Протягом першого дня потрібно з'їсти тост, овочевий салат, який можна заправити соняшниковою або оливковою олією, шматочок твердого сиру і двісті грамів консервованої або вареної квасолі. Крім того, можна випити склянку нежирного кефіру і парочку склянок соку або несолодкого чаю. Допоможуть урізноманітнити раціон свіжі фрукти і ягоди (їх з'їсти можна до ста грамів).
Меню другого дня відрізняється відсутністю тосту і сиру: ці продукти замініть ста грамами вареної риби. Та й в овочевий салат додати потрібно невелика кількість червоної квашеної капусти.
Раціон третього розвантажувального дня не відрізняється від меню першого дня тижневої дієти. А ось на четвертий день (на вечерю) замість ста грамів квасолі потрібно з'їсти сто грамів відвареного курячого м'яса і п'ятдесят грамів вареного рису (тільки без солі).
На п'ятий день на сніданок можна з'їсти сто грамів знежиреного йогурту і випити чашку кави без цукру. Крім того, протягом дня можна з'їсти двісті грамів вареної квасолі, овочевий салат, заправлений оливковою олією, дві відварені картоплини (в мундирі). А ще не варто забувати про фруктах, ягодах і соку.
Протягом шостого розвантажувального дня можна з'їсти один тост, двісті грамів консервованої квасолі, сто грамів нежирного сиру і легкий овочевий салат. І не потрібно забувати про фрукти.
На сніданок сьомого дня тижневої дієти можна з'їсти сто грамів знежиреного сиру і випити несолодкий кави. Обід представлений буде вареною квасолею і легким овочевим салатом, а на вечерю можна побалувати себе пісним супом, консервованої квасолею і свіжовичавленим грейпфрутовим або апельсиновим соком. А на ланч як зазвичай ягоди або фрукти.
Найскладнішими вважаються перший, третій і останній розвантажувальні дні: саме в цей період прокидається сильне почуття голоду, тому в ці дні краще зайняти себе домашніми справами.