Карта пам'яток Греції

% Sphejno, автор JustLady. % % %
����� ���������������������� ������
% Прекрасна країна з древньою культурою і настільки ж давньою історією розкинулася на півдні балканського півострова. Ця держава в глибоку давнину поклонялось цілого сонму язичницьких богів, на честь яких зводили прекрасні палаци та храми. А за часів Римської Імперії країна повністю прийняла християнство.
% Статті за темою «Карта пам'яток Греції» %
Карта пам'яток Греції
% Карта пам'яток Криму %
Карта пам'яток Греції
% Карта пам'яток: подорож по Криму %
Карта пам'яток Греції
% Відпочинок в Греції %
Карта пам'яток Греції
% Пам'ятки Італії %
% Одна з головних визначних пам'яток Греції - Парфенон в афінському Акрополі. Чудовий храм, присвячений Афіні, однією з найбільш шанованих богинь Стародавньої Греції. Він був побудований приблизно в 450 році до н.е. на місці більш ранньої споруди, того ж призначення. По всьому периметру храму височіють мармурові колони, прикрашені поздовжніми жолобками. Збереглися фронтон і карниз цієї доричній будівлі, виконані також з мармуру.%

Не менш цікавий Кноський палац на острові Крит, цим стародавнім руїн більше 3000 років. Палац був знищений землетрусом, відновлений і через кілька століть загинув у вогні пожежі. Чудовий пам'ятник мінойської культури, первісний вигляд якого з року в рік археологи по крупицях намагаються відтворити, і дещо їм вдається. Згідно давньогрецького міфу недалеко від цього місця знаходився лабіринт Мінотавра.

Поблизу Афін розташовані залишки стародавнього міста Коринф. Найбільш значними пам'ятками цього місця вважаються Римські лазні, храм, присвячений богу Аполлону, і Акрокорінф - залишки стародавньої фортеці з частиною стін.

З античних споруд, пам'яток дохристиянської доби, можна ще відвідати залишки стародавньої Олімпії і Спарти, Дельфи і руїни стародавнього міста Тиринф, храм бога Аполлона в Бассах, стіни Гексаміліона та інші руїни, яких в Греції безліч.

Є в Греції та цікаві архітектурні пам'ятники епохи середньовіччя: Палео Фруріо - фортеця, побудована в VIII столітті, Фортецца - фортеця 1540, залишки венеціанської фортеці Франгокастелло і старовинна фортеця Кулес на березі моря, колись охороняла місто Іракліон.

Християнські споруди Греції - це численні базиліки та монастирі. Однією з найцікавіших пам'яток є печера Апокаліпсису - природне утворення, де за переказами Іоанна Богослова було одкровення про останні дні світу. Інший християнською святинею, до якої щороку з'їжджаються паломники з усього світу - гора Афон.

Теги: карт, храм, греція, афон, пам'ятка, акрополь, аполлон

Новорічна подорож в Амстердам

% Озерова Юлія, автор JustLady. % % %
���������� ����������� � ���������
% Якщо ви ще не вирішили, де провести новорічні свята, але твердо мають намір в цей час не нудьгувати, а віддатися несамовито веселитися, то Амстердам чекає на вас! У цей гарне місто з цікавими традиціями на свята з'їжджаються люди з усього світу, щоб веселитися, де-де, а вже там нудьгувати не доведеться в будь-якому випадку.
% Статті за темою «Новорічна подорож в Амстердам» %
Новорічна подорож в Амстердам
% Прямо в мрію: Амстердам %
Новорічна подорож в Амстердам
% Незабутня подорож в Амстердам %
Новорічна подорож в Амстердам
% Новий рік за кордоном: поїздка в Амстердам %
Новорічна подорож в Амстердам
% Пам'ятки Амстердама %
% Голландія - країна, в яку відзначати Новий рік їдуть багато європейців. В даний час ця традиція стає популярна і в Росії. Все більше співвітчизників вирішують оцінити переваги новорічної подорожі в Амстердам. Всі готелі та мотелі чекають в цей час особливо велика кількість постояльців, але якість сервісу від цього анітрохи не погіршується. Скрізь вам будуть раді.%

Голландського Діда Мороза звуть Синтер Клаас, також його називають Керстманн. Він прибуває в Амстердам, оточений своїми помічниками, маленькими негренятами, а потім слід в інші місця, по дорозі обдаровуючи дітей. Разом з Сінтерклаасом приїжджає Чорний Петер. Всі діти впевнені, що Петер отшлепает кожного, хто був неслухняним і погано поводився протягом року.

Самі голландці вважають Новий рік сімейним святом. Вони запрошують близьких друзів і родичів, вважаючи за краще святкувати всім разом, деякі проводять новорічну ніч у вузькому сімейному колі. Але численні ресторани та паби Амстердама теж не пустують - у кожному з них вас чекає цікава розважальна програма і яке-небудь особливе частування, приготоване спеціально. Всі розважальні заклади працюють до самого ранку. Коли годинник б'є північ, починаються приголомшливі грандіозні феєрверки та салюти. Дзвони Ратуші дзвонять, сповіщаючи настання Нового року.

Традиційне новорічне частування, яке потрібно оцінити кожному гостю Амстердама, це печиво і вафлі, іноді їх роблять у формі різдвяного вінка, різних тварин. Також обов'язково варто скуштувати напій «слем», приготований з чаю, молока і прянощів. Це гаряче бадьорить частування, яке надовго запам'ятовується.

Обов'язково прогуляйтеся по старовинних вуличках Амстердама, поєднуючи розважальний туризм з пізнавальним. Це красиве місто, яке зачарує вас своїм особливим виглядом. Характерна особливість столиці Голландії - фотогенічність. Фотографуйте вулиці і будиночки цього міста, один одного на тлі визначних пам'яток, і можете бути практично впевнені, що отримаєте чудові фотознімки.

