Як одягнутися на співбесіду

��� ������� �� �������������
% Доведено, що люди протягом перших шести секунд складають думку про людину, яку вони бачать вперше. За цей час на підсвідомому рівні вони встигають визначитися з тим, що викликає новий знайомий: симпатію чи антипатію. Багато в чому це залежить від зовнішнього вигляду та одягу.
% Статті за темою «Як одягнутися на співбесіду» %
Як одягнутися на співбесіду
% Діловий одяг: як одягтися для співбесіди? %
Як одягнутися на співбесіду
% Як вибрати одяг, збираючись на співбесіду? %
Як одягнутися на співбесіду
% Як приходити на співбесіду %
Як одягнутися на співбесіду
% Співбесіда: продай себе сам %

Одяг людини давно вже не обмежується тільки захисної і зігріває тіло функцією. Предмети туалету визначають статус людини, її світогляд і його позицію. Приказка про зустріч по одягу і донині не втратила своєї актуальності. Потрібно пам'ятати про неї, вирушаючи на співбесіду по роботі, як здобувач на вакантне місце. Від виробленого на відповідальну особу враження будуть залежати плани і розпорядок життя людини на найближчий час або на тривалий термін роботи в компанії.

На співбесіду прийнято приходити в одязі класичного або ділового стилю, яка не передбачає занадто відкритих частин тіла, провокаційних розрізів і викликають деталей. Це не обов'язково костюм, ансамбль може складатися з самостійних речей, гармонійно поєднаних між собою. Психологи стверджують, що рівень довіри до співрозмовника зростає, якщо він має красивий доглянутий вигляд, естетично зі смаком одягнений.

Але не варто надто захоплюватися і надягати на себе всі найдорожчі брендові речі, які є в гардеробі. Якщо людина розбирається в якості і ціні, а саме так воно і буває, інакше він би не обіймав цю посаду, то у нього виникнуть сумніви з приводу того, чи зможе задовольнити запити здобувача передбачувана зарплата. Це стосується і коштовностей, а й дешева помітна біжутерія в наряді не припустима.

Багато роблять помилку, приходячи на співбесіду в одязі, яка відповідає виду професійної діяльності. Найчастіше це невиправданий крок, може бути, у своєрідній одязі зручно працювати, але знайомитися з керівником - ознака відсутності виховання. Ефективніше буде заздалегідь дізнатися про прийняте в компанії дрес-коді і підібрати одяг, який максимально схожа на ту, що носять співробітники.

Співбесіда - це своєрідний іспит, який потрібно витримати гідно, дотримуючись спокій. Одяг повинен бути зручним, не доставляти дискомфорту. Іноді невпевнені, обмежені незручною одягом руху, менеджер може віднести на предмет професійної невпевненості.

Теги: одяг, співбесіда, код

Як потрапити на співбесіду

% Марія Рошаль, автор JustLady. % % %
��� ������� �� �������������
% Останнім часом питання про працевлаштування часто стає актуальним. Це пов'язано і зі світовою кризою, і з технологічним прогресом. Кожен раз при пошуку роботи потрібно проходити відсів із сотні кандидатів. Щоб пройти його успішно, досить знати ряд правил.
% Статті за темою «Як потрапити на співбесіду» %
Як потрапити на співбесіду
% Як записатися на співбесіду %
Як потрапити на співбесіду
% Як проходити співбесіду на роботу %
Як потрапити на співбесіду
% Як приходити на співбесіду %
Як потрапити на співбесіду
% Співбесіда при прийомі на роботу: як правильно брати інтерв'ю %
% Щоб потрапити на співбесіду, потрібно відправити резюме та супровідний лист. Існує певний формат, за яким потрібно писати і те, і інше. Інформація може бути в чомусь загальною для всіх вакансій, але, як правило, у будь-якої людини існує кілька варіантів резюме. А про супровідний лист і зовсім - окрема розмова.%

Так чи інакше, резюме - це ваша «візитна картка», над його складанням потрібно грунтовно попрацювати. Перша умова успішного резюме - чіткі формулювання і грамотна подача інформації.

Інформацію в резюме прийнято подавати в табличній формі. Дані про освіту та досвід роботи розташовуються у зворотному порядку. Від останнього місця роботи до першого. Згадайте про свої навички та інтересах. Усі факти потрібно як би нанизувати на загальну нитку. Бажано, щоб резюме містилося на сторінку, максимальний розмір - 2 сторінки.

