Подружні зради і розлучення

% SCREAM, автор JustLady. % % %
����������� ������ � ������
% І чоловіки, і жінки дозволяють собі змінити коханій людині з певних причин. Але не всі з них віддають собі звіт в тому, що невірність обов'язково потягне за собою наслідки, аж до розлучення.
% Статті за темою «Подружні зради і розлучення» %
Подружні зради і розлучення
% Ціна зради висока %
Подружні зради і розлучення
% Розлучення з іноземцем %
Подружні зради і розлучення
% Подружня зрада: хто винен і що робити %
Подружні зради і розлучення
% Як пережити розлучення і зраду %
% Зрада - одна з найголовніших причин розлучення між чоловіками і жінками. Закони людської моралі та релігійні положення засуджують її, але тим не менше, проблема зради актуальна і сьогодні.%

Причини зрад чоловіки пояснюють первісними інстинктами, згідно з якими основою чоловічої поведінки є бажання лежати з якомога більшою кількістю жінок. Чинити опір цим інстинктам рівносильно протистоянню своєю природою, заявляють чоловіки і стверджують, що подібний опір здатне викликати розлади психіки.

І все б добре, але чоловіки цілком успішно стримують ще один свій древній інстинкт - прагнення вбивати. А стримують вони його тому, що знають про суворе покарання за вбивство собі подібного. Звільнилася агресивну енергію представники сильної статі направляють в заняття іншого роду: спорт, кар'єра, творчість.

Полігамність чоловіків може бути трансформована, але в основному це залежить від жінок. У багатьох культурах ті намагаються змінювати свій образ, кожного разу стаючи різною і кожен раз дивуючи свого партнера.

Жінки змінюють набагато рідше своїх чоловіків, але вирішуються вони, як правило, на цей крок тому, що дуже нещасливі у заміжжі. Серед мотивів, згідно з якими жінки зраджують, осібно стоїть прагнення до отримання відсутнього уваги від інших чоловіків, якого їм так не вистачає в шлюбі.

Представниці слабкої статі постійно потребують того, щоб їх привабливість була помічена. Але часом компліменти від чоловіка приїдаються, стаючи нормою життя, а от знаки уваги від сторонніх людей змушують думати про те, що вона шикарна і затребувана. Близьким складно здивувати один одного, а ось негативні оцінки здатні надати ефект вибуху бомби і дати тріщину у відносинах.

Ще один парадокс полягає в тому, що чоловіки зазвичай не терплять жіночих зрад і відразу ж йдуть, забираючи дітей і свої речі, а жінки зазвичай намагаються зберегти свій шлюб. Тому перш ніж зважитися на зраду, необхідно все добре зважити і подумати, а чи потрібно вам це насправді.

Теги: розлучення, зрада

Італійський рецепт сімейного щастя

% Марія Білочка, автор JustLady. % % %
����������� ������ ��������� �������
% Італійські сімейні психологи провели відповідне дослідження, в якому взяли участь три тисячі пар, що прагнуть до сімейної гармонії. За результатами вони сформулювали рецепт сімейного щастя, який складається з 10 пунктів.
% Статті за темою «Італійський рецепт сімейного щастя» %
Італійський рецепт сімейного щастя
% Сергій Миронов: про любов, сім'ю і державі %
Італійський рецепт сімейного щастя
% Зоряні таємниці щасливого шлюбу %
Італійський рецепт сімейного щастя
% Чоловічі комплекси і сімейне щастя %
Італійський рецепт сімейного щастя
% Як повернути сімейне щастя %

1.Чоловік і жінка повинні мати як мінімум пару спільних інтересів. Це дасть можливість партнерам у вільний час зайнятися спільною справою або поговорити на загальну тему.

2.Ежедневно партнери повинні визнаватися один одному у своїй любові не менше одного разу. Немає нічого приємнішого, ніж почути від коханої людини фразу: «Я тебе люблю».

3.Около трьох разів на день відносини в парі повинні супроводжуватися обіймами і невимушеними дотиками, які не тільки виражають любов, але і турботу, ласку і потреба в коханій людині.

4.Романтіческій вечерю не менше 1 разу на 2 тижні. Це допоможе на час відволіктися від повсякденних проблем і зануритися в світ романтики і кохання, де крім вас немає нікого.

