Як скласти резюме менеджера

��� ��������� ������ ���������
% Менеджери - професія надзвичайно популярна і затребувана. Перебуваючи в пошуку роботи, ви, як здобувач, повинні докласти всіх зусиль до того, щоб скласти грамотне, цікаве і привабливе резюме. Ваше подання має неодмінно викликати бажання запросити вас на співбесіду.
% Статті за темою «Як скласти резюме менеджера» %
Як скласти резюме менеджера
% Як написати резюме менеджера %
Як скласти резюме менеджера
% Як розмістити резюме на роботу %
Як скласти резюме менеджера
% Як скласти ідеальне резюме %
Як скласти резюме менеджера
% Як написати професійне резюме %
% Резюме має відповідати всім правилам написання - бути коротким, ємким, інформативним. Почніть складання резюме з надання особистих даних: прізвище, ім'я та по батькові, інформація про вік і сімейний стан, контактні дані. Вказуйте бажаний спосіб зв'язку з вами і точні години, в які ви доступні - це буде додатковою перевагою, так як ви піклуєтеся про економію часу потенційного роботодавця.%

Точно вказуйте бажану позицію, спеціалізацію. Менеджер - посада вельми поширена і, незважаючи на те, що вона володіє певним функціоналом, в конкретних компаніях під цим визначенням можуть розуміти різні речі. Якщо ви відправляєте резюме в компанію, де відкрита конкретна вакансія, то вказуєте саме найменування запитуваної позиції. У всіх інших випадках відзначайте свою спеціалізацію, тобто ті сфери діяльності, в яких ви хочете працювати.

Дані про освіту необхідно надати, навіть якщо воно не є профільним для даної позиції. У цьому випадку ваш диплом буде показником того, що ви працювали над собою, вдосконалювали свої знання і прагнули до успіху. Обов'язково вкажіть всі курси, особливо ті, які мають відношення до менеджменту.

З вашого досвіду роботи має бути видно, що ваша професійна кар'єра складалася по наростаючій. Для менеджера будь-якої ланки кар'єрний ріст пріоритетним, тому вказуєте всі щаблі, які ви пройшли в одній компанії - це доведе той факт, що ви не зупиняєтеся на досягнутому і маєте хороший потенціал для просування по службі.

Якщо потрібного досвіду роботи у вас немає, то знадобляться будь-які дані про те, що ви володієте здоровими амбіціями, прагнете досягати поставлених цілей, точно знаєте, чого хочете. Вкажіть періоди стажувань, окремо розпишіть свої особистісні якості.

Окремим пунктом в резюме вкажіть зарплатні очікування - не фіксує певну суму, краще використовуйте формулювання «від ... тисяч». Якщо ви претендуєте на посаду менеджера вищої ланки, то рівень зарплати можна не вказувати - ці питання з вами будуть обговорювати на співбесіді.

Теги: резюме

Як зробити резюме

��� ������� ������
% Правильне написання резюме - дуже важлива деталь, оскільки саме від цього документа в більшій мірі залежить те, чи зможете ви зацікавити потенційного роботодавця. Крім того нерідко резюме відіграє також важливу роль і в подальшій кар'єрі.
% Статті за темою «Як зробити резюме» %
Як зробити резюме
% Як зробити резюме на роботу %
Як зробити резюме
% Як написати резюме менеджера %
Як зробити резюме
% Як скласти резюме дизайнера %
Як зробити резюме
% Як послати резюме %
% Гарне резюме може стати одним з найбільш ефективних засобів, що сприяють влаштуванню на роботу. Тому при його підготовці вам необхідно ретельно продумати зміст. Насамперед, це повинні бути особисті дані, основна інформація про освіту, досвід роботи, рівень кваліфікації та спеціальних навичках.%

Зазвичай резюме має об'єм 1-2 сторінки і приблизно таку структуру:

Ф. І. О. (пишеться великими літерами в називному відмінку).

Повна адреса, номер телефону, адресу електронної пошти.

Мета - коротко потрібно вказати, на яку посаду ви претендуєте і з якою метою.

