Секрети наших сусідок

% Всі ми знаємо, що російські дівчата найкрасивіші. Але щоб стати ще краще, можна підглянути за іноземками. Отже, як худнуть японки, англійки і бразилійки?
% Статті за темою «Секрети наших сусідок» %
Секрети наших сусідок
% Давайте говорити один одному компліменти %
Секрети наших сусідок
% Звідки беруться хами %
Секрети наших сусідок
% Що жінки хочуть змінити в чоловіках %
Секрети наших сусідок
% Жіноча бісексуальність %

Японки: секрет Омега-3

Омега 3 -це основна і незамінна для життєдіяльності людини жирна кислота. Вона зміцнює імунну, серцево-судинну, і нервову системи, знижує рівень холестерину. До того ж її рекомендують при шкірних захворюваннях (вугри, псоріаз, себорея і екзема).

Але навіть, якщо Ви їм не схильні, Омега 3 вам теж не зашкодить. Вона зробить шкіру більш гладкою і здоровою, а волосся - більш міцними. Найбільше цієї кислоти міститься в рибі. Тому японські дієтологи радять відмовитися від печива і спагетті і замість них мінімум три рази на тиждень їсти рибу. Підійде лосось, тунець, сардини і макрель. Їх можна їсти у відвареному вигляді, готувати на пару або тушкувати, додавши ложку оливкової олії.

А ще японки дуже люблять сиру рибу. Але не поспішайте в суші-бар. Рис не так корисний для фігури, як риба. Тому в суші-барі японки замовляють собі сашимі, салати з морської капусти і рибу, приготовлену на пару або тушковану з овочами. І ніякого копченого вугра!

Англійки: спробуйте агар-агар

Коли англійки хочуть втиснутися в свою улюблену сукню, вони починають посипати все, що їдять порошком білого або жовтого кольору. Що це? - Запитаєте Ви. Це агар-агар! Продукт, отриманий із червоних і бурих водоростей, які ростуть в Білому морі і Тихому океані. Його рекомендують при цукровому діабеті і захворюваннях серця, але, крім того, він стимулює травлення. І найголовніше: ви будете швидше наїдатися і зможете спокійно замовляти порції в середньому на чверть менше звичайних.

 Якщо ж агар-агар Вам зовсім не доведеться за смаком - замініть його на яблуко. Якщо за півгодини до прийому їжі ви з'їсте яблучне пюре або вип'єте яблучний компот, ефект буде таким же. Що міститься в яблуці пектин, як і агар-агар, допомагає менше їсти.

Заразливий приклад австралійок і німкень

Австралійським жінкам добре виглядати допомагає соціальний експеримент. Дівчатам запропонували, в якості перевірки, скоротити на 20% свої коробки для ланчу, і результати не змусили себе чекати. Менша кількість їжі звернулося скинутими кілограмами. А якщо ви не носите з собою коробку з обідом, а їсте в їдальні, просто спробуйте з'їдати чотири п'ятих порції, а 20% залишати на тарілці.

Німецьким дівчатам в боротьбі із зайвою вагою допомагає популярне телевізійне шоу "Харчуємося правильно". Його провідні інспектують холодильники добровольців і пояснюють, які продукти є шкідливо, а які - корисно. У підсумку все населення Німеччини тепер знає, як потрібно правильно харчуватися. І хоча у нас такої передачі поки немає - нам ніхто не заважає чинити так само. Просто продукти потрібно купувати з розумом: солодощі замінюємо на фрукти, макарони - на овочі. І уважно читаємо інформацію на етикетці, щоб з двох аналогічних продуктів вибрати той, в якому менше цукру, вуглеводів і жирів.

Посміхаємося, як бразилійки

«Дієта з гарним настроєм», ця книга Соні Тукандува Філіппі, фахівця з питань харчування Університету Сан-Паоло, стала справжнім хітом літа в Бразилії. Дієтолог радить ставитися до дієти просто і весело. Вона дозволяє їсти майже все, але потроху. І каже, що ні в якому разі не можна нехтувати бананами (вони багаті вітаміном B), рисом і квасолею (вони допомагають організму очищатися), і бразильським горіхом (він містить багато селену, які перешкоджає раку). Крім того Соня радить побільше рухатися і радіти життю. Тоді і ніякі дієти не знадобляться!

