Сімейне право: як подати на аліменти?

% Рижевласка, автор JustLady. % % %
�������� �����: ��� ������ �� ��������?
% Сімейний човен розбився об побут і обставини змусили вас розлучитися з чоловіком. Однак після розставання він вирішив не тільки зникнути з вашого життя, але і забути про існування спільних дітей. Якщо чоловік категорично відмовляється від добровільної фінансової допомоги спільного дитині, ви маєте право подати на аліменти.
% Статті за темою «Сімейне право: як подати на аліменти? » %
Сімейне право: як подати на аліменти?
% Право на аліменти %
Сімейне право: як подати на аліменти?
% Цивільний і офіційний шлюб: в чому різниця %
Сімейне право: як подати на аліменти?
% Цивільний шлюб: за і проти %
Сімейне право: як подати на аліменти?
% Як отримати розлучення %
% Сучасне російське сімейне законодавство зобов'язує батьків матеріально забезпечувати власних дітей аж до їх повноліття в рівній мірі. Тому мати може примусити колишнього чоловіка до виконання цього обов'язку в установленому законом порядку.%

Безсумнівно, будь-який юрист порадить вам спробувати домогтися оформлення аліментних зобов'язань допомогою складання та підписання мирної угоди про сплату аліментів. Правда, подібний дозвіл ситуації можливо тільки в тому випадку, якщо ваш чоловік не ховається від сплати аліментів і готовий допомагати своїй дитині фінансово в силу своїх можливостей. Такий документ складається і підписується нотаріусом в присутності обох сторін, інакше він вважається юридично недійсним.

Якщо чоловік не хоче ділитися заробленим з власною дитиною, доведеться вирішувати цю проблему за допомогою судових органів. Сімейний та цивільно-процесуальний кодекс закріплюють наступний порядок аліментного судочинства:

1. Перший етап - збір необхідних документів. Для подачі заяви про стягнення в суд вам буде потрібно надати безпосередньо сама заява складена власноручно або хоча б підписана вашою рукою. До нього вам доведеться докласти нотаріально завірену копію свідоцтва про реєстрацію шлюбу, виписку з будинкової книги за місцем прописки чи проживання дитини та квитанцію, що підтверджує сплату держмита. Один примірник кожного документа залиште собі. Після закінчення судового розгляду ви можете зажадати від відповідача її відшкодування в повному розмірі. Якщо у вас є лист від чоловіка, в якому він відмовляється матеріально брати участь у долі дітей, або свідок, готовий підтвердити ваші слова - сміливо вдавайтеся до цього доказу.

2. Всі документи необхідно подати в суд, якому територіально підсудна дана справа. Не звертайтесь із заявою у світовій суд - даремно втратите час. Законодавець вимагає від вас подачі зібраних матеріалів виключно в районний суд. Зробити це можна, відвідавши його в спеціально відведені дні прийому громадян або відправивши заяву з додатками цінним листом з повідомленням.

3. Розглянувши ваш позов, суд призначить дату розгляду справи, повідомивши вас і відповідача допомогою вручення повістки. Якщо ваш чоловік тричі відмовиться бути присутнім на засіданні, рішення буде прийнято за його відсутності. Розмір і порядок виплат визначається суддею.

Теги: угода, аліменти, право, сплата, правий, судочинство, мирний

Протистояння чоловіка і батьків

% Ольга Малоземова, автор JustLady. % % %
�������������� ���� � ���������
% Жаль, іноді й найближчі люди стають найлютішими ворогами. А вже про протистояння зятя з тестем або тещею складаються просто легенди. Батькам дружини дуже часто здається, що донька варта набагато більшого і вибрала собі зовсім не того чоловіка.
% Статті за темою «Протистояння чоловіка і батьків» %
Протистояння чоловіка і батьків
% Свекруха - мій ласкавий і ніжний звір %
Протистояння чоловіка і батьків
% Обережно: чоловік-тиран %
Протистояння чоловіка і батьків
% Ненависть до батьків: уявна чи реальна? %
Протистояння чоловіка і батьків
% Як поліпшити відносини з чоловіком %
% Найчастіше саме мати і батько нареченої виявляють невдоволення щодо обраного їхньою дочкою партнера. І вважають себе вправі втручатися в їхні стосунки. Це буває виправдано тільки в тому випадку, якщо молоді поки ще не самостійні. Тобто живуть з батьками, не заробляють гроші на власні потреби і т.д. У цьому випадку дорослі родичі відчувають за собою повне право висловлювати претензії. А от якщо пара живе окремо і повністю себе забезпечує, втручання батьків у їхнє життя просто неприпустимо.%

Щоб у родині запанував мир, потрібно постаратися подружити коханого чоловіка з батьками. Робити це потрібно акуратно. Для початку поговоріть окремо з мамою і татом, окремо з чоловіком. Опишіть всі найцінніші і добрі якості характеру протиборчих сторін. Поясніть, наскільки вам неприємна їхня війна. Ви опинилися між двох вогнів і просто не можете прийняти чиюсь сторону, тому що всі вам дуже дорогі. Після цього організуйте зустріч. Краще, якщо вона пройде на нейтральній території - в кафе, в парку, на пікніку. Так всі учасники конфлікту будуть в рівних умовах. Та й громадське місце не дасть перерости примирною бесіді в перепалку.

