Шукаємо роботу. Секрети успіху

% Світлана Селезньова, автор JustLady. % % %
���� ������. ������� ������
% Сьогодні безліч компаній пропонує багатий вибір вакансій, умови роботи вигідні, графік влаштовує, заробітна плата - тим більше, але як стати саме тим, у чиїй трудовій книжці зроблять запис «прийнятий на посаду»?
% Статті за темою «Шукаємо роботу. Секрети успіху » %
Шукаємо роботу. Секрети успіху
% Секрети успіху для молодого фахівця %
Шукаємо роботу. Секрети успіху
% Секрет успіху Періс Хілтон %
Шукаємо роботу. Секрети успіху
% Сінді Кроуфорд: секрет краси та успіху %
Шукаємо роботу. Секрети успіху
% Як налаштувати себе на успіх %

Першим у списку необхідних дій стоїть питання, яке необхідно задати самому собі: «Чого я очікую від роботи? »Сюди входить і інтерес до тієї чи іншої професії, і оцінка власних можливостей, і рівень очікуваної зарплати, і навіть географічне розташування потенційного робочого місця. Чим повніше буде список очікувань, тим простіше буде відповісти роботодавцю на питання: «Чому Ви прийшли саме до нас? »

Вам потрібно правильно і грамотно складене резюме. Резюме - це презентація самого себе. І якщо воно складено бездумно, солідний роботодавець навіть не стане його читати, а відправить прямо в корзину. Недостатньо один раз скласти і відправити резюме, необхідно постійно відстежувати його «долю», дзвонити і уточнювати, чи дійшло воно до адресата. При цьому не варто забувати і про те, що телефон - річ ненадійна. Найкраще доставити резюме особисто і переконатися в тому, що воно потрапило в руки саме тими співробітникам, в коло обов'язків яких входить підбір персоналу.

Співбесіда з роботодавцем - відповідальний процес. До нього варто підготуватися заздалегідь. Вже стільки раз говорилося про те, що не можна спізнюватися і приходити на зустріч у неформальному одязі (якщо тільки креативність не складає загальний імідж обраного місця), але здобувачі продовжують допускати одні й ті ж помилки. Перше враження завжди має велике значення, якщо не вдасться справити враження на роботодавця з першого разу, іншого шансу може й не бути. Перед співбесідою можна поспостерігати, у чому співробітники фірми приходять на роботу, і одягнутися відповідно. При собі необхідно мати документи і копію резюме навіть у тому випадку, якщо воно до цього вже було відправлено роботодавцю.

Під час співбесіди не варто поводитися фамільярно, але і зайва скромність теж не потрібна. Адекватна і об'єктивна самооцінка, доступність і грамотність мови, вміння правильно подати себе і чітко сформулювати свої професійні досягнення та очікування від роботи - ось що захоче почути роботодавець.

Якщо людина підійшов, і роботодавець вже завів мову про зарплату, є одна маленька хитрість: при відповіді на питання про очікувану заробітну плату краще назвати трохи завищену суму. Роботодавець спробує трохи «опуститися», при цьому озвучивши саме ту суму, на яку і розраховував здобувач.

Теги: робота, співбесіда, успіх, секрет, пошук, поведінку

Як написати правильне резюме

% Марія Фокіна, автор JustLady. % % %
��� �������� ���������� ������
% Інформація про цінність здобувача на ту чи іншу посаду повинна бути скомпонована в спеціальну форму, звану резюме. Від правильного складання цього документа залежить велика частина успіху в пошуку нової роботи.
% Статті за темою «Як написати правильне резюме» %
Як написати правильне резюме
% Як правильно написати резюме %
Як написати правильне резюме
% Як скласти правильне резюме %
Як написати правильне резюме
% Як скласти правильне резюме %
Як написати правильне резюме
% Як створити резюме %
% Резюме складається з декількох блоків: контактні дані, освіта, досвід роботи, спеціальні навички, вимоги до роботи. Точний їх порядок значення не має, однак ідеальний варіант резюме починається з уявлення, тобто з блоку з контактними даними.%

У цей блок входить ваше ПІБ, дата народження, адреса проживання та телефон. Опціонально можете вказати і-мейл або адресу сайту. На вимогу роботодавця прикладіть фотографію.

