Як стати трейдером
% Олена Єгорова, автор JustLady.
%
%
%
% Трейдер - затребувана професія, опанувати яку сьогодні можна різними способами. В обов'язки фахівця входить укладення угод на основі аналізу поточної ринкової ситуації.
% Статті за темою «Як стати трейдером»
%
% Як заробити на різниці курсів валют
%
% Інтуїція як шосте відчуття
%
Хто може стати трейдером
Освоювати мистецтво біржової торгівлі слід людям з математичним складом розуму, який вміє знаходити причинно-наслідкові зв'язки. Це дуже важливо, оскільки доведеться постійно аналізувати рух цін, виявляти нові тренди, робити прогнози на майбутнє. Паралельно з цим претендент на посаду повинен бути посидющим, здатним протягом тривалого часу виконувати монотонну роботу.
Трейдер може бути як найманим співробітником, так і вільним від відносин з роботодавцем. І якщо в першому випадку він ризикує грошима фірми / клієнта, то у другому - виключно власними коштами. Чи варто говорити, що зайняти вакантну посаду в престижній фірмі вдається далеко небагатьом бажаючим освоїти ази професії? Великі компанії дилетанта на роботу не візьмуть, для працевлаштування вони зажадають певний багаж знань і досвіду. Якщо немає ні того, ні іншого, то доведеться спочатку пройти навчання, а потім відточити свою майстерність на практиці. І ще: тут вирішальну роль відіграє освіта, бажано щоб воно було економічним або фінансовим.
Як стати незалежним торговцем
Але можна вибрати й інший шлях - стати вільним трейдером, наприклад. Природно, що і в цьому випадку доведеться вчитися азам професії, це в інтересах самого фахівця. Якщо не знати принципів роботи, механізмів руху цін і варіантів складання прогнозів, то можна за своє невігластво поплатитися всім торговим капіталом.
Запишіться на курси в будь-яку компанію, що надає подібні послуги. Теорія скрізь однакова, тому принципового значення характер навчального закладу не має, якщо ви, звичайно, не прагнете отримати свідоцтво про присвоєну кваліфікацію певного місця.
А ось укладати договір на обслуговування торгового рахунку не поспішайте: попередньо обов'язково перевірте документи компанії, які дозволяють вести цю діяльність. Справа в тому, що деякі організації, які називають себе дилінговими центрами, такими не є, а працюють на підставі ліцензії букмекерської контори. Таким чином, всі їхні клієнти нібито роблять ставки, а доступу до скоєння реальних угод на біржі їм мають. У цьому випадку дохід визнається виграшем, який, до того ж, не просто отримати. Тому при виборі посередника будьте гранично обережні: ретельно перевіряйте потенційних партнерів і не поспішайте з прийняттям рішень.
Теги: трейдер, торгівля, ситуація
Як пережити стресове інтерв'ю
% Наталя, автор JustLady.
%
%
%
% Найчастіше, щоб отримати бажану роботу, потрібно максимум витримки і стійкості. Відверто байдужий прийом, а часом, і безтактність потенційного начальника може вивести з рівноваги кого завгодно. Як же пережити стресове інтерв'ю?
% Статті за темою «Як пережити стресове інтерв'ю»
%
% Топ-10 стресових професій
%
% Як упоратися зі стресом, що не витрачаючись на психологів
%
% Емоційна напруженість. Як впоратися із наступом стресом
%
% Перед початком співбесіди ще раз перегляньте своє резюме, щоб припустити, які питання можуть виникнути у майбутнього роботодавця до вас. Наприклад, довга перерва в роботі або часта зміна місць обов'язково зацікавить вашого інтерв'юера. Будьте готові пояснити цей факт. Не варто посилатися на фінансові проблеми на попередньому місці роботи або переходити на особистості, звинувачуючи їх в причині вашого звільнення.% Запишіть відповіді на передбачувані питання і пояснення проблемних ситуацій. Прорепетируйте передбачуване інтерв'ю з близькою людиною або з кимось із друзів, нехай вони зададуть вам різні питання (можна каверзні). Попросіть їх назвати ваші недоліки для того, щоб ви змогли подумати і перетворити їх на переваги.
Ознайомтеся заздалегідь (якщо є можливість) з деякими видами сценаріїв проведення інтерв'ю. Якщо розпізнаєте тактику поведінки опонента, вважайте, що виграли наполовину. Ви зможете розробити свою стратегію і знешкодити інтерв'юера.
