Як навчитися розуміти оперу

% Olga A, автор JustLady. % % %
��� ��������� �������� �����
% Як часто можна почути від своїх знайомих про те, що вони не люблять і не розуміють оперу. Однак майже всім доставляють насолоду приємна музика і хороші голоси співаків.% А адже найбільше цього саме в хорошій опері.%
% Статті за темою «Як навчитися розуміти оперу» %
Як навчитися розуміти оперу
% Жінки і мильні опери %
Як навчитися розуміти оперу
% Загадкова Відень: визначні пам'ятки, які варто побачити %
Як навчитися розуміти оперу
% Біографія зірки: Любов Казарновська %
Як навчитися розуміти оперу
% Дмитро Хворостовський: біографія співака %
% Щоб навчитися розуміти оперу, в першу чергу потрібно знати зміст що відбувається. Іноді твір виконують мовою оригіналу, та й в аріях, які співають російською мовою, часто буває важко розібрати слова. З цього починається нерозуміння.%

В опері спочатку йде розвиток дії, потім воно як би призупиняється і, як правило, в хвилину душевного переживання, герой співає арію. У ній він передає всю глибину своїх почуттів.

Тому для опери неприйнятні драматичні прийоми. Неважливо, який співак чи співачка комплекції і віку. Важливо тільки звучання голосу. Наприклад, для ролей молодих людей обирають дзвінкі «дитячі» голосу.

У момент виконання арії дуже важливо розуміти, про що співає герой. Любителі і знавці опери зазвичай знають текст майже напам'ять, тому багаторазово прослуховують одне і те ж твір. Тому їм все одно, якою мовою виконується та чи інша арія. Вам же бажано знати точний текст російською. Коли ви послухаєте і зрозумієте все один раз, то почнете насолоджуватися звучанням голосу співака.

Щоб не помилитися у виборі арії чи співака, купіть записи з хітами з оперних арій в хорошому виконанні. Що-небудь вам обов'язково сподобається.

Подивіться, з якого твору шматочок, який справив на вас враження, і приступайте до прослуховування опери цілком.

Для цього йдіть в оперний театр, бажано хороший. Обстановка свята і живий звук подіють на вас відповідним чином.

Потім вибирайте опери, які зможуть торкнутися вашу душу. Подумайте про те, які емоції вам ближче всього. Наприклад, якщо ви любите сильні пристрасті, сходіть на «Кармен» Бізе або «Травіату» Верді. Намагайтеся вибирати постановки, які передбачають цікаві декорації і красиві костюми.

Прослухати одну і ту ж оперу потрібно кілька разів з не дуже великими проміжками. Вдруге ви вже почнете відзначати знайомі фрагменти, помітите нові теми і варіації, будете порівнювати звучання інструментів і голосів.

Теги: мистецтво

Де провести вихідні

% Юлія Лог, автор JustLady. % % %
��� �������� ��������
% Закінчилася трудовий тиждень і попереду вихідні. Але багато людей і в ці дні знаходять роботу для себе: прибирання в будинку, раптом виникли невідкладні справи і багато іншого. Чому ми не дозволяємо собі розслабитися після робочих буднів? Де і як можна провести вихідні з користю для душі і тіла?
% Статті за темою «Де провести вихідні» %
Де провести вихідні
% Новорічні канікули: прогулянка по Москві %
Де провести вихідні
% Вихідні: романтичну втечу для двох %
Де провести вихідні
% Як провести вихідні, якщо немає другої половинки %
Де провести вихідні
% Вихідні: романтичну втечу для двох %

Однією з причин того, що ми не можемо у вихідні сидіти без діла, є невміння розпоряджатися часом, і в день, призначений для відпочинку, у нас залишається робота, яку треба обов'язково завершити. Але варто пам'ятати, що організм за тиждень втомлюється і потребує відпочинку. Тому слід навчитися раціонально розпоряджатися часом і завершувати всі справи у відведений для роботи час. Пора купувати навик успішної людини - вміння правильно відпочивати.

Подумайте заздалегідь, як і де б ви хотіли провести вихідні. Якщо не хочете виїжджати з рідної місцевості, то можна сходити розважитися з друзями - практично в кожному місті є парк атракціонів. Або влаштуйте особливу вечірку, яка запам'ятатися всім надовго. Наприклад, можна домовитися і встановити пінний генератор, а в самий розпал веселощів включити його. Будьте впевнені, таке запам'ятатися надовго.

При бажанні організуйте тур вихідного дня. Можна з'їздити в інше місто або навіть держава. Ніколи не втрачають своєї актуальності міста Золотого кільця Росії: Суздаль, Углич, Рязань та ін. Поїздка в Калузьку область в Етносвіт виявиться цікавою та пізнавальною. Там багато етнічних будиночків, які передають культуру і побут народів планети, є готель і кафе.

