5 питань новачка

% Слі ви збираєтеся придбати перший у своєму житті парфум або після чергового походу по магазинах прийшли до висновку, що ви нічого не розумієте в парфумерії, то ця стаття для вас. У ній я спробувала відповісти на 5 запитань, найчастіше виникають у новачка.
% Статті за темою «5 питань новачка» %
5 питань новачка
% Нова робота: 3 правила новачка %
5 питань новачка
% Йога для новачка: як зробити вибір %
5 питань новачка
% Як навчати нового співробітника %
5 питань новачка
% Скрапбукінг для новачків %

1. Чим відрізняються парфуми, туалетна вода і туалетна вода?

Основна відмінність між цими видами парфумерної продукції полягає в кількості міститься в них парфумерного екстракту. У туалетній воді концентрація становить 5-20%, в парфумованої воді (або туалетних парфумах) - 10-30%, а в парфумах - 20-40%. Чим вище концентрація, тим більше насиченість і краще стійкість парфуму.

Слід зауважити, що у різних парфумерних будинків одна і та ж категорія парфуму може бути з різною концентрацією, проте всередині однієї марки завжди буде вірний принцип, що туалетна вода володіє найменшою концентрацією, а парфуми - найбільшою.

2. Що таке «ноти»?

Ноти - Це щаблі розкриття аромату. У класичній парфумерної композиції виділяють три ноти: головний (верхню), серцеву (основну) і базову (кінцеву).

Верхні ноти звучать відразу після нанесення парфуму. Їхні дії вистачає всього на кілька хвилин. Інгредієнти, з яких складаються початкові ноти, зазвичай володіють сильним, свіжим, напористим запахом, але швидко вивітрюються. Найбільш часті складові головного ноти - це цитрусові та імбир.

Серцеві ноти - Це основні ноти аромату, які складають його суть. Вони вступають відразу після головних нот і тримаються кілька годин. Основні ноти часто м'якше початкових, вони огортають вас невидимою аурою аромату. Для квіткових і ряду інших парфумів типовими серцевими нотами є троянда і лаванда.

Базові ноти розкриваються після серцевих нот і є «післясмаком» аромату, яке називають шлейфом. Ці ноти додають аромату глибину і закінченість. Базові ноти зазвичай більш важкі, ніж початкові і серцеві, і можуть триматися цілий день. У якісних парфумах кінцеві ноти можуть звучати на одязі місяці! Мускус, ветивер і різні сорти деревини - найбільш часто використовувані в базових нотах інгредієнти.

3. Як правильно наносити парфум?

Про те, як правильно наносити парфум, існує безліч думок.

Есті Лаудер (Estee Lauder) рекомендувала бризнути перед собою і увійти в хмару духів. Мені здається, що це підійде для насичених парфумів, а ось легкі і свіжі при цьому будуть відчуватися дуже слабо - щоб набризгать перед собою хмару таких парфумів, доведеться витратити полфлакона.

Коко Шанель (Coco Chanel) радила наносити парфум туди, куди ви хочете, щоб вас поцілували. Теж спірне твердження - на запах парфум зазвичай набагато краще, ніж на смак.

На мій погляд, кращими місцями для нанесення парфуму є задня частина шиї, внутрішній згин ліктя, за вухами і плечі - у цих місцях кровоносні судини знаходяться близько до шкіри, тому аромат буде звучати «голосніше».

Якщо у вас жирна шкіра, то аромат буде триматися довше, ніж у тих, у кого суха шкіра. Для останніх можу порадити нанести на шкіру трохи жирного крему перед застосуванням парфуму - тоді запах буде більш стійкий.

4. Як правильно зберігати парфуми?

Щоб надовго зберегти парфумерію свіжої, рекомендується зберігати її в сухому, прохолодному і темному місці. Попадання прямих сонячних променів призводить до швидкого випаровування парфуму і втрати ним парфумерних якостей.

5. Як визначити, чи немає у мене алергії на парфуми?

Щоб перевірити, чи немає у вас алергії на якийсь конкретний парфум, треба нанести крапельку на зап'ясті або внутрішню сторону ліктя. Якщо протягом години у вас не виникло подразнення або почервоніння, то алергії у вас немає.

Теги: новачок

Целюліт: знайти і знешкодити!