5.Заніматься сексом партнери повинні не менше 3 разів на тиждень. Причому секс повинен бути бажаний, задоволення від якого отримають обидва партнера.

6.В протягом дня обидва партнери повинні нагадувати один одному про себе за допомогою дзвінка, sms-повідомлення або електронного послання не рідше за 2-3 разів.

7.Около 2-3 разів на рік повинні мати місце сімейні торжества і сюрпризи, підготовка до яких повинна відбуватися спільно.

8.Совместние поїздки куди-небудь здатні згуртувати відносини. Тому вони повинні відбуватися не менше 1 разу на рік. Причому це необов'язково має бути поїздка за кордон, можна просто виїхати за місто.

9.Отдельний відпочинок повинен бути близько 2 разів на місяць. Чоловік, наприклад, може піти в лазню з друзями, а жінка відправитися з подружками в кафе. Не потрібно весь вільний час сидіти поруч один з одним, це може швидко набриднути. А після окремого проведення часу ще й буде, що один одному розповісти і поділитися своїми емоціями.

10.Дружба зі щасливими парами і похід по гостям. Безтурботне чаювання, море жартів і розмови на загальні теми заряджають позитивними емоціями і відволікають від побутових проблем і роботи.

Теги: чоловік, жінка, щастя, рецепт

Як відправити невістку на роботу

% Анастасія, автор JustLady. % % %
��� ��������� ����� �� ������
% Відносини між батьками чоловіка і невісткою не завжди складаються таким чином, що останньою залишається тільки сидіти вдома і готувати смачний борщ, поки всі зайняті найманою працею за межами дому. А адже саме так собі уявляють майбутню спільне життя деякі дівчата на виданні: вони планують сидіти вдома, поки всі домашні ходять на роботу. У прагненні зайняти свою невістку корисним і приносить дохід працею, батьки чоловіка, часом, намагаються всіма способами відправити її на роботу.
% Статті за темою «Як відправити невістку на роботу» %
Як відправити невістку на роботу
% Як жити разом з його батьками %
Як відправити невістку на роботу
% Як стати найкращою подругою для свекрухи %
Як відправити невістку на роботу
% Мама, я буду щаслива: благословення батьків %

Першочерговим завданням стоїть вирішення питання щодо відносин між невісткою та свекрухою, наскільки вони довіряють один одному. Якщо між ними склалися натягнуті відносини, то вирішити питання мирно і обопільно буде вкрай складно. Звичайно, можна в пориві злості гримнути, але і це не може стати гарантією, що невістка зрозуміє ситуацію правильно і тут же побіжить за газетою з оголошеннями по роботі в кіоск.

Як правило, питання щодо працевлаштування встає тоді, коли в родині не вистачає грошей. Зовсім не обов'язково, щоб невістка проживала разом з родичами чоловіка. Молода сім'я може жити і окремо від батьків, але при цьому мати складності. У випадку, якщо причина виникнення такого питання саме в грошах, то варто чітко і дохідливо пояснити стан справ невістки. Тут не повинно бути витіюватих і хитромудрих фраз, адже коли справа стосується фінансового стану сім'ї і потреби в додатковому припливі коштів, варто представляти чітку картину майбутнього майбутнього.

Оптимальний варіант - це бесіда. Найкраще зібратися разом за столом і чашкою чаю, щоб обговорити можливі варіанти професій (якщо їх декілька) та місць роботи. Спільний пошук роботи може посприяти тому, що невістка охочіше піде на контакт, погодитися на ваші пропозиції.

Ви також можете разом звернутися в агентство, що займається працевлаштуванням населення, переглянути вакансії в інтернеті, посприяти розсилці резюме (наприклад, у батьків чоловіка є можливість відправки їх факсом або електронною поштою, а у невістки такої можливості немає).

Не менш важливо в цій справі - показати, що ви як батьки готові та бажаєте допомогти, а не просто "сплавити" невістку на роботу. Адже мета працевлаштування полягає в тому, щоб принести користь сім'ї. Допомога батьків може полягати не тільки в пасивному пошуку, але ще й в активній співпраці. Так, в деяких випадках можна запропонувати невістки роботу в тій же організації, де працюють батьки чоловіка. У цьому випадку вона буде не тільки благополучно працевлаштована, але ще й під так званим наглядом.

Теги: робота, працевлаштування, невістка