SPA-косметика: на допомогу воді і вмілим рукам

% Культура SPA міцно увійшла в сучасний побут: навіть якщо ви жодного разу не відчували на собі ефективність цих процедур, то напевно багато разів про них чули. Sanus per Aquam, або, в перекладі з латині, здоров'я через воду, це, безсумнівно, один з найприємніших способів привести в порядок тіло. І не тільки - найважливішою частиною SPA-ритуалів є їх здатність допомагати максимальному розслабленню і приносити спокій душі і порядок думкам. Тому помітивши у продажу уходовие кошти, що позиціонуються як SPA-косметики, ми закономірно вирішуємо, що вони подарують нам неперевершену гармонію. Жіночий журнал JustLady з'ясовує, чи варто на це розраховувати.
% Статті за темою «SPA-косметика: на допомогу воді і вмілим рукам» %
SPA-косметика: на допомогу воді і вмілим рукам
% Скрапбукінг: краса своїми руками %
SPA-косметика: на допомогу воді і вмілим рукам
% Браслет з черепашок і мереживних стрічок %
SPA-косметика: на допомогу воді і вмілим рукам
% 5 причин, по яких ти повинна відчувати оргазм %
SPA-косметика: на допомогу воді і вмілим рукам
% Секрет молодості Софії Ротару %

У рубриці Краса: макіяж для зелених очей

Три ємних літери

Саме поняттяSPA-процедур істотно розширилося в часів давньоримських терм: сьогодні це в першу чергу тип готелів-санаторіїв, розташованих в курортних містечках. Звичайно, головна умова - вода - зберігається. АлеSPA-готелі виявляються зовсім несхожими один на одного: один пропонує програму оздоровлення, що базується на дії термальних джерел, інший - цілющі грязі, третій - всілякі заходи за участю свіжої морської води.

Словом,SPA перетворилося на загальне визначення для терапевтичних і косметологічних процедур на базі Wellness, Balneo, Thalasso. До речі,SPAі Thalasso нерідко вважаються практично синонімами, що не зовсім вірно: основний принцип таласотерапії полягає у використанні найсвіжішої морської води в комплексі з оригінальним кліматом, цю воду «супроводжуючим». Тому центрів «справжньої таласотерапії» у Центральній смузі Росії немає і бути не може і вже тим більше ритуали талассо неможливо всерйоз влаштовувати в домашніх умовах.

Головний сюприз полягає в тому, що чіткого визначенняSPA-косметики не існує, як не існує конкретного спектру її дії. Зрозуміло, що професійнаSPA-косметика застосовується у відповідних процедурах. Типовими для косметичної складової «водяного оздоровлення» вважаються чистка (пілінг), маски, ванни (в тому числі сірководневі і грязьові), ваксинг, обгортання, необрізноїSPA манікюр і педикюр. Проте останнім часом «під крильцем» уSPA частенько виявляється і ароматерапія, і сауна, і фітнес, і дієтологія. Крім того, відкриваютьсяSPA-перукарні і навіть @. @ стоматологічні кабінети! SPA тепер називається все, що пов'язано з розслабленням, комфортом і здоровим способом життя.

Джинн з флакончика

ВиробникиSPA-косметики сьогодні представлені на ринку в достатку. Це і люксові марки, в числі яких Yon-Ka, і стали вже класичними Thalgo і Biodroga, і амбітні новачки на зразок Caudalie, і маса локально відомих невеликих фірм. Що об'єднує ці бренди? В першу чергу, виняткову увагу до використовуваному сировини. Для того, щоб застосовуватися у вишуканих ритуалах, косметика повинна відповідати найвищим вимогам. В ідеалі - ніяких синтетичних консервантів та ароматизаторів, тільки «живі» активні речовини (до числа улюблених в SPA-косметиці ставляться водорості, мінерали (у тому числі морська сіль), витяжки з рослин, натуральні масла). Тобто хорошаSPA-косметика - Це натуральна косметика з «морським акцентом».

Укупі з релаксуючим процедурами, проведеними умілими руками фахівцівSPA-центру, Природні інгредієнти пілінгів, масок, обгортань, допомагають позбавити шкіру від токсинів, згладити її рельєф, наситити вологою. Міститься у водоростях і морської грязі йод позитивно впливає на роботу щитовидної залози, стан якої виключно важливо для здоров'я жінки.

����������� spa ���������

Тепло, спокій і безтурботність, що досягаються за допомогоюSPA-ритуалів, Дають організму бажаний відпочинок, і в такому милостивому настрої тіло чудово засвоює всю користь застосовуваних засобів. Тільки так працюєSPA-косметика, Тільки в тандемі з якісними процедурами вона виявляється максимально ефективною.

ЛініїSPA-косметики для домашнього догляду зарекомендували себе виробників відрізняються високою якістю і використанням тих же «водяних» інгридієнтів, але потрібно усвідомлювати: це просто дуже хороші креми і маски. Їх використання не перенесе вас в чарівний світSPA-курорту, Хоча і забезпечить шкіру прекрасним доглядом.

Крім професійноїSPA-косметики, Сила якої збільшується пропорційно кваліфікації співробітниківSPA, Мас-маркет пропонує нам величезну кількість коштів, які обіцяють блаженство водолікування у власній ванній. У переважній більшості випадків це комерційний трюк. Зрозуміло, що «справжня» SPA-косметика не всім по кишені, але важко ставитися до них серйозно: як правило, в дешевих засобах активно використовуються синтетичні інгредієнти, а за нібито SPAскладову відповідає невеликий відсоток екстракту водоростей або ароматичних масел у складі.

Безсумнівно, такі кошти теж можуть допомогти розслабитися, особливо наприкінці напруженого робочого тижня, коли і проста гаряча ванна перетворюється на філію раю, але до цінностейSPAвони мають дуже опосередковане відношення. Але для того, щоб спробувати влаштувати собідомашній SPA, Абсолютно необов'язково збирати повний набір флакончиків із супермаркету. Набагато автентичні і корисніше прийняти ванну з морською сіллю і парою крапельок свого улюбленого ефірного масла. Натурально і гарантовано дієво! А ще краще - не залишати мрію про відвідини кращого SPA-центру, Щоб на собі випробувати, як це взагалі повинно бути.

Ольга Чернь
% Жіночий журнал JustLady