% Якщо в березні розпочати активну атаку на ненависну «апельсинову кірку» на шкірі, влітку можна буде сміливо вдягати міні-бікіні і хизуватися у всій красі.
% Статті за темою «Целюліт: знайти і знешкодити! » %
Целюліт: знайти і знешкодити!
% Бабники: знайти і знешкодити %
Целюліт: знайти і знешкодити!
% Целюліт. Небезпеку самолікування %
Целюліт: знайти і знешкодити!
% Післяпологова депресія: знайти і знешкодити %
Целюліт: знайти і знешкодити!
% Причини виникнення і розвитку целюліту %

Проблемні місця - стегна і сідниці

Якщо ви думаєте, що целюліт - проблема тільки повних жінок старше 30, помиляєтеся. Він може з'явитися в будь-якому віці - і в п'ятнадцять, і в сорок років. Худишки страждають від цієї неприємності не менше товстушок.

Чому з'являється ненависна «апельсинова кірка»? У жирових клітинах підшкірного шару затримується рідина, і в них не можуть проникнути речовини, які запускають механізм відтоку жирів. Так як жири накопичуються, стінки клітин потовщуються і твердіють. У цей час до шкіри через кров не надходять поживні речовини. Вона втрачає пружність, еластичність, стає в'ялою, на поверхні з'являються горбки.

Улюблені місця целюліту - сідниці, стегна, ноги, боки, руки.

Звідки він береться?

Причин для появи целюліту насправді набагато більше, ніж ми думаємо. Лікарі розділяють їх на внутрішні і зовнішні. До внутрішніх належать:

-гормональние зміни в організмі - наприклад, в період статевого дозрівання або під час вагітності;
% -порушення Функції щитовидної залози, печінки;
% -деформація Хребта;
% -плоскостопіе;
% -Проблеми З травленням;
% -спадковість - Будова шкіри, підшкірної клітковини, особливості процесу обміну речовин.

Зовнішні причини целюліту:

-зловживання алкоголем, кавою;
% -перееданіе, Незбалансоване і нерегулярне харчування призводять до надмірної відкладенню жиру;
% -тесного Одяг - судини стискаються, це призводить до недостатнього кровообігу;
% -стресс - Збільшується викид адреналіну - гормону, що викликає спазми кровоносних судин і порушення кровообігу;
% -сідячій Спосіб життя - уповільнює обмін речовин.

Пора вам турбуватися?

Ось простий тест на целюліт: стисніть двома руками шкіру стегна, якщо з'являється характерна «апельсинова кірка», проблема є. (Див. «Перевір себе»)

Але нерівності - зовсім не єдина ознака проблеми.

1. Біль при дотику до проблемній зоні - неприємне відчуття виникає навіть від легкого натискання і довго зберігається.

2. Прощупуються дрібні і великі вузлики.

3. Розтяжки на шкірі.

4. Схильність до синців - навіть якщо злегка вдаришся, з'являється синювате пляма через тендітних кровоносних судин і порушеного кровообігу.

5. Почуття тяжкості - відчувається, навіть якщо немає втоми.

6. М'язові болі в литках.

7. Неприємні відчуття при пробудженні - відчуття обмеженості в рухах.

Як впоратися з проблемою

Перемогти целюліт домашніми засобами - самомасаж, кремами, втирання настоянок - неможливо. Всі ці заходи гарні для профілактики. Якщо проблема є, потрібно, не гаючи часу, відправлятися до лікаря-косметолога. Залежно від того, наскільки змінені шкіра і підшкірна клітковина, стану здоров'я всього організму, лікар підбирає процедури і призначить дієту.

Щоб поліпшити обмінні процеси в підшкірно-жирової клітковини і шкірі, потрібно активізувати лімфо- і кровообіг. Для цього в лікувальній косметології застосовують фізіотерапевтичні апаратні методи впливу на целюлітні клітини (ми розповімо про найпоширеніші), а також масаж, обгортання.

Електроліполіз - В підшкірно-жирову клітковину на глибину 3 мм вводять тонкі голки-електроди довжиною 15 см. Неприємна, але терпима процедура займає приблизно одну годину, проводиться раз на тиждень. Курс - 6 - 10 процедур. Вартість однієї процедури в середньому - 2000 - 3000 рублів. Для того щоб швидше вивести з організму продукти обміну жирів, після електроліполіза бажано зробити апаратний лімфодренаж.

