Як бути гарною дружиною
% Sestr, автор JustLady.
%
%
%
% Якщо опитати щасливі пари, що виходять з дверей РАГСів, чи планують вони прожити подальше життя разом, то переважна більшість з них твердо відповість: «Так! ». Але об'єктивна статистика свідчить, що вже через три роки більше половини з них будуть розведені. Це говорить про відсутність взаєморозуміння і про те, що очікування кожного з подружжя не виправдалися. Але як бути хорошою дружиною, щоб створена вами сім'я була дійсно міцною і розлучення їй не загрожував?
% Статті за темою «Як бути гарною дружиною»
%
% Як навчитися бути дружиною
%
% Як стати гарною дружиною
%
% Як бути ідеальною дружиною для свого чоловіка
%
% Як стати коханою дружиною
%
% Як мінімум, успіх у справі створення міцної, люблячої родини на 50% залежить від жінки. А в силу того, що саме на її плечі лягати народження і виховання дітей, її зацікавленість у стабільному шлюбі зростає. Ваша задача, як дружини, зробити так, щоб ваш будинок був тим місцем, куди вашому чоловікові, вам і вашим дітям завжди було приємно повертатися. Зробіть так, щоб в ньому було комфортно всім.% Для початку візьміть за правило дотримуватися особистий простір один одного. Сім'я - це не сеанс ексгібіціонізму і кожен з подружжя повинен знати і бачити тільки те, що йому хочуть і можуть сказати і показати. Не лізьте в душу і не вимагайте зізнань, якщо ви бачите, що ваш улюблений чимось стурбований. Просто притисніть до нього, скажіть про свою любов і ця підтримка буде найкращою. Залиште і собі деякий вільний простір, право побути одній.
Щиро любите свого чоловіка, демонструйте йому свою любов і повагу. Раз вже він став вашим обранцем, ви повинні пишатися ним і вірити в нього. Він повинен знати, що ви - його союзник і завжди підтримаєте у важку хвилину. Свої поради можете давати тільки тоді, коли вас про це попросять і постарайтеся, щоб вони були продуманими і зваженими. Не зловживайте сценами ревнощів, ця гостра приправа хороша в міру.
Чи не присвячуйте всю свою любов чоловікові й дітям, вона така велика, що і для самої себе там вистачить місця. Дбайте про себе, своє здоров'я і зовнішній вигляд, регулярно відвідуйте косметолога і перукаря, дозволяйте собі купувати сподобалися речі. Будь-якому чоловікові буде приємно, що поруч з ним йде доглянута, красива жінка.
Вчіться мистецтву компромісів, не варто наполягати на дрібницях, робіть поступки, щоб виграти генеральний бій. Візьміть за правило обговорювати з чоловіком виникають сімейні проблеми і шукати вихід разом. Говорите про те, що відчуваєте ви, що вас радує або ображає. У жінок і чоловіків трошки різна психологія і іноді вони навіть не здогадуються, що якесь їхнє слово або вчинок завдали дружині душевну травму. Знаходьте спільну мову з чоловіком, це набагато продуктивніше, ніж сваритися і потім дутися один на одного.
Теги: сім'я, дружина, чоловік
Хто в домі хазяїн?
% Selena, автор JustLady.
%
%
%
% Вічне питання всіх сімей «хто в домі господар»? Численні дослідження цього питання доводять, що в молодих сім'ях позицію лідера частіше займають жінки, а в зрілих - чоловіки. Однак поняття «господар дому» залежить не тільки від цього.
% Статті за темою «Хто в домі господар? »
%
% Інь і ян: хто в домі господар?
%
% Хто головний в домі: чоловік чи жінка
%
% Хазяїн у домі або домашній тиран?
%
% А вам хто дістався: господар, авантюрист або подаруночок?
%
На прикладі поведінки своїх батьків, на їх манері взаємин один з одним люди, виростаючи, намагаються побудувати свої шлюбно-сімейні відносини. Існує кілька типів сімей, де хтось один стає «господарем в домі».
З боку жінки це може бути домінуюча позиція (материнська). У цьому випадку жінка стане надійною, турботливою матір'ю, опікуном свого чоловіка і головним добувачем в сім'ї. Якщо в дитинстві у будинку «командував» батько, то її позиція відносно чоловіка, швидше за все, стане дочірньою.
Варіант з хлопчиком такий же. Успадкувавши приклад сильного, владного батька, син виросте главою дому. Якщо з якоїсь причини батько не був в сім'ї домінантним, роль чоловіка у відносинах з жінками буде синівської. Такий чоловік завжди буде «плакати в поділ», перекладати прийняття рішень або усунення будь-яких проблем на жінку.
