Подорож до Греції

% Наталія Латонова, автор JustLady. % % %
����������� � ������
% Греція - країна, що володіє колосальним культурним та історичною спадщиною, що вважається колискою європейської цивілізації. Блакитне небо, ароматні оливкові дерева, блакитна гладь води, пам'ятники архітектури - все це здатне зачарувати навіть самого вибагливого туриста.
% Статті за темою «Подорож до Греції» %
Подорож до Греції
% Знамениті міста Греції %
Подорож до Греції
% Шопінг тури %
Подорож до Греції
% Топ-7 додатків для подорожей %
Подорож до Греції
% Грецькі острови: збираємося в подорож %

Почніть подорож до Греції з Афін, так ви відразу познайомитеся з історією країни, побачите пам'ятники старовини і численні музеї. Основна частина пам'яток розташована в центральній частині міста, навколо Акрополя, тому можна сміливо вибирати піші прогулянки. Крім того, вуличні ларьки, таверни і сувенірні лавки дозволять повною мірою відчути атмосферу цього чудового міста.

Перлиною Афін вважається храм Парфенон, який проглядається з будь-якої частини міста. Парфенон - класичний зразок величного давньогрецького храму, але в теж час має ряд виняткових особливостей. Храм має вигляд периптера, оточений з трьох боків двох'ярусної колонадою і стоїть на трьох мармурових щаблях.

Не менш цікаві й інші пам'ятники античної архітектури - вежа вітрів, арка Адріана, храм Ніки Аптерос та ін.

Крім Афін, обов'язково відвідайте Дельфи - місто, розташоване на горі Парнас, який є релігійним центром Греції. В античному світі це місто славилося дельфійським оракулом, до якого з'їжджалися паломники з усієї Еллади та її околиць.

Головним храмом в місті є храм Апполона, здалеку привертає до себе увагу. За сприятливих погодних умов можна спостерігати природний феномен: слово, вимовлене тихим голосом, підхоплюється луною і розноситься по всіх околицях. При цьому звук стає все голосніше і голосніше, досягає своєї максимальної точки і потім затихає.

Познайомитися з містом трьох цивілізацій - Римської, Античній і Візантійської, можна в Салоніках. Це місто було не тільки культурним і політичним центром візантійської імперії, а й славився своїм войовничої силою, символом якого вважалася Цитадель. Зараз у місті можна подивитися на збережені середньовічні візантійські стіни, Білу вежу, Тріумфальну арку.

Якщо ви є прихильником активного відпочинку, обов'язково побувайте на острові Корфу. Дискотеки, спортивні заходи, змагання з гольфу - лише невелика частина того, що може запропонувати ця північна частина Греції.

На острові Корфу приємно відпочити і всією сім'єю: оливкові дерева і апельсинові гаї викликають розслаблений стан і почуття умиротворення.

Одним з найпопулярніших островів Греції вважається Крит, розташований в центрі Середземномор'я. Якщо ви любите пляжний відпочинок, цей острів напевно доведеться вам до душі, адже він відрізняється м'яким субтропічним кліматом. З островом пов'язана велика кількість міфів і легенд, і часто дуже важко зрозуміти, що ж є вигадкою, а що правдою.

Теги: подорож, відпочинок

Пам'ятки Великобританії

% Sphejno, автор JustLady. % % %
��������������������� ��������������
% Великобританія - країна дощів і величних середньовічних замків. Англія знаменита великою кількістю архітектурних пам'яток і відомими на весь світ монархами. А її манірна столиця вся суцільно складається з культурних пам'яток: фонтанів і палаців, соборів, парків і музеїв.
% Статті за темою «Пам'ятки Великобританії» %
Пам'ятки Великобританії
% Пам'ятки Лондона: історія і сучасність %
Пам'ятки Великобританії
% Пам'ятки Гластонбері. Слідуючи за Граалем %
Пам'ятки Великобританії
% Пам'ятки Італії %
Пам'ятки Великобританії
% Місця Австралії %
% Стоунхендж%

Вік одного з найдавніших споруд світу налічує вже 6000 років. Стоунхендж, споруджений в IV тисячолітті до н.е., являє собою вертикально поставлені грубо обтесані велетенські брили пісковика посеред поля у вигляді концентричних кіл. Досі достеменно невідомо призначення комплексу. За однією версією це була найдавніша обсерваторія, за іншою - язичницький вівтар.