Щоб потрапити на співбесіду, ваше резюме повинно справити враження. Подумайте, як краще сформулювати інформацію про себе. Уникайте стандартних фраз, кліше і рутини. На жаль, прикрасити документ тільки зовні не допоможе. А швидше за все, це навіть відлякає роботодавця.

Також є правило про співвідношення інформації всередині резюме. Для початківців це 80% освіта / 20% особисті дані. Для тих, у кого є досвід роботи - 60% досвід / 30% освіта / 10% інтереси. На третій сторінці резюме можна представити свої проекти. Можна відправити і 4-х сторінкове резюме, прикріпивши перший лист з фотографією та контактними даними.

У супровідному листі для того, щоб потрапити на співбесіду, потрібно зацікавити роботодавця пропозиціями щодо поліпшення роботи компанії. Приходьте на співбесіду зі знанням того, що і як ви б хотіли зробити.

Щоб ви потрапили на співбесіду, ваше резюме повинне підходити вимогам вакансії. Іноді можна переконати роботодавця в супровідному листі, що у вас дуже сильна мотивація і ви впораєтеся з цією роботою. Але на ділі все виходить куди прозаїчніше.

Теги: резюме, співбесіда

Як скласти резюме для компанії

% Sestr, автор JustLady. % % %
��� ��������� ������ ��� ��������
% Сьогодні вже нікого не лякає зміна робочого місця. Пошук роботи часто ведуть навіть ті, кого влаштовує зарплата, але відсутня можливість самореалізації або подальшого професійного і кар'єрного зростання. Тому, якщо ви дізналися, що цікавить вас підприємство оголосило про наявні вакансії, не варто тягнути час - складайте резюме і відправляйте його якомога швидше.
% Статті за темою «Як скласти резюме для компанії» %
Як скласти резюме для компанії
% Як скласти резюме менеджера %
Як скласти резюме для компанії
% Як скласти резюме без досвіду роботи %
Як скласти резюме для компанії
% Як скласти ідеальне резюме %
Як скласти резюме для компанії
% Як грамотно скласти резюме %
% Якщо ви збираєтеся відправити своє резюме електронною поштою, то відразу оформляйте його правильно. Обов'язково вкажіть тему свого супровідного листа із зазначенням свого прізвища, ініціалів і тієї посади, на яку ви претендуєте. Не забудьте вказати контактні дані. Само резюме прикріпіть до цього супровідного листа.%

Вкажіть в анкетній частині резюме своє ім'я, по батькові, прізвище, рік народження, поштову адресу та громадянство. Почитайте загальні правила складання резюме і намагайтеся дотримуватися цієї послідовності і порядку викладу інформації про себе.

У розділі «Освіта» перерахуйте ті навчальні заклади, які ви закінчили, а також ті курси підвищення кваліфікації, де ви мали можливість актуалізувати свої професійні знання. Перерахуйте місця попередньої роботи, починаючи з того, на якому ви працюєте в даний час або з того, яке було останнім.

Перед тим, як писати основну частину резюме, постарайтеся більше дізнатися про ту компанію, для якої, власне, це резюме і складається. Описуючи свої професійні знання, вам слід зробити упор переважно на тих, які можуть зацікавити саме цього конкретного роботодавця. Знаючи специфіку діяльності цього підприємства, ви можете перерахувати не тільки ті свої ділові якості, які необхідні для оголошеної вакансії, а й ті, які можуть виявитися потенційно затребуваними для цієї компанії.

Не варто багато розписувати свої достоїнства, всім зрозуміло, що поганого ви про себе не напишіть. Краще напишіть про те, чому ви хочете працювати саме в цій компанії. Якщо ви при цьому пошлеться на якісь реальні факти, які свідчитимуть про те, що ви добре з нею знайомі, то це буде додатковим плюсом. Висловіть свою думку про те, чим саме ви можете бути корисні.

Таке резюме, за яким буде зрозуміло, що ви дійсно зацікавлені в роботі і вибрали для себе цю компанію не випадково, звичайно зацікавить роботодавця. Навіть, якщо в цей раз вас випередять, і вакансія вже буде зайнята, ваше резюме, напевно, залишиться в базі даних потенційних претендентів і вам пощастить наступного разу.

Теги: резюме, робота, компанія, пошук