Найчастіше бувають випадки, коли в сім'ї виявляються два лідера. У цьому випадку між ними постійно буде вестися боротьба за право бути головним. У переважній більшості такі шлюби не витримують довгих відносин та розпадаються.
Якщо в дитинстві у дитини була неповна сім'я, то схема взаємин із протилежною статтю у свідомому віці може змінюватися. Наприклад, якщо батька в будинку не було, то спочатку хлопчик, швидше за все, буде схилятися до синівської позиції. Однак при створенні сімейних відносин, він може переосмислити цінності і захотіти стати «головою» будинку. З таким чоловіком жити в шлюбі досить складно, тому він спробує постійно доводити свою першість і буде непередбачуваний у вчинках.
Що ж гойдається дівчинки, у відсутності батьківської уваги, вона може зайняти одну з наступних позицій. Стати або сильної і незалежної (як мати), або ж заповнити внутрішню потребу бути донькою для свого чоловіка.
Насправді сім'я - це союз двох вільних людей, двох індивідуальних особистостей. І щоб питання «хто в домі господар» ніколи не вставав між двома людьми, необхідно розмовляти один з одним, знаходити компроміси і шляхи вирішення внутрішніх сімейних проблем разом.
Теги: будинок, чоловік, ставлення, жінка, господар
«Мама, тато, я - справжня сім'я! »
% Озерова Юлія, автор JustLady.
%
%
%
% Повна сім'я - це гарантія комфортного розвитку не тільки для вашої дитини, але також щаслива і спокійне життя для вас самих. Дослідження показали, що люди, які щасливі у шлюбі, живуть довше і відчувають набагато менше проблем зі здоров'ям. Діти, які виросли в справжній сім'ї, це врівноважені і спокійні особистості, менше схильні до комплексам і психологічних проблем.
% Безліч дітей в усьому світі і в Росії в тому числі страждають від розлучення батьків. Самі колишнє подружжя переживають цю проблему, але вони дорослі люди, а маленька дитина, для якого життя раптово стала наповнена безперервним стресом, отримує дуже сильне нервове потрясіння. Наслідки позначаються на всій його подальшого життя: виростає людина, яка не впевнений в тому, що любов можна зберегти, що шлюб може бути міцним. Буває, що дитина замикається в собі. Розлучаються батьки, але дітям здається, що залишають саме їх.% Повноцінна сім'я виховує так званий життєвий шаблон. Еталон взаємин складається в голові у дитини саме тоді, коли він починає спостерігати за батьками. Якщо у вас повна сім'я, в якій панує гармонія і взаєморозуміння, то це дуже позитивно позначається на дитячому світосприйнятті.
Проблеми та життєві труднощі, неминучі для всіх, долаються разом, тому повні сім'ї простіше справляються з такими ситуаціями. Діти дивляться на батьків і вчаться тому, що потрібно вирішувати важливі питання спільно, засвоюють соціальний механізм прийняття таких рішень. Дитина в повній сім'ї відчуває підтримку батьків, тому він часто набагато сміливіше поводиться, більш рішучий, зростає з почуттям впевненості в собі і своїх близьких.
Психологічні дослідження підтверджують той факт, що нерідко діти, які виросли в неповних сім'ях, відчувають труднощі з особистим життям. Вони складніше заводять сім'ю, не знають, як чинити в тій чи іншій ситуації, вони навіть не впевнені, що сім'я - це важливо для них, так як самі виросли без одного з батьків.
Практика розлучення сильно впливає на дитину. Добре, якщо тато і мама поводяться стримано по відношенню один до одного, не сваряться при дитині і не з'ясовують стосунки зі скандалами.
При цьому бувають випадки, коли не тільки для вас, але і для вашої дитини все ж краще, якщо буде прийнято рішення про розлучення. У деяких сім'ях подружжя настільки часто сваряться і конфліктують, що там постійно панує напружена атмосфера. Дітям, зростаючим в таких умовах, не хочеться додому, так як їх там чекає тільки стрес, до того ж, обидва батьки при нагоді можуть зірватися на них. У цьому випадку розлучення, хоч і позбавить дитини «повноцінної» сім'ї, все ж не сформує негативного ставлення до самої перспективі її створення. Розмірене і стабільна в психологічному плані життя, нехай навіть з одним з батьків, набагато більш корисна для дитини, ніж напружена і повна конфлікту з двома.
Теги: дитина, мама, сім'я, розлучення, вплив
|