Розподіл ролей в сім'ї. Чоловік або син?

������������� ����� � �����. ��� ��� ���?
% Питання розподілу ролей в сім'ї завжди хвилює всіх її членів. Так уже повелося, що на чолі стоїть чоловік, який приносить гроші в будинок. Але ось з'являється син. Тепер чоловікові доводиться на психологічному рівні конкурувати зі своїм спадкоємцем, якому мати приділяє багато часу.%
% Статті за темою «Розподіл ролей у сім'ї. Чоловік або син? » %
Розподіл ролей в сім'ї. Чоловік або син?
% Якщо жінка багатшими чоловіки ... %
Розподіл ролей в сім'ї. Чоловік або син?
% Обов'язки чоловіка в родині %
Розподіл ролей в сім'ї. Чоловік або син?
% Право на шлюб за розрахунком %
Розподіл ролей в сім'ї. Чоловік або син?
% 7 чинників, що знижують лібідо %

Все стає складніше в той момент, коли в сім'ї народжується ще одна дитина. Батько повинен багато часу проводити на роботі, забезпечуючи своїх близьких усім необхідним. У подібній ситуації на старшого сина звалюють відповідальність за допомогу матері. Ще незміцнілий маляті доводиться бігати в магазин, гріти пляшечки з дитячою сумішшю і т.д. Зрештою маленька дитина одержує не брата, а «сина».

Чим менше батько проводить часу вдома, тим щільніше і ближче спілкуються мати з сином. З часом у них з'являються спільні теми, жарти і т.д. Не дивуйтеся, якщо старший син перестане приділяти час друзям, у нього пропаде інтерес до однолітків і якимось захопленням. Зверніть увагу на те, що психологи називають подібні взаємини в сім'ї «психологічним інцестом».

Якщо подивитися на ставлення матері до даної проблеми, то жінкам в більшості випадків просто зручно вдаватися до допомоги старшого сина. Через те, що дитина ще нічого не знає про життя, його можна дуже легко навчити сповивати немовля, годувати його і т.д. При цьому не виникає жодних питань, суперечностей чи конфліктів.

Варто підкреслити, що старший син, одного разу взявши на себе відповідальність за молодшого брата чи сестру, ніколи її не залишить. Будучи дорослим, він буде потурати всім бажанням і примхам свого родича. А той стане користуватися добротою і поступливістю «старшенького».

Якщо ви не хочете стикатися з подібними проблемами, краще заздалегідь продумати деякі моменти. Щоб ваш старший син міг спокійно рости і розвиватися, рекомендується наймати няню. Це гарантує вашій дитині можливість на довге і щасливе сімейне життя. Адже у нього не буде матері-дружини і брата-сина, які міцними канатами прив'яжуть його до себе. Покажіть своїй дитині, що йому треба жити своїм життям.

Теги: сім'я, чоловік, роль, розподіл, старший

Чому чоловіки зраджують дружинам

% Eromanova, автор JustLady. % % %
������ ����� �������� �����
% За опитуваннями соціологів деяка частина чоловіків зраджує своїм постійним партнеркам або дружинам. Відбуватиметься це може з кількох причин. Тут і незадоволеність сімейним життям, і неправильна поведінка слабкою половинки, і просто інтерес.
% Статті за темою «Чому чоловіки зраджують дружинам» %
Чому чоловіки зраджують дружинам
% Чому чоловіки зраджують дружинам %
Чому чоловіки зраджують дружинам
% Чому зраджує чоловік %
Чому чоловіки зраджують дружинам
% Чому зраджує чоловік %
Чому чоловіки зраджують дружинам
% Чому мій чоловік постійно ображає мене? %

Причин зрад може бути безліч. Однією з них є поганий характер другої половини. Погодьтеся, навіть повертатися додому, знаючи, що буде скандал, не хочеться. Це відноситься абсолютно до всіх людей. Якщо жінка при будь-якій можливості намагається виявити своє невдоволення, чоловік, найімовірніше, буде змінювати їй. Точно також відбувається і з надто ревнивими або вибагливими жінками.

Іншою причиною може стати невміння подружжя вести домашнє господарство. Якщо чоловік щодня харчується покупними пельменями і яєчнею, а вдома завжди безлад, то чоловік навіть на підсвідомому рівні буде шукати більш хорошу господиню.

У зоні ризику знаходяться і жінки, які звикли у всьому потурати своїм другим половинкам. Якщо вона кидається виконувати кожне бажання, забуває про себе і ставить його інтереси вище своїх, то чоловік дуже швидко звикає до такої ситуації і вважає, що йому все дозволено.

