Чому чоловіки не хочуть дітей?

% Чому чоловіки не хочуть дітей? Це питання мучить багатьох сучасних жінок. Чому саме сучасних? Та просто дві-три сотні років тому ніхто й не думав, що можна вибирати: вагітніти або НЕ вагітніти. Жіночий журнал JustLady пропонує поговорити про те, чому чоловіки не хочуть дітей.
% Статті за темою «Чому чоловіки не хочуть дітей? » %
Чому чоловіки не хочуть дітей?
% Чому чоловік не хоче дитини %
Чому чоловіки не хочуть дітей?
% Чому чоловік не хоче одружуватися %
Чому чоловіки не хочуть дітей?
% Коли він не хоче дітей %
Чому чоловіки не хочуть дітей?
% Чому всі чоловіки - діти %

У рубриці Основний інстинкт: життя домогосподарки

Раніше чоловік і жінка починали жити інтимним життям, а там вже як Бог дасть. З сьогоднішнім різноманітністю методів контрацепції і серйозною залежністю рівня життя від розміру сімейного бюджету, ми звикли сім разів (а то й вісім) подумати, перш ніж зважитися завести маленького чоловічка.

От тільки якщо пекуче бажання розмножитися у жінки продиктовано вродженим інстинктом материнства, то в абсолютної більшості чоловіків воно часто пригнічується деякими чинниками. Жіночий журнал JustLady пропонує ознайомитися з такими факторами.

Матеріальна відповідальність

«Я мало заробляю! », - Говорять деякі чоловіки, так як прекрасно розуміють, що при народженні дитини вся матеріальна відповідальність щодо забезпечення родини повністю лягає на їхні плечі. І як головний «годувальник», чоловік - перший хто буде винен, якщо, раптом не вистачить грошей на чергову упаковку підгузників або брязкальце.

Жіночий журнал JustLady радить: якщочоловік не хоче дитини саме з цієї причини, то переконайте його, що для утримання малюка не потрібно мати астрономічні доходи, особливо якщо він їсть мамине молочко. А час, коли дитині знадобитися хорошу освіту, прийде зовсім не скоро, і до того часу можна прекрасно встигнути піднятися по кар'єрних сходах, або зробити свій бізнес більш прибутковим. Ну а якщо чоловік збирається «мало заробляти» все життя, то варто задуматися, чи потрібен такий чоловік взагалі?

 А як же я?

Ще однією причиною, по якійчоловіки не хочуть дітей, Є зниження уваги дружини. Чоловік прекрасно розуміє, що дружина з появою в їх родині дитини буде дарувати практично всю увагу і турботу своєму чаду. А чоловік, як би, відійде на другий план. В основному, така психологічна проблема у чоловіків з'являється вже після народження дитини.

М'яко з'ясуйте, чи не це є причиною, по якійчоловік не хоче дитини. Якщо ви хочете, щоб чоловік не страждав від втрати вашої уваги, жіночий журнал JustLady радить: постарайтеся переконати його в тому (та й усвідомте самі), що догляд за дитиною - це не суто жіноча турбота. І тато теж, на рівних правах з мамою, повинен проявляти турботу, доглядати і дарувати любов своєму чаду, так як йому необхідно увагу обох батьків. Та й жінці не варто повністю зациклюватися на новому члені сім'ї, а постаратися частіше згадувати про свого чоловіка, і доводити йому, що він їй теж дуже потрібен.

Боязнь труднощів

«Я не впораюся. Я не знаю, як правильно виховувати дітей! Це ж ТАКА відповідальність! », - Кричить ваш чоловік, і це також є причиною, чомучоловіки не хочуть дітей. Ці думки терзають дуже навіть багатьох, причому не тільки чоловіків. Деякі жінки також бояться труднощів, які можуть виникнути при вихованні дитини.

Результат:чоловік не хоче дитини. Як вийти з ситуації? Жіночий журнал JustLady вважає, що дуже просто: достатньо просто обзавестися відповідною літературою, якої в наші дні завалені полиці в книгарнях. Особливо тієї, в якій є барвисті картинки маленьких діток та їх щасливих батьків. Основне, що потрібно дитині - це показати йому, що ви його дійсно любите.

Незважаючи на достаток книг, журналів і батьківських форумів в інтернеті, де вам в будь-який момент можуть дати сотні порад, що робити у важку хвилину, багаторічні роботи лікарів, нікому ще не вдалося вивести універсальні правила виховання, які повністю підійшли б для кожної дитини. Будь-яка дитина індивідуальний і неповторний і просто неможливо розробити таку допомогу для батьків. В іншому випадку, його б безкоштовно докладали до дитини при виписці з пологового будинку як інструкцію по експлуатації.

Страх втратити незалежність

При появі в сім'ї дитини, обом батькам доводиться багато в чому собі відмовляти, особливо в перші місяці життя нового чоловічка. Це і відпочинок з друзями в будь-який час, і повноцінний сон, і перегляд улюблених телепередач, та інше, інше, інше ...
% Такий вимушена відмова від задоволень - причина, чомучоловіки не хочуть дітей.

Саме з цієї причини потрібно обдумано приймати рішення заводити дитину, тому що від цього нікуди не піти. Просто треба усвідомити, що всі ці дрібні наші забаганки ніколи не зрівнятися із задоволенням, які відчуваєш, при вигляді щасливої ​​усмішки рідної дитини.

Є ще одна рідкісна причина, по якійчоловік не хоче дитини - Його невпевненість в тому, що поруч з ним саме та жінка, з якою він хоче пов'язати своє подальше життя. У такому випадку, як радить жіночий журнал JustLady, і вам не варто затримуватися поруч з ним, а пошукати більш впевненого.

Переконати чоловіка, який не бажає стати батьком- справа не проста. Чоловік, який дав згоду під тиском дружини, зіткнувшись після пологів з труднощами, може завити і втекти від проблем куди подалі.

Існує безліч порад про те, як умовити свого благовірного відправитися в дев'ятимісячне подорож до щастя. І ви самі повинні визначитися, якими саме варто скористатися. Підсуньте йому літературу, в якій детально розписані можливі проблеми з протіканням вагітності, коли дружині вже за 30. Можливо, це змусить його задуматися. Частіше спілкуйтеся з друзями, які вже є щасливими батьками. Це цілком може подіяти. Регулярні вигуки ваших і його батьків про те, що вони дуже хочуть стати бабусею і дідусем, також роблять свою справу.

������� �� ����� �������

Головне, що варто пам'ятати - це те, що ваш чоловік, як і будь-яка інша людина - це індивідуальна і неповторна особистість, до якої, як вважає жіночий журнал JustLady, вам потрібно знайти власний підхід. Вашчоловік не хоче дитини? Не переживайте - це поправимо!

Теги: дитя