Адріанов вал

Адріанов або Римський вал - перепона, що простягнулася на 120 км. Подібно Великій Китайській стіні не є локальною пам'яткою. Був побудований в 122 році н.е. як зміцнення, відгороджує захоплені римлянами землі від набігів варварів. Римляни прокладали вздовж стіни дороги, будували склади і арсенали, а надалі зміцнювали і посилювали вал будівництвом фортець.

Віндзорський замок

Найромантичніший замок в світі розташований в 34 км на захід від Лондона. Архітектурний шедевр, побудований в середині XI століття за часів Вільгельма Завойовника, неодноразово піддавався перетворенню і реставрації. Протягом одинадцяти століть є головною заміською резиденцією англійської королівської родини.

Лондонський Тауер

Входить до п'ятірки найвідоміших визначних пам'яток Англії. Фортеця була заснована в 1078 році при короля Вільгельма I. Довгий час Тауер виконував функцію оборонного форту. Пізніше Великий Тауер грав роль в'язниці для аристократів. У наступні століття призначення замку змінювалося від зоопарку до арсеналу. В даний час Лондонський Тауер - історичний музей і збройна палата.

Вестмінстерське абатство

Саме так традиційно називається Церква Святого Петра. Датою заснування абатства можна вважати 1245. Будівля виконана в строгому готичному стилі і являє собою яскравий приклад середньовічної архітектури. Воно примітно ще тим, що саме тут протягом століть проводилася коронація британських монархів.

Біг-Бен

Біг-Бен назву Тринадцятитонну дзвони, найбільшого з шести дзвонів, розташованого в годинній вежі. Сама вежа носить назву цього дзвони і є частиною Вестмінстерського палацового комплексу. З моменту його споруди є не тільки символом Лондона, але й символом Великобританії.

Лондонський парламент

Ще одна частина Вестмінстерського палацу носить назву Британський Парламент. У будівлі Парламенту приймаються найважливіші закони Сполученого королівства. Сам парламент складається з двох палат (Палата Лордів і Палата Громад), під головуванням англійського монарха. Всі історичні пам'ятки комплексу гармонійно поєднуються один з одним по стилю і зовнішньому вигляду.

Королівський павільйон

Приголомшливий своєю красою і формами палац, виконаний в індійському стилі, був збудований в період колонізації. Він кардинально відрізняється від звичних готичних веж, замків і фортець, розкиданих по всій Великобританії.

Мінстерскій Собор

Мінстерскій або Йоркський собор - один з найбільших і найкрасивіших храмів Середньовіччя був заснований в 1220 році. Розташований у місті Йорк і може по праву вважатися гордістю Англіканської Церкви і одним з найважливіших архітектурних пам'яток Англії.

Замок Бодіам

Чудовий середньовічний замок XIV століття, оточений з усіх боків ровом, наповненим водою. Це приголомшливий уяву суворої красою і таємничістю шедевр середньовічної Англії. З середини XIX століття став місцем туристичного паломництва для людей, почитали середньовічну архітектуру.

Теги: англия, пам'ятник, великобританія, королівство, пам'ятка

Пам'ятки Кемера

% Катерина Ананьєва, автор JustLady. % % %
��������������������� ������
% Відпочинок у Туреччині продовжує залишатися найпопулярнішим місцем для проведення повноцінного відпочинку на Середземному морі. Кемер є саме тим місцем, яке ввібрало в себе найкрасивіші природні панорами, що поєднують всю пишноту Таврських гір і узбережжя моря. Місто-курорт потопає в прекрасних пейзажах з безлічі невеликих гаваней і пухнастих соснових лісів.
% Статті за темою «Пам'ятки Кемера» %
Пам'ятки Кемера
% Пам'ятки Італії %
Пам'ятки Кемера
% Пам'ятки Чорногорії: краще один раз побачити %
Пам'ятки Кемера
% Місця Австралії %
Пам'ятки Кемера
% Пам'ятки Новій Зеландії %
% Особливою привабливістю і красою курортної зони Кемера володіють навколишні села з назвами Чамьюва, Текірова, Гейнюк і Чіралі, а також бухта Андрасан, яка особливо виділяється з усіх заток. Дані природні об'єкти містять у собі безліч цікавих пам'яток і все це для людей, які мріють побувати поблизу скарбів незайманої природи.%