Любителі природи можуть відвідати Приоксько-Терасний заповідник (знаходиться недалеко від Серпухова), де можна помилуватися рідкісними видами рослин, тварин і птахів. В принципі, будь-яке місто Росії може похвалитися своїми красотами і пам'ятками. Розпитайте друзів, подивіться в інтернеті - вибір величезний.

На два дні можна з'їздити і за кордон. Наприклад, Мінськ чи Київ. Але щоб оглянути всі визначні пам'ятки, цього часу недостатньо. Тому спочатку виберіть те, що хочете подивитися в першу чергу: музеї, храми або просто погуляти по місту. Атмосферою середньовіччя вразять столиці прибалтійських держав, де збереглися старовинні вулички та архітектура.

Проявіть фантазію, відкривайте нові види відпочинку, діліться ідеями з друзями, розширюйте свій кругозір. Активно проведені вихідні зарядять вас енергії для подальшої роботи.

Теги: відпочинок

Як перемогти зневіру

% Lyubsy, автор JustLady. % % %
��� �������� ������
% Як відомо, смуток - це тяжкий гріх, який характеризується похмурим настроєм, занепадом сил, відсутністю сенсу життя і сумним, пригніченим настроєм. З медичної точки зору, таке людське стан називається депресією. Почуття зневіри знайоме багатьом людям, але воно є нездоровим і згубним, тому з ним необхідно боротися. Як же перемогти відчай?
% Статті за темою «Як перемогти зневіру» %
Як перемогти зневіру
% Як перемогти целюліт за 20 днів %
Як перемогти зневіру
% Післяпологова депресія: знайти і знешкодити %
Як перемогти зневіру
% Велика депресія: якщо пропав інтерес до життя %
Як перемогти зневіру
% 7 способів підняти собі настрій %
% Якщо ви перестали відчувати позитивні емоції від життя, по-перше, постарайтеся визначити причини, які привели вас до пригніченості. Можливо, на вас навалилися ті чи інші життєві проблеми, вам стало здаватися, що життя схоже на замкнене коло, темне безрадісне царство, позбавлене світла. Але, насправді, кожна важка життєва ситуація має своє рішення, і ви обов'язково впораєтеся з усіма тимчасовими негараздами, якщо будете борцем. У якому б складному становищі ви не опинилися, ніколи не здавайтеся. Обов'язково вірте в себе і свою удачу і не втрачайте оптимізм.%

Любіть і балуйте себе, а також навколишніх людей. Це важлива умова, яке дозволить вам не втратити сенс існування на цій планеті. Пам'ятайте, що ви народжені для того, щоб радіти самому і радувати оточуючих. Вдосконалюючись у праці, а також в особистому спілкуванні, ви здатні в позитивному ключі впливати на інших і приносити користь суспільству. Тому навантажуйте себе роботою, щоб у вас не залишалося вільного часу на негативні думки і переживання. А приємне проведення часу з родичами, другою половинкою, друзями та знайомими обов'язково подарує вам масу радісних емоцій і виявиться корисним. Не забувайте, що близькі люди завжди нададуть вам необхідну допомогу і підтримку, тому не нехтуйте спілкуванням з соціумом.

Вносьте креатив і різноманітність у своє дозвілля. Практикуйте творчий підхід, виконуючи навіть самі пересічні і повсякденні справи. Не забувайте, що ваше життя може стати настільки щасливою, наскільки ви самі захочете стати успішною людиною. Чим раніше ви усвідомлюєте, що у вас є всі передумови та перспективи для особистісного зростання, радості та позитиву, тим раніше ви прийдете в норму. Почніть вже сьогодні вважати себе благополучним людиною. Посміхніться долю, і тоді вона посміхнеться вам у відповідь.

Намагайтеся правильно і корисно харчуватися, виключіть вживання шкідливих речовин. Почніть частіше вибиратися в цікаві місця, більше часу приділяйте спілкуванню з живою природою. Наприклад, щоденні прогулянки в парковій зоні нададуть благотворний вплив на ваш тонус. Непогано рятують від депресії і домашні тварини. Заведіть собі улюбленого вихованця, якому ви зможете подарувати свою любов і турботу. Подібно маленьким дітям, звірята одним фактом свого існування приносять море позитиву.

Якщо ж вам самостійно не впоратися з накопиченими труднощами, зверніться до професійного психолога, який неодмінно посприяє вашому моральному одужанню від апатії і туги.

Теги: депресія, життя, радість, відчай