Ізраїльська дієта
% На думку ізраїльських дієтологів, зловживання їжею - не що інше, як свідчення повної невідповідності між розумом і дією, споживанням і потребами організму.
%
%
% Статті за темою «Ізраїльська дієта»
%
% Ізраїльська косметика Мертвого моря
%
% Як худнути за рекомендацією ізраїльських дієтологів
%
% Час подорожей: Ізраїльська пастораль - Галілея
%
Подпорченная переїданням фігура - не найстрашніше наслідок надмірної ваги. Це ще й розлад периферичного кровообігу і лімфообігу, різні порушення обміну речовин, у тому числі жовчокам'яна та сечокам'яна хвороби, цукровий діабет. Плюс до цього можливого "букету" болячок додається знижена опірність організму до різних збудників інфекційних та гнійно-запальних захворювань, дихальні недуги.
Втім, всього цього можна при бажанні уникнути. Головне - не впадати у відчай, тому що схуднути може кожен. Тільки не треба поспішати. Оптимальна швидкість втрати ваги - 2-3 кілограми на місяць.
Ізраїльські медики рекомендують суворо контролювати сумісність споживаних продуктів. Наприклад, м'ясо, яйця, сир можна поєднувати з зеленими овочами, але не варто їсти з молоком, крохмалистими продуктами, кислими фруктами, сметаною, вершковим і рослинним маслами. Риба поєднується тільки із зеленими овочами. Молоко "не дружить" ні з чим. Жири корисно вживати тільки із зерновими і зеленими овочами. Зелені овочі гарні з білками і крохмалем. Некислі фрукти краще їсти окремо або з молоком, але небажано їх поєднувати із зерновими, хлібом, білками.
Пити краще всього тільки воду, причому чисту, без мінеральних включень (відфільтровану, кип'ячену). Соки, молоко, кефір фахівці відносять до їжі.
Ізраїльські дієтологи рекомендують для повних перевірене дослідним шляхом меню, яке буде не тільки сприяти схудненню, але і поліпшить обмінні процеси, звільнить організм від шлаків і стимулює поліпшення роботи всіх систем і органів.
Дієтичний режим в їхньому розумінні - це не виключення з раціону тих чи інших продуктів, а їх раціональне споживання з урахуванням сумісності, калорійності і засвоюваності. "Сідати" на який-небудь один продукт або навіть кілька не тільки шкідливо, але й небезпечно для здоров'я. А ось дотримання розумної дієти протягом нехай і нетривалого часу здатне дати позитивний результат.
Вранці натщесерце: від чайної до столової ложки оливкової олії.
Через 15 хвилин:стакан йогурту або свіжого кефіру.
Перший сніданок:салат з овочів, на вибір вівсяна або гречана каша, горох, кукурудза, сир, варене яйце некруто (через день), несолодкий чай, краще зелений.
Другий сніданок: (12: 00-12: 30) 200-300 грам несолодких фруктів.
Обід (14: 30-15: 00):салат овочевий, вінегрет, овочевий суп або борщ, відварне або парове м'ясо (відварна або запечена риба); один скибочка чорного хліба, печене яблуко.
Полудень (18: 00-18: 30): 300 грам несолодких фруктів.
Вечеря: склянку кефіру або йогурту, фруктова суміш. Фруктова суміш особливо корисна для людей з проблемами в роботі кишечника. Готується вона так: просто перемеліть рівні кількості сухих фініків, урюку, інжиру, чорносливу і волоських горіхів. Ці цілющі продукти можна запивати водою або чаєм.
Ліндсі Лохан: як тримати дієту
% Популярна актриса Ліндсі Лохан в 2005 році змогла швидко і різко схуднути на 12 кг завдяки своїй дієті. Після цього вона продовжує залишатися стрункою і не соромиться показувати свою фігуру. Дієта Ліндсі Лохан не може бути названа щадить, але, безумовно, вона дієва і дуже ефективна.
% Статті за темою «Ліндсі Лохан: як тримати дієту»
%
% «Паскудне дівча» Ліндсі Лохан
%
% Зірковий стиль: легінси
%
Щодо схуднення Ліндсі Лохан ходило безліч чуток, починаючи з розмов про центр втрати ваги і закінчуючи розмовами про зловживання таблетками для схуднення і розлади травлення наркотиками. Сама ж Ліндсі роздратована всіма цими розмовами на питання про свою швидкої втрати ваги відповідає, що «люди втрачають вагу, коли вони виростають».
Ліндсі заперечує, що у неї були проблеми з булімією, навпаки, вона каже, що колишній у неї раніше зайву вагу мав психологічну причину, пов'язану з проблемами в сім'ї, потім вона стала правильно харчуватися, не їсти продуктів, від яких товстіють і стала вести дуже активний спосіб життя, тому й схудла.
