Мертве море: цілющі властивості і лікування

% Віра Яковлева, автор JustLady. % % %
������� ����: �������� �������� � �������
% П'ять мільйонів років тому на території сучасного Ізраїлю і Йорданії стався зсув тектонічних плит. Результатом стало утворене в низині безстічне озеро, назване через свої розміри морем. Найбільш популярна назва цього унікального моря - Мертве, оскільки через вміст у воді 42% солей в ньому не живе жоден живий організм. Однак багатьом Мертве море відоме як Солоне, що теж не суперечить істині: солей в ньому, наприклад, в 40 разів більше, ніж в Балтійському морі.
% Статті за темою «Мертве море: цілющі властивості і лікування» %
Мертве море: цілющі властивості і лікування
% Мертве море: цілющі властивості і лікування %
Мертве море: цілющі властивості і лікування
% Живительная сила Мертвого Моря %
Мертве море: цілющі властивості і лікування
% Аромамасла і їх цілющі властивості %
Мертве море: цілющі властивості і лікування
% Цілющі властивості вівса %

Цілющі властивості незвичайного моря, в якому неможливо потонути (вода виштовхує на поверхню), але можна серйозно пошкодити очі (їх роз'їсть сіль), відкрили ще стародавні римляни і іудеї. Вони будували на берегах водо- і грязелікарні, які користувалися великим попитом у людей, схильних шкірних хвороб. Сучасна медицина і косметологія теж віддає належне цьому безцінному природного джерела краси і здоров'я. На Мертве море рекомендується їхати тим, у кого проблеми з імунною, травної та нервової системою, порушення опорно-рухового апарату, захворювання жіночих статевих органів, артрити, ревматизм або просто стресовий стан. Чудодійним засобом і останнім шансом на одужання вважають Мертве море ті, хто схильний шкірних хвороб, таким як псоріаз, екземи, алергічні реакції, сильна вугрі @. @

Що ж робить Мертве море ідеальним бальнеологічним курортом? По-перше, надзвичайно високий вміст натуральних солей з унікальним складом. У них є все, що необхідно для оздоровлення нашого організму: залізо, кальцій, літій, марганець, бром @. @ Достаток магнію робить солі Мертвого моря незамінними для тих, у кого проблеми з кишечником або нервовою системою, а калій допомагає поліпшити роботу м'язової системи . Окремими пунктами в переліку достоїнств Мертвого моря коштують йод, відповідальний за гормональний баланс, і сірка, присутність якої в шкірі людини просто необхідно. До слова, велику кількість йоду міститься не тільки в солі, але і в грязі Мертвого моря, яка застосовується в медичних і косметичних цілях як обгортань і масок.

Незважаючи на велику кількість косметичних ліній, що пропонують сьогодні "море в пляшечці", тобто солі і бруду в фабричній упаковці, медики все ж радять при певних хворобах їхати на Мертве море особисто. Причина - в цілющому морському повітрі, сухому і не містить домішки шкідливих речовин, що призводять до алергічних реакцій. Це повітря теж використовується як частина терапії, особливо для тих, у кого проблеми з органами дихання.

Перед тим, як відправитися на Мертве море на лікування, необхідно отримати консультацію лікаря. На жаль, для деяких подібний вид відпочинку залишається під забороною. Так, в Мертве море не можна заходити тим, у кого виявлена ​​гіпертонія, діабет, анемія, туберкульоз. Якщо хронічні захворювання у вас відсутні, але в момент відвідування Мертвого моря у вас висока температура, також утримайтеся від купання. І пам'ятайте: заходити в Мертве море потрібно дуже обережно, намагаючись, щоб важка сольова вода ні в якому разі не потрапила на обличчя і тим більше в очі.

