Що таке ідеальний шлюб

��� ����� ��������� ����
% Багато хто вважає, що раз немає ідеальних людей, отже, ідеальний шлюб - це межа казкових фантазій, які ніколи не стануть реальністю. Однак чимало подружніх пар щасливі у своїх сімейних відносинах і мають свої рецепти створення ідеального шлюбу.
% Статті за темою «Що таке ідеальний шлюб» %
Що таке ідеальний шлюб
% Сім'янин Том Круз і його ідеальний шлюб %
Що таке ідеальний шлюб
% Цивільний шлюб: за і проти %
Що таке ідеальний шлюб
% Шлюб з іноземцем: в пошуках ідеального партнера %
Що таке ідеальний шлюб
% Нерівний шлюб - чи варто намагатися %

Вступаючи в нові відносини хоча б на підсвідомому рівні і чоловік, і жінка впевнені, що їхні стосунки повинні стати, якщо і не ідеальними, то хоча б близькими до цього. Але коли виникають конфліктні ситуації, багато з них кидають своїх партнерів і вирушають на пошуки нового «ідеалу», відносини з яким обов'язково будуть досконалими. Головна проблема таких пар полягає в тому, що вони не прагнуть до того, щоб робити вже існуючі відносини ідеальними саме для них.

Існує багато критеріїв, що визначають, що являє собою ідеальний шлюб, проте принципи у всіх них однакові. Так, в ідеальному шлюбі подружжя доповнюють один одного і вміють грамотно виходити з конфліктних ситуацій і проблем, що виникають на їх життєвому шляху. Вони люблять один одного настільки, що можуть змиритися з недоліками своїх половинок і не намагаються переробляти їх характери. Крім того вони цікавляться роботою партнера і його захопленнями, намагаються дізнатися про них якомога більше.

В ідеальному шлюбі партнери постійно розвивають і покращують свої відносини, при цьому намагаються якомога менше дратувати своїх половинок вчинками, які тим не подобаються. Вони піклуються одне про одного і в рівній мірі залежать один від одного. При цьому вони не вимагаю доказів любові від партнера, а самі намагаються обдарувати його своєю любов'ю. Крім того, вони вміють слухати свого партнера і приймати його точку зору.

Однак немає, напевно, такого шлюбу, в якому б не виникали суперечки, наприклад, щодо того, що дивитися по телевізору, чим займатися на вихідних, які шпалери поклеїти в кімнаті або ж куди поїхати відпочивати. В ідеальному шлюбі подружжю вдається знаходити саме ті рішення, які задовольняють обидві сторони. І, напевно, одна з найяскравіших відмінних рис ідеального шлюбу полягає в тому, що партнери не живуть спогадами про минуле, або мріями про далеке майбутнє, а цінують те, що у них є на сьогоднішній день.

Теги: пара, ставлення, шлюб

Вся правда про чоловічі фантазіях

% Silverwire, автор JustLady. % % %
��� ������ � ������� ���������
% Чоловіча сексуальність значно відрізняється від жіночої, їх фантазії більш сміливі й ризиковані. Дівчата навіть під час інтимного акту не забувають про ніжності і любові до свого партнера, а молоді люди не проти уявити себе в ліжку з Анжеліною Джолі. Сексологи постійно проводять дослідження з великими групами чоловіків і жінок, аналізуючи їх бажання і переваги. %
% Статті за темою «Вся правда про чоловічі фантазіях» %
Вся правда про чоловічі фантазіях
% Еротичні фантазії жінок %
Вся правда про чоловічі фантазіях
% Сексуальні примхи і задоволення чоловіків %
Вся правда про чоловічі фантазіях
% Твої сексуальні фантазії %
Вся правда про чоловічі фантазіях
% Рольові секс-ігри: будь моїм зайчиком %
% Незмінно найпопулярнішою чоловічої фантазією є секс утрьох: вона, він і вона. Деякі представники сильної статі мріють і про іншу формулою: він, вона і він. І, якщо перші відчувають свою силу і впевнені в здатності задовольнити двох партнерок, то другим потрібен помічник! Але мрії про себе коханого, лежачому на ложі любові в оточенні двох спокусливих красунь, переслідують чоловіка всю його доросле життя. Ті молоді люди, хто мріє зайнятися інтимом з різностатевої парою, мають схильність до бісексуальності.%

Близько 70-80% чоловіків не проти постежити потайки за пікантними забавами інших людей. Цю фантазію можна втілити в життя, якщо домовитися з іншою парою, в якій молода людина теж має схильність до таких занять. Це може порушити і вас теж.

