Лондон - закони великого міста

% Sun-be, автор JustLady. % % %
������ - ������ �������� ������
% Коли вперше опиняєшся в Лондоні, можна виявити, що все не зовсім так, як очікувалося - щось набагато краще, а щось не зовсім. Звичайно, в перші дні вам буде не вистачати своїх друзів і рідних і буде потрібно час, щоб освоїтися в чужій країні. Труднощі з розмовною мовою, як правило, один з факторів, але й інші речі можуть стати причиною розладу. Постарайтеся легко пристосуватися до нових правил, і не впадайте у відчай, якщо щось не виходить.
% Статті по темі «Лондон - закони великого міста» %
Лондон - закони великого міста
% Лондон - місто-сузір'я %
Лондон - закони великого міста
% Кім Кеттролл: Зірка у великому місті %
Лондон - закони великого міста
% Найкрасивіші міста світу %
Лондон - закони великого міста
% Шопінг. Вибираємо ... місто! %

У громадському транспорті не дивіться на інших пасажирів. Краще вивчайте рекламу або власні черевики. Не розмовляйте занадто голосно. При підйомі на ескалаторі стійте зліва. Під час поїздки не варто починати бесіду з іншими пасажирами. Якщо ви все-таки задивилися на когось, і людина це побачив, злегка посміхніться і відразу ж переведіть погляд в іншу сторону. Переглядатися з іншими пасажирами в транспорті можна, якщо поїзд запізнюється або якщо трапилася інша непередбачена ситуація.

У магазинах ніколи не лізьте позачергово. Це вважається дуже поганим тоном. При покупці обов'язково подякуйте продавця. Не забувайте вибачатися, якщо випадково когось штовхнули або хтось штовхнув вас.

Коли гуляєте невеликою компанією на вулиці, ніколи не розтягуйтеся в шеренгу. Це займе весь тротуар та іншим громадянам ніде буде пройти. Використовуйте лише послуги таксі, які мають ліцензію і офіційні муніципальні номерні знаки ззаду. Якщо хочете перейти дорогу, перш подивіться в обидві сторони, не забувайте, що автомобільний рух в Англії відбувається по лівій стороні.

Якщо в поїздці на автобусі або метро читаєте газету, то в кінці не викидайте її, а покладіть на сидіння, нехай читають інші. Це значно зменшує кількість сміття, а лондонці дуже піклуються про екологічну обстановку в країні. З цієї ж причини не можна викидати сміття на вулиці, це є дуже грубим порушенням.

Під час екскурсій в музеях або картинних галереях не розмовляйте по мобільному телефону. Найкраще при вході вимкнути його або поставити на безшумний режим.

Якщо вам пощастило опинитися за одним столом із справжнім англійцем, в розмові з ним уникаєте теми грошей, особистому житті і, природно, Ірландії, так як відношення британців до даних дискусіям дуже неоднозначно і може виникнути невдоволення.

Теги: англия, відпочинок, місто, поїздка, поведінка, лондон

Як визначити надійність агентства подорожей

% Diana74, автор JustLady. % % %
��� ���������� ���������� ��������� �����������
% Стовідсоткової гарантії, що відпочинок буде безпроблемним і приємним, зрозуміло, не дасть жодне агентство подорожей. Адже якість відпочинку, крім усього іншого, залежить також і від транспортних послуг, і від погодних умов, і від приймаючої сторони. Однак існує кілька правил, завдяки яким можна вибрати турфірму, здатну звести до мінімуму пов'язані з відпочинком і поїздкою можливі неприємності і гарантувати клієнтові отримання максимального задоволення від подорожі.
% Статті за темою «Як визначити надійність агентства подорожей» %
Як визначити надійність агентства подорожей
% Вхідні двері - стиль або надійність? %
Як визначити надійність агентства подорожей
% Як визначити складність роботи %
Як визначити надійність агентства подорожей
% Всі про засоби жіночої контрацепції %
Як визначити надійність агентства подорожей
% Весілля на Мальдівах %
% Визначившись з місцем відпочинку, слід вибирати агентство подорожей, яке спеціалізується на відпочинку саме в тому напрямку, який ви обрали. Про варіанти відпочинку і пропозиції можна дізнатися, проконсультувавшись з менеджером, або з реклами.%

Дуже важливо реально зіставляти запропоновані послуги і ціни. Відпочинок в п'ятизірковому готелі не може обходитися за тією ж ціною, що і в дешевому готелі. Тому ретельно обговорюйте деталі і всі ваші запитання при укладенні договору. Отримати реальну картину про обраний агентстві подорожей можна, якщо звернутися в кілька різних турагенств, адже все пізнається в порівнянні.

Обов'язково потрібно ретельно прочитати договір при його підписанні і, якщо це необхідно, внести в нього деякі пункти, що цікавлять вас, з пам'ятки про договір.

У разі першого досвіду роботи з даними турагенством слід перевірити, чи є у них Ліцензія на міжнародний туризм, Свідоцтво про реєстрацію фірми і Сертифікат відповідності. У всіх цих документах назва агентства та його реквізити обов'язково повинні збігатися. Ці дані повинні бути доступними для клієнтів.

