А він їй у сини годиться. Про нерівних шлюбах

% Owosss, автор JustLady. % % %
� �� �� � ������� �������. � �������� ������
% Шлюби бувають різними. І якщо союзи, де старшим за віком є ​​чоловік, вважаються класичними, то ті, в яких жінка старше, навпаки викликають бурю емоцій і обурення. «А він їй у сини годитися» - пліткують за очі сусідки, осудливо дивлячись у слід. Але справа не тільки в пересудах. Слід підійти до подібних союзів серйозно і розібратися в плюсах і мінусах нерівних шлюбів.
% Статті за темою «А він їй у сини годиться. Про нерівних шлюбах » %
А він їй у сини годиться. Про нерівних шлюбах
% Нерівні шлюби: самі незвичайні звичайні відносини %
А він їй у сини годиться. Про нерівних шлюбах
% Нерівні шлюби знаменитостей російської естради %
А він їй у сини годиться. Про нерівних шлюбах
% Нерівний шлюб: присікти на корені %
А він їй у сини годиться. Про нерівних шлюбах
% Нерівний шлюб - чи варто намагатися %

Мабуть, найбільшим плюсом такого союзу для жінки буде, власне, гарний молодий чоловік поруч, який постійно буде нагадувати про те, що ви в самому розквіті сил. Такий супутник буде для вас стимулом для того, щоб постійно стежити за собою і виглядати на всі 100 відсотків. Крім того, завдяки вашому віку і життєвого досвіду, молодому чоловікові буде вельми цікава ваша суспільство. Адже ви, як жінка відбулася, можете блиснути своїм розумом і ерудованістю, що викличе до вас непідробне повагу як до людини, а не тільки представниці протилежної статі.

По-друге, плюсом подібного нерівного шлюбу буде величезна сексуальний потяг, адже так влаштовано природою, що жінка досягає найвищого розквіту між 30-ю і 40-ка роками, а чоловік в періоді 23-28 років. Таким чином, ви вже будете мати непоганий досвід, який направить ваші стосунки в ліжку в потрібне русло і викличе взаємне задоволення.

По-третє, позитивним моментом того, що чоловік молодший за дружину, можна вважати те, що ви без особливих проблем зможете взяти участь у формуванні деяких його якостей, наприклад, ставлення до родини. Головне в цій ситуації - не перестаратися, постійно потрібно пам'ятати, що ви - дружина і муза, а не матуся.

Якщо переходити до оцінки мінусів нерівного шлюбу, тоді слід почати, мабуть, з того, що подібний союз постійно відчуває на собі атаки з безлічі пліток, чуток і відвертого обурення, висловленого в очі, причому іноді близькими людьми. Нехай у вас у відносинах з партнером все в повному порядку, але слухати історії про те, що ви знайшли собі синочка, доведеться досить довго, тому слід володіти залізними нервами і не давати зайвих приводів для пересудів. До цього обов'язково додадуться напружені відносини між батьками молодого чоловіка і вже не юної невісткою, адже досить складно схвалити подібний вибір своєї дитини.

Самим негативним моментом буде і те, що ви психологічно будите розуміти те, що навколо вашого чоловіка крутиться багато красивих молодих дівчат. У такому випадку, вам необхідно буде розслабитися і не сумніватися в любові своєї другої половинки.

І останній можливий мінус - це діти. Можливо, вашому чоловікові захочеться мати від вас спільних дітей, що у ваші плани зовсім не входить. Причини можуть бути найрізноманітніші: є діти від першого шлюбу, вас лякає народжувати перший раз в 40 років, у вас кар'єра в розпалі. А справжня сім'я - це, як відомо, «сім Я». Ну, або хоча б три - тато, мама і дитина.

Теги: дитина, шлюб, дружина, чоловік, син

Жіночі бажання і чоловічі страхи

% 3aHo3a, автор JustLady. % % %
������� ������� � ������� ������
% Ідеальну сім'ю в усі часи було прийнято вважати єдиним організмом. Але наскільки великим і нещадним може стати внутрішній конфлікт, якщо бажання і можливості не збігаються.
% Статті за темою «Жіночі бажання і чоловічі страхи» %
Жіночі бажання і чоловічі страхи
% Чоловічі інтимні фобії %
Жіночі бажання і чоловічі страхи
% Популярні чоловічі і жіночі фантазії %
Жіночі бажання і чоловічі страхи
% Жіночі слабкості %
Жіночі бажання і чоловічі страхи
% Перший сексуальний досвід: страхи та упередження %

Про те, що жіночі бажання для чоловіка повинні бути рівносильні незаперечному закону, завжди стверджували філософи і поети, починаючи, мабуть, ще з античних часів. Але варто задуматися, наскільки цей постулат актуальне сьогодні. Найімовірніше, прагнення до рівності статей в сучасному суспільстві в неабиякою мірою стер межі і змістило усталені роками акценти, але від цього особлива значимість жіночих бажань не надто постраждала. І дійсно, будь-який поважаючий себе чоловік, незважаючи на цинічність і нігілізм нинішнього часу, вважає своїм обов'язком бути уважним і поступливим у всьому, що стосується побажань його коханої.

Однак відомо, що в кожному аспекті сімейного життя важлива, насамперед, міра, а тому невгамовні бажання та примхи жінок зароджують лише неприйняття і справедливе обурення законного подружжя. І коли ситуація починає занадто явно нагадувати відверте домашнє тиранство, конфлікт неминучий.