Деяка кількість чоловіків часто представляють агресивний статевий акт, з примусом і заподіянням болю жінці. Правда, відсоток таких фантазерів невисокий - 15 індивідуумів зі ста у своїх мріях допускають елементи садизму. А ось тих, хто не проти спробувати батоги від чарівною і владної пані, значно більше - близько 38%.

Упевнені в собі чоловіки хотіли б знятися у своєму порнофільмі. І їх цілих 80%! Ці «мачо» схильні до самозамилування і ексгібіціонізму, адже вони не проти показати ці ролики всім бажаючим.

Сексуальні ігри лесбійської спрямованості теж вельми цікаві для чоловіків. Ця фантазія цілком зрозуміла - молодим людям подобається спостерігати за порушеними красивими дівчатами.

Студентські гуртожитки з їх свободою звичаїв і масою юних сексуальних спокусниць нагадують чоловікам про оргії - ще однією поширеною еротичної фантазії. Багато в своєму житті мали такий досвід, і спогади про такий екстрим досі розбурхують їхню кров.

А ось полуниця з вершками і шоколад в ліжку чоловіків зовсім не порушують. Вони відповідали дослідникам, що всі ласощі липке і залишає плями на білизні, а це зовсім не еротично! Але ніхто з «мачо» не відмовиться від перекусу з келихом вина після сексу.

Теги: правда, мрія, фантазія, чоловік

Як зробити розлучення менш болісним

% 3aHo3a, автор JustLady. % % %
��� ������� ������ ����� �����������
% Цілком природно, що процес розлучення викликає бурю емоцій, страждання і сльози. І інакше бути не може, адже розлучення - це сумний фінал щасливою колись сімейного життя, крах любові і міцних відносин. Але двом розсудливим і зрілим людям цілком під силу зробити цей період менш трагічним.
% Статті за темою «Як зробити розлучення менш болісним» %
Як зробити розлучення менш болісним
% Жіночий погляд на розлучення %
Як зробити розлучення менш болісним
% Як чоловіки переживають розлучення %
Як зробити розлучення менш болісним
% Про розлучення з любов'ю %
Як зробити розлучення менш болісним
% Як налагодити відносини з колишнім чоловіком %

Звичайно, сам собою може напрошуватися відповідь: щоб зробити розлучення менш болісним, необхідно самому стати його ініціатором. Адже не можна не погодитися, що чоловік, сам викликає припинити відносини, завжди знаходиться в більш виграшному становищі в плані емоцій і переживань. І, незважаючи на те, що в такій складній справі як розлучення немає переможців і переможених, значно легше переноситься власне рішення, ніж нав'язуване протилежною стороною. Не можна назвати таку пораду високоморальною, але якщо всі відчуття і прогнози занадто виразно наближають пару до розриву, завжди краще виявитися першим, хто стане ініціатором розлучення. Природно, подібні міркування орієнтовані скоріше на жінок, оскільки саме їм властиві надія і прагнення до збереження сім'ї до самої останньої можливості.

Відмінним ліками від переживань є і виразне усвідомлення будь-яких змін, як кроку до кращого. Цей вельми поширений постулат здатний боротися навіть з самою нестерпного душевним болем, адже людині, на щастя, властиві оптимізм і віра в добру. І якщо розглядати розлучення як болісний, але необхідний етап життєвого шляху, що веде до більш світлим і щасливим часів, то можна позбутися серйозних переживань і часто наступного за ними депресивного стану.

Щоб розрив не викликав надмірно хворобливих відчуттів, не варто відкладати і розтягувати його на довгі місяці. Подібні формальності вирішуються досить швидко, що буває тільки на користь обом сторонам. І навіть при накопичилося багажі взаємних образ і докорів, варто проявляти максимальну стриманість, оскільки висловлені в хвилини гніву слова можуть занадто боляче ранити, не залишаючи надії на подальше рівне і цивілізоване спілкування, інший раз просто необхідне заради спільних дітей або рішень про спільно набутому майні.

Досить банальним, але, в той же час, і дієвим може виявитися рада про зміну обстановки в найважчий період розлучення. Навіть коротка поїздка може дати бажаний відпочинок від навалилися проблем і осоружних стін, в яких довго визрівав і накопичувався негатив, що вилився, зрештою, в розрив відносин.

Так чи інакше, розлучення не повинен представлятися кінцем світу для жодної зі сторін, наскільки б безпросвітним раптом ні здалася перспектива. Адже надії і здоровому глузду завжди є місце.

Теги: розлучення, ставлення