На співбесіді зберігайте спокій. Створення стресовій ситуації під час інтерв'ю, швидше за все, є частиною продуманої спритною гри, у якій є свої правила. Метою такої гри може бути перевірка того, як ви володієте собою у важких ситуаціях і справляєтеся з психологічним тиском. Стресове інтерв'ю - це серйозна перевірка вашої рішучості, впевненості в собі, здатності відстоювати свою точку зору сприймати критику.
Не сприймайте важкі питання як особисту образу вашого гідності. Їх задають, щоб поставити вас в глухий кут, тим самим змушуючи проявити не найкращі моральні якості. Сила таких питань у раптовості. Витримуйте паузу перед кожним відповіддю, щоб зібратися з думками і не наговорити того, про що іншим знати й не потрібно. Іноді стрес як раз мобілізує всі сили, і ви без праці впораєтеся з труднощами.
Теги: інтерв'ю, поведінку
Як знайти своє покликання
% НАРБ Шейф, автор JustLady.
%
%
%
% Ходити на нецікаву роботу, займатися тим, що не подобається - це вища форма прояву нелюбові до себе і найкоротший шлях до стресу. А адже, здавалося б, як просто вибрати те, що до душі, і бути не тільки успішним, але і подвійно корисним. Чому тоді багато хто не знаходять свій шлях? Тому що на вибір людини впливають багато факторів та обставин, але головна причина в труднощі пізнання себе. А може, й у відсутності сміливості зробити новий крок назустріч собі.
% Статті за темою «Як знайти своє покликання»
%
% Як визначити своє покликання
%
% Як знайти покликання в житті
%
% Як дізнатися, яка робота тобі підходить
%
% Як зрозуміти, ким ти хочеш працювати
%
% Щоб знайти своє покликання, треба уважно ставитися до своєї персони. Варто навчитися визначати, в яких випадках бажання є істинно вашими, а в яких диктуються модою або іншими людьми. Потрібно чітко знати свої цінності і вміти визначати пріоритети. І тоді вибір з безлічі можливостей буде проходити легше і вести вас до успіху і задоволеності життям. Пам'ятайте, що коли ви проявляєте себе, ваше «Я», ви отримуєте значущі для вас результати.% Для початку проведіть ревізію своїм ресурсам, нахилам, захопленням. Знайдіть те, що вам приносить найбільше задоволення. Ви можете записати на аркуші паперу всі свої інтереси, мрії, починаючи з самого дитинства. Якщо ви ще не знаєте, чим вам подобається займатися, то шлях один - починайте пробувати. Тільки приміряючи на себе щось нове, ви визначите, ваше воно чи ні.
Задайте собі питання, що ви вмієте робити взагалі і що робите найкраще? Помізкуєте, які з ваших умінь можна застосовувати, і в якій області. А які ваші вміння є вашою особливою гордістю і приносять вам задоволення? На допомогу вам ви можете опитати друзів, колег, родичів. Що, на їх погляд, вдається вам найкраще? Але така перевірка не завжди об'єктивна, хоча може привнести нові ідеї.
Тепер зіставте вміння та захоплення. Чи можуть вони поєднатися і застосуватися в якій-небудь області? Ви можете відчути, що вам чогось не вистачає: якихось знань, навичок. Можливо, варто навчитися новому? Не лякайтеся. Якщо справа вам дійсно подобається, то навчання буде приносити задоволення.
Часто всередині вас виникають заперечення у відповідь на бажання знайти своє покликання. Ви можете думати, що вже пізно, що ви чогось не вмієте, і найголовніше, вам потрібно дбати про матеріальне забезпечення вас або сім'ї. Це голоси самих різних страхів, які прагнуть уберегти вас від ризику, від змін. Але якщо ви все ж переступите ці побоювання, ви отримаєте набагато більше переваг, ніж маєте на даний час.
На наступному етапі спробуйте уявити себе через 5, 10, 15 років. Чим би ви хотіли займатися, який спосіб життя вести? Чого хотіли б досягти, які з інтересів реалізувати? Цим самим ви перевірите, що ви готові робити все життя, а що - тільки за настроєм. Будь-яка справа буде хорошим, якщо воно буде приносити задоволення вам і користь чи радість людям.
Теги: робота, кар'єр, покликання, радість
|