Кваліфікація - чітко і гранично коротко вказується найбільш важлива для потенційного роботодавця інформація про професійні навички та досягнення.

Освіта - в хронологічному порядку вписується дата початку та завершення навчання, назва навчального закладу, факультету, отриманою спеціальністю та наукового ступеня. Якщо це буде грати роль для отримання посади, в якості додаткової інформації можна вказувати відомості про додаткову освіту - спецкурсах, тренінгах та семінарах, стажуваннях.

Досвід роботи - це найбільш важлива частина резюме, яку необхідно описувати, починаючи від останнього місця роботи. При цьому вказується назва компанії та сфера її діяльності, термін роботи, посада та обов'язки, професійні досягнення та навички.

Додаткова інформація - залежно від особливості посади, наприклад, це можуть бути відомості про знання іноземних мов (але обов'язково повинно бути вказано, де і коли ви їх вивчали), наявності водійських прав, навичках роботи з комп'ютером.

В резюме не варто вказувати всю свою трудову біографію (цілком достатньо 3-5 останніх місць роботи) і причини відходу з тієї чи іншої роботи. Також не потрібно писати про зовнішні дані, стан здоров'я, недоліки та слабкі сторони. Не варто перераховувати людей, які могли б вас рекомендувати, і докладати до резюме рекомендаційні листи - такий список краще підготувати окремо, можливо, він буде корисний під час співбесіди.

Теги: резюме

Як зробити резюме на роботу

% Галина Добра, автор JustLady. % % %
��� ������� ������ �� ������
% Процес пошуку нової роботи останнім часом починається з написання резюме здобувача, адже саме воно є головним показником для роботодавця. Для того, щоб не загубитися серед десятка інших претендентів, варто складати цей найважливіший документ за всіма правилами.
% Статті за темою «Як зробити резюме на роботу» %
Як зробити резюме на роботу
% Як зробити резюме %
Як зробити резюме на роботу
% Як розмістити резюме на роботу %
Як зробити резюме на роботу
% Як скласти резюме на вакансію %
Як зробити резюме на роботу
% Як скласти правильне резюме %
% Резюме являє собою друкований аркуш формату А4 з текстом, що містить в собі всю інформацію про претендента на посаду як про фахівця в даній області. Але часом саме цей документ губить кар'єру юних шукачів гарної роботи з причини недосвідченості у його складанні, адже цьому не вчать у вузах. Тому так важливо грамотно і чітко вміти описувати всі свої професійні гідності.%

Почніть резюме з своїх повних прізвища, імені та по батькові, вкажіть дату народження або вік. Напишіть кілька контактних телефонів, адресу електронної пошти, факс або будь-який інший спосіб зв'язку з вами.

Вкажіть дані про свою освіту. Можливо, доведеться прикріпити копії дипломів (на вимогу роботодавця). До цього пункту можна віднести і всі пройдені курси з підвищення кваліфікації або додаткового утворення, тренінги.

Наступний пункт - досвід роботи. Поширеною помилкою здобувачів є перерахування всіх своїх посад, що часом займає не один лист. Охоплює період не більше семи - десяти років, виключайте дрібні підробітки. Не зайвим буде коротко описати виконувані обов'язки біля кожної посади. Пам'ятайте, що багаторазова зміна місця роботи протягом короткого періоду часу свідчить проти вас як фахівця і комунікабельну людини.

Останній абзац прийнято називати «додаткова інформація» або «додаткові навички». Тут важливо не допустити перебору в перерахуванні своїх достоїнств. Пишіть тільки необхідну інформацію, що відноситься до роботи: володіння іноземними мовами, наявність водійського посвідчення та автомобіля, особисті якості, що характеризують вас як першокласного спеціаліста.

Резюме не повинно займати більше двох друкованих аркушів (бажано один). Обов'язково перевіряйте написаний документ на відсутність граматичних і стилістичних помилок, друкуйте стандартним шрифтом (Times New Roman, 12 або 14 розміром).

Теги: резюме, робота