вуст чоловіка нові слівця і вирази. А адже його коло спілкування не змінювався, принаймні, принаймні, ви про це не знаєте. Придивіться до оточення - можливо, хтось використовує такі ж слова, як ваш законний чоловік. Добре, якщо цей хтось - чоловік. Інакше справа може дійти до того, що чоловік одного разу вночі назве вас іншим ім'ям. Це вже вірна ознака наявності у нього коханки.
Поведінку. Коли в житті чоловіка з'являється інша жінка, він часто змінює звички і уподобання. Наприклад, якщо раніше жити не міг без борщу, то тепер раптом починає цінувати японську кухню. З чого б, якщо не перейняв це від коханки? Ще зазвичай невірні чоловіки відчувають себе винними і починають задаровувати дружину несподіваними подарунками - приємно, але привід для підозр є. Самий же вірний знак - брехня і часті нестикування в описуваних факти та події. У цьому випадку зрадника легко вивести на чисту воду, задаючи питання, до відповідей на які він не підготувався заздалегідь.
Варто відзначити, що навіть наявність декількох вищеописаних приводів для підозр - ще не гарантія того, що чоловік зраджує. Але перевірити свого партнера в цьому випадку все ж варто.
Теги: чоловік, жінка, зрада, ознака, невірність
Близькі родичі: союзники чи недоброзичливці?
% Світлана Єгоркіна, автор JustLady.
%
%
%
% «Члени однієї родини рідко виростають під одним дахом», - зауважив якось Річард Бах. І правда, близькі люди часом самі того не підозрюючи, стають каменем спотикання у відносинах подружжя, своєю надмірною турботою позбавляють свободи вибору і особистого простору. Чому так відбувається, і що з цим робити?
% Статті за темою «Близькі родичі: союзники чи недоброзичливці? »
%
% Ревнощі: ворог чи союзник?
%
% Зморшки, проходите мимо!
%
% Як захистити себе від заздрісників
%
% Як повернути чоловіка, якщо немає дітей
%
Основна проблема у відносинах з близькими людьми полягає в тому, що при зіткненні інтересів ми не можемо піти або проігнорувати зароджується конфлікт, просто відмовчатися. Необхідно виявляти максимальну стриманість і дотримуватися балансу своїх і чужих інтересів. Якщо з братами і сестрами можна домовитися, з батьками - порозумітися, то спілкування з бабусями і дідусями стає просто нестерпним випробуванням на витримку і терпіння.
Час не стоїть на місці, а разом з ним змінюються уявлення про життя і нормах моралі. Те, що в наші часи здається буденним явищем для наших старих подібно катастрофи. Приміром, цивільний шлюб за часів бабусь і дідусів вважався просто аморальним, а народити без чоловіка - покрити сім'ю ганьбою.
Проте все не так погано. В основі поведінки близьких людей більшою мірою лежить турбота про нас. Все що вони хочуть, це щоб нам було добре, і ми прожили своє життя максимально комфортно, не наламати дров. Важливо це розуміти і намагатися не зачіпати чужих почуттів. Зі старими краще взагалі не сперечатися.
Їм не настільки важливо, щоб ви надходили як вони говорять. Набагато важливіше, щоб просто послухали. Їх життя не так насичена як у молодих, і спроба брати участь у вашому житті - не що інше, як потреба відчувати себе потрібним. Є така приказка: «Що малий, що стар». Загалом, постарайтеся їх не ображати і ставитися з розумінням, роблячи знижку на вік.
Складніші справи з родичами, яким все і завжди треба знати. Безцеремонно вторгаючись в особистий простір, вони створюють багато проблем з нічого, ображають і ображаються. У цьому випадку доведеться чітко позначити межі допуску і не дозволяти втручатися. Яким би близьким не було спорідненість, воно не дозволяє нав'язувати свою волю і роздавати цінні вказівки. Ви вже доросла людина і в змозі самостійно обрати життєвий вектор.
Самий розумний спосіб при спілкуванні з рідними - зберігати поваги до них і не допускати ситуації, щоб вони позбулися його по відношенню до вас. Прийнято вважати, що дорослі діти не повинні жити з батьками. Напевно, за рідкісним винятком це найбільш розумний варіант @. @
Теги: людина, батько, бабуся, родич, близькі, дідусь, недоброзичливець, союзник
|