Амстердам - ​​місто, де можна провести найгаласливіший Новий рік в Європі. Тут панує нестримні веселощі, недарма голландська столиця відома на весь світ своїми ліберальними вдачами. Музиканти грають прямо на вулицях, на площах влаштовують всілякі шоу.

Теги: рік, подорож, поїздка, Голландія, Амстердам

Цікаві Амстердама

% Ірина Філіна, автор JustLady. % % %
��������������������� ����������
% Амстердам - ​​столиця Нідерландів, місто контрастів і спокус. Він стоїть на річці Амстел, причому в буквальному сенсі. Левова частка будівель цього міста стоїть на палях, вбитих в хиткий мулистий грунт. Його архітектурний стиль еклектичний: тут і старовинні «пряникові» будівлі, і сучасні багатоповерхові споруди, пофарбовані в різні кольори веселки. Однак язик не повертається назвати все це несмаком і мішаниною - в цьому місті все гармонійно. Але не тільки це приваблює в його стіни мільйони туристів. Амстердам манить в першу чергу своєю свободою.
% Статті за темою «Пам'ятки Амстердама» %
Цікаві Амстердама
% Прямо в мрію: Амстердам %
Цікаві Амстердама
% Новорічна подорож в Амстердам %
Цікаві Амстердама
% Новий рік за кордоном: поїздка в Амстердам %
Цікаві Амстердама
% Незабутня подорож в Амстердам %
% Амстердам - ​​від одного цього слова віє духом свободи, запахом тюльпанів, сиру, пива та конопель. Визначити мету своєї поїздки - така першорядне завдання туриста, який опинився в цьому місті. Справа в тому, що голландська столиця багатолика, хоч і невелика, і оглянути всі її цікаві місця - завдання не з простих. Від центру міста до головних визначних пам'яток можна досить швидко дістатися пішки, і це, мабуть, самий оптимальний спосіб пересування по Амстердаму.%

Почати подорож слід з площі Дам, яка є «серцем і пульсом» міста. На ній завжди багатолюдно. У порівнянні з вузенькими вуличками міста вона здається незвичайною просторою. Її центральною спорудою є Королівський палац, який можна назвати одним з головних архітектурних надмірностей всій Голландії. Це велична будівля тримається майже на 14 тисячах паль! Палац виконаний у неокласичному стилі, його фасад прикрашає значна фігура Атласу, на плечах якого піднята наша планета. На куполі будівлі знаходиться флюгер у вигляді морського судна - символу Нідерландів.

На заході площі розташований Музей воскових фігур мадам Тюссо, експозиція якого постійно збільшується. Серед гостей Амстердама він користується популярністю: де ще випаде можливість поставити ріжки самому Бушу або укласти в свої обійми Анджеліну Джолі.

Недалеко від площі Дам знаходиться легендарна вулиця Червоних Ліхтарів. Насправді, це зовсім не вулиця, а цілий район. Всі амстердамські дороги ведуть в цей невеликий квартал, затиснутий двома площами - Дам і Ньівмаркт. Тут буквально за кожним кутом чекає пригода, часом не дуже приємне, тому краще відвідувати цей район днем.

Його головною «пам'яткою» є напівоголені жриці кохання, позують в освітлених червоно-фіолетовим неоном вітринах. Цей настільки пікантний куточок користується великою популярністю серед туристів. І в цьому немає нічого дивного, адже бути в Амстердамі і не пройтися по району Червоних Ліхтарів, можна вважати злочином. Легалізований порок, перетворений на справжній туристичний атракціон - де ще можна побачити щось подібне? У цьому кварталі розташовано чимало специфічних музеїв, серед яких Музей татуювань, Музей гашишу і Музей еротики.

У двох кроках від вулиці Червоних Ліхтарів знаходиться Стара церква. Її готична восьмикутна дзвіниця служила свого часу орієнтиром для моряків, підпливають до берегів Амстердама. Місцеві жителі настільки толерантно до всього ставляться, що їх абсолютно не бентежать напівоголені красуні, яких можна зустріти на виході з цієї церкви після недільної меси.

Вонделпарк - ще одна місцева визначна пам'ятка і найбільший парк міста. Тут можна зробити променад по звивистих провулках, помилуватися мальовничим ставком, відвідати розарій, покататися на велосипеді і навіть полежати на траві.

Заудеркерк - перша церква міста, побудована для протестантів. Її можна, без жодного сумніву, зарахувати до архітектурних вишукувань Амстердама. У церкві знаходиться великий виставковий зал, а з 70-метрової дзвіниці відкривається шикарна панорама міста. Чіткість і стрункість його ліній, ніби збудованих по лінійці рукою невідомого майстра, вражає уяву.

Любителям живопису припаде до смаку екскурсія в Музей Ван Гога, де знаходиться найбільша колекція творів цього експресіоніста 19 сторіччя. В Національному Музеї Амстердама можна побачити полотна голландських живописців 15-17 століть. У його стінах також знаходиться колекція знаменитого дельфтського порцеляни.

Особливої ​​уваги заслуговує Гомомонумент - це меморіал в центрі міста, зведений у пам'ять про лесбіянок і гомосексуалістів, які піддалися гонінню через їхню сексуальну орієнтацію. Він являє собою абстракцію, що складається з трьох гранітних трикутників рожевого кольору.

Амстердам поцяткований численними каналами і мостами, які теж можна вважати місцевими пам'ятками. Завдяки їм, місто часто називають «Північною Венецією». Неодмінно варто побачити Амстердам з води, зробивши екскурсію на катері по одному з його каналів.

Теги: музей, тур, столиця, пам'ятка, амстердам