|
Чи варто жити в цивільному шлюбі
% Цивільний шлюб - популярна форма відносин у сучасному суспільстві. У незареєстрованих відносинах складаються багато пар з причини їх простоти і необтяжливою. Однак так вже й хороший цивільний шлюб для жінок, або все-таки варто докласти трохи більше зусиль, і опинитися законною дружиною?
% Статті за темою «Чи варто жити в цивільному шлюбі»
%
% Цивільний шлюб: деякі одружуються, деякі - так @. @
%
% Цивільний шлюб: справжній він?
%
% Цивільний шлюб або реєстрація
%
% Цивільний шлюб: за і проти
%
Позитивні сторони у цивільного шлюбу є. З одного боку, він є своєрідним екскурсом в сімейне життя, завдяки якому можна отримати чітке уявлення про плюси і мінуси життя з конкретною людиною і зрозуміти, підходите ви один одному.
Крім того, вступ до цивільний шлюб не вимагає ніяких витрат, що особливо приємно, якщо пара раптом вирішить розбігтися.
Чоловікам, які панічно бояться слова «шлюб», незареєстровані відносини можуть допомогти позбавитися від свого страху. Як правило, поживши в цивільному шлюбі, чоловіки розуміють, що в одруженні нічого страшного немає, і більш охоче погоджуються на офіційні відносини.
Однак великий мінус полягає в тому, що багато чоловіків ставляться до цивільних відносин, як до шлюбу «понарошку», в який можна пограти і розійтися, якщо щось раптом піде не так. За соціологічними опитуваннями, чоловіки сприймають свою співмешканку не як дружину, а як подругу, більш легко можуть розірвати стосунки, ніж чоловіки, які перебувають у зареєстрованому союзі.
Жінки ж до цивільного шлюбу, як правило, відносяться серйозніше, ніж чоловіки. Більшість жінок, які перебували в неофіційних відносинах, називають свого співмешканця «чоловік», і налаштовуються на довге спільне життя.
Часто результатом цього є дитина. Якщо цивільний чоловік абсолютно не налаштований переводити відносини на офіційні рейки, і дитина, і жінка можуть сильно постраждати.
У цивільному шлюбі, на відміну від зареєстрованого, нажите спільно майно не є спільною власністю, і жінка не може ні на що претендувати в разі розриву. Крім того, за законом чоловік не може розлучитися в вагітною дружиною чи жінкою з немовлям, в той час, як в цивільному шлюбі таких обмежень немає. Це лише кілька прикладів, які доводять, що в сім'ї "по закону" жінка погано-бідно захищена, в той час, як в незареєстрованих відносинах цього захисту немає зовсім.
Збираючись почати жити з вподобаному чоловіком, жінці потрібно твердо пам'ятати, що ці відносини за великим рахунком не означають створення сім'ї. І якщо в процесі співжиття вона зрозуміє, що це - саме та людина, яка їй потрібен, краще все-таки буде перевести відносини в офіційне русло.
Зовиця: сестра або суперниця?
% Виходячи заміж, жінка стає для родичів чоловіка об'єктом пильної уваги - кожен з них переживає за те, щоб особисте життя улюбленого брата чи сина складалася вдало. І кожен з них вважає, що знає цього чоловіка краще за всіх.
% Статті за темою «Зовиця: сестра або суперниця? »
%
% Суперниця: методи боротьби
%
% Як мирно усунути суперницю?
%
% Якщо на шляху з'явилася суперниця
%
% Як відлякати суперниць, не кажучи ні слова
%
% Більш того, часто родичі беруть на себе відповідальність за благополуччя рідної людини і починають втручатися в його сімейне життя, псувати стосунки з молодою дружиною. Зазвичай в цьому процвітає мама дружини, тобто теща. Але і сестра чоловіка теж може бути наполегливою у своїх спробах нав'язати свою думку молодій дружині.% Пояснень цьому декілька. Перш за все, сестра, особливо якщо вона старша брата, відчуває до нього почуття те саме що материнської любові - на її очах він ріс, робив перші кроки, вони разом раділи успіхам і справлялися з проблемами. Природно, вона вважає, що знає його краще за всіх. Іноді сестра чоловіка не хоче втрачати безвідмовного помічника, особливо якщо її особисте життя не складається і їй доводиться ростити власних дітей самостійно. У тих випадках, коли потрібна чоловіча рука (щось прибити, допомогти перевезти, відремонтувати і т.д.), вона відразу ж звертається за допомогою до брата. Поява у нього власної сім'ї сприймається як прикра перешкода - адже сестра втрачає контроль над ним і більше вже не може дзвонити йому в будь-який час, і вимагати допомоги.