У полі ПІБ вказуйте повні дані, а не ініціали. Коли роботодавець зв'яжеться з вами, йому буде необхідно назвати вас по імені. В якості адреси можна вказати місто, станцію метро, ​​мікрорайон.

Наступним пунктом зазвичай стоять вимоги до роботи. Обов'язково вкажіть бажану зарплату, посаду, графік, інші деталі. Оцінюйте свої навички об'єктивно, що не завищувати вартість своєї праці: роботодавці не завжди налаштовані торгуватися.

Блок про освіту будується наступним чином. Роки навчання - місце навчання, спеціальність. Вказуйте не тільки вузи, але й ссузів, курси та інші установи. Назви записуйте без абревіатур.

Досвід включає в себе як досвід роботи в інших організаціях, так і досягнення взагалі. Ви можете перерахувати конкурси, в яких брали участь, видання, в яких публікувалися, і т.д. Оформлення виглядає наступним чином: місяць і рік початку - місяць і рік закінчення - місце роботи, посада, обов'язки і досягнення.

Спеціальні навички, як правило, стають заключним блоком резюме і містять відомості про все, чого ви навчилися. Вказуйте всі позитивні якості, які можуть вас виділити з числа претендентів, спирайтеся на свої сильні сторони.

Кожен блок резюме виділяйте, ставлячи його назву на початку. Кожен пункт блоку пишіть з нового рядка. Створіть титульну сторінку, на якій буде всього кілька слів: Резюме, ПІБ, основна спеціальність. Кожну групу слів пишіть через рядок або два.

Теги: резюме

Як знайти хорошу роботу на дому

% Анна Калашникова, автор JustLady. % % %
��� ����� ������� ������ �� ����
% Останнім часом робота на дому стає все більш популярною. Компаніям вигідно наймати фахівців, що працюють віддалено, так як таким чином знижуються витрати, а самі працівники не витрачають час і нерви на проїзд до роботи.
% Статті за темою «Як знайти хорошу роботу на дому» %
Як знайти хорошу роботу на дому
% Як отримати хорошу роботу %
Як знайти хорошу роботу на дому
% Як знайти роботу з фен-шуй %
Як знайти хорошу роботу на дому
% Як знайти надомну роботу %
Як знайти хорошу роботу на дому
% Як знайти роботу з фен-шуй %
% Найбільш популярною роботою вдома вважається робота з написання текстів. Такі замовлення можна легко знайти на біржі статей. Для цього потрібно зареєструвати аккаунт, після чого починати пошук цікавого замовлення.%

Поки рейтинг у вас початківця працівника, вам будуть пропонувати лише написання дешевих статей. Але з часом, коли у вас з'явиться досвід, буде можливість отримувати більш дорогі замовлення.

Якщо ви спеціалізуєтеся на створенні сайтів, то вам можна звернутися до бірж фріланса, де щодня з'являється безліч пропозицій. До речі, там можна знайти і іншу роботу, наприклад, збір інформації в мережі або продаж послуг.

Однак при роботі на біржі фрілансу велика ймовірність зіткнутися з шахраями. Якщо на біржі статей автори захищені від недобросовісних замовників, тобто людина не зможе отримати статтю і не заплатити за неї, то при прямих відносинах із замовниками ризик залишитися без оплати збільшується. Тому необхідно продумати систему передоплати, при цьому потрібно враховувати, що не всі замовники готові на це.

У мережі постійно трапляються й інші оголошення про роботу, наприклад, збірка ручок на дому, вирощування грибів, рассортировка картинок і багато іншого. На жаль, багато подібних «підприємці» навіть і не збираються платити за таку роботу.

Суть шахрайства зводиться до наступного. Спочатку роботодавець просить людини перерахувати невелику суму за матеріал, а потім просто перестає відповідати на листи. Саме тому фахівці рекомендують уважно ставитися до таких оголошеннях, тобто якщо з вас просять передоплату, нехай і невелику, то, швидше за все, це недобросовісний роботодавець.

Але зовсім не обов'язково працювати на когось, адже можна відкрити і власний бізнес на дому. Наприклад, створити інтернет-магазин з продажу іграшок, техніки, книг та ін. Різновидом вашого бізнесу може стати і хобі, наприклад, бісероплетіння, вишивка або навіть миловаріння.

Теги: робота, дім