Теги: дієта, секрет, настрій, сусідка

Стрункість без ризику

% Наймодніша фітнес-меню: бутерброд з ковбасою, канапе з шинкою, пара сосисок ... Стоп! Це ж самі головні вороги фігури - суцільні зайві кілограми, давно занесені дієтологами в список висококалорійних продуктів. Ось невелике керівництво, в якому ви знайдете базові правило для стрункості вашої фігури. % %
% Статті за темою «Стрункість без ризику» %
Стрункість без ризику
% Стрункість без дієт - поради від Сінді Кроуфорд %
Стрункість без ризику
% Японські секрети молодості і стрункості %
Стрункість без ризику
% Користь хурми для здоров'я, стрункості і краси %
Стрункість без ризику
% Формула стрункості %

1. Їжте три рази на день і дотримуйтеся режиму харчування.

2. Уникайте вуглеводів великої кількості вуглеводів, особливо продуктів з борошна вищого сорту і цукру

3. Не перекушуйте між основнимімі прийомами їжі. Якщо ви зголодніли, поїжте фруктів або сухофруктів або випийте чашку чаю з шматочком хліба з борошна грубого помелу і з джемом без цукру.

4. Уникайте фаст-фуду. У піцерії замовте баклажани з сиром чи помідори з моцарелою.

5. Вживайте молочні продукти: нежирне молоко, сир і йогурти. Відкрийте для себе різноманіття продуктів місцевого виробництва

6. На сніданок їжте хліб з борошна грубого помелу з маленьким шматочком масла. Або мюслі.

7. Не відмовляйтеся повністю від жирів; вибирайте «хороші» жири, які містяться в рибі (оселедці, макрелі, сардинах), оливках, волоських горіхах і соняшниковій олії.

8. Відмовтеся від напоїв, виготовлених промисловим способом. Отримуйте задоволення від їжі. Не думайте, що час, що пішов на приготування смачних страв, витрачено даремно. Кулінарія - це мистецтво. У наші дні бути шеф-кухарем престижніше, ніж програмістом.

Теги: ризику, стрункість

Не їсти після 18 годин? Омани біоритмологія!

% У більшій частині рекомендацій по схудненню присутня сумнівний порада: не харчуйтеся після 18 годин. Чому і хто це озвучив? Більшість людей про це нічого не знає, просто бездумно, з фанатичною вірою виконуючи «рекомендацію». Довелося довго тралити Інтернет, поки я знайшов відповідь на це питання, яке було у всіх однаковий: биоритмологи кажуть, що людина - істота денне ..., біоритмологія нас вчить, що людський організм активний від сходу до заходу сонця .... % %
% Статті по темі «Не їсти після 18 годин? Омани біоритмологія! » %
Не їсти після 18 годин? Омани біоритмологія!
% Дієтичні омани %
Не їсти після 18 годин? Омани біоритмологія!
% Омани про безпліддя %
Не їсти після 18 годин? Омани біоритмологія!
% 10 міфів про схуднення. Кому, що і скільки насправді можна і не можна їсти %
Не їсти після 18 годин? Омани біоритмологія!
% Омани про жіночі таблетках %

У рубриці Дієти: Рибна дієта

Що ж, дана теза цілком справедливий ... по відношенню до людей (в дуже обмеженому сенсі цього поняття), що жили в помірних широтах десятки тисяч років тому. Людина - тварина вельми пристосовується: з появою вогню у нього з'явилися нічні полювання, частина роботи він пересунув на вечірній і нічний час. Людина еволюціонував! У процесі еволюції, з появою і укоріненням в побуті людини нових робіт і ремесел, у нього з'явилися нові групи крові, тоді як раніше була тільки одна. Так чому ж вельмишановні биоритмологи досі прирівнюють нас до стародавніх недолюдей, відмовляючись визнавати те, що тепер існує вже не один тип людей, а декілька, в той числі і нічний?

Стосовно ж «активності організму від сходу до заходу сонця», хочеться їх запитати: а як же живуть жителі країн з жарким кліматом, які сплять частину ночі і частину дня? І, якщо людина «істота денне», то як щодо жителів Півночі, у яких під час полярної ночі сонце не піднімається над горизонтом протягом від 23 діб до півроку? Вони сплять всю полярну ніч або поголовно хворіють через неможливість жити «по денному циклу»?

І чому останній термін, коли можна харчуватися, саме 18 годин? При чому тут сонце? Влітку сонце заходить пізніше, взимку - раніше, тому дана цифра, швидше за все, просто середнє арифметичне для всіх пір року. Чого варті такі «середні цифри», ми можемо повсюдно спостерігати, наприклад, в таблицях розрахунку ідеальної ваги: ​​для людей тонкокостного астенічного типу статури наведений у таблицях ідеальна вага, найчастіше, буде надлишковий, а для ширококостих гиперстеников - недостатній.