Гарантів того, що турфірмою відпрацьовано вибраний вами напрямок, повинні бути рекламні проспекти, пам'ятки, буклети та брошури з готелів і від компаній-партнерів.

Не потрібно боятися здатися необізнаним, адже вичерпна інформація, отримана про майбутню поїздку, гарантовано позбавить туриста від серйозних проблем і дрібних неприємностей. Дізнайтеся і збережіть собі всі контактні телефони, необхідні для поводження з виниклими проблемами. Співробітники надійного агентства не вважатимуть свого клієнта невігласом, якщо він здасть пару зайвих питань, і забезпечать його повної цікавою інформацією.

Підтвердженням придбання туру є туристична путівка і договір. Тому необхідно вимагати видачу цих документів відразу після того, як буде внесена оплата, і ніколи ні в якому разі не можна погоджуватися на відстрочку видачі документів.

Якщо ж неприємностей минути все ж не вдалося, слід звернутися за допомогою до професіоналом. Не можна дозволяти ошукати себе ще раз.

Теги: подорож, путівка, надійність, тур, придбання

З Тайланда з любов'ю

% Озерова Юлія, автор JustLady. % % %
�� �������� � �������
% Тайланд - країна тисячі посмішок, так її називають люди, що побували в тих краях хоча б одного разу. Всі вони забирають із собою море чудових вражень, а також бажання повернутися туди знову. Відпочити в Таїланді можна і взимку, і влітку, природа екзотична і красива. Вихід до кількох морів, доброзичливі люди, хороші готелі, недорогі ціни - все це приваблює сюди туристів, які дійсно вміють вибрати гарне місце для відпочинку.
% Статті за темою «З Таїланду з любов'ю» %
З Тайланда з любов'ю
% Лікувальна косметика з Таїланду %
З Тайланда з любов'ю
% Відпочинок в Таїланді: їдемо за здоров'ям і красою %
З Тайланда з любов'ю
% Що купити в Таїланді: екзотичний шопінг %
З Тайланда з любов'ю
% Що подивитися в Таїланді %

У Таїланді кожна людина знайде для себе те, що йому необхідно, щоб добре відпочити. Можна цілими днями валятися на пляжі, під ласкавим тропічним сонцем, час від часу занурюючись в хвилі теплого й спокійного океану, а можна витратити весь час на активні види спорту. Віндсерфінг, дайвінг, водні лижі та багато іншого - в цій країні збираються всі любителі активного відпочинку. Екзотична країна, де є пальми, білий дрібний пісок і блакитні води - все, як на картинці в фантазіях, коли мова заходить про райських місцях.

Крім іншого, Тайланд це древня країна, культура якої буде дуже цікава всім, хто вирішить відвідати її. Величезна кількість пам'яток, ритуали корінних народів, їх промисли - все це можна побачити своїми очима.

Спогади мандрівників про Таїланді завжди наповнені теплотою. Найбільш популярні серед відпочиваючих три місця: Паттайя, острів Самуї і острів Пхукет.

Паттайю нерідко називають азіатській рівьерой. Це місце знаходиться зовсім недалеко від Бангкока - столиці Таїланду, тому тут воліють відпочивати не лише гості з різних країн, але також і місцеве населення, забезпечене грошима. Всілякі види активного відпочинку, відмінні пляжі і готелі - все це чекає гостей на Паттаї. Життя і веселощі в цьому місці не завмирає ні на годину, постійно відбуваються свята і вечірки, можна знайти місце, в якому вам сподобається, і там повеселитися від душі. Безліч клубів, барів і дискотек роблять Паттайї привабливим місцем для тих, хто любить розваги. З цього місця можна взяти тури або екскурсії по всьому Тайланду. Кухня Паттайї також відома на весь світ своєю різноманітністю, великою кількістю дуже смачних морепродуктів і свіжих фруктів.

Самуї - це острів, який тримав перше місце за відвідуваністю туристами в минулому, але сьогодні у нього з'явилися гідні конкуренти, наприклад, острів Пхукет. На Самуї можна знайти незайману людиною тропічну природу, відокремлені пляжі, а також трохи тиші і спокою. Це місце, дуже доступне з транспортною точки зору, перебуває у своєму власному повільному ритмі життя, на який не впливає так близько розташована цивілізація. На Самуї є аеропорт, він віддалений від Бангкока на 560км. Гість сам може вибрати, де йому жити: в першокласному готелі або простому і недорогому бунгало на березі моря.

Острів Пхукет займає перше місце за розмірами серед інших частин Таїланду. Це провінція, що має самостійний статус у складі своєї країни. На Пхукет легко дістатися на літаку, є можливість проїхати по автодорозі, для якої спеціально зведена дамба. Острів відомий своїми найдавнішими пам'ятками архітектури, дивовижними народними святами і промислами, а також прекрасними чистими пляжами. Це місце особливо любимо дайверами з усього світу.

Теги: любов, Паттайя, Пхукет, Самуї