Організація весілля самостійно

% Анна Калашникова, автор JustLady. % % %
����������� ������� ��������������
% Весілля - це один з найбільш чудових днів у житті людини. І, звичайно, хочеться, щоб все було на вищому рівні. Для цього можна звернутися в спеціальне агентство, а можна і застосувати всі свої здібності і самостійно організувати цей казковий день.
% Статті за темою «Організація весілля самостійно» %
Організація весілля самостійно
% Помилки нареченої, або як не зіпсувати власне весілля %
Організація весілля самостійно
% Весілля власними силами %
Організація весілля самостійно
% Як провести шикарне весілля %
Організація весілля самостійно
% Весілля в стилі вінтаж %
% Якщо ви вирішили зайнятися організацією весілля самостійно, то перше, що слід пам'ятати - не можна затягувати до останнього моменту. Тут чим раніше ви почнете підготовку, тим більше у вас шансів не тільки все правильно організувати, але і заощадити на заході не на шкоду якості.%

Спочатку потрібно вибрати фотографа, відеоператори і ведучого. При цьому пам'ятайте, що чим більше попит на послуги професіонала, тим довше до нього черга. Так деякі молодята укладають договір з фахівцем за кілька місяців до весілля, а іноді навіть за рік.

Після того як цей етап завершено, ви уклали договори і внесли передоплату, можна приступати до інших моментам - оренда автомобілів, кафе, номери в готелі для першої шлюбної ночі. Тут є невеликий секрет, якщо весілля планується влітку, а ви починаєте укладати договори взимку попереднього року, то висока ймовірність того, що ціни для вас не збільшаться. Але цей момент потрібно відразу ж обговорити.

Наступним етапом стане обдумування дрібниць. Щоб зрозуміти, яке весілля ви хочете, зайдіть на міський весільний портал. Зазвичай на ньому розміщується форум, де можна обговорити з іншими нареченими цікаві деталі весілля.

Бонбоньєрки, запрошення з фотографіями молодят, тематичні весілля - про все це можна дізнатися в мережі. Після того як ви визначили, що ви хочете, потрібно обговорити сценарій весілля з ведучим. До речі, він також зможе запропонувати вам цікаві сюжети.

В день самого весілля вам знадобляться помічники, так як ви самі будете постійно зайняті і можете упустити щось з виду. За пару тижнів до весілля складіть інструкцію для кожної дійової особи - чоловік, дружина, свідок і свідок. Постарайтеся аж до хвилини розписати всі дії, щоб у разі необхідності заглянути в «шпаргалку».

А ось на банкеті вам знадобиться ще один помічник, який стежитиме за роботою персоналу ресторану. У молодят і свідків у цей час буде безліч справ, і вони просто не встигнуть вирішити всі питання. Мама, тітка або сестра зможуть поквапити офіціантів, перевірити кількість принесених страв, попросити включити кондиціонер і так далі.

Таким чином, якщо врахувати всі нюанси, можна підготувати дійсно чарівну весілля, яке запам'ятається всім гостям на довгі роки.

Теги: весілля, організація