Свято з новим змістом: поради до Нового року
% Новий рік завжди пов'язаний з позитивними емоціями і надіями. Для більшості дітей і дорослих це один з найулюбленіших свят. Адже він наповнений казкою, дивами, вірою, що всі мрії та побажання збуваються. Але від нього не тільки чекають дива, а й самі його дарують. Практично кожен в ці новорічні дні виконує обов'язки фей, чарівників, чаклунів.
% Статті по темі «Свято з новим змістом: поради до Нового року»
%
% Як зустрічати Новий рік 2011: корисні поради для яскравого свята
%
% Новорічна вечеря: поради дієтологів
%
% Макіяж на Новий рік 2011. Готуємося до зимових свят
%
% Меню на Новий рік 2011: враховуємо інтереси Кролика! Страви для новорічного столу
%
% Новий рік це саме те свято, коли не тільки відзначати його весело і приємно, але ще більше задоволення приносить підготовка до нього, складання планів, продумування святкового меню, вибір і покупка подарунків для рідних і друзів.% Чим же можна здивувати своїх гостей? Перш за все, подарунками. Ретельно продумайте свій вибір, згадайте, хто на що задивлявся на протязі року. Адже так приємно знайти під ялинкою свою заповітну мрію.
Новорічне застілля з приготованими смаколиками і красивою сервіровкою це можливість перетворити його в цвях програми. Тільки не потрібно готувати мільйон і ще одне блюдо. По-перше, ви шалено втомитеся, і свято вже буде не в радість, а по-друге, повірте, що гості прийшли до вам не стільки поїсти, скільки весело і цікаво провести час.
Тому обов'язково продумайте розважальну програму. Це може бути і міні-спектакль, і концерт «Ми шукаємо таланти», і веселі конкурси, і запуск феєрверків. Головне, щоб задіяні були всі, щоб веселощі лилося рікою, щоб щасливі посмішки не покидали осіб. Отже, можна буде очікувати, що і весь приходить рік буде таким же, наповненим радісними подіями і приємними сюрпризами.
Хоча, якщо ви втомилися від суєти і натовпи людей, то можна випробувати інші варіанти зустрічі Нового року. Проведіть його будинку вдвох з коханим і дітьми (якщо вони вже є, звичайно). Такий варіант додасть святу затишну сімейну нотку. Так рідко виходить залишитися наодинці, а це буде прекрасний шанс вкотре розповісти про свої почуття, поділитися мріями і фантазіями або просто помовчати.
Якщо ж ви хочете побути удвох, але при цьому випробувати щось нове і незвичайне, збирайте валізи і вирушайте в подорож. Вибір перед вами надзвичайно широкий, починаючи з якого-небудь найромантичнішого міста неподалік від вас і закінчуючи зустріччю Нового року де-небудь в Австрії чи Чехії. А любителі екзотики можуть відзначити свято в Єгипті, Таїланді, на Балі.
Варіантів безліч, обов'язково можна знайти щось до душі, щоб спогади потім радували весь рік, а всередині росли грандіозні плани. Головне - це проявити трохи фантазії і не боятися експериментів.
Теги: свято, рік, нове, зміст, ідея, рада
Зустрічаємо Новий рік з дитиною
% Daria Dyatlova, автор JustLady.
%
%
%
% Ялинка, іграшки, запах мандаринів і різнобарвна мішура - все це атрибути найулюбленішого свята і дітей, і дорослих. Постарайтеся стати справжніми чарівниками і чарівниками в ці дні, і подарувати своїм дітям світлу казку. Адже новорічні спогади дитинства залишаються в пам'яті яскравими радісними плямами на все життя.
% Статті за темою «Зустрічаємо Новий рік з дитиною»
%
% Як зустрічати Новий рік 2011: корисні поради для яскравого свята
%
% Зустрічаємо Новий рік вдома
%
% Зустрічаємо Новий Рік у всій красі
%
% Новий рік з дитиною вдома
%
% Якщо у вашій родині є діти, обов'язково почніть радісні новорічні приготування завчасно. По-перше, напишіть разом з малюком лист Діду Морозу в вологодський Великий Устюг. Завдяки письму, ви зможете дізнатися, про який подарунок він мріє. Запечатайте конверт і опустіть з дитиною в поштову скриньку. Це для дорослих такий шлях самий звичайний, а для крихти він дуже цікавий.% Присвятіть кілька грудневих вечорів бесідам про майбутні свята. Заздалегідь разом з дитиною почніть виготовлення прикрас для новорічної ялинки, супроводжуючи процес розповідями про Новий рік. Ви можете пофарбувати акриловою фарбою волоські горіхи, обернути дрібні коробочки блискучою папером або фольгою і зав'язати красиві бантики. З солоного тіста можна зробити кумедних звіряток, прикрасивши їх бісером, мішурою, розписавши фарбами. Виріжте з паперу і серветок сніжинки. Спечіть разом з дитиною печиво або пряники у формі зірочок, ялинок або сніговичків. Для малюка це буде незабутньо і стане чудовою прикрасою новорічного столу.
Прикрасьте разом з дитиною ялинку різнокольоровими кульками, скляними іграшками, цукерками, повісьте гірлянду, намисто. Не забудьте про прикраси, зроблених з крихіткою своїми руками.
