Персона: Кейт Бланшетт

% Marusia1221, автор JustLady. % % %
�������: ���� ��������
% Австралійська актриса, успішно знімається в кіно і блискуче виступає на сцені театру, давно довела, що може зіграти будь-яку роль. Талантом цю жінку небеса наділили з лишком, до того ж подарувавши їй незвичайну зовнішність і сильний характер.%
% Статті за темою «Персона: Кейт Бланшетт» %
Персона: Кейт Бланшетт
% Кейт Бланшетт: Слава Єлизавети %
Персона: Кейт Бланшетт
% Біографія зірки: Кейт Бланшет %
Персона: Кейт Бланшетт
% Кейт Мосс - ікона стилю %
Персона: Кейт Бланшетт
% Кейт Мосс і її коштовності %

Як і багато великі актори театру і кіно, Кейт Бланшетт ні як не планувала ставати знаменитою на весь світ. Її життя не можна назвати легкою. Коли Кейт було десять, серцевий напад забрав на той світ її батька, і турбота про неї та її брата з сестрою лягли на плечі абсолютно не готовою до такого повороту матері, яка на той момент була простим шкільним учителем. Акторський талант Кейт Бланшетт проявився ще в шкільні роки: дівчинка брала участь буквально у всіх шкільних спектаклях. Після вона так само захоплено виступала на сцені в коледжі. В університеті Бланшетт вивчала економіку і мистецтво, але доучуватися не стала, кинувши все і виїхавши знайомитися з життям в Англії.

Кончающиеся гроші і проходить ейфорія від подорожі завела дівчину до Єгипту, де вона випадково потрапила в масовку знімається там фільму. З цього і почалася її акторська кар'єра. Точно зрозумівши, чого вона хоче від життя, Кейт повернулася додому і вступила до університету драматичного мистецтва, закінчивши його з блиском. Уже перша отримана нею роль у театрі підкорила критиків. Продовжуючи роботу на сцені театру, вона вирішила спробувати себе на телебаченні, знявшись в епізодичній ролі серіалу «Джі Пі». Далі ролі були серйозніше, ускладнюючи і стаючи більш цікавими в міру того, як починаюча актриса набиралася досвіду.

При тому, що у Кейт Бланшетт фільмографія розросталася зі швидкістю світла, справжнє визнання до актриси прийшло після виконання головної ролі у фільмі «Єлизавета», де Кейт висловила по істині складний образ настільки добре і талановито, що навіть самі прискіпливі критики не знайшлися, що сказати . Ще однією дуже яскравою порівняно з багатьма ролями стала роль ельфа в трилогії «Володар Кілець». Незважаючи на те, що Кейт показували всього кілька разів за всі три фільми, вона зуміла зіграти так, що запам'яталася глядачам більше, ніж деякі головні герої. Вся справа в надзвичайно сильною енергетиці цієї актриси, яка і підняла дівчину на такі висоти.

Теги: роль, персона, кейт

Персона: Евеліна Бледанс

% Marusia1221, автор JustLady. % % %
�������: ������� ������
% Актриса тетра і кіно, співачка і телеведуча Евеліна Бледанс. Зараз з упевненістю може сказати, що вона домоглася всього того, про що мріяла, коли їй було лише 17 років. Тоді вона просто вирішила для себе, що стане актрисою і відправилася надходити в інститут театру, кінематографа і музики.%
% Статті за темою «Персона: Евеліна Бледанс» %
Персона: Евеліна Бледанс
% Персони: Евеліна Бледанс %
Персона: Евеліна Бледанс
% Дієта Евеліни Бледанс %
Персона: Евеліна Бледанс
% Персона: Евеліна Хромченко %
Персона: Евеліна Бледанс
% Біографія зірки: Евеліна Хромченко %

Ще в університеті викладачі помітили неординарність Евеліни, її темперамент і фактурність. До того ж, дівчина була старанною ученицею і справді хворіла акторською майстерністю. Випускалася вона в числі кращих учнів університету, і в якості заохочення була спрямована на стажування в США. Але, незважаючи на те, що біографія Бледанс здається гладкою і ніби чітко спланованою, кар'єра не далася їй легко. Потрапити при розподілі куди вона хотіла їй не вдалося, тому амбітна випускниця театрального зі своїми однокурсниця відправила до Одеси, організувавши там театр-кабаре.