Чіралі можна сміливо назвати прихованим раєм в околицях Кемера, який представляє з себе провінційну село, розташовану на узбережжі моря далеко від галасливих готелів і високих бетонних конструкцій. Пляж Чіралі має колір слонової кістки і тягнеться на тисячі кілометрів. Якщо уважно придивитися до камінцях, можна побачити, що вони все різнокольорові: зелені, жовті, лілові, блакитні, чорні і білі. М'який клімат дозволяє відпочивати на пляжі навіть взимку, насолоджуючись фарбами Середземного моря і шумом хвиль.

Чіралі від решти світу відокремлюють гори, порослі соснами. А схили мають жовто-червонуватий відтінок через великий вміст заліза в гірських породах. Між морем і горами простягається рівнина, на якій ростуть лимони та апельсини, сандалові дерева і величні сосни, а також гранати. Коли б ви не опинилися в Чіралі, ви будете зачаровані спокоєм і красою цього куточка.

Відпочинок в Кемері неодмінно подарує вам можливість побачити природне явище. Химера, або по-іншому «Палаюча гора» - вогняні спалахи на схилах гори, яка розташована в декількох кілометрах від Олимпоса. Саме по великих мовам полум'я, які вистрілюють високо в небеса, в античні часи рибалки і моряки орієнтувалися в місцевості. Правда вогонь вже не такий сильний, але як і раніше вважається унікальним явищем природи, яке відбувається через просочування газу на поверхню землі.

Недалеко від Кемера можна відвідати руїни античного міста Олімп, який був заснований в третьому столітті до нашої ери і служив в якості притулку у піратів. Вже пройшло багато століть після того, як землетрус повністю зруйнував місто, але тут збереглися базиліки і руїни бань, а також саркофаги і численні пам'ятники.

Між Кемером і Анталией розташована рівнина Гейнюк, яка відома своїми апельсиновими і гранатовими садами, а низовини її покриті екзотичною рослинністю: пальмами, кактусами та олеандрами. Рівнина оточена величними і красивими горами Бедаглари, де бере початок гірська річка, що створює хитромудрі ансамблі скель і ущелин на своєму шляху. Каньйон річки - унікальний пам'ятник природи, який манить до себе велику кількість туристів з усього світу.

Прямо за портом, на одній з околиць Кемера розташовується парковий комплекс під назвою «Місячне сяйво». Це, мабуть, одне з кращих місць для відпочинку і прогулянок. Парк розкинувся на цілих 55 тисяч квадратних метрів, вражає відпочиваючих різноманітністю та кількістю місць для проведення дозвілля. Любителі активного відпочинку можуть під наглядом досвідчених інструкторів зайнятися водними видами спорту: віндсерфінг, водні лижі, параглейдінг, взяти напрокат катамаран, моторний човен або каное.

Школа підводного плавання дозволить всім бажаючим зануритися з головою у світ морської фауни. Для любителів тенісу працюють спеціальні корти, існує також майданчик для міні-гольфу. На території парку розміщені басейни для дітей і дорослих з водяними гірками, є міні-клуб, де працюють аніматори, там ви зможете залишити на час дітей без побоювань.

Окремий пункт розважальної програми - відвідування місцевого дельфінарію. Два дельфіна і морський лев, які виступають тут два рази на день, подарують вам і вашим малюкам відмінний настрій і заряд бадьорості на весь день. Крім того, тут можна поплавати з тваринами і сфотографуватися з ними, а також поспостерігати через прозорі стінки басейну. Загалом, відпочинок в Кемері подарує вам незабутні враження, і ви захочете повернутися сюди знову і знову.

Теги: відпочинок, пам'ятник, культура, пам'ятка, кемер