5 причин появи невдоволення в сім'ї

% Світлана Селезньова, автор JustLady. % % %
5 ������ ��������� ������������ � �����
% «Любов сліпа», - ця істина відома з давніх часів. Закоханий юнак щиро вважає свою обраницю зразком всіх достоїнств. Точно так само пристрасно закохана дівчина в упор не бачить. На жаль, жорстока реальність відмінна від прекраснодушних мрій. Невблаганна статистика свідчить: багато сімей розпадаються на першому ж році спільного життя!
% Статті за темою «5 причин появи невдоволення в сім'ї» %
5 причин появи невдоволення в сім'ї
% Неповна сім'я: проблеми та їх вирішення %
5 причин появи невдоволення в сім'ї
% Причини розлучень в сім'ї %
5 причин появи невдоволення в сім'ї
% Атмосфера в родині і дитяча тривога %
5 причин появи невдоволення в сім'ї
% Як стати щасливою в шлюбі %

Перша причина - це наявність однієї тільки любові, за яку часто приймають саму звичайну пристрасть. «З милим рай і в курені», - ця приказка багатьох людей обдурила! Мовляв, була б любов, а все інше - другорядне. Звичайно, справжній шлюб немислимий без любові, але перш за все, він - компроміс, який вимагає терпіння, розуміння, готовність до поступок. А ось цього у багатьох молодят, на жаль, немає!

Друга причина - молодята забувають мудре правило: «Чоловік і дружина повинні бути з одного тіста». «Протилежності притягуються! », - Це правило діє у фізиці й хімії, але не в сімейних відносинах. Люди, абсолютно різні за характером теж можуть створити щасливу сім'ю. Але набагато частіше це призводить до скандалів, а після і до розлучень.

Третя причина - інфантильне, егоїстичне поведінка. Шлюб - не одне лише щастя. До того ж, ніхто не зобов'язаний підносити вам його «на блюдечку». Часто буває і так: сімейне життя представляється молодим, як одне суцільне щастя. Причому, його повинна надати інша сторона. І тому, не відчуваючи себе щасливими, молоді взаємно озлобляються.

Четверта причина полягає в упевненості, що сімейне життя обмежена сексуальними стосунками. Багато пар до весілля вірять: раз у них все добре в ліжку, то і в усьому іншому теж буде добре! Звичайно, сексуальна гармонія дуже важлива, але її однієї недостатньо, щоб створити міцну, дружну сім'ю.

П'ята причина: надія, що зможеш змінити поведінку дорослої людини. Чудеса бувають вкрай рідко! Інший раз буває і так: як не дивно, закохані не сліпі, недоліки «половинок» бачать. Але щиро вірять, що зуміють його від них позбавити. «Він же любить мене, значить, змінить свою поведінку! »А потім раптом з'ясовується: не тут-то було!

Теги: сім'я, розлучення, молодожон, життя, поява, причина, невдоволення

Шлюб чи дружба?

% Олена Кулагіна, автор JustLady. % % %
���� ��� ������?
% Іноді люди не можуть зважитися, що вибрати, шлюб або дружбу. Не можна сказати точно, що ж з цього краще, а що гірше. Всі люди різні, у когось є певні принципи і власні переконання з цього питання. Але все ж варто подумати і зважити всі, а вже потім йти до вівтаря і пов'язувати своє життя назавжди узами шлюбу.%
% Статті за темою «Шлюб чи дружба? » %
Шлюб чи дружба?
% Чому люди перестають дружити %
Шлюб чи дружба?
% Шлюб без любові - розрахунок або гра? %
Шлюб чи дружба?
% Сумісність чоловіка і жінки за знаком Зодіаку %
Шлюб чи дружба?
% Дружба зі свекрухою - реальність чи міф? %

Шлюб - це не тільки союз двох люблячих людей, а й взаємні обов'язки. В першу чергу побут, який і служить нерідко фактором, що грає головну роль в розлученні. До шлюбу потрібно бути готовим, особливо до того, що доведеться допомагати своїй другій половинці, піклуватися про неї і постійно підтримувати. Шлюб це не тільки романтика і романтичні вечори, а й брудні шкарпетки і гори немитого посуду. Варто зауважити, що живучи на самоті, але маючи друга або подругу, немає стільки побутових домашніх справ, які і напружують найбільше в сімейному житті.

Якщо ви домашній людина, не люблячий тусовки, дискотеки і мріють про тихе сімейне щастя, то, так, шлюб оптимально підійде вам. У тихому сімейному колі вам буде добре і комфортно, не потрібно буде поспішати на чергове побачення в повному параді, а можна буде спокійно ходити в розтягнутій майці поруч з коханим чоловіком, який вселяє у вас почуття впевненості та благополуччя. Вийшовши заміж можна спокійно народити малюка і жити так, як живе більшість сімей.

Коли ваші думки та мрії зайняті в основному роботою, галасливої ​​нічним життям і самою собою коханої, то краще вибрати дружбу. Проживаючи постійно в різних квартирах і лише зустрічаючись іноді, ви не будете нікому ні чим зобов'язані. Є бажання - зустрілися, а ні, значить, можете перенести романтичний вечір з усіма витікаючими обставинами на потім. Якщо ви рано чи пізно захочете, то можете створити сім'ю з цією людиною, а якщо ні, то хоча б не доведеться розлучатися і займатися розподілом майна.

