Організація весілля: практичні поради для вибору ресторану і ведучого

% Яна Болдіна, автор JustLady. % % %
����������� �������: ������������ ������ ��� ������ ��������� � ��������
% Вибираючи ресторан для весільного торжества, поцікавтеся місткістю залу. Трапляється, при великій кількості запрошених заклад не може вмістити всіх бажаючих. Навіть якщо за всіма іншими критеріями ресторан цілком підходить, від нього доводиться відмовлятися і в тому випадку, якщо при банкетної розсадженні не залишається місця для танців.
% Статті за темою «Організація весілля: практичні поради для вибору ресторану і ведучого» %
Організація весілля: практичні поради для вибору ресторану і ведучого
% Як проходять весілля в США %
Організація весілля: практичні поради для вибору ресторану і ведучого
% Розлучення відразу після весілля %
Організація весілля: практичні поради для вибору ресторану і ведучого
% Поради перукарів по догляду за волоссям: професіонали діляться секретами %
Організація весілля: практичні поради для вибору ресторану і ведучого
% Весільні зачіски: вибір головного дня %

Починати вибір ресторану стоїть зі складання списку обов'язкових критеріїв. До них можуть бути віднесені: певна місткість залу, закриття закладу під ваше торжество, наявність парковки, атмосфера закладу, можливість принести своє спиртне і т.д. За допомогою тематичних інтернет-ресурсів виберіть 10-15 ресторанів, які при побіжному знайомстві відповідають необхідним вимогам. Обдзвоните їх, поцікавтеся, чи вільні на дату вашої реєстрації. Уточніть варіабельність середнього чека на гостя і попросіть надіслати вам можливі меню.

Як правило, ознайомившись з меню, мінімум половина закладів будуть вами відсіяні. Можливо, якісь з них не підійдуть на увазі величини середнього чека або ще з якихось критеріям. Решта ресторани необхідно відвідати, щоб упевнитися, що зал й інтер'єр саме такі, якими зображені на фотографіях. Також бажано переговорити з банкетним менеджером, поставити йому всі уточнюючі питання, розповісти про свої уподобання. Окремо обговоріть оформлення залу, розстановку столів. Поцікавтеся, чи надає ресторан послуги ведучого і музикантів або ж можна запросити своїх.

Чим більше питань ви обговоріть на попередній зустрічі, тим краще. Але розмова не має юридичної сили і в разі чого вам нічого буде пред'явити. Тому до внесення передоплати неодмінно укладіть договір, в якому пропишіть всі деталі. Також обов'язково торкніться теми неустойки, яку виплатить ресторан у разі неадекватно наданих послуг. Ресторатори в більшості випадків самі надають бланк договору, а їм такий розділ не потрібен. Але щоб убезпечити себе ви цілком можете позначити питання неустойки в додаткових умовах.

Складаючи меню весільного банкету, обговоріть, які закуски будуть подані під час привітального коктейлю. Гості можуть збиратися в закладі протягом півгодини, бажано їм піднести келих шампанського та фрукти. Також висловіть переваги з приводу закусок, які на момент початку торжества повинні стояти на столі. Решта закуски виносяться, коли гості сидять за столом. Передбачте кілька варіантів гарячих страв: не виключено, що серед запрошених виявляться ті, хто не їсть м'яса або риби, - вони не повинні залишитися голодними. Окреме слово - алкоголь. Якщо якусь частину спиртного ресторатор дозволяє принести з собою, перед початком торжества краще перевірити, скільки саме пляшок надає ресторан. Інакше потім дуже легко може статися плутанина, а як наслідок - необґрунтовані претензії чи неприємні відчуття, що вам дали менше, ніж замовлено.

Якщо, вибираючи ресторан, ви можете хоча б частково убезпечити себе - наприклад, подивитися заздалегідь приміщення, обговоривши меню і додаткові послуги, то з ведучим - складніше. Вирішуючи, кого запросити на цю роль, у вас є тільки один по-справжньому «чесний» критерій - позитивні відгуки людей, у яких він вже працював на весіллях. Навіть дуже привабливий і красномовний тамада може не задовольнити ваших очікувань. Тому не бійтеся питати телефони попередніх замовників - нічого непристойного в цьому немає. Як варіант - йдіть іншим шляхом: поговоріть зі своїми знайомими, у яких нещодавно відбулося подібне торжество, і запросіть ведучого, який був у них.

Теги: весілля, ресторан, організація, зал, мень, вибір, рада

Що подарувати близьким на свято?

% Nyura, автор JustLady. % % %
��� �������� ������� �� ��������?
% Подарунок - найкращий показник ваших почуттів до рідних і близьких, яскраве вираження відносин до них. Що ж треба дарувати, щоб і близьким і вам самим презент приніс радість і поліпшив настрій?
% Статті за темою «Що подарувати близьким на свято? » %
Що подарувати близьким на свято?
% Дарованому коню: що подарувати на Новий рік 2014 %
Що подарувати близьким на свято?
% Що подарувати на Новий рік %
Що подарувати близьким на свято?
% Що подарувати батькам на перлову весілля %
Що подарувати близьким на свято?
% Що подарувати друзям на новий рік? %
% Насамперед, задумайтеся над тим, що саме потрібно людині, яку ви зібралися обдарувати. Вам подобається якась річ, здається привабливою, необхідної? З цього не випливає, що вона сподобатися іншому. І ще: важливо правильно піднести подарунок. Близьким буде удвічі приємно, якщо до презенту ви додасте щирі побажання і душевні компліменти.%

Що дарувати дитині? Нові фломастери, практичний светр, теплі чобітки - безумовно, корисні речі, але від них не загоряться радістю очі малюка. Подаруйте своєму чаду те, що він вас давно вже просить, що чекає з надією. Можливо, це буде абсолютно безглузда з вашою, дорослої точки зору, гра - нехай так. Зате вона надовго ощасливить дитини, викличе в ньому масу позитивних, світлих емоцій.

Дружину ми часто даруємо рушник, туалетну воду, шампунь. Найчастіше цими речами потім користуються і інші члени сім'ї. Але що робити, якщо на Ягуар (предмет жадання чоловіка) ваших фінансів явно не вистачає? Вихід є: ви можете подарувати йому романтичний вечір. Для цього потрібні лише тепло, ніжність і затишок. Подібний подарунок не тільки приємно здивує вашого чоловіка, але і освіжить, зробить яскравіше ваші відносини.

А дружина, що подарувати їй? Коштовність, інші дорогі речі - це дуже навіть непогано, але розтоплять вони серце жінки? Постарайтеся, як і у випадку з дитиною, вловити, що зробить її щасливою. Прислухайтеся до своїх почуттів. І ви зрозумієте, що жінці перш за все необхідна ваша любов. У день народження захистите свою дружину від домашніх справ, нехай відпочине від рутини, від побуту. Організуйте вилазку на природу, зводите її в хороший ресторан, нічний клуб. Створіть атмосферу ваших перших зустрічей - і ваша дружина перетвориться, стане найчарівнішою і бажаною.

Ваші батьки візьмуть будь-який подарунок, будь-який знак уваги з вдячністю, але і їм треба підібрати доречний презент. Можна подарувати щось практичне, корисне. А можна внести романтичну хвилю: робити на диску або касеті добірку пісень їхньої молодості, хороших світлих мелодрам.

Підключіть інтуїцію, фантазію, поставтеся до вибору подарунка творчо, з душею - і ви зможете подарувати найближчим людям не тільки гарну річ, але і частинку своєї любові.

Теги: людина, свято, подарунок, близькі