Дієта Лєри Кудрявцевої
% На сьогоднішній день Лера Кудрявцева є жінкою, дуже затребуваною на телебаченні. Багато чоловіків, а також модні глянцеві видання визнають Леру чи не найпривабливішою і сексуальною жінкою російського шоу-бізнесу. Особливо в останні роки запорукою її шаленого успіху є наполеглива щоденна праця. У своїх інтерв'ю Лерой не раз було відзначено, що для неї робота є одним з найбільш найважливіших життєвих пріоритетів.
% Статті за темою «Дієта Лєри Кудрявцевої»
%
% Знайомтеся: Лера Кудрявцева
%
% Весілля Плющенко і Рудковської
%
% Особисте життя Сергія Лазарєва
%
% Наймолодші зіркові мами
%
Лера Кудрявцева ніколи не була помічена розповнілий. Сама Лера постійно робить заяви про те, що дієта Лєри Кудрявцевої всього лише міф, адже вона ніколи дієт не дотримувалася. Таке твердження є правдою лише частково. Адже незважаючи ні на що, вона прикладає певні зусилля для того, щоб не погладшати. Тільки спрямованість у них інша - замість використання певних дієт - збільшена трата калорій.
Спосіб позбавлення Лєри Кудрявцевої від зайвих калорій
Темпу життя зірки притаманне одне основне правило - скажений ритм. Кілька різних важливих заходів, що проходять протягом одного дня не зможуть жодним чином посприяти накопиченню жиру природним шляхом. А якщо до цього ще буде додано кави, нерегулярне харчування, куріння, то ви зумієте зрозуміти, чому саме Лєра не гладшає.
Ряд певних знань про правильне харчування і дієти Лера Кудрявцева зможе почерпнути з нещодавно вийшла в телеефір передачі під назвою «Їж і худни», яку вона ж сама і веде на одному відомому телеканалі. Але, по завіреннях самої телеведучої, на жаль, готувати вона не любить, і скористатися цими знаннями їй навряд чи вдасться.
Звідси можна зробити висновок, що дієта Лєри Кудрявцевої - це не що інше, як ведений нею спосіб життя:
- Повна відсутність режиму відпочинку і сну (світські вечірки і зйомки), шалений темп життя; % - Шкідливі звички кави і куріння; % - Правильний режим харчування геть відсутня (харчування ресторанної їжею і перекушування).
Ця система схуднення виявляється ефективною протягом досить довгого часу, і зробила Леру Кудрявцеву приваблива жінка російського шоу-бізнесу, хоча й не посприяла збереженню її здоров'я.
Як налаштуватися психологічно на схуднення
% Wind, автор JustLady.
%
%
%
% Дієта практично завжди пов'язана з обмеженнями, і без хорошого психологічного настрою дотримуватися її досить складно. Найчастіше від прийняття рішення схуднути до його реалізації проходить дуже багато часу через нестачу мотивації.
% Статті за темою «Як налаштуватися психологічно на схуднення»
%
% Як налаштуватися на схуднення
%
% Як налаштувати себе на схуднення
%
% Шукаємо стимул для схуднення
%
% Повертаємося в форму - налаштовуємося на дієту
%
% Щоб забезпечити собі правильний моральний настрій, вирішите, навіщо і чому ви вирішили схуднути. Варіантів може бути дуже багато. Наприклад, для оздоровлення організму: щоб зникла задишка, а хода стала легкою, щоб знизити тиск, позбутися від болю в ногах і взагалі від хвороб, викликаних зайвою вагою.% Для поліпшення зовнішнього вигляду мотивації можуть бути наступними. Наприклад, ви хочете купувати гарний одяг і сексуальну нижню білизну, а не тільки те, яке вдається знайти для вашого розміру. Або ви більше не хочете соромитися своєї фігури, коли йдете на пляж.
Мотивації для поліпшення життя в суспільстві підійдуть тим жінкам, які хочуть дотримуватися дієти, щоб стати популярними і успішними в компанії, щоб урізноманітнити своє дозвілля і відчувати себе комфортно при знайомстві з особами протилежної статі.
Потім дуже важливо визначити, що ви втратите, а що придбаєте натомість. Наприклад, ви намагаєтеся отримати надбавку до зарплати або просто утриматися на робочому місці, працюєте понаднормово, але результатів це не приносить, а всі премії отримує більш щаслива колега.
