Переваги і недоліки цивільного шлюбу

% Анна Калашникова, автор JustLady. % % %
����������� � ���������� ������������ �����
% Сучасні молоді люди вважають, що до весілля їм необхідно пожити разом, щоб зрозуміти, чи готові вони пов'язати свої долі. Однак у цивільного шлюбу є як переваги, так і недоліки, про які юнаки та дівчата не завжди замислюються.
% Статті за темою «Переваги і недоліки цивільного шлюбу» %
Переваги і недоліки цивільного шлюбу
% Переваги та недоліки гостьового шлюбу %
Переваги і недоліки цивільного шлюбу
% Цивільний шлюб: за і проти %
Переваги і недоліки цивільного шлюбу
% Переваги і недоліки кави %
Переваги і недоліки цивільного шлюбу
% Цивільний шлюб: за і проти %

Не можна заперечувати того, що у цивільного (пробного) шлюбу є досить великий плюс. Молоді люди опиняються в зовсім іншому світі, де крім розваг та відпочинку з'являються певні обов'язки. Юнакові тепер доводиться лагодити розетки і крани, а дівчині - займатися домашніми справами.

Часто виявляється, що люди просто не готові до самостійного життя, вони не вміють правильно розраховувати сімейний бюджет, тому грошей часом не вистачає навіть на необхідні речі. Але і це ще не все негативні якості партнера, які можуть відкритися в процесі цивільного шлюбу.

Наприклад, абсолютно несподівано в дружині відкриваються абсолютно неприйнятні якості або звички. Іноді з ними доводиться миритися, так як виправити людини досить складно, але в деяких випадках люди розлучаються, не в силах терпіти один одного. Тоді вони кажуть, що не змогли зійтися характерами.

Таким чином, цивільний шлюб дозволяє визначити, чи зможуть ці люди прожити разом в сьогоденні, зареєстрованому шлюбі. А це досить велика гідність.

Що стосується недоліків, то цивільний шлюб може так і залишитися цивільним. Коли молода людина починає жити з дівчиною, і його все влаштовує, він не поспішає поставити печатку в свій паспорт. Справа в тому, що йому це просто не потрібно - навіщо щось міняти, коли і так добре.

Дівчина ж зазвичай відноситься до сімейного життя трохи по-іншому. Для неї печатка в паспорті означає отримання певного статусу, часто життя з коханою людиною без реєстрації розглядається рідними дівчатами, як чергове захоплення. Цивільній дружині і самій хочеться швидше оформити стосунки з коханим, але ось тут виникають певні проблеми.

Обранець дівчини може почати доводити коханій, що свідоцтво про шлюб їм і не потрібно зовсім, адже вони так щасливо живуть без нього. До речі, переконати юнака буде непросто. У цьому випадку рекомендується до початку спільного проживання обговорити його термін, після якого на сімейній раді необхідно вирішити майбутнє пари.

Теги: шлюб, брак, гідність, особливість

Чи потрібно налагоджувати відносини зі свекрухою?

% Марина Малиновська, автор JustLady. % % %
����� �� ���������� ��������� �� ���������?
% Комусь пощастило і вони називають свекруха мамою, поважають її і люблять, прислухаються до порад. Комусь зі пощастило не дуже, але поганий мир все-таки краще доброї сварки. А хтось і зовсім оголошує матері чоловіка "холодну війну".% Чи потрібно налагоджувати відносини зі свекрухою - це питання, вирішення якого багато в чому залежить від вас.%
% Статті за темою «Чи потрібно налагоджувати відносини зі свекрухою? » %
Чи потрібно налагоджувати відносини зі свекрухою?
% Як налагодити стосунки зі свекрухою %
Чи потрібно налагоджувати відносини зі свекрухою?
% Як знайти спільну мову зі свекрухою %
Чи потрібно налагоджувати відносини зі свекрухою?
% Як помиритися зі свекрухою %
Чи потрібно налагоджувати відносини зі свекрухою?
% Мир зі свекрухою: застава щасливої ​​родини %

Західний сімейний уклад передбачає тісного спілкування з членами сім'ї чоловіка. Там вважається нормальним збиратися всією сім'єю лише в день подяки і в Різдво, а маму чоловіка бачити тільки на фотографіях і зрідка спілкуватися по телефону. Російська патріархальна традиція, коли дружина повинна була після весілля увійти в сім'ю чоловіка і почитати його батьків, як своїх, зараз зустрічається хіба що в дуже віддалених селах, та й то дуже рідко. Але й від західної сімейної моралі ми поки далекі. Звичайно, якщо ви і ваша свекруха живете в різних містах, що часто зустрічається у тих, хто створює сім'ю після навчання в іншому місті або переїзду на нове місце, вам не складе труднощів підтримувати з нею ввічливі дистанційні відносини.
% Але в тих сім'ях, де жінка живе на території чоловіка з його сім'єю або де свекруха, яка живе по сусідству, часто приходить провідати синочка і онуків, вам належить робота з вибудовування відносин, часом знаходячись «між двох вогнів». І тут вам допоможуть якісь правила, яких потрібно дотримуватися.