Те, що биоритмологи пропонують на доказ своїх доводів («узимку наш організм перебуває в стані сплячки, та й сонце сідає раніше, тому ми набираємо вагу»), не витримує жодної критики. Ось, навскидку, самі звичайні наукові докази, чому взимку ми полнеем, де з теорією і практикою все в порядку:

1. Взимку ми споживаємо менше зелені і вітамінів.
% Авітаміноз + незбалансоване харчування = пригнічення метаболізму.
2. Взимку дуже бліда колірна гама, переважають білий і сірий кольори.
% Депресія.
3. Взимку ми набагато більше часу проводимо в закритих приміщеннях.
% Недолік руху.
4. Взимку ми постійно стикаємося з холодом.
% При холоді організм намагається затримувати жир для захисту від переохолодження (тому серед «моржів» людина зі стрункою фігурою - дуже рідкісне явище).

Головний доказ того, що биоритмологи в цьому плані несуть відверту маячню, полягає в тому, що вони повністю ігнорують поділ людей на типи: «жайворонків» (повністю відповідних ідеалу, описаному біоритмологія), «сов» (у яких період найбільшої активності наступає ввечері- вночі) і «голубів» (легко пристосовуються під будь-який ритм життя). Подивіться - абсолютна більшість методик схуднення ідеально підходять саме «жайворонків»! І на «сов» вони практично ніколи не спрацьовують (або ж спрацьовують зі знаком «мінус»).

Розглянемо день з життя «жайворонка»: Він прокидається о 6 ранку, цілком виспався і відпочив. З самого ранку всі системи його організму включаються на повну потужність, тому він легко (і, часто - із задоволенням або без особливого роздратування) займається фізичними вправами. Снідає з вовчим апетитом, йде на роботу. Днем обідає, приблизно в 18-19 годин вечора вечеряє. О 22 годині він починає «клювати носом», а в 23 засинає.

Після останнього прийому їжі до сну у «жайворонка» проходить 4-5 годин.

Розглянемо день з життя людини- «сови»: Після пробудження вранці (або вдень), незалежно від того, виспався він чи ні (хоча частіше - друге), «сова» не відчуває ніякого підйому душевних і фізичних сил. Його організм ще спить, тому:

а) Заняття фізичними вправами з ранку переносяться їм дуже важко; часто після таких занять людина відчуває себе розбитим і втомленим.

б) Слідуючи логіці більшості методів схуднення, перший прийом їжі повинен бути щільним. У «сови» з ранку майже завжди немає апетиту, але він сумлінно «заправляється» (тому, що «так треба», та й увечері адже вже не співаєш!).
% Результат: непроснувшійся організм буде переробляти їжу мляво (приблизно так само, як якби людина поїла незадовго до сну), тому частина з'їденої їжі буде перетворюватися в жир і складуватися в жирові депо.

Йдемо далі: вдень «сова» часто нормально поїсти не може (робота), і далеко не кожному вдається прийти з роботи додому до 18 годин. Тобто нерідко людина залишається практично без обіду і взагалі без вечері ...

Увечері в організмі «сови» відбувається все те ж, що у «жайворонка» вранці: всі системи організму виходять на межу своїх можливостей, прокидається вовчий голод. Організм вимагає їжі, шлунок виділяє максимум соку ... а їжі немає і не буде!

Нормальний проміжок часу після останнього прийому їжі до сну становить близько 4 годин; у людини- «сови», який лягає спати мінімум в 0 годин, якщо він не поїв після 18, цей проміжок становитьвід 6 годин. А якщо до цього додати практично повна відсутність обіду і вечері, і те, що період «голодування» припав на найактивніший час ... Організм із ще більшою люттю почне мстити людині зайвими кілограмами.

На доказ до цього найпростіший приклад: спробуйте знайти хоча б одну людину, яка змогла схуднути, використовуючи виключно «непітаніе після 18 годин». Зазвичай це цілий комплекс: «не їм після 18, дотримую дієту, займаюся спортом». Промоделюємо ситуацію: людина, різко обмеживши себе в їжі, безумовно, спочатку худне. Але варто йому дожити до вихідних, коли він і більше з'їсть, і менше посувається, як вага починає різко повзти вгору, іноді навіть обганяючи результат до початку схуднення. А якщо припустити зустріч з друзями, свято, дату, вечірку, які обов'язково відбудуться рано чи пізно, то ... Або людина підсилить знущання над собою, вводячи в свій режим «розвантажувальні дні», дієту, фізичні вправи або кине все.

Останній прийом їжі (природно, не важкий, який бажано робити подібним сніданку) повинен бути за 4-5 годин до сну, не більше! Сміливо харчуйтеся після 18годин! Пам'ятайте, що якщо в плані здоров'я різні дієти, відмова від одного прийому їжі, одноденні голодування, розвантажувальні дні часто приносять користь, то в плані схуднення - виключно шкоду.

Дмитро Махно, www.metod-m.com.ua

Теги: посол, годинники, оману