Як створити сім'ю
% Zzvezdochka2005, автор JustLady.
%
%
%
% Як створити міцну і щасливу сім'ю? Це питання досить актуальне для жінки, яка вступає в шлюб. Для того щоб реалізувати цю мрію, потрібно прикласти деякі зусилля.
% Статті за темою «Як створити сім'ю»
%
% Як створити нову сім'ю
%
% Як створити міцну сім'ю
%
% Як створити щасливу сім'ю
%
% Найголовнішим і, мабуть, нелегких кроком на шляху до вашої мрії стане заміжжя. Дуже важливо вибрати таку людину, з яким ви проживете і в радості, і в горі, як каже церковна заповідь. Згадайте мудрі слова вашої бабусі, яка напевно багато разів говорила, що з обличчя чоловіка вам води не пити. І це, правда, адже яка різниця наскільки красивий ваш обранець і як багато у нього грошей, якщо він вас не любить і не цінує те, що ви для нього робите.% Між подружжям має панувати взаєморозуміння, яке не вимагає словесного підтвердження. Коли є розуміння, тоді і відносини міцніють з кожним днем. Сім'ю потрібно будувати на довірі та чесності. Заведіть правило для вашої родини: що б не трапилося, завжди говорити тільки правду.
Якщо все-таки у вас трапляються сварки, ні в якому разі не варто скаржитися батькам або друзям. Полегшення від висловленого ви, звичайно, отримаєте, але й негативну думку або про себе, або про ваш чоловікові ви залишите. Та й де гарантії, що поради, які вам дадуть, є стовідсотковим рішенням ваших проблем. У всіх своє індивідуальне уявлення про сімейні стосунки.
Щоб ваша сім'я була повноцінною і щасливою і навіть змогла бути прикладом для інших, слід подумати про дітей. Але не варто заводити дітей необдумано і спонтанно. Ваша дитина повинна бути довгоочікуваним і улюбленим. Тому перед народженням дітей слід звернутися в центр планування сім'ї. Лікарі допоможуть вам правильно підібрати час для зачаття, а також зроблять повне генетичне обстеження, щоб виключити у вашого майбутнього малюка можливі захворювання. Проходити обстеження необхідно обом батькам. На світі немає нічого кращого для сім'ї, ніж здоровий і міцний малюк.
Після того, як ви здали всі аналізи і отримали корисні рекомендації, можна подумати про облаштування дитячої кімнати будинку, яка буде цілком належати вашій крихітці. Поки не знаєте стать дитини, не слід робити кімнату виключно під дівчинку або хлопчика, найкраще дотримуватися теплих і спокійних відтінків, які не будуть дратувати очі дитини. Адже тепер слід подумати в першу чергу про довгоочікуване маля.
Як залагоджувати конфлікти в сім'ї
% Євген, автор JustLady.
%
%
%
% Запущений конфлікт може не тільки розхитати, але і зруйнувати практично будь-який шлюб. Необхідними умовами, без яких його неможливо владнати, є визнання проблеми і готовність її вирішити, причому це відноситься до подружжю.
% Статті за темою «Як залагоджувати конфлікти в сім'ї»
%
% Як залагодити конфлікт у родині
%
% Як позбутися наслідків конфлікту
%
% Щасливе сімейне життя: міфи і факти
%
% Теща і зять: вічний конфлікт
%
% Виберіть час і місце, коли ніщо не зможе відвернути вас від нормального, спокійного діалогу. Відсутність емоційної напруги і дратівливих факторів є обов'язковими умовами, обидва партнери повинні бути готові до продуктивного діалогу. Обидві сторони, залучені в конфлікт, повинні пам'ятати, що найголовніше - розуміти, що вони одне ціле, і з проблемою необхідно справлятися тільки разом.% Ідентифікуйте проблему. Суть не в тому, щоб тут же з'ясувати, хто і що думає з цього приводу і як проблема стосується кожного з подружжя, основна мета - позначити її в одному-двох словах, по можливості або не відносяться ні до одного з партнерів, або відносяться до ним обом. Головне на цьому етапі, як і на всіх наступних - зберігати повний спокій. Думайте головою, не піддавайтеся емоціям.