Свекруха - це доросла людина зі своєю системою цінностей, ставленням до життя, сім'ї, своїми достоїнствами і недоліками. Найкраще взяти цю людину, не намагаючись навіть подумки її переробити. Частіше дякуйте її за те, що вона народила і виховала чудового сина, вашого чоловіка. Будь матері буде приємно це почути. У випадку, якщо ваші відносини з чоловіком залишають бажати кращого, чи не вплутуйте його мати в свої конфлікти, не намагайтеся критикувати його при ній. Зберігайте кордону вашої родини, і заздалегідь позначте зі свекрухою зони вашої відповідальності і теми, які ви обговорюєте разом, а яких варто уникати. Наприклад, якщо ви живете разом, господинею на кухні може бути вона, а вихованням дітей ви можете займатися спільно, ви харчуєтеся і купуєте все окремо, або вносите свою частку, оплачуючи квартиру або харчування - все це потрібно проговорити і потім дотримуватися.

Ведіть будь-який діалог зі свекрухою з позицій поваги перед нею і її життєвим досвідом. Іноді буває, що свекруха - людина далека від усього того, що прищепили вам в дитинстві і що було нормою у вашій родині. Але навіть у цьому випадку не варто бачити в ній ворога. Постарайтеся знайти в цій людині гідності і те, чому у свекрухи варто повчитися. Вона може бути прекрасною господинею або умільці, мудрою в питаннях відносин, вона чудово ладнає з вашими малюками або просто цікавий і компанійська людина - не закривати, дозвольте собі краще пізнати її і почерпнути щось в її житті для себе.

Найголовніше у відносинах зі свекрухою - ваше бажання сприймати її як рідну людину, використовуючи всі можливості стати їй ближче. І якщо ви терплячі, доброзичливі і мудрі, то свекруха навіть з самим важким характером буде вашою союзницею і опорою.

Теги: мама, ставлення, чоловік, свекруха

Проблеми змішаних шлюбів

% Лана Булатова, автор JustLady. % % %
�������� ��������� ������
% Змішані шлюби в добу глобалізації стали буденним явищем. Однак проблеми, які виникають у партнерів в такому союзі, нікуди не поділися. Питання віри, етнічної ідентифікації рано чи пізно створюють кризову ситуацію, яка може зруйнувати змішаний шлюб. І тоді колишнім дружинам доводиться зіткнутися з юридичними проблемами, які надовго отруюють життя їм та їхнім дітям.%
% Статті за темою «Проблеми змішаних шлюбів» %
Проблеми змішаних шлюбів
% Шлюби між двоюрідними родичами %
Проблеми змішаних шлюбів
% Маски для шкіри обличчя після 40 років %
Проблеми змішаних шлюбів
% Рецепти домашніх масок для в'янучої шкіри %
Проблеми змішаних шлюбів
% Як визначити тип шкіри обличчя? Тест %

Змішаний шлюб - це не тільки (і не стільки) союз громадян різних держав, скільки союз представників різних релігійних конфесій чи навіть рас.

Якщо хоча б один з партнерів байдужий до питань віри, то такий шлюб може бути міцним. Але випробуванням для нього стане вибір лінії виховання дітей: бути їм релігійно долученими або атеїстами. Вихід з цієї кризи може бути і позитивним (наприклад, один з подружжя прийняв сторону іншого), якщо в даному шлюбі не «зіграють" інші негативні фактори.

Етнічна самоідентифікація. Як правило, з роками людині властиво замислюватися про своє коріння "відчувати себе частиною цілого народу. Але і ця криза подружжя, що поважають один одного, можуть подолати, особливо якщо будуть прищеплювати дітям любов до обох націй, до яких належать їхні батьки. Тоді і нормальна асиміляція людини в країні, де він живе у шлюбі, не завадить його духовної цілісності. Але найчастіше "приймаюча" сторона проявляє жорсткість і намагається нав'язати дружину повна відмова від минулого. Тут конфлікт неминучий, і шлюб, швидше за все, перестане існувати.

Погану службу може послужити подружжю і ефект завищених очікувань. Наприклад, американець одружується на російській, очікуючи, що вона становить повну протилежність американським "емансіпе" .Поначалу так воно і є, але дуже швидко дама починає копіювати стиль поведінки американських жінок, і її чоловіка осягає гірке розчарування. А дружина, у свою чергу, не готова змиритися з тим, що чоловік надмірно економить, відмовляючи їй у задоволенні елементарних жіночих потреб. Крім того, подружжя починає дратувати величезна різниця в світогляді, життєвих звичках. Багато сімей не витримують цього випробування і розпадаються.

Якщо в шлюбі народилися діти, то розлучення буває дуже трагічним. З ким залишатися дітям? Це питання може визначатися законом тієї країни, де проживає подружжя, або долю дітей вирішує суд, або це питання обговорено в шлюбному контракті. На жаль, найчастіше буває так, що подружжя не рівні в правах щодо дітей: все "козирі" виявляються у того, хто перебуває у своїй країні. І це, мабуть, головна проблема змішаних шлюбів, яку завжди варто мати на увазі, наважуючись на шлюб з іноземцем.

Чи можна знайти щастя в змішаному шлюбі? Звичайно, можна. Потрібно тільки підійти до створення сім'ї без завищених очікувань, з розумінням життєвих цінностей свого обранця чи обраниці і, звичайно, проконсультувавшись з юристом про те, якими будуть ваші права у випадку розлучення. І краще відразу для себе зрозуміти, чим ви готові поступитися заради того, щоб прожити з цією людиною довго і щасливо @. @

Теги: розлучення, шлюб, проблема, іноземець, щастя, глобалізація