Образливі слова наших дітей
% Xyrma1, автор JustLady.
%
%
%
% Дитина росте і розвивається, тому йому постійно потрібен учитель, який буде його спрямовувати. Щоб малюком не стала управляти вулиця, батьки повинні уважніше ставитися до власного чада.
% Статті за темою «Образливі слова наших дітей»
%
% Образливі слова - зіпсовані відносини
%
% Образливі прізвиська через зовнішність
%
% 6 найважливіших правил при з'ясуванні відносин
%
% Ненависть до батьків: уявна чи реальна?
%
Для мами дитина - це безцінний скарб, який потрібно оберігати від лихого стороннього впливу. Дитина завжди чистий і непорочний, а все погане, що про нього говорять, мама вважає перебільшенням. Напевно, через свій добродушного сприйняття мама дуже дивується, коли чує від свого найдорожчого чада образливі, різкі слова.
У перший раз дитина може просто повторити різкі слова, які він чув колись від дорослих або по телевізору. Він може навіть не розуміти їх справжнє значення. Просто дитині цікаво дізнатися, як батьки ставляться до цього слова.
Якщо дитина не до кінця розуміє сенс сказаного, не поспішайте його карати. У таких випадках достатньо буде в спокійній обстановці пояснити малюкові, що такі слова вимовляти не варто. Пояснення повинно проходити в спокійній формі, а не носити повчальний характер.
Якщо дитина почала лаятися усвідомлено, тактика буде абсолютно інший. У цьому випадку потрібно з'ясувати, чому дитина стала лаятися. Коли ви знайдете причину такої дивної поведінки, вам буде легше боротися з різкістю малюка.
Найпоширенішою причиною різкості, грубості дитини буває образа. Ваше дитя просто не розуміє, чому йому не купують багато іграшок, чому з ним не проводять стільки часу, скільки проводили раніше. Як правило, такі проблеми турбують малюка після виходу мами на роботу.
Боротися з нападами агресії потрібно м'яко, делікатно, так як перед вами дитина, якій самотньо. Іноді діти думають, що батьки їх більше не люблять, тому вони починають привертати увагу всіма доступними способами. Для більшості дітей найдоступнішим способом залучення уваги батьків стають витівки і грубість.
Щоб дитина ніколи не говорив вам образливих слів, встановіть з ним довірчі відносини. Постарайтеся вникати в найменші проблеми вашого малюка - і ви ніколи не почуєте критики на свою адресу від власного підрослого чада.
Теги: дитина, слово, дитя, грубість
Ранній розвиток дитини - плюс?
% Сучасні батьки просто спантеличені питанням розвитку своїх малюків. Одні хочуть задовольнити свої амбіції і представити світові справжнього генія, інші думають, що чим більше вчити крихту в дитинстві, тим легше йому буде даватися навчання в подальшому.
% Статті за темою «Ранній розвиток дитини - плюс? »
%
% Внутрішньоутробний розвиток плода по тижнях
%
% Обчислюємо кінцевий ріст дитини: 5 популярних формул
%
% Як виростити справжнього чоловіка
%
% Найбільш ранні ознаки вагітності
%
Згідно з твердженнями більшості дитячих психологів, ранній розвиток дитини - це, звичайно ж, плюс. Чим раніше батьки почнуть займатися зі своїм малюком і розвивати його здібності, тим більше адаптованим буде дитина не тільки до дитячого садку чи школі, а й життя в цілому.
Прагнення батьків в розвитку малюка заслуговує поваги, але як серед стількох методик знайти ту, яка зробить ранній розвиток дитини ефективним і цікавим. Однозначної відповіді немає, бажано починати навчання з вже випробуваних і добре зарекомендували себе методик.
Процес навчання повинен бути схожим на гру, а не на повноцінне заняття і тоді ваш малюк буде охоче долучатися до світу знань.
Одна з відомих методик навчання - це заняття за картками Глена Домана. Їх можна починати показувати діткам вже з трьох місяців. На картках зображені тварини, рослини, овочі, фрукти ... Їх демонструють швидко, але щоб малюк встиг все розглянути. Один комплект показують три рази на день, картинку озвучують і постійно щось доповнюють про неї. Наприклад: це собака, вона гавкає, бувають різні породи собак, вона наш друг і т.д. Головне закінчити заняття, до того моменту як малюк закапризує!