У цьому випадку обмеження в харчуванні дозволять вам придбати гарну фігуру, що підвищить вашу самооцінку, а значить, допоможе вам стати популярною в очах товаришів по службі, а потім просунутися вгору по кар'єрних сходах. Або ж, обмежуючи себе в їжі, ви відчуєте впевненість, перестанете соромитися і зможете легко завести нові знайомства, підібрати гарні, раніше недоступні вбрання.
Потім реально оціните свої сили і вирішіть, чи зможете ви дотримуватися індивідуального графіка харчування. Продумайте, як потрібно організувати свої сніданки, обіди та вечері, якщо у вас в родині прийнято харчуватися рясно.
Якщо ви проводите багато часу поза домом, розпишіть графік харчування, щоб не пропускати прийоми їжі і не з'їдати багато за один раз. Заздалегідь купіть все необхідне і приберіть подалі шкідливі і калорійні продукти. Обов'язково вважайте калорійність страв і заведіть щоденник харчування.
Якщо ви вирішили не слідувати якійсь певній дієті, а просто будете обмежувати себе в кількості споживаної їжі, то визначайтеся заздалегідь з тим, що потрібно з'їсти завтра, і дотримуйтеся цього раціону.
Теги: дієта, схуднення, підготовка
Дієтичні пастки
% Світлана Саричева, автор JustLady.
%
%
%
% Багато хто намагається встановлювати для себе харчові обмеження, влаштовують розвантажувальні дні, пробують самі різні дієти, - але схуднути їм при цьому не вдається! А все тому, що ці люди перебувають у владі помилок і стереотипів. Навіть у самих знаменитих дієт є пастки ...
% Статті за темою «Дієтичні пастки»
%
% Співбесіда. Психологічні пастки
%
Вам здається, що найбільш ефективний спосіб зменшити обсяги - якомога швидше, нехай і ціною мук, скинути вагу, а потім підтримувати його, - але зате мінімальними зусиллями?
Адже «швидка дієта» змушує тіло включати свого роду енергозберігаючий режим. За словами фахівців, в цьому випадку організм уповільнює обмін речовин. Він починає робити «склад» - адже внутрішнім органам незрозуміло, скільки продовжиться голодовка. Варто тільки під час дієти зірватися і дозволити собі невеликий відступ від правил, - все незабаром позначиться на стегнах і талії. А при поверненні до звичного харчування вага швидко набереться знову. Такий «відкат» дає про себе знати практично при будь-якій дієті. Однак норма - це повернення 10-20% скинутої ваги.
Ви намагаєтеся не їсти після шостої години вечора?
Така одна з найпоширеніших рекомендацій на інтернет-форумах про кращих дієтах і в жіночих журналах. Проте варто мати на увазі, що організм сприймає 12-14-годинну перерву в їжі як голодування, і в підсумку, різко падає рівень глюкози в крові, що викликає прямо-таки дикий апетит. Особливі складнощі при такому режимі харчування виникають у «сов», у яких саме ближче до ночі починається викид відповідних гормонів та ферментів в кров. Якщо черговий прийом їжі пропущений, організм починає бунт, який не кращим чином позначається на здоров'ї і зовнішній вигляд. Зрозуміло, багато їсти після шостої не варто. Однак увечері цілком припустимі молочні продукти, морепродукти, фрукти і овочі.
Головне в дієті - відмова від вуглеводів?
Тільки от саме вуглеводи - головні «постачальники» харчових волокон, які важливі для правильної роботи шлунково-кишкового тракту. Без них сидить на дієтах загрожують запори і порушення мікрофлори кишечника. До того ж без вуглеводів може зупинитися процес розщеплення непотрібних жирів, що зовсім не добре для тих, що худнуть. Головне - вживати правильні, тобто складні (повільні) вуглеводи. Горіхи, зернові, бобові, багаті волокнами рослини розщеплюються поступово і надовго дають відчуття ситості. Прості ж вуглеводи (солодке і борошняне) швидко засвоюються і згоряють. Тільки це зовсім не означає, що категорично забороняється балувати себе. Смачні радості в розумних кількостях корисні навіть при дієті - хоча б для підняття «бойового духу».
Теги: помилка, дієта, пастка, схуднення, стереотип
|