По-справжньому кар'єра цієї яскравої жінки почалася в 1988 році, коли трапився її дебют в кіно «НП районного масштабу». До того моменту молода актриса вже у всю танцювала і виступала на сцені театру, брала участь у різних комічних шоу. Завдяки своїй харизмі Евеліна Бледанс зуміла підкорити серця багатьох глядачів.

Люди, чуючи її ім'я, думають, що це псевдонім, настільки незвично і яскраво воно звучить, тим більше, що в наші дні це досить модно. Проте ім'я сьогодення, дане дівчинці при народженні: вона цілком могла бути Настею або Наташею. Але, напевно, з перших хвилин було зрозуміло, що цієї крихті треба шукати ім'я яскраве і оригінальне.

Її завзятості можна тільки позаздрити. Отримавши просто запрошення в масовку на «Маски-шоу», Евеліна примудрилася стати секс-символом країни. Притому, що прославили її ролі кумедних медсестер і підступних спокусниць, актриса завжди була здатна на серйозну драматичну гру, і не раз доводила це. До того ж, вона чудово співає, записує альбоми і випускає кліпи.

Бледанс - одна з найпопулярніших актрис та співачок в Росії і країнах СНД, але при такій популярності вона все одно залишається досить загадковою особистістю. Будучи зайнятої шоу-бізнесом, вона все-таки має особисте життя, яку примудряється ретельно приховувати від світу. І той факт, що досі точно невідомо, хто є чоловіком Евеліни Бледанс, тільки підігріває до неї інтерес.

Теги: чоловік, біографія, персона, Евеліна, бледанс

Персона: Анастасія Макєєва

% Geo, автор JustLady. % % %
�������: ��������� �������
% Анастасія Макєєва знайома глядачам за фільмами «І все-таки я люблю @. @», «Новини», серіалу «Клуб», мюзиклу «Монте-Крісто». Актриса затребувана в кінематографі і театрі, неодноразово брала участь у численних конкурсах краси і займала призові місця.
% Статті за темою «Персона: Анастасія Макєєва» %
Персона: Анастасія Макєєва
% Персона: Анастасія Волочкова %
Персона: Анастасія Макєєва
% Знайомтеся: Анастасія Заворотнюк %
Персона: Анастасія Макєєва
% Особисте життя Анастасії Вертинською %
Персона: Анастасія Макєєва
% Секрети краси Анастасії Заворотнюк %

Анастасія Макєєва народилася в місті Краснодарі 23 грудня 1981. Дівчина з дитячих років була долучена до мистецтва. Батько Макєєвої керував вокально-інструментальним ансамблем у місцевому Палаці культури. Анастасія входила до складу квартету «Гармонія». Вона займала призові місця у багатьох музичних конкурсах, наприклад, отримала «Гран-Прі» на конкурсі «Маленькі зірочки».

Анастасія закінчила музичну школу паралельно із загальноосвітньою. Потім вступила до музичного училища ім. Н.А. Римського-Корсакова. Там провчилася всього рік і в 2000 році поступила в Державне музичне училище естрадно-джазового мистецтва (ГМУЕДІ).

Студентку Макееву запрошували зіграти ролі в мюзиклах «Іствікські відьми» (Алекс) і
% «Дракула» (Адріана). На останньому курсі навчання Анастасія надійшла в Російську академію театрального мистецтва (РАТІ), майстерню Захарова М.А. Музичне училище вона закінчила з відзнакою в 2004 році.

Анастасія Макєєва брала участь у багатьох конкурсах краси, завойовувала призові місця, була обличчям каналу «СТС» на місцевому телебаченні, брала участь у програмі «Льодовиковий період-2», але через місяць пара Анастасії та Олександра Абт вже покинула проект. Зараз активно знімається в рекламних роликах, журналах, працює моделлю.

Так, 2004 Макєєва завоювала титул віце-міс «Міс Всесвіт Росія», і в тому ж році, на конкурсі в Іспанії отримала статус віце-міс «Міс МК-Європа».

У 2010 році Макєєва успішно пройшла відбір у мюзикл «Зорро», який будуть ставити в Каліфорнії.

Актриса одружена, у 2010 році вона поєднувалася законним шлюбом з композитором Глібом Матвейчук.

Рік тому Анастасія покинула проект «Граф Монте Крісто», а в 2011 році виступила в «Іствікські відьми» - тому мюзиклі, з якого починалася її кар'єра актриси.

Теги: актриса, біографія, персона, анастасія, Макєєв