Виробіть план вирішення проблеми. Створіть ідеальне, яке буде влаштовувати обидві сторони. Переконайтеся, що воно є найбільш вірним і дипломатичним. Розподіліть обов'язки, які матиме кожний з партнерів, після чого ще раз перевірте всі пункти плану. Після цього бажано не завершувати діалог тут же, а витратити залишився вільний час на те, щоб відчути себе парою. Проведіть його в романтичній обстановці, причому неважливо, яка зі сторін виступить ініціатором - головне, щоб це відбулося, і весь вечір залишив хороший відбиток у пам'яті.
Причиною конфліктів у родині є поступове віддалення подружжя один від одного. Абсолютно природним є те, що з часом залишається все менше часу на те, щоб побути разом, проте необхідно шукати і знаходити цей час. Основними ключами до спокійного й щасливого життя в шлюбі є розуміння, сприяння та терпіння. Використовуйте їх, щоб не допустити утворення конфліктів в принципі.
Теги: сім'я, скандал, розбіжність
Шлюб: традиційний, гостьовий, цивільний
% Анна Калашникова, автор JustLady.
%
%
%
% За словами соціологів і психологів в даний час люди намагаються зберігати інститут шлюбу в якості гарантії стабільності. І хоча класичний шлюб все також є популярним, не всі пари можуть задовольнити свої потреби у спільному побуті. Тому, поряд з класичною формою шлюбу з'являються інші його види. Одні з найпоширеніших шлюбів - цивільний і гостьовий.
% Статті за темою «Шлюб: традиційний, гостьовий, цивільний»
%
% Шлюб і сім'я. Сучасні форми сексуального партнерства
%
% Цивільний шлюб: погодитися чи ні?
%
% Гостьовий шлюб: плюси і мінуси
%
Класична форма шлюбу полягає в офіційної реєстрації через органи РАЦС, спільне проживання і господарство. У більшості випадків в такій сім'ї існує єдиний бюджет і є глава сім'ї (причому, частіше це чоловік), який приймає самі значущі рішення.
Найбільш часто в даний час зустрічається цивільний (пробний або незареєстрований) шлюб. Таке співжиття без формальної реєстрації відносин зазвичай створюється з метою перевірки відносин у спільному побуті, а для деяких це залишається єдиною прийнятною формою шлюбних відносин. Також широко поширена думка, що в цивільному шлюбі партнери мають менше зобов'язань перед один одним.
Останнім часом все більш широко поширюються гостьові (екстериторіальні) шлюби. Полягає такий шлюб за допомогою офіційної реєстрації відносин, але в той же час подружжя живе окремо. Зустрічаються вони тільки за взаємною згодою, іноді разом проводять вечори, подружні ночі, можливо також періодичне спільне проживання, але господарство ведеться ними по окремості. Крім спільного проведення часу, чоловік і дружина не мають один перед одним будь-яких обов'язків і живуть своїм життям.
Психологи, щодо цих видів шлюбу, дотримуються наступної думки. Класична форма шлюбу, за своїми умовами, ближче до жіночої половини суспільства.
Гостьовий ж шлюб ближче до чоловіків, тому що поєднує в собі і наявність дружини, і свободу дій. Тут варто зазначити, що з плином часу гостьові шлюби все більше починають подобатися жінкам. Цей вид шлюбу здатний вирішити безліч класичних проблем, що виникають у традиційному вигляді відносин. Ніхто не ставить питання типу «де ти був», чоловік не розгулює по будинку в одних трусах, дружина не лякає його маскою на обличчі. Вони залишаються все також привабливими один для одного.
А ось цивільний шлюб психологи називають дорогою, яка веде в нікуди. Адже небажання реєструвати шлюб офіційно є свідченням того, що обидва чоловіки або один з них не впевнений у правильності свого вибору або в достовірності своїх почуттів.
Теги: шлюб, вид, гостьова
|