Сама Ліндсі Лохан воліє в своїй дієті використовувати диню, завдяки якій і схудла настільки, але в цій дієті також можна використовувати й інші види фруктів, крім дуже калорійних.
Сніданок повинен складатися з однієї склянки будь-якого свіжовичавленого фруктового соку. На обід, як і на вечерю, потрібно з'їдати від трьохсот до чотирьохсот грам будь-яких фруктів і склянку свіжого фруктового соку. Як вже говорилося вище, сама Ліндсі воліє диню, але також можна взяти і інші фрукти, наприклад, яблука, сливи або груші. Не потрібно брати занадто калорійні фрукти такі, як виноград і банани.
Завдяки своїй дієті актриса змогла домогтися бажаного результату дуже швидко. Тому дієта Ліндсі Лохан стане в нагоді всім тим, кому потрібен значний і гарантований результат за короткий час. За допомогою цієї дієти 12 кг ваги можна втратити за один місяць. Головне слідувати правилам дієти і не їсти нічого зайвого.
Теги: фрукт, дієта, лохан, Ліндсі
Низькокалорійна тривала дієта: як збалансувати харчування
% Olga A, автор JustLady.
%
%
%
% Всі тривалі дієти складаються з декількох фаз. Перші етапи спрямовані на позбавлення від зайвих кілограмів і утримання отриманого результату. Остання - це скоріше, спосіб життя, заснований на певних правилах харчування.
% Статті за темою «Низькокалорійна тривала дієта: як збалансувати харчування»
%
% Низькокалорійна дієта
%
% Переваги і недоліки низькокалорійної дієти
%
% Збалансоване харчування для схуднення
%
% Наслідки дієт: чим нам загрожують новомодні дієти
%
Останнім часом в США набула великої популярності дієта лікаря-кардіолога Артура Агастона «Дієта південного пляжу» (South beach diet). Спочатку вона була розроблена для пацієнтів-сердечників, яким погано підходив традиційний низкожировой раціон.
Доктор зауважив, що, крім поліпшення самопочуття, пацієнти, слідуючи його рекомендаціям, почали втрачати зайві кілограми. Він вніс деякі зміни і отримав низькокалорійну дієту, що дозволяє скидати вагу потроху.
Режим харчування «Дієти південного пляжу» - 3 повноцінних прийому їжі і три «перекусу». Порції для основного прийому їжі повинні бути розумні, але не мізерні.
Продукти беруться зі списку дозволених. Список ви можете роздрукувати і повісити на кухні (або в іншому зручному для вас місці).
Дієта ділиться на три фази. Перша триває 2 тижні, вона сама сувора. За цей час організм втрачає до 6 кг. Друга триває до досягнення бажаного ваги або до тих пір, поки ви не перестанете худнути. Третя фаза триває все життя. У ній можна дозволити собі майже все, але намагатися не вживати в їжу картоплю, білий хліб, білий рис, макарони з борошна вищої якості, солодощі.
Під час першої та другої фаз ви звикнете до «потрібним» продуктам і сформуєте правила правильного харчування.
При необхідності, можна повернутися до перших двох фазах на кілька днів, наприклад, після тривалих свят з рясними застіллями.
Отже, список дозволених продуктів для першої фази: яловичина - філе і вирізка, відварна; телятина - філе, вирізка, відбивні, відварна; свинина - вирізка, відварна, варена шинка; птах без шкіри - куряча і індича грудки, смажена індичка; дієтична ковбаса; інша м'ясна гастрономія - знежирені або маложирні продукти; всі види морепродуктів; знежирений або маложирний сир; тофу; арахісове масло (1 ст.л. в день); горіхи - фісташки (30 штук), арахіс (20 штук), волоські горіхи (7 штук); яйця - курячі, варені круто; соняшникова і оливкова олії; овочі - бобові, спаржа, артишоки, брокколі, цвітна і білокачанна капусти, баклажани, кабачки, огірки, помідори (1 в день), всі види салату, селера, шпинат, болгарський перець, ріпа; гриби; спеції - все, в яких немає цукру, перець, хрін; ванільний і мигдальний екстракти; лимонний сік; смакоту (до 75 калорій в день) - льодяники без цукру, какао-порошок, желатин, карамель льодяникова.
Суворо заборонені фрукти, алкоголь, фруктові соки, солодкі напої.
Дозволені продуті для другої фази - продукти першої фази і, на додаток до них: фрукти - грейпфрути, апельсини, ківі, манго, яблука, груші, персики, абрикоси, слива, мускусна диня; ягоди - чорниця, виноград, вишня, полуниця; молочні продукти - нежирні або знежирені молоко і йогурти, соєве молоко; хліб (в розумній кількості) - мультизернові, цільнозерновий, житній; крупи - вівсянка (Не швидкорозчинна), цільнозернові рис і макарони, розсипчастий рис; попкорн; картопля; зелений горошок; смакоту - знежирений пудинг, гіркий шоколад; червоне сухе вино.
|