Як позбутися від любовної залежності

% Аделінка, автор JustLady. % % %
��� ���������� �� �������� �����������
% Любовна залежність (адикція) і любов - це зовсім різні стани. Для любові характерно розвиток, для залежності - застій, в любові обидва вільні, залежно - вони поневолюють один одного, любов - повага до самого себе і іншому, залежність - це недовіра і страх.%
% Статті за темою «Як позбутися від любовної залежності» %
Як позбутися від любовної залежності
% Як позбутися пристрасті %
Як позбутися від любовної залежності
% Як швидко позбутися втоми %
Як позбутися від любовної залежності
% Лікування від кохання %
Як позбутися від любовної залежності
% Як позбутися синдрому емоційного вигорання %
% Перебуваючи в стані любовної залежності людина стає нездатним продуктивно самостійно жити, так як його психічне життя визначається в основному тим, в якому стані на даному етапі знаходяться його відносини з іншою людиною.%

Щоб стати вільною від любовної адикції і досягти душевного зцілення, жінці необхідно спочатку усвідомити, що вона стала залежною. Самостійно зробити це часом не під силу. Тому тверезий і неупереджений погляд з боку в даній ситуації безцінний.

Зцілення в даному випадку означає не просто вихід з відносин, але вилікування глибинних причин, що ведуть до залежності. Допомогти в цьому може психолог, завдяки фахівцеві залежна може стати вільною і цілою, а не чиєюсь жаданої половинкою. Звичайно, психолог не зможе прожити життя за іншу людину. Але фахівець дасть можливість скористатися його знаннями, навчить орієнтуватися у світі почуттів.

Самостійно жінка допоможе собі за допомогою постійної, усвідомленої роботи над собою. Повернутися до реальності можна за допомогою занять спортом, йоги. Залежна повинна згадати про себе, про свої колишні захоплення, налагодити контакт з колишніми друзями, намагатися жити повним життям.

Існують також спеціальні вправи, які допоможуть жінці знайти почуття впевненості і по іншому поглянути на свої переживання.

Позбутися від любовної залежності і швидше повернутися до нормального життя можна за допомогою техніки візуалізації. Для цього слід згадати неприємну ситуацію, коли партнер був грубий, неуважний. Подумки розглянути ситуацію і відчути її. Потім жінка повинна уявити собі, що вона починає рости. Ось вона досягає розміру завбільшки з будинок, потім з цілий квартал, ось уже місто біля її ніг, її ситуація бачиться спочатку темним плямкою, потім піщинкою і пропадає зовсім. Весь світ її, а вона творить свій власний всесвіт і в цьому світі, як вона призначить, так і буде.

Також від неприємних переживань допоможе позбутися наступна техніка. Необхідний аркуш А4, кольорові фломастери, олівці чи фарби. Спочатку потрібно прокрутити в голові свої переживання і знову відчути їх, а потім відключитися від потоку думок і зануритися в безмовність і в цьому стані малювати. Коли малюнок буде готовий, його потрібно розглянути. Реакція на малюнок може виражати щиру реакцію на сформовані відносини.

Теги: любов, залежність

Він, я і кіт

��, � � ���
% Зустрівши дівчину своєї мрії, чоловік може зіткнутися з здавалося б безглуздою, але все ж проблематичною ситуацією. У неї є коханий домашній вихованець - кіт. І що саме несподіване, дівчина вважає само собою зрозумілим, що її молодий чоловік теж полюбить цю тварину. І якщо партнер дуже прохолодно ставиться до кішок, виникає питання: як бути в подібній ситуації, щоб уникнути непорозумінь, образ.
% Статті за темою «Він, я і кіт» %
Він, я і кіт
% Поява нового чоловіка: як уберегти кота від моральної травми %
Він, я і кіт
% Березневий кіт: коли необхідно каструвати вихованця %
Він, я і кіт
% Святкування Нового року: сценарій для дорослих %
Він, я і кіт
% Рік білого кролика за східним календарем. Символ 2011 %
% Насамперед треба поставитися до цієї проблеми спокійно і розважливо, поважати звички один одного. Не треба вважати власні смаки й уподобання єдино правильними і гідними наслідування. Дівчині здається неймовірним, як можна не любити кішок? Але з цього зовсім не випливає, що її хлопець - байдужий або кепський чоловік. У нього просто-напросто інші смаки. Точно так само і хлопцю слід спокійно ставитися до того, що його дівчина «сюсюкається» з котом, готова постійно розповідати про витівки, звички тварини. Ну, ось така вона, що поробиш.%

Якщо кіт став в буквальному сенсі каменем спотикання, якщо через нього починаються сварки, скандали - парі краще скоріше розлучитися, не гризучи один одного. Але якщо вони дорожать відносинами, треба постаратися знайти якийсь взаємоприйнятний компроміс.