Контролюйте процес переговорів, купирующиеся небезпечні теми. Ви знаєте слабкі місця улюблених людей, тому постарайтеся, щоб у бесіді вони не порушувалися. Обов'язково озвучте, як ви раді, що всі зібралися разом, і як вам не вистачало таких сімейних посиденьок.

Після першої зустрічі дайте рідним час на роздуми. Чи не нагадуйте про подію, нехай вони самі приймуть рішення, як бути далі. Швидше за все, хтось висловить побажання продовжити спілкування, щоб дізнатися один одного трохи краще. Періодичні поїздки в гості і регулярне спілкування по телефону обов'язково помирять протиборчі сторони. Знайдуться спільні теми для розмови, і, можливо, дорогі вам люди все-таки стануть хорошими друзями.

Теги: сім'я, ставлення, батько, чоловік, теща, близькі, зять, протистояння

Чим молодший дружина, тим міцніше шлюб?

��� ������ ����, ��� ������ ����?
% Ви відбувся чоловік: у вас хороша освіта, стабільна робота, квартира і машина. Ваш вік наближається до сорока, і ви все частіше замислюєтеся про сім'ю. Часто вибір падає на молодих дівчат. Чи буде сім'я з юною панянкою міцною?
% Статті за темою «Чим молодший дружина, тим міцніше шлюб? » %
Чим молодший дружина, тим міцніше шлюб?
% Що таїть у собі ранній шлюб %
Чим молодший дружина, тим міцніше шлюб?
% Чи можливий союз, в якому дружина старша за чоловіка %
Чим молодший дружина, тим міцніше шлюб?
% Цивільний шлюб: погодитися чи ні? %
Чим молодший дружина, тим міцніше шлюб?
% Чого не вистачає чоловікам у шлюбі %
% Переваги молодої дружини очевидні. Ваша супутниця юна і свіжа, вона привертає увагу і пробуджує потяг. Трепет, який викликає у чоловіка його молода дружина, буде гарантією його вірності. Незважаючи на те, що дорослішання вашої другої половини неминуче, завдяки великій різниці у віці, вона завжди буде для вас юної панянкою.%

Чим молодший ваша жінка, тим більше у вас шансів не раз випробувати щастя батьківства. Безумовно, не кожна дівчина гарантовано народить вам п'ятьох дітей. Але якщо ви мрієте про велику сім'ю, у вас буде набагато більше шансів втілити в життя ваші задуми з подругою трохи старше 20, ніж з вашою ровесницею.

У юної дівчини немає минулого. Вона не несе в своєму серці вантаж попередніх стосунків і не страждає зайвою підозрілістю. Молода дружина відкрито дивиться вперед, не боїться будувати відносини, адже вона ще не відчувала гіркоти зрад.

Ваша дружина сповнена життя, вона заражає своїм ентузіазмом. Поруч з нею і ви відчуваєте себе молодше.

Вона багато не знає і трохи наївна. В її очах ви дорослий і досвідчений чоловік, до думки якого вона завжди прислухається. Ви, у свою чергу, готові захищати і оберігати свою юну супутницю життя.

Звичайно, поруч з молодою дівчиною чоловікові легше відчути себе лицарем. Однак відносини з юною дружиною таять і ряд складнощів.

Ви росли в різний час, тому вашій подрузі можуть бути невідомі жарти з фільмів вашого дитинства, нецікава музика, яку ви слухали в юності. Ви говорите на різних мовах, і потрібно чимало часу, щоб почати розуміти один одного навіть у побутових ситуаціях.

Юна панянка, недавно випурхнула з батьківського гнізда, навряд чи буде мати серйозними господарськими навичками. Не чекайте від молодої дружини приголомшливих кулінарних здібностей або бажання кожен день займатися прибиранням.

Ви прийшли з роботи, хочете провести тихий вечір біля телевізора? Навряд чи ваша дружина розділить ваше бажання. Не дивуйтеся, що їй не захочеться сидіти вдома. Згадайте себе в її роки, вам теж хотілося веселитися і розважатися.

Неважливо, яка різниця у віці між подружжям: якщо їх пов'язує любов і готовність прислухатися до думки партнера, вони подолають всі труднощі.

Теги: дівчина, сім'я, молода, шлюб, дружина