Відомий педагог Марія Монтессорі звернула увагу, що малюки у віці півтора років вчаться сортувати і підбирати предмети за розмірами, кольорами, формами. Вона вирішила створити спеціальні рамки вкладиші, які допоможуть розвинути логіку і моторику вашому малюкові. Підказуйте дитині, як правильно збирати і розбирати рамку. Якщо щось не виходить не поспішайте допомагати, все повинно приходити з досвідом шляхом проб і помилок. Розмовляйте з дитиною, залучати в гру, пояснюйте, де які форми, питайте, на що вони схожі.
Методика Миколи Зайцева сподобається всім малюкам, адже заняття проходять в ігровій формі. Дітки стрибають, бігають, співають, будують з кубиків вежі і заодно навчаються. Основа занять по Зайцеву - це кубики і таблиці з написаними буквами і складами. За допомогою кубиків малюки складають складу і тим самим вчаться читати. Родзинка методики полягає в тому, що всі склади для кращого запам'ятовування пропевают. Спочатку мама з малюком співають разом, а потім він сам.
Природне бажання батьків - це бачити свою дитину фізично розвиненим, адже тоді він рідше хворіє і краще розвивається. У цьому допоможе ранній розвиток дитини за методикою Нікітіних, принцип занять якої - мінімум одягу і максимум рухів. Фізичні вправи слід починати в дитинстві, спочатку це гімнастика на фітбол, а пізніше заняття на шведській стінці. Намагайтеся допомагати малюкові по мінімуму, нехай самостійно вчиться відчувати своє тіло.
Яка саме методика підійде вашому малюкові, можна дізнатися, лише випробувавши їх. Розвивайте дитини, граючи, і можливо зовсім скоро про ваш генії дізнається весь світ!
Дитячі пазли для розвитку
% Юлія Арісова, автор JustLady.
%
%
%
% Пазли - захоплююча гра, яка впливає на дитину відразу з декількох сторін. На сьогоднішній день існує безліч пазлів, що розрізняються за формою, вікової категорії, матеріалом виготовлення та ілюстрацій. Але всі з них виконують головну функцію - сприяють розвитку дитини.
% Статті за темою «Дитячі пазли для розвитку»
%
% Темна сторона полігамії
%
% Подарунки до Різдва для найменших
%
% Картини-ілюзії художника Міхая Крісті
%
% Як досягти ідеальної фігури
%
Пазли розвивають логічне і просторове мислення, уяву, дрібну моторику, посидючість, уважність, пам'ять і багато поведінкові характеристики, які допоможуть дитині стати відповідальним, рішучим, кмітливим і врівноваженою людиною в майбутньому.
Дитячі пазли для розвитку знайомлять дитину з навколишнім світом і дають корисні навички. Збираючи паззл, дитина може вивчити алфавіт і цифри, які зображуються на картинці. Також отримати знання про цифри можна, рахуючи кожну деталь після або перед грою, щоб всі елементи були на місці.
Пазли рекомендуються дітям від 1, 5 років. Для самих маленьких передбачені пазли, що складаються з 4-х елементів. Вони можуть бути дерев'яними або у вигляді м'яких кубиків, які мають одну велику картинку. Чим дитина старше, тим пазли складаються з більшої кількості деталей і з вищим рівнем складності. Від трьох років можна купувати пазли з більш дрібними деталями з картону або пластику.
Пазли можуть служити як картин в дитячій кімнаті. Якщо дитині вже набридло грати зі старими пазлами або йому потрібна збирати зображення більшого розміру, то деталі можна склеїти, оформити в рамку й повісити на стіну. Таким чином, залишиться пам'ять про улюблених героїв і казках дитини, які до того ж прикрасять дитячу.
Пазли можуть стати відмінним подарунком для членів родини або друзів дитини. Для цього можна зібрати спеціальні вітальні пазли або навіть замовити яке-небудь зображення. Також можна збирати дитячі пазли для розвитку на інтернет-сайтах (онлайн), з якими дитині буде подвійно цікавіше грати.
Для того щоб привчити дитину до цієї розвиваючої гри, дорослим слід збирати пазли разом з дітьми, пояснювати, як деталі з'єднуються за своєю формою, кольором і зображеної картинці. Після кожної самостійної «перемоги» над складанням пазлів необхідно хвалити дитину і вручати заохочувальні призи після найбільш складних картин.
Теги: дитяча, розвиток, пазл
|