Дружин, які забувають про свою зовнішність або про любовну стороні відносин, теж можуть чекати розчарування. Погодьтеся, перебувати поруч із неохайним і несимпатичних партнером дуже неприємно. Точно також чоловікам некомфортно, якщо жінка стає занадто холодна і ухиляється від інтимних стосунків.

Але не завжди зрада відбувається через неправильне поводження слабкої половини. Наприклад, чоловік може виявитися надто вимогливим. І тоді навряд чи його буде влаштовувати навіть ідеальна дружина. Іноді чоловік не може самоствердитися в житті, тоді він намагається зробити це хоча б у ліжку. І не важливо, з якою саме жінкою.

Буває, що сильній статі просто хочеться різноманітності. І якщо поруч опиняється симпатична жінка, то він намагається отримати її. Ну, вже і зовсім рідко зустрічаються чоловіки, у яких зрада - основна мета в житті. Звичайно, ця риса характеру з часом може і змінити

Найчастіше причина чоловічих зрад криється у відсутності гармонії у житті, в незадоволеності від своїх відносин. І якщо жінка буде грамотно поводитися, то чоловік залишиться їй вірним. За винятком, звичайно, останньою з описаних причин.

Теги: чоловік, дружина, чоловік, зрада

Як подолати сімейну кризу

% Avril, автор JustLady. % % %
��� ���������� �������� ������
% Сімейні кризи - дійсність, з якою стикаються подружжя, проходячи сходинки «дорослішання». Після криз і випробувань відносини стають ближче.
% Статті за темою «Як подолати сімейну кризу» %
Як подолати сімейну кризу
% Як подолати кризу у відносинах %
Як подолати сімейну кризу
% Сімейний криза. Як повернути любов? %
Як подолати сімейну кризу
% Сварки в родині, або як подолати кризу %
Як подолати сімейну кризу
% Кризи сімейних відносин %
% Кризи найбільш гостро виявляються в перший рік сімейного життя, коли молодята знімають рожеві окуляри і починають притиратися один до одного. Раптом виявляють, що у них різне виховання і підходи до побуту. На цьому ґрунті з'являються перші скандали.%

Тут необхідно зрозуміти, що треба бути терпимими один до одного, йти на поступки в дрібницях. Якщо чоловік хоче, щоб його сорочки лежали на поличці праворуч, а футболки - ліворуч, розкладіть їх у такому порядку. Не варто через це піднімати бурю.

Наступна криза настає з появою первістка. Тут ви засмикані домашніми клопотами, а чоловік з ранку чепуриться перед дзеркалом. Вас це дратує, починаєте ревнувати, злитися, кричати, що він все звалив на ваші плечі. Не варто посилювати обстановку. Просто перекладіть частину турбот на його плечі. Нехай після роботи заїжджає за продуктами, а у вихідні надає вам кілька годин для зустрічі з подругами. І спокій відразу відновиться.

Наступна криза може настати років через сім після весілля. Всі приїлося, секс здається одноманітним і нудним, хочеться гострих відчуттів. Поговоріть з чоловіком, висловіть фантазії і ви побачите, як по-новому розгоряться пристрасті.

Років через 15 після весілля деякі чоловіки починають шукати розваг на стороні. Зазвичай чоловіки підходять до свого сорокарічного ювілею з побоюванням. Вони розуміють, що молодість йде, і намагаються її всіляко зупинити. Ось звідси - загули з друзями, підвищена увага до молоденьких дівчат, непередбачені відрядження.

Не впадайте у відчай і не влаштовуйте скандали. Треба просто перечекати цей період. Візьміться в цей час за себе: відвідуйте шейпінг і масажні кабінети, оновлюйте гардероб і зачіску. Після того як чоловікові приїсться на стороні заборонене кохання, він побачить будинку цікаву і чарівну жінку. Якщо зможете пробачити його походи наліво, відновиться щастя і спалахне нова пристрасть.

Деякі сім'ї шумно відзначають срібне весілля, а інші відчувають чергову кризу. Діти виросли, роз'їхалися: у квартирі порожньо і нудно. Ви сидите кожен у своїй кімнаті, як сторонні люди. Спробуйте більше часу проводити разом. Спробуйте поїхати в турпоїздку, знайти спільне захоплення, почніть вивчати щось нове. Це знову вас об'єднає.

Вступаючи в періоди криз, варто розуміти, що не одна сім'я пройшла через випробування. Якщо зумієте гідно вийти з цих ситуацій, попереду у вас - довге і щасливе життя.

Теги: ставлення, криза