Але якщо розглядати більш мирну житейську обстановку, то жіночі бажання незмінно пов'язані з прагненням чоловіки виконати їх належною мірою. І в цей момент для чоловіка дуже важливо усвідомити і відчути свої можливості, щоб не мучитися страхом власної неспроможності. Бо часом навіть незначні дамські примхи заходять досить далеко, щоб заронити в чоловічій душі сумніви і комплекси.

Найцікавіше, що дана ситуація стосується практично всіх областей сімейного життя. Втім, найбільш серйозні суперечності виникають на грунті інтимної близькості, оскільки немає для чоловіка більш відповідального і хворобливого моменту, ніж неспроможність в ліжку, тоді як жіночі бажання можуть тягнутися скільки завгодно далеко. При цьому з боку чоловіка цілком природно поява страхів і побоювань, що діють на його психіку вкрай згубно. Що ж стосується інших питань, то і самі різні побутові ситуації здатні породити у чоловіка цілий ряд страхів показати себе невмілим або незграбним, що абсолютно не сприяє гармонії шлюбного союзу.

Теги: страх, бажання, жінка

Як не нарватися на одруженого

% Icegirl, автор JustLady. % % %
��� �� ��������� �� ��������
% Ви зустріли класного хлопця. Кохання-зітхання, цукерково-букетний період, романтика. Але серцем ви відчуваєте - щось не так. Він пропадає, не дзвонить по кілька днів, іноді забудькуватий і розсіяний. Як обчислити женатіка і більше не наступати на ці граблі?
% Статті за темою «Як не нарватися на одруженого» %
Як не нарватися на одруженого
% Обчислюємо одруженого чоловіка %
Як не нарватися на одруженого
% Як забути одруженого коханого %
Як не нарватися на одруженого
% Як зацікавити собою одруженого %
Як не нарватися на одруженого
% Одружений хлопець - чужий чоловік %

"Хлопців так багато неодружених, а я люблю одруженого". Зараз все частіше і частіше одружених чоловіків тягне на подвиги на стороні. Причин подружніх зрад маса, але чому повинні страждати ні в чому неповинні дівчата, щиро вважають, що їх кавалер чистий і непорочний? Як не нарватися на одруженого? Стовідсоткової гарантії вам, звичайно, ніхто не дасть, але деякі звички і звички повинні у вас відразу викликати підозри.

Він таємничий і загадковий, як шпигун зовнішньої розвідки. Мінімум інформації про себе. Більше слухає, ніж говорить. І начебто ви з ним розмовляєте кожен день по кілька годин по телефону, але насправді рівним рахунком про нього нічого не знаєте. Такий ось Штірліц.

Продовжуючи шпигунську тему, - він дотримується конспірацію. Вечеряти ви ходите тільки в невеликі кафе на околиці міста, толком не знаєте, де він живе, а вже в гості він вас і поготів не кликав. Коли дзвонить телефон, він виходить з приміщення, посилаючись на важливість дзвінка або зовсім не піднімає трубку, стверджуючи, що в даний момент для нього існуєте тільки ви. "Мила, не дзвони мені на роботу, я дуже рідко буваю на місці" - знайома фраза? Він явно від вас щось приховує. І якщо він не шпигун, то залишається тільки один цілком ймовірний варіант - він жонатик.

Новий Рік ви зустрічаєте на самоті, цокаючись з пляшкою. Звичайно, саме на новорічні свята його відправили в Караганду укладати важливу ділову угоду, і, природно, вам немає сенсу з ним їхати - він буде так зайнятий, так зайнятий. Те ж саме стосується й інших свят: 8 Березня, 23 лютого, День всіх закоханих. У нього весь час якісь справи, якісь проблеми. Бути може, він Супермен і рятує планету, а вас просто не хоче підставляти під удар? Можливо. Тоді вам можна тільки позаздрити.

Він знає все мультфільми, дитячі пісеньки і лічилки, а в йогуртах, молоці і фруктових сумішах просто спец. Можливо, ваш хлопець затримався в дитинстві, і вночі потайки дивиться "Чіп і Дейл", поїдаючи яблучне пюре і радісно плескаючи в долоні. Давайте будемо реалістами - напевно, він вже не одного разу ставав батьком.

Він завжди поголений, вигладжений і має при собі акуратно складений накрохмалений носовичок. Так, ваш чоловік ідеальний. Саме так повинні виглядати холостяки, провідні спартанський спосіб життя.

І, звичайно ж, ви не знайомі ні з його батьками, ні з друзями. А куди вам поспішати, адже попереду все життя. "На цій планеті є тільки ти, я ні з ким не хочу тебе ділити і гаяти дорогоцінний час" - фраза на всі часи.

Якщо ж ви підсвідомо відчуваєте, що елементи мозаїки не збираються воєдино, послухайте свій розум, інтуїцію, а не серце і влаштуйте йому пару краш-тестів. Подарувавши йому якусь милу дрібничку, вимагайте її обов'язково завжди носити при собі - це буде вам гріти душу, а потім мовчки простежте за долею дрібнички. Якщо вона загубилася, випарувалася, зламалася, то це явний мінус для нього. Зробіть йому сюрприз: прийдіть на роботу з домашнім пирогом і з несамовитими вигуками про те, як ви нудьгували по вашому Лапусик, киньте йому на шию. Залишається тільки стежити за реакцією і робити відповідні висновки.

Женатікі іноді розколюються самі, так би мовити сповідаються у своїх гріхах, благаючи про помилування. Він буде твердити вам, що ви найкраща жінка на світі, що зустрів вас, і все було забулося, померкло, а з дружиною він розлучиться і буде навіки ваш. Пам'ятайте, що якщо людина вчинила вже так раз, то йому нічого не буде коштувати проробити таку ж аферу з вами.

Теги: чоловік, жонатик