Вибирати шлюб або дружбу, потрібно орієнтуючись на власні потреби. Якщо ви не плануєте жити життям іншої людини, то краще продовжуйте просто дружити, так вам буде і простіше і комфортніше. Коли у вас з'явиться бажання ділити з людиною буквально все, значить, ви готові до створення сім'ю. Шлюб - це відповідальність, а дружба - всього лише легкі відносини, які можуть в будь-який день обірватися за бажанням одного, при цьому без особливої ​​болю і розчарування.

Теги: шлюб, дружба

Родичі шкідливі для здоров'я

% Пума, автор JustLady. % % %
������������ ������ ��� ��������
% Життя - штука складна, але без проблем навіть нудно стає. Але коли у нас відбуваються неприємності, простягнуту руку допомоги ми чекаємо в першу чергу від рідних і близьких. А що якщо саме вони є джерелом проблем, не просто не підтримуючи нас, а займаючи прямо протилежну сторону?
% Статті за темою «Родичі шкідливі для здоров'я» %
Родичі шкідливі для здоров'я
% «Ти сама винна! » %
Родичі шкідливі для здоров'я
% Антигістамінні препарати - борці з алергією %
Родичі шкідливі для здоров'я
% Шкідливо пити каву? %
Родичі шкідливі для здоров'я
% Нижня білизна очима лікарів %

Згадаймо фільми, де велика родина живе під одним дахом. Відразу представляється, як здорово розділити всі обов'язки по дому, разом проводити зимові вечори біля каміна, влаштовувати подушкові бої, робити шашлички у дворі будинку. Біди навпіл і радості. Але це ж тільки фільми, а в реальному житті все трохи інакше.

Про шкоду ж від наявності родичів більше, ніж від їх відсутності можна говорити в таких випадках. Якщо вони не приймають ваш спосіб життя, про що постійно говорять, критикують, «промивають мізки». Ви живете не за правилами, купуєте не те, витрачаєте гроші не так, і взагалі вони, наприклад, зробили б ось так та так.

Вони втручаються у ваше життя. Психологічно й фізично. Налаштовують один проти одного (свекруха по відношенню до невістки, наприклад), купують для вас те, чого ви не просите, намагаються виховувати ваших дітей, виставляючи вас повними профанами. Бажають всіма способами влаштувати ваше життя - запропонувати роботу, поцікавитися про заробіток, про покупку машини.

Мають нехорошу репутацію, а у вас загальне коло знайомих. Знаючи це, люди вважають, що ви одна сім'я, а значить точно такі ж, як вони. Приїжджають погостювати на невизначений період, ламають ваші плани, користуються цим часто і з задоволенням. Вішають на вас свої проблеми, як ніби вам простіше жити. Беруть у борг і не повертають обіцяне. А навіщо? Ви ж одна велика сім'я. Ви завжди готові допомогти, а вони ні. Ви терпіти не можете один одного, вам не подобаються ці люди, як особистості, і спілкуєтеся ви «крізь зуби».

Після будь-якого з цих пунктів вас чекає мінімум - головний біль, максимум - тривала депресія і остаточний розрив родинних відносин, так як всі з перерахованих ситуацій породжують конфлікт. Однак зіткнення інтересів несе і здорове зерно, якщо воно є - це привід замислитися, що щось іде не так, неправильно, можливо, і ви самі в чомусь завинили. Намагаючись уникнути конфлікту з родичами або дозволити його, людина розвивається, відкриває в собі нові грані, нові риси, нові можливості. Щоб розібратися в причині конфлікту, слід знайти його джерело.

Найчастіше цим джерелом є невдоволення одного учасника конфлікту іншим. Приміром, рідна тітка довго не приїжджає до племінника, в результаті сестри лаються. Джерело цього конфлікту - невдоволення сестри, що її дитині не приділяють уваги. А завуальований конфлікт може бути банальними фразами, інтонацією, агресивністю в спілкуванні.

Щоб зрозуміти, хто правий, хто винен, необхідно розмовляти. Сісти в спокійній обстановці, забути про образи і спокійно, без нервів, поговорити. Не варто наступати собі на горло, по чужій примхи, якщо для цього немає підстав. Тільки от і ображати рідню без причини не варто, може, за вас щиро турбуються, як мовиться від усього серця. Потрібно вчитися слухати і чути один одного. Важливо зрозуміти позицію опонента без сміху, докорів і обурення. Шукайте компроміс, щоб врегулювати виниклу суперечку. Конфлікти, залежно від їхнього дозволу, або зміцнюють родинні стосунки, налагоджуючи спілкування, або руйнують всі зв'язки, через що в наслідок ворогують цілими коаліціями.

Великі і дружні сім'ї, з тітками, дядьками, бабусями, кузенами, де всі один одного цінують, допомагають, піклуються - це не міф, просто над відносинами потрібно працювати, щодня і щогодини. Бережіть себе і близьких і пишаєтеся тим, що ви є одне в одного.

Теги: сім'я, здоров'я, конфлікт, шкода, родич, близькі