Теги: псоріаз, мор, сіль, властивість, лікування

Йорданія: відпочинок і туризм

% Оксана Климова, автор JustLady. % % %
��������: ����� � ������
% Навіть найвибагливіший турист буде зачарований Йорданією. Тут можна знайти і величні пам'ятники стародавньої історії, і сучасні курорти з кришталевими пляжами, і лікувально-реабілітаційні центри на північному березі Мертвого моря.
% Статті за темою «Йорданія: відпочинок і туризм» %
Йорданія: відпочинок і туризм
% Подорож по арабському Сходу: Йорданія %
Йорданія: відпочинок і туризм
% Час подорожей: Йорданія %
Йорданія: відпочинок і туризм
% Джераш - стародавнє місто Йорданії: історія та пам'ятки %
Йорданія: відпочинок і туризм
% Місто Петра - пам'ятка Йорданії %

У Йорданії, здається, все унікальне. Слідство це того факту, що, з одного боку, це древня країна, а з іншого - молоде розвивається держава, достеменно нікому невідомо. Не варто турбуватися про напружену політичну обстановку в сусідніх з Йорданією країнах, туристам тут завжди раді і готові прийняти із справжнім східним привітністю.
% Земля Йорданії зберігає в собі безліч історичних і культурних пам'яток. Саме тут був хрещений Ісус Христос, тут побачив Землю Обітовану Мойсей після довгого походу, тут же він був похований після смерті.
% Не вистачить і життя, щоб побачити і дізнатися всі визначні пам'ятки Йорданії. Багато міст стерті з лиця землі, багато хто тепер покинуті людьми. Столиця держави - Амман, відносно молоде місто, однак, люди в ньому живуть вже більше 10 тис.років. На його місці колись була антична Філадельфія, з часом просто зникла під натиском часу.
% В 33 км від столиці знаходиться древнє місто Мадаба, інакше званий ще «місто мозаїк». Тут можна знайти знамениту мозаїчну карту Святої Землі і кілька уцілілих мозаїчних підлог і панно.
% Говорячи про Йорданії, не можна не згадати сьоме чудо світла - місто Петра, в якому можна знайти більше 800 висічених в скелях споруд - храми, гробниці, усипальниці, водні канали, культові споруди, амфітеатр і навіть лазні. Все це вручну було висічено в скелях дивного рожевого кольору. До речі, цей рожевий пісок можна привезти додому як сувенір, на цьому спеціалізуються численні сувенірні лавки тут і там в містах Йорданії.
% Чи знаєте ви, що спільного у Місяця і Йорданії? Це Ваді Рим, справжній унікальний куточок природи, де рожеві піски і чорні скелі утворюють химерні, космічні пейзажі. Здається, що тут не ступала нога людини, тільки вітер про щось співає ось уже кілька тисячоліть. Нічне небо опускається над цією пустелею зовсім низько: величезні зірки уважно вдивляються в рідкісних подорожніх, відпочиваючих у бедуїнського шатра.
% Відпочивати в Йорданії можна цілий рік, середземноморський клімат дозволяє це. Найхолодніший місяць - січень, середня температура вдень + 17-25 ° С, а температура води в Акабского затоці, що на півдні країни, навіть взимку не опускається нижче + 22 ° С. Не дивно, що деякі види риб і коралів зустрічаються тільки тут. А розглянути їх детально можна з численними інструкторами при дайвінг-центрах, яких завжди в достатній кількості на будь-якому пляжі.
% Йорданську кухню можна сміливо віднести до пам'яток: це ніби і традиційна арабська кухня, але щедро «розбавлена» власними рисами. Їжа тут не такою гострою, як в інших східних країнах, як приправа рясно використовується м'ята і різні трави. Обов'язково спробуйте традиційний протертий горох із зеленню - «фаляфель», баклажановие пасту «маккабель» і, звичайно, коржі «кмаж». Вивчайте, порції по-східному величезні, забудьте про дієту на час перебування в Йорданії. Відмова від запропонованого блюда або чашечки улюбленого йорданцями кави - образа для поважаючого себе господаря, що приймає гостей.
% Йорданія по праву називається східним раєм для ласунів. Чого тут тільки немає: печива з кунжутом, пахлава з фісташками, «канафа» з сиром, пиріжки з начинкою, десерти з гуави, чудове морозиво, зацукровані фрукти і багато, багато іншого.
% Спогади про Йорданії збережуться на все життя, як спогади про подорож у дивовижний східний світ, повний привітності та історії.

Теги: відпочинок, туризм