Апаратний лімфодренаж - Під впливом мікрострумів посилюється лимфоотток від ніг і малого тазу. На ці зони накладаються електроди, оброблені спеціальним гелем. Під час сеансу відчувається м'яке скорочення м'язів, можна подрімати, відпочити. Тривалість процедури - 20 - 30 хвилин. Курс - 5 - 7 процедур. Вартість однієї процедури в середньому - 700 - 2000 рублів залежно від апарату і програми процедур.

Вакуумний масаж - Спеціальним препаратом жирові клітини розсмоктуються. Шкіра стає гладкою і шовковистою. Курс - 10 - 15 процедур. Вартість однієї процедури в середньому - 1500 - 3000 рублів залежно від апарату.

Мезотерапія - Шприцом в проблемну зону вводять ліки чи «лікувальний коктейль». За рахунок локальної дії цей метод вважається одним з найефективніших. Ін'єкції робляться швидко і безболісно. Робиться раз на 5 - 7 днів. Ціна залежить від препаратів - в середньому від 2000 рублів.

Антицелюлітний ручний масаж - Розм'якшує «застарілий» жир і сполучну тканину, посилюється кровообіг. Після масажу (досить болючого) іноді з'являються невеликі набряки або почервоніння, через годину-дві зникають. Кількість сеансів - 10 - 20. Тривалість процедури - 1:00. Вартість однієї процедури в середньому - 1000 - 1500 рублів.

Обгортання тіла - На проблемні області наносять лікувальні грязі, водорості, глину, антицелюлітні креми і т. Д. Тіло загортають на півгодини в поліетиленову простирадло або в термоодеяло. Обгортання бувають гарячими, холодними і нейтральними. Приємна процедура. Робиться 2 -3 рази на тиждень. Курс - не менше ніж 10 процедур. Вартість однієї процедури в середньому - 2000 рублів.

ВАЖЛИВО!

Целюліт у жінок - це не хвороба! Його не лікують таблетками та іншими медичними способами. Це косметичний недолік, викликаний зміною жирової тканини, при якому порушується лімфо-і кровопостачання жирових клітин. Можна сказати, що целюліт - одна з особливостей жіночого організму. А от коли він виникає у чоловіків - це вже хвороба.

ДО РЕЧІ

Щоб поліпшити обмін речовин і вивести з організму шкідливі продукти обміну, бажано випивати не більше двох літрів рідини в день. Пийте зелений чай - він знижує процеси окислення. Також на столі завжди повинні бути продукти з клітковиною - овочі і фрукти. Бажано хоча б 2 - 3 рази на тиждень вживати в їжу крупи і хліб грубого помелу. І поменше жирних продуктів.

ПЕРЕВІР СЕБЕ

На який фрукт схожа ваша шкіра?

Подивіться, на який з фруктів за структурою схожа ваша шкіра на стегнах і сідницях? Цей простий тест допоможе зорієнтуватися, чи пора навідатися до лікаря-косметолога або можна обійтися домашніми засобами.

ПЕРСИК - У вас шкіра, близька до ідеальної. Але розслаблятися не варто. Щоб зберегти її, 1 - 2 рази на тиждень масажуйте стегна, ноги, сідниці спеціальною щіточкою або просто мочалкою з антицелюлітні кремами. Не забувайте про фізичні навантаження, вони знижують кількість жирових відкладень - особливо для профілактики целюліту гарні біг, плавання, лижі, теніс, колланетіка.

АПЕЛЬСИН - Ледве помітні горбики, або «апельсинова кірка», - це перша стадія целюліту (всього їх три): сполучна тканина, що обплітає жирові клітини, розростається і починає здавлювати і «виштовхувати» їх. Якщо згаяти час, недалеко і до другої стадії, коли вже навіть слабке натискання на проблемну зону з помітними нерівностями викликає біль. Якщо шкіра, як «апельсинова кірка», пора до лікаря-косметолога - на антицелюлітний масаж, обгортання. І, звичайно, лікар призначить дієту (менше жирних продуктів, виключити борошняне, що не більше 1, 5 тисячі калорій в день).

АНАНАС - Третя, сама запущена стадія целюліту - в підшкірно-жирової клітковини утворюються вузлики. Ніяких домашніх засобів, лікування може призначити тільки лікар-косметолог. На третій стадії для лікування целюліту ефективні мезотерапія і апаратні методи косметології.