Якщо брат старше, то сестра буде відчувати до нього інші почуття - вона шукає розради, захисту та опори. У цьому випадку треба спробувати донести до чоловіка, що ви теж маєте потребу в турботі, ви тепер стали важливою частиною його життя.
Іноді зовицею керує банальна жіноча заздрість - новоспечена родичка може бути молодше, красивіше, більш вдалим неї. Жінки з нещасливою долею можуть звинувачувати в своїх невдачах всіх, при цьому вони не пропускають нагоди болючіше образити просто тому, що «всім добре, а мені ні».
Іноді причиною неприязні зовиці може бути прагнення захистити улюбленого брата від проблем і страждань. Якщо невістка гарна собою, а чоловік не дуже примітний, то багато хто з родичів будуть підсвідомо очікувати моменту, коли вона його кине.
Велике значення має те, як ставляться до дружини брата його батьки - кожному з них по силам зробити входження в сім'ю проблематичним або, навпаки, легким і простим. Якщо в сім'ї не буде практикуватися суперництво за любов і добре ставлення брата і сина, то і невістка буде почувати себе комфортно і спокійно.
Теги: ставлення, чоловік, брат, заздрість, суперниця, сестра, родич, зовиця
Як розлюбити колишнього чоловіка
% Необхідно якомога швидше розлучитися з минулим, при цьому не має значення, з чиєї вини стався розрив. Ще деякий час ви будете асоціювати своє життя з колишнім чоловіком, але постійна робота над собою допоможе позбутися від спогадів і почати нове життя.
% Статті за темою «Як розлюбити колишнього чоловіка»
%
% Як розлюбити колишнього
%
% Як розлюбити чоловіка
%
% Як розлюбити негідника
%
% Дозвольте собі проявити емоції - виплесніть гнів, лють, образу, розчарування і т.д. Тільки не направляйте свою злість на когось конкретного, тим більше - на колишнього чоловіка, просто дозвольте собі «виговоритися» - нехай вас ніхто не бачить в ці моменти. Ви можете бити посуд, кричати, рвати спільні фотографії, довго і бурхливо плакати в подушку і всіляко проявляти те, що відчуваєте. Такий метод неодмінно принесе свої плоди - ви звільните себе від вантажу неприємностей, очистіть свій розум і зможете поставитися до подій спокійно і осмислено.% Наступний етап - викинути з голови думки про колишнього чоловіка. Найкраще чимось зайнятися - малюйте, пишіть, вишивайте, багато працюйте, почніть новий проект, завантажте свій мозок. У вас просто не залишиться ні часу, ні сил на те, щоб думати про те, що змінити ви вже не в силах. Відволікайтеся якими способами.
Як би ви не старалися, спогади все одно будуть терзати вас. Вихід один - підмінити їх у своїй свідомості іншими подіями. Як тільки ви відчуєте уявний повернення до минулого або згадайте що-небудь зі свого минулого життя з колишнім чоловіком, то відразу перемикайтеся на інші спогади - минулі романи, дружні вечірки, поїздки, курйозні випадки і т.д. Перший час буде важко, але якщо ви будете контролювати свої думки, то швидко звикнете.
Змініть центр концентрації. Якщо раніше всі ваші вчинки обмежувалися думкою коханого чоловіка, то тепер ви самі собі господиня. Займіться тим, про що ви давно мріяли, на що завжди бракувало часу. Це може бути нове хобі, довгоочікувану подорож, поїздка в гості і т.д. Будь-який план підійде - від самих короткострокових цілей (запис на східні танці або в тренажерний зал) до найнеймовірніших планів (переїзд в іншу країну).
Коли ви трохи охолонете і відволічетеся, дозвольте собі подумати над тим, чому все так сталося. Ви зможете спокійно, тверезо і без емоцій розібратися в ситуації, зробити відповідні висновки і позначити свої помилки. Починайте мінятися, відштовхуючись від своїх помилок, і зробіть все для того, щоб ваші майбутні стосунки з чоловіками не стали продовженням і дзеркальним відображенням попередніх.
|
|
|
|
|