Дівчині необхідно зрозуміти, що любов до тварин - це прекрасне, гідне якість, але не можна перетворювати його на нав'язливу ідею. Все добре в міру. На жаль, деякі любителі тварин цієї самої міри не знають, чітко розділяючи людство на «побратимів по духу» і «ідіотів, які ненавидять все живе». Крайнощі, які межують з фанатизмом, шкідливі в будь-якій справі. Ніхто не забороняє дівчині любити свого кота, але не можна нав'язувати цю любов іншим людям. Цілком достатньо, якщо її молодий чоловік не проявляє ворожості до тварини. Не треба вимагати, щоб хлопець весь час гладив кота, брав його на руки: мовляв, тоді він напевно зрозуміє, яке хороше це тварина, і полюбить! Буде тільки гірше.

Хлопцеві, відповідно, треба поставитися до почуттів дівчини з повагою і поблажливістю (зрозуміло, в хорошому сенсі слова). Ні в якому разі не можна проявляти неприязнь до кота, висміювати дівчину. Мовляв, що доброго вона знайшла в цьому грудці вовни, і до того ж від кішок кепсько пахне. Можна пересилити себе і погладити тварину, почухати за вушками. Цього буде достатньо для початку. А брати його на руки, тим більше, фальшиво захоплюватися його красою і грацією зовсім не обов'язково. Цілком можливо, що з часом хлопець, дійсно звикне до кота і навіть полюбить. Але це має відбутися саме собою, без будь-якого натиску з боку дівчини.

Теги: дівчина, людина, кіт, вихованець, домашні

Як уникнути скандалу в сім'ї

% Анна Володіна, автор JustLady. % % %
��� �������� �������� � �����
% Сімейне життя, на жаль, складається не тільки з любові і щастя. Є в ній місце і нерозумінню, конфліктів, скандалів. Звичайно ж, такі негативні явища потрібно постаратися звести до мінімуму.
% Статті за темою «Як уникнути скандалу в сім'ї» %
Як уникнути скандалу в сім'ї
% Як уникнути побутових скандалів %
Як уникнути скандалу в сім'ї
% Як уникнути конфлікту в сім'ї %
Як уникнути скандалу в сім'ї
% Конфлікти в сім'ї - як уникнути спотикань %
Як уникнути скандалу в сім'ї
% Як позбутися скандалів %
% Ще на початку сімейного життя вам і вашому супутнику життя варто домовитися про те, щоб обговорювати всі виникаючі питання. Буває, людина з дитинства не привчений вирішувати проблеми обговоренням. Приміром, приходить чоловік додому і кидає брудні шкарпетки, де попало. Дружина терпить день, другий, в ній починає копіться образа на чоловіка за те, що не цінує її працю, не шкодує її сил. Однак чоловік дізнається про її почуття тільки коли вони вже «переливаються через край» і висловлюються у вигляді гнівною тиради.%

Причина виниклого скандалу - довготерпіння і мовчання дружини. Їй слід було б відразу запросити чоловіка до спокійної розмови і сказати: «Дорогий, я так намагаюся, щоб удома було чисто і красиво, витрачаю на це багато сил, постарайся не розкидати свої речі, щоб у мене залишалося хоча б трохи вільного часу». Рідкісний чоловік не прислухається до прохання люблячої і коханої жінки.

Якщо всі проблеми будуть проговорюватися і спокійно обговорюватися, велика частина з них вирішиться вже завдяки цьому. Діти, що ростуть в такій сім'ї, мимоволі переймають цей досвід спілкування, і в результаті можливі конфлікти батьків і дітей, притаманні зазвичай перехідного віку, також згладжуються.

Взагалі корисно встановити правило, що всі важливі питання, що стосуються одного з членів сім'ї, обговорюються на сімейній раді і вирішуються спільно, з урахуванням спільних інтересів.

Крім того, членам сім'ї слід уникати порушення особистого простору один одного. Під особистим простором розуміються і певна свобода поведінки, і право на власну думку, і особисті речі, і територія. Конфлікти, пов'язані з порушенням особистого простору, трапляються між подружжям. Наприклад, у дружини є погана звичка «наводити порядок» у ящику чоловіка або ще більш погана звичка перевіряти його телефон та електронну пошту. Але частіше все-таки на цьому грунті розгораються «війни» між дітьми, що відстоюють право на самостійність, і батьками, для яких їх чадо завжди залишається дитиною - і в 15, і в 20, і в 30 років.

Нарешті, іноді у когось з членів сім'ї може виявитися «талант» сперечальника. Ця якість характеру, що межує з патологією, полягає в тому, що людина схильна заперечувати будь-яке твердження, незалежно від того, згоден він з ним в дійсності чи ні. У цьому випадку іншим не варто попадатися на таку вудку і вплутуватися в сварку, краще промовчати і зробити по-своєму.

І все ж не забувайте, що найважливіші якості, які служать відмінною профілактикою сімейних скандалів - взаємна повага і настрій на конструктивне вирішення будь-яких ситуацій.

Теги: сім'я, конфлікт, сварка, суперечка, чоловік, скандал