Неодмінним атрибутом свята зробіть виготовлення Новорічного костюма для малюка. Діти із задоволенням включаються в цей процес, надаючи посильну допомогу в вирізання масок, наклеюванні аплікацій на майбутній костюм. Якщо малюк робив костюм сам, разом з татом і мамою, то він йому буде більш цінний, ніж найкрасивіший, але куплений в магазині.
З дитиною постарше розучите вірш чи пісеньку до приходу Діда Мороза або відвідуванню новорічного ранку. До маляті до 3-х років не варто викликати костюмованих героїв, щоб не налякати його. Для дітей від 4-5 до 10 років, які все ще вірять в чудеса, поява будинку Діда Мороза зі Снігуронькою - незабутня радість новорічних свят.
Буде краще, якщо ви накриє святковий стіл у звичне для малюка час вечері. Адже до настання Нового року і бою курантів, як правило, малюк не досидить. Тим не менш, відступите від звичайного режиму і дозвольте дитині святкувати стільки, наскільки вистачить його силоньок. Співайте разом під караоке, грайте, влаштовуйте конкурси та шаради. З дітьми старшого віку можна відправитися на вулицю: покататися на гірці, пограти в сніжки, відвідати масові гуляння.
Найважливіше у зустрічі Нового року з дітьми - вкласти в це дійство свою любов і душу, щоб наситити веселими сюрпризами, радісними подіями і прекрасними враженнями дитячі серця.
Теги: дитина, свято, рік, ялинка, дитинство
Як зустріти Новий рік і не нашкодити природі
% KamboJa, автор JustLady.
%
%
%
% Новий рік - самий чарівний і найвеселіше свято в році. Шкода, що природа зазвичай не поділяє цієї думки. Адже за веселощі людей їй доводиться розплачуватися вирубаними лісами, пошедшими на обгортку для подарунків і ялинку. Чи є спосіб зустріти Новий Рік весело, не зашкодивши природі?
% Статті за темою «Як зустріти Новий рік і не нашкодити природі»
%
% Чистка обличчя: як не нашкодити
%
% Іди в баню: як омолодитися й не нашкодити?
%
% Як не нашкодити собі дієтою: 5 корисних продуктів з небезпечними властивостями
%
% Віброплатформа - унікальний тренажер
%
% Кожен людський свято - це величезна рана на тілі живої природи. Рана, яку тій ще довго доведеться зализувати. Не вірите? Тоді згадайте, скільки метрів обгорткового паперу ви витратили на упаковку подарунків до минулого свята. Паперу, для виробництва якої були зрубані живі дерева. Або уявіть, скільки років росте ялина, що прикрасить ваш будинок лише на кілька днів, які триватимуть новорічні свята. Втім, зустріти Новий рік, не завдаючи шкоди природі, цілком можливо.% Отже, найголовніший атрибут святкування Нового Року - ялинка та прикраси на неї. Варто, звичайно ж, замість живої ялинки поставити штучну. Вона і пухнасті, і довговічніше. А для отримання характерного новорічного запаху в будинку цілком можна використовувати ефірні масла і аромакурільніци.
Втім, екологи з цим не згодні. Вони пропонують купувати живі ялини - за умови, що ті не є жертвами незаконної вирубки, а вирощені спеціально для продажу. Але хто дасть гарантії, що сподобалося вам дерево росло в лісгоспі, а не поцупити браконьєрами з лісу?
Ще одна порада стосується пакувального паперу для подарунків. Її варто використовувати якомога менше. Краще віддати перевагу плетеним кошиках, коробках. Адже ці предмети можна застосовувати за призначенням не один раз, а значить, вони цілком здатні зберегти пару-трійку дерев, призначених на переробку в яскраву пакувальний папір.
Що стосується ялинкових іграшок, то екологи пропонують виготовляти їх власноруч, уникаючи використання пластикових прикрас. Крім користі для природи, таке заняття, як придумування та виготовлення паперових гірлянд, сніжинок, бантів та інших іграшок - чудове заняття для всіх членів сім'ї довгими зимовими вечорами. А скільки радості воно доставить дітям!
До речі, а ви знаєте, що лампи розжарювання споживають на 80-90% більше електроенергії, ніж світлодіоди? І це хороший привід позбутися ялинкової гірлянди з лампами розжарювання і придбати світлодіодну. Економія, звичайно, не бозна-яка, а користь природі відчутна.
І наостанок, WWF (Всесвітній фонд дикої природи) склав список «антиподарунків», від прийняття і дарування яких повинен утриматися кожен, хто з повагою ставиться до нашої планети і не бажає завдавати шкоди природі. Найпершим у цьому списку значиться подарунок у вигляді баночки чорної ікри. На другому місці - вироби з тигрових шкур. За даними організації сьогодні на планеті залишилося лише близько 5000 тигрів. Третє місце у «чорному списку» займають дари з словоьіх бивнів - т.зв. слонової кістки. Четверте місце віддане «антиподарунків» з черепашачих панцирів. WWF також не радить дарувати і приймати в подарунок вироби зі шкіри рептилій, кактуси, які можуть виявитися контрабандно вивезеними з Мексики.
Що ж, не так вже й багато жертв потрібно принести людині, яка бажає не нашкодити своїми веселощами природі. А якщо таких людей буде сотня? А якщо тисячі або навіть мільйони?
Теги: природа